Mirki jaką polecacie lampkę rowerową na przód ? Musi mieć wbudowany akumulator, żeby można było ją ładowac z usb ładowarki.
Znalazłem na allegro lampke z mocą 1500 lumenów,
https://allegro.pl/oferta/lampka-rowerowa-led-1500-lm-8h-pracy-ladowanie-usb-9142720816

Co o niej sądzicie ?
Bardzo proszę o jakieś inne propozycje lampek z mocnym światłem, ale też żeby miały odcięcie i nie raziły innych kierowców.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Enjama: prox f III ma odcięcie, 1500 lumenów to za dużo i nie ma szans aby nie oślepiała, 400 lumenów jak w Proxie mi wystarcza do jazdy po ciemku, a i tak dobrze trochę skierować światło w dół bo trochę oślepia przechodniów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam skuwacza do łańcuchu oraz stojaka serwisowego.
I mam dwa pytania:
1.Czy warto kupować markowy skuwacza/rozkuwacz, czy taki za 7 zł zrobi robotę?
2. Stojak rowery do czyszenia roweru (przelajka, koła 700) + regulacji hamulców/przerzutek starczy wystarczy kupić mały na tylne koło link, czy warto zainwestować 150zł w taki duży jak z lidla (pic rel)
#szosa #przelaj #mtb #gravel #rower #
NoNameNoIdeaNoLife - Szukam skuwacza do łańcuchu oraz stojaka serwisowego. 
I mam dwa...

źródło: comment_1601810879tFe6LHgwSvOsPubMMLN55Q.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Stojak z lidla/aldi w zupełności wystarczy, a skuwać lepiej markowym (park tool) bo te tanie są jednorazowe z dużym prawdopodobieństwem, że się skuć nie uda. Najlepszym rozwiązaniem jest spinka.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guru8: Miałem tribana 500 i wsadzałem opony łapami. Dodam miałem gorsze koła i szło od ręki. Nie wiem co wy macie z tymi wymianami.

Podstawa to wrzucić ranty na środek obręczy potem naciągać oponę od nałożonego miejsca do wkładanego i tu piszę o opornych przypadkach bo tak normalnie to z marszu.
  • Odpowiedz
@4x80: Magik się znalazł. Nie dziwi mnie, że ktoś kto sugeruje zmianę łańcucha młotkiem, gwoździem i imadłem może mieć problemy żeby zrozumieć, że w rożnych rowerach mogą być różne koła.

Już dużo osób na tagu Ci pisało że rozmowa z Tobą nie ma sensu, wczoraj się dowiedziałeś co to za magiczna "gumka" (ślizg wózka przedniej przerzutki) a dziś uczysz już innych.

Nawet tu sobie poczytaj co opiszą o kołach:
https://www.decathlon.pl/rower-triban-rc520-id_8502389.html
  • Odpowiedz
Kurła, chciałem zmienić opony w Tribanie RC520 i ni huhu. Założenie ich graniczy z cudem, jeszcze nową dętkę przyszczypałem xD No i łyżki do opon powyginane, aż dziw że nie pękły. Tam jakiś jest podobno problem z tymi taśmami, co z nimi na szybko się da zrobić?
#rower #rowery #wykoptribanclub #triban
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doświadczone rowerowe mirki: da się jakoś odkręcić kasetę bez klucza?
Po dwóch godzinach jazdy i wjechaniu na bruk nagle spadł łańcuch. Wrzuciłem, zbieram się do dalszej jazdy i zauważam, że praktycznie nie da się kręcić korbą do tyłu, bo coś ewidentnie haczy. Dziś zdjąłem koło, przejrzałem kółka przerzutki i korbę – wszystko git. Wziąłem do ręki koło z kasetą i bingo – ewidentnie coś tu nie gra. Domyślam się, że rano czeka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eh, no to jutro przejdę się do serwisu. Akurat miałem umówić się na pierwszy przegląd. Ciekawe, czy zrobią to w ramach gwarancji, skoro usterka wyniknęła przed zrobieniem pierwszego serwisu. Dzięki za pomoc @ryzykantos!
  • Odpowiedz
siema rowerowe świry
Pochwalcie się jakie używacie spodnie do jazdy jesienią/zimą.

teraz można śmigać krótkie gacie+nogawki ale jeszcze pare dni i zaczną jajka zamarzać.
stosuje ktoś patent, spodenki z wkładką plus spodnie z membraną bez wkładki, wygodnie?
#szosa #rower #rowery
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepów #banggood
----------
Aby być na bieżąco z promocjami odwiedzaj LowcyChin.pl to właśnie tam promocje i kupony wrzucane są w pierwszej kolejności!
-----------------------
Kliknij TUTAJ aby przejść do wszystkich kuponów ekskluzywnych.
-----------------------
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_1601494239Te3dpYSvZtDt7Zfhq94DFy.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz lecę pośmigać po Rychlebskich Ścieżkach... analogiem. Jest tam jakaś opcja dostać się na górę korzystając z jakiegoś transportu? Cos jak tarpany w Srebrnej Górze lub po prostu jakis wyciąg?
- mile widziane jakies porady co i jak na miejscu
#mtb #rower #rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jaka #szosa do 5000 a jaka do #7000?
#rowery
Giant content odpada że względu na słabe opinie.
Merida Sculpture to około 8k po przecenie
Decathlonowe też raczej odpada ale triban rc520 fajny i tani, tylko słabo wygląda.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No tak pisaliśmy na stravie, jechałeś od strony krzeszo w dół a ja w stronę krzeszo około 18
Chyba Ty bo coś rzuciły mi się w oczy błotniki
  • Odpowiedz
#rowery #amatorka

Mam pytanie - kupiłem trenażer aleno, w dobrej cenie, dostałem gratis oponę continentala i ośkę. Mam sporthoppera 29 2021 rok, przydałoby mi się jednak kupić drugie koloi wrzucić tam te oponę. Mam kasetę na 9 zębatek, ciężko będzie takie koło ogarnąć?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach