Dawno nic tu nie wrzucałem, ale żeby nie było, że porzuciłem rower.
Dodaję update, bo trochę się u mnie pozmieniało. Stan przedcukrzycowy i insulinooporność ostatecznie przeszły w #cukrzyca typu II. Jak widać, można od lat robić ponad 10 tys. km rocznie na rowerze i mimo to dorobić się insulinooporności, nadwagi oraz cukrzycy
















Kwestia jest taka, że totalnie nic nie było przy nim serwisowo robione od paru ładnych lat (wliczając smarowanie, czyszczenie etc - nic). A i w okresie intensywnego użytkowania