Moje pierwsze zamówienie w Decathlonie, kask i nóżka do roweru. Zapakowali to do wielkiego pudła, pół kilogramowa metalowa nóżka wrzucona luzem zupełnie nie zabezpieczona a kask owinięty w cieniutką folię bombelkową. Skutek jak na zdjęciu, z tyłu i z drugiej strony porysowany.
#decathlon #rowery #w---w
k.....t - Moje pierwsze zamówienie w Decathlonie, kask i nóżka do roweru. Zapakowali ...

źródło: comment_1604922592IFtzfSaVeh5j9m0JHWbtZn.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stefan_1971: Rozumiem że jak jakbys dostal obity, porysowany telefon czy telewizor to tez nic bys z tym nie robil bo przeciez "nie bedzie gorzej dzialal" jesli ekran nie jest uszkodzony? Powiem ci ze ciekawa logika, sklepy musza cie kochac. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peanut_whu: Shimano. Kup takie do jazdy, unikaj modeli reklamowanych na takie w których można chodzić, bo nie nadają się ani do jazdy (przez zbyt mało sztywną podeszwę) jak i do chodzenia. Ja na zimę mam Shimano MW7 i są mega fajne, bo jestem zmarźlakiem. Pamiętaj tylko, że w Shimano rozmiar nic nie znaczy, musisz przymierzyć, ja jeden model mam 47, inny 46, a normalnie noszę 45.
  • Odpowiedz
Halo Mireczki i Mirabelki.

Znacie Szlak Połamanych Semaforów na Mazurach?

Spędziliśmy z przerwami, prawie dwa tygodnie na Mazurach, żeby zebrać materiał do filmu o dawnej trasie kolejowej z Botkun do Żytkiejm, która działała do 1945 roku. Pozostały po niej piękne mosty i wiadukty jak te najbardziej znane w Stańczykach ale też mniej znane w Kiepojciach i Botkunach.

Ten
SzaloneWalizki - Halo Mireczki i Mirabelki. 

Znacie Szlak Połamanych Semaforów na ...

źródło: comment_1604654143KPFBcqrjC4M0Zvhi9ifA5d.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Elo, jakie okładziny hamulcowe do Tribana RC520? Chyba tylne zabrudziłem i praktycznie nie hamują, oczywiście wyczyszczone i przetarte papierem ściernym.
Skłaniam się chyba ku metalicznym, tylko które? Shimano?
#rower #rowery #szosa #triban #wykoptribanclub
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cezeterson: Nie ma sprawy, jesteśmy tu przecież żeby sobie pomagać ʕʔ
Na Mazury póki co nie planuję się wybierać, ale będę pamiętać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak swoją drogą do małopolski masz bliżej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Hej Mirki. Mam problem. Coś mi strzeliło w korbie alivio na kwadrat. Wkład suportu? Pedały trzymają się czy raczej te ramiona od pedałów. Mają luzy ale wyjąć się nie da. Kręcą się w każdą stronę nie stawiając żadnego oporu. Co kupić żeby to naprawić? Nie mam klucza do zdejmowania tych ramion od pedałów. Kupić ten klucz do zdejmowania i klucz do suportu w sumie mam ... I nowy suport dać? To będzie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy możecie polecić jakieś lampki do rowery, z którymi da radę w lesie pojechać? Nie będę na nich walił mocnego enduro w dziczy, ale żeby dało rade zjechać lekkie xc.
#rower #rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alpha_Male: Kamieniołom w Zabierzowie
@dymel: J--------i, przecież to idzie zamarznąć. No chyba, że ważysz ponad 160 kilo to rozumiem, że byś się ogrzewał własnym jestestwem, ale to przecież niemożliwe xD
  • Odpowiedz
Czy te #rowery #lazaro można kupić tylko przez internet, czy niektóre stacjonarne sklepy rowerowe mają je w swojej ofercie? Fajnie byłoby przymierzyć się do ramy, a poza tym w necie większość modeli jest niedostępnych póki co.

#rower
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szukam oponki (700) do trenażera, czy taka jest jeszcze git czy już zbytnio zużyta?
W tej cenie sa tylko kendy ale na cudowne one nie wyglądają.
https://allegro.pl/oferta/opona-do-trenazera-tacx-28-x-1-25-32-62-9256852999?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
#allegro #rowery #rower #trenazer #szosa
NoNameNoIdeaNoLife - Szukam oponki (700) do trenażera, czy taka jest jeszcze git czy ...

źródło: comment_1604328848rNDe5IdJ5f1fBL3w5PEFsV.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoNameNoIdeaNoLife: te Kendy z Allegro po 40 zł to też nie są żadne specjalne opony na trenażer, zwykla szosowa 23 z drobnym bieżnikiem, grzeje się jak zwykła opona na trenażerze. Ale za tw pieniądze dobrze jeździ i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Szukam uchwytu ściennego coś jak na obrazku. Polecacie jakiś konkretny model czy każdy co wygląda podobnie jak na zdjęciu jest z tej samej chińskiej fabryki?
Rower waży ~11kg, oponki 33mm.
W poziomie/podsufitem odpadają.
BTW. Takie uchwyty nie niszczą opon?
#rowery #rower #przelaj #szosa #gravel
NoNameNoIdeaNoLife - Szukam uchwytu ściennego coś jak na obrazku. Polecacie jakiś kon...

źródło: comment_1604245380iSPyaYB8waH6MTOQcwOSuU.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@palmoos: chciałbym zauważyć, iż jest bardzo ciekawie umieszczony migacz z przodu, trzeba zgadnąć jak się włączy, który kierunek miał kierujący na myśli( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dymel: jak mam dobrą formę i nie brakuje mi dopaminy, bo z tym też kiepsko od paru lat, to mam niesamowity głód wyprzedzania wszystkich jak leci. W tym roku to tak się bawiłem od Starówki do Mostu Północnego.
  • Odpowiedz