Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@peanut_whu: Shimano. Kup takie do jazdy, unikaj modeli reklamowanych na takie w których można chodzić, bo nie nadają się ani do jazdy (przez zbyt mało sztywną podeszwę) jak i do chodzenia. Ja na zimę mam Shimano MW7 i są mega fajne, bo jestem zmarźlakiem. Pamiętaj tylko, że w Shimano rozmiar nic nie znaczy, musisz przymierzyć, ja jeden model mam 47, inny 46, a normalnie noszę 45.
@peanut_whu sprawdz sobie buty marki northwave. Ceny w zasiegu jaki napisałes. Mam buty tej marki, 3 rok uzywam. Polecam
Chcę pobujać się z kumplem na rowerach, po mieście.
Trzeba jeździć z zasłoniętą twarzą czy nie?
#koronawirus #prawo #obostrzenia #rower #rowery
Trzeba jeździć z zasłoniętą twarzą czy nie?
#koronawirus #prawo #obostrzenia #rower #rowery
źródło: comment_1604835232mxsKtVJByhWgLyEZ0jOXHy.jpg
Pobierz- 4
@StaryWedrowiec: nie trzeba
@StaryWedrowiec: wyjdźcie w tych kondonach medyków, nie będziecie mieć problemu
@Jason_Stafford: i co to za rower;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Halo Mireczki i Mirabelki.
Znacie Szlak Połamanych Semaforów na Mazurach?
Spędziliśmy z przerwami, prawie dwa tygodnie na Mazurach, żeby zebrać materiał do filmu o dawnej trasie kolejowej z Botkun do Żytkiejm, która działała do 1945 roku. Pozostały po niej piękne mosty i wiadukty jak te najbardziej znane w Stańczykach ale też mniej znane w Kiepojciach i Botkunach.
Ten
Znacie Szlak Połamanych Semaforów na Mazurach?
Spędziliśmy z przerwami, prawie dwa tygodnie na Mazurach, żeby zebrać materiał do filmu o dawnej trasie kolejowej z Botkun do Żytkiejm, która działała do 1945 roku. Pozostały po niej piękne mosty i wiadukty jak te najbardziej znane w Stańczykach ale też mniej znane w Kiepojciach i Botkunach.
Ten
źródło: comment_1604654143KPFBcqrjC4M0Zvhi9ifA5d.jpg
Pobierz- 0
Wywołuję zainteresowanych i obserwujących: @antekwpodrozy @Bartek_Dziwak @gdziesloncedlanaswschodzi @TRAVELEK24_PL @bijotai @jaktodaleko @OkiemMaleny @Pannoramix @Szpilkiwplecaku @BeforeWeGetOld @jakub-juszynski @busemprzezswiat @Ordinary_Woman @kej-ti @robimypodroze @Nowa-ja @ziolo22 @kam-szu @wolnymkrokiem @mawe @polegytravels @Zwiadowca_Historii @Zontey @iluvatarek @bagielek @Sanctified90 @pankoszmarny @mateoaka @UniqueMoments @agni-ptaszynska @rudeiczarne @nieustannewedrowanie
- 0
Elo, jakie okładziny hamulcowe do Tribana RC520? Chyba tylne zabrudziłem i praktycznie nie hamują, oczywiście wyczyszczone i przetarte papierem ściernym.
Skłaniam się chyba ku metalicznym, tylko które? Shimano?
#rower #rowery #szosa #triban #wykoptribanclub
Skłaniam się chyba ku metalicznym, tylko które? Shimano?
#rower #rowery #szosa #triban #wykoptribanclub
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@cezeterson: Nie ma sprawy, jesteśmy tu przecież żeby sobie pomagać ʕ•ᴥ•ʔ
Na Mazury póki co nie planuję się wybierać, ale będę pamiętać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak swoją drogą do małopolski masz bliżej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Na Mazury póki co nie planuję się wybierać, ale będę pamiętać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak swoją drogą do małopolski masz bliżej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 5
0
Kolarski początek sezonu poza Australią. Co ich czeka w 2021 roku?

Kolarski rok 2021 w ramach najbardziej prestiżowego cyklu World Tour nie zacznie się tak, jak w ostatnich latach. Peleton, zgodnie z planem, tradycyjnie miał zawitać do Australii, jednak już jest p…
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Hej Mirki. Mam problem. Coś mi strzeliło w korbie alivio na kwadrat. Wkład suportu? Pedały trzymają się czy raczej te ramiona od pedałów. Mają luzy ale wyjąć się nie da. Kręcą się w każdą stronę nie stawiając żadnego oporu. Co kupić żeby to naprawić? Nie mam klucza do zdejmowania tych ramion od pedałów. Kupić ten klucz do zdejmowania i klucz do suportu w sumie mam ... I nowy suport dać? To będzie
- 0
@Simfecstio tak to wygląda
źródło: comment_1604477489Tbt2VouJxkZ6FcSaFuQYNG.jpg
Pobierz- 0
Miał ktoś do czynienia w Tribanie RC520 z oponami Continental CONTACT Speed? Drutowana 28x32 albo 35. Da się je założyć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #rowery #triban #wykoptribanclub
#rower #rowery #triban #wykoptribanclub
- 0
@SzybkieSondy: s2+ 1600lm plus ogniwa
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
@Alpha_Male: Kamieniołom w Zabierzowie
@dymel: J--------i, przecież to idzie zamarznąć. No chyba, że ważysz ponad 160 kilo to rozumiem, że byś się ogrzewał własnym jestestwem, ale to przecież niemożliwe xD
@dymel: J--------i, przecież to idzie zamarznąć. No chyba, że ważysz ponad 160 kilo to rozumiem, że byś się ogrzewał własnym jestestwem, ale to przecież niemożliwe xD
- 13
Mirki właśnie powstrzymałem dwóch złodziei przed kradzieżą roweru i zostałem prawie pobity.
Właściciel roweru pewnie nawet nie dowie się o całym zajściu.
Dajcie proszę plus za odwagę.
#rowery #zlodzieje #atencja #arabytochuje
Właściciel roweru pewnie nawet nie dowie się o całym zajściu.
Dajcie proszę plus za odwagę.
#rowery #zlodzieje #atencja #arabytochuje
@Dieselmann Dobra robota Mirku!
Szukam oponki (700) do trenażera, czy taka jest jeszcze git czy już zbytnio zużyta?
W tej cenie sa tylko kendy ale na cudowne one nie wyglądają.
https://allegro.pl/oferta/opona-do-trenazera-tacx-28-x-1-25-32-62-9256852999?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
#allegro #rowery #rower #trenazer #szosa
W tej cenie sa tylko kendy ale na cudowne one nie wyglądają.
https://allegro.pl/oferta/opona-do-trenazera-tacx-28-x-1-25-32-62-9256852999?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
#allegro #rowery #rower #trenazer #szosa
źródło: comment_1604328848rNDe5IdJ5f1fBL3w5PEFsV.jpg
Pobierz- 0
@NoNameNoIdeaNoLife: rozumiem. Byle co się nada na trenażer, nie rozkminiaj za mocno. Jak się zacznie przecierać to może złpać kapcia najwyżej. Ale to byś musiał dłuuugo kręcić.
- 0
@NoNameNoIdeaNoLife: te Kendy z Allegro po 40 zł to też nie są żadne specjalne opony na trenażer, zwykla szosowa 23 z drobnym bieżnikiem, grzeje się jak zwykła opona na trenażerze. Ale za tw pieniądze dobrze jeździ i działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NoNameNoIdeaNoLife: ten ze zdjęcia jest "ruchomy".
Mam takie 3 i jeden jest... zrąbany i będę musiał go walnąć kiedyś młotkiem zdrowo, bo się sam "zamyka"
Generalnie rowery ponad rok już wiszą i jeżdżą. Nie wiem tylko jak taki uchwyt w dłuższej perspektywie wpływa na amortyzator (ty nie masz takiego problemu)
Mam takie 3 i jeden jest... zrąbany i będę musiał go walnąć kiedyś młotkiem zdrowo, bo się sam "zamyka"
Generalnie rowery ponad rok już wiszą i jeżdżą. Nie wiem tylko jak taki uchwyt w dłuższej perspektywie wpływa na amortyzator (ty nie masz takiego problemu)
@krytyk__wartosciujacy: na amortyzator wpływa pozytywnie, bo olej spływa pod uszczelkę i ją nawilża. Prosi przed zawodami dh często trzymają rowery w pionie :)
@NoNameNoIdeaNoLife: możesz ustawić, żeby trzymało za co chcesz, u mnie domyślnie trzyma za stożek dociskając oponę
@NoNameNoIdeaNoLife: możesz ustawić, żeby trzymało za co chcesz, u mnie domyślnie trzyma za stożek dociskając oponę
źródło: comment_1604246355EfVglYPhFv1vgCzRtbskXd.jpg
Pobierz- 2
@cotamguwniaki: jeśli średnica ta sama i klocki odpowiednie (żywiczne/metalowe)
- 807
- 0
@ameneos: Wszystko zależy od przełożenia i od kopyta, ale w większości przypadków gravel będzie szybszy na prostej, równej drodze, a xc na wybojach ;)
- 0
@dymel: jak mam dobrą formę i nie brakuje mi dopaminy, bo z tym też kiepsko od paru lat, to mam niesamowity głód wyprzedzania wszystkich jak leci. W tym roku to tak się bawiłem od Starówki do Mostu Północnego.




























#decathlon #rowery #w---w
źródło: comment_1604922592IFtzfSaVeh5j9m0JHWbtZn.jpg
Pobierz