Mirki czy to dobra opcja kupić zwykłego tribanka RC120, "Fabrycznie" są zamontowane oponki 28 i pytanie czy one w zupełności wystarczą do śmigania troche po szosie, troche po offroadzie typu zwykłe ścieżki leśne itp itd?
Czytałem pare wpisów już na mikro, ale nie mogę się zdecydować czy wybrać tą tańszą wersje czy poczekać aż pojawi się model gravel 120 za 2.5 k?

#rower #rowery #gravel
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nnoy54: jak najbardziej - za taką cenę. Zrobiłem min w tym roku ponad 4000km bez usterki, wymieniłem tylko klocki, pedały, dętki i opony. Mam 191 i XL. Na stronie jest bardzo o fajne narzędzie do dopasowania ramy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Znacie jakieś termosy/kubki termiczne, mieszczące się w standardowym koszyku na bidon? Nie interesują mnie bidony termiczne. Chciałbym utrzymać kawę gorącą przez co najmniej kilka godzin.

#rower #rowery #outdoor
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lokalne szutry, błądzenie po lesie wokół Lipowca trochę asfaltu i tradycyjnie Puszcza Dulowska. No i mały test po błocie na jakiejś drodze dojazdowej w lesie xD Zastanawiam się czy gravel to jednak dla mnie xD Speed Kingi 35c jednak dają rady na #szosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #rowery #triban #wykoptribanclub #gravel
guru8 - Lokalne szutry, błądzenie po lesie wokół Lipowca trochę asfaltu i tradycyjnie...

źródło: comment_1605375281r1P7nLPxRw07UU59KrSJy5.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

łek mi wytrzęsło niemiłosiernie na u-----h, ale późna jesień w lesie rekompensuje.

No i teraz wiem gdzie poszło te 70mln, które Sasin przewa


@guru8: Rada to radę, w sumie XD
Niemiec to taki były pro kolarz, który ma sporo KOMów po okolicy, z której pochodzi i mieszka, czyli jakieś 50 km na południowy zachód od Ciebie
  • Odpowiedz
Panie i Panowie, jako że mam zimowe gacie z Deca i nie posiadają membrany na kolanach, więc lekko w nie p----i. Sprawdzą się jakieś ocieplacze na kolana, zakładane na spodnie? Korzystał ktoś z poniższych? Wiem, że one mogą być co najwyżej hydrofobowe i przed większym deszczem nie uchronią.
https://www.centrumrowerowe.pl/ocieplacze-na-kolana-endura-fs260-pro-thermo-pd20453/?v_Id=132015
https://www.decathlon.pl/p/nakolanniki-na-rower-szosowy/_/R-p-312374
https://www.centrumrowerowe.pl/ocieplacze-na-kolana-accent-lombardia-pd5547/?v_Id=59331
Chyba, że jest ktoś w stanie polecić coś wiatroszczelnego i wodoodpornego w rozsądnej cenie ( ͜͡ʖ ͡€)
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FriPuc też mam Rogelli, ale Impact. Na razie do 5'C było nie najgorzej, ale myślę, że koło 0 to już nie wystarczą. Te Twoje chyba luźniejszy krój miały, moje to praktycznie getry.
@guru8 Dość ciasne są, więc jak masz spore kopyto to przymierzaj.
  • Odpowiedz
Ktoś mi może doradzić jaką sztycę wybrać do Pinarello? W specyfikacji jest podana "PINARELLO Carbon seatpost" i nie znam dokładnego modelu. Czy sztyce aero są ustandaryzowane, czy musze kupować prosto od producenta? Oryginalne modele sztycy chodzą po $400
#szosa #rowery
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na dzisiaj planowałem seteczkę, ale nastąpiła zmiana planów. Rano mały oklep sw z kumplami na salce, godzinka przerwy na posiłek i wyjazd. Miało wpaść 50km ale następne okrojenie, żeby zdążyć przed ciemnościami i nie wziąłem nic do jedzenia xD. Cel: lokalne szutry w Puszczy Dulowskiej i podjazd pod Tenczynek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety za dużo liści i musiałem pocieszyć noszeniem roweru ;) W końcu mi się udało
guru8 - Na dzisiaj planowałem seteczkę, ale nastąpiła zmiana planów. Rano mały oklep ...

źródło: comment_1605122524PfLxAnboWU9nOuffYVIz7i.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@malaka: Rzeczywiście słabiutko, ale kurde nie wiem, jak to u mnie wygląda, niby też dużo miejsca nie ma. Jak nie zapomnę jutro, to jak będę do roboty jechać to obczaję jak to wygląda u mnie i dam znać.
Jakby się przyjrzeć, to mi się wydaję że błotnik powinien wejść. A jak nie to jedynie szukać czegoś w takim stylu https://www.centrumrowerowe.pl/blotniki-sks-raceblade-long-pd7129/
@Alpha_Male: Owszem, od strony asfaltu się fajnie podjeżdża,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poleca ktoś jakieś #lampka rowerowe z #aliexpress ?
Nie jeżdżę w nocy, po lasach też rzadko, a co najwyżej kiedy jest "szarówka" (ok 0.5 h przed zachodem słońca). Moje aktualne ledwo świecą, a przednia prawie nie działa.
Zależy mi na tym, aby przednia nie była montowana na kierownicy, a na rurze sterowej albo w innym miejscu.
#rowery #szosa #gravel #przelaj
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ile ci to wytrzymuje? Godzinę? Dwie?

@NoNameNoIdeaNoLife: zaintrygowałeś mnie wczoraj tym pytaniem. Rano naładowałem lampkę i później zacząłem testować. Jak na razie mruga 8 godzin i nie zapowiada się na koniec. Po 5 godzinach jak się zaczęło ściemniać zrobiłem z córką test - poszła na skrzyżowanie 300m dalej i lampkę było widać z takiej odległości więc jak dla mnie jest lepiej niż zadowalająco.

PROX Aero F III

@johnweak:
  • Odpowiedz
Jakieś ciekawe stronki z dobrymi posezonowymi promkami na części polecicie? Allegro niestety wylęgarnią Januszexów ze starymi modelami w cenach z kosmosu.
#rowery #rower
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szosa #rowery #merida
Siema, potrzebuje wymienić bębenek w piaście koła MERIDA COMP SL koła z meridy SCULTURA nie wiem z kórego roku i nie wiem który model
w 3 sklepach w KRK nie mieli nic takiego bo mają tylko Shimano

Może ktoś wie jaki model szukać? W serwisie powiedzieli że to na 100% novatek, zacząłem szukać i wydaje mi się że to będzie S5
https://roweryokey.pl/bebenek-glowka-piasty-novatec-cb-s5-smn-st.html
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Piotr--K: @nick_of_time: udało mi sie dorwać w KRK od ręki pasujący bebenek - NOVATEC CB-S1C-SMN-ST SHIMANO 8/9 STAL cena 59zł
Pod kasetę 9rz mój był pod 11rz ale i tak zastosowana była podkładka pod 9rz bo mam tyle ;)
i kupiłem w bike atelier Kapelanka.
  • Odpowiedz