Mirki czy to dobra opcja kupić zwykłego tribanka RC120, "Fabrycznie" są zamontowane oponki 28 i pytanie czy one w zupełności wystarczą do śmigania troche po szosie, troche po offroadzie typu zwykłe ścieżki leśne itp itd?
Czytałem pare wpisów już na mikro, ale nie mogę się zdecydować czy wybrać tą tańszą wersje czy poczekać aż pojawi się model gravel 120 za 2.5 k?
#rower #rowery #gravel
Czytałem pare wpisów już na mikro, ale nie mogę się zdecydować czy wybrać tą tańszą wersje czy poczekać aż pojawi się model gravel 120 za 2.5 k?
#rower #rowery #gravel




































Strava mi nie pasuje.
#rower #rowery #endomondo #android