
Alpha_Male via Wykop
@runnerrunner: mam ten model, nie mam problemów z akumulatorem. Być może chodziło Ci o cx-5 i tam rzeczywiście jest jakiś problem.

Pod maską 2,5 litra, a we wnętrzu dobre wyposażenie.
z
źródło: 1000011370
Pobierz
wywalczył rzut rożny będąc na linii środkowej, szacuken xd
źródło: 1000136376
Pobierz
źródło: 1000036947
PobierzKomentator
od 19.04.2019
Rocznica
od 06.11.2025
Gadżeciarz
od 10.01.2014
Mikroblogger
od 13.05.2018
Kolarz
od 29.11.2016
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking