Elooo W następnym tygodniu ruszam do #czarnogora . Znacie jakieś ciekawe miejsca spoza jakichś turystycznych przewodników.Wiadomo, Kotor, Budva itp ale zobaczył bym coś ciekawego gdzie nie będzie w uj turystów.
@palmoos: Lubisz cisze, spokoj i nature? (ok z ta cisza to polecialem bo tam zaby nawalaja caly czas :P) Zabliak. Fajny park do pochodzenia. Niestety nie za duzy :D. No i durmitor na wyciagniecie reki :D
@palmoos: droga samochodowa P14. Wjeżdżasz naprawdę wysoko (1900 m n.p.m.) i masz piękne widoki, piękną drogę, wyzwanie i wiele emocji. Zgadzam się, że ciekawy Zabliak i okolice.
Mirki z #holandia . Nadal szukam czegoś na #wynajem w #eindhoven. Już nie jeden #scam widziałem xD ale moje pytanie. Czy po obejrzeniu pokoju obecny lokator (Polak ) daje mi kontakt do landlorda a ten chce żebym mu przesłał payslipy i skan dowodu to może być legit ? Jakoś średnio mam ochotę wysyłać dokumenty takie jak ID w sumie do randoma a wiadomo,
Szukam jakiegoś sensownego lokum na wynajem w #eindhoven . Wiadomo jak tu wygląda sytuacja mieszkaniowa ale może ktoś na #emigracja coś słyszał lub zna kogoś kto może coś pomóc. Lurkuje wszystkie stronki i grupy ale wiadomo jak tu jest ;) Z góry dzięki za pomoc (✌゚∀゚)☞
źródło: 1000025455
Pobierz