#rower #rowery #triban #wykoptribanclub #szosa
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
366
To zdjęcie działa na wyobraźnię. Tyle zabrakło Kwiatkowskiemu do medalu MŚ!

W takich sytuacjach mówi się, że kolarz przegrał o błysk szprychy, albo grubość koła. Dosłownie! Jak pokazała fotokomórka, Michał Kwiatkowski przegrał brązowy medal mistrzostw świata o kilka, może kilkanaście centymetrów.
z- 79
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 15
Dzisiaj #strava dała dwa razy ciała, wcięło jakieś osiem kilometrów (w tym najszybszy odcinek na DK79), a średnia wyszła wg licznika 24.9. Kurdę, na taką pogodę nie wolno się zatrzymywać, bo po chwili p----i niemiłosiernie, zwłaszcza przy takim wietrze xD
#rower #rowery #triban #wykoptribanclub #szosa
#rower #rowery #triban #wykoptribanclub #szosa
źródło: comment_1601138917CiJYcQvC9whWF5BrrWM9Pb.jpg
Pobierz- 1
- 0
@GrubyKociol ja mam trekkinga. A w sumie Crossa przerobionego na trekkinga. Dużo ważę (jestem wysoki ;)) i jeżdżę często dość mocno obciążony. Bardzo dużo po mieście. Więc hamuje dość często i mocno. Najlepiej hamulce z dużą żywotnością. A tarcze jaka mam... Alivio ale modelu nie pamiętam. Taka zwykła popularna
@Simfecstio: to półmetaliki dobry wybór, a co do firmy to Galfer, EBC, ewentualnie SwissStop jak lubisz markową biżuterie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 4
@LifeIsBetterLivedTogether: to nie wycofanie po sezonie ale braki po gorączce
@LifeIsBetterLivedTogether: będzie, ale 7.0 na rok 2021. Zadzwoń do krossa/ogarniętego dealera i powie Ci w którym tygodniu roku będzie produkcja Evado 7.0 i w ten sposób dowiesz się kiedy możesz spodziewać się dostawy.
- 0
Ej, słuchajcie, głupi problem :D
Mam Fenixa 6 i lampkę Bontrager Ion pro rt - z bluetoothem.
Ten bluetooth w lampce jest mi potrzebny w sumie do niczego, bo nie gada za bardzo z licznikiem Wahoo, no ale sobie był nieużywany aż kupiłem tego Fenixa i on wykrył że lampka gdzieś obok leży i sobie sparował.
Myślę sobie, nic no, będą wiedzieć o sobie ale nie. Teraz za każdym razem jak idę
Mam Fenixa 6 i lampkę Bontrager Ion pro rt - z bluetoothem.
Ten bluetooth w lampce jest mi potrzebny w sumie do niczego, bo nie gada za bardzo z licznikiem Wahoo, no ale sobie był nieużywany aż kupiłem tego Fenixa i on wykrył że lampka gdzieś obok leży i sobie sparował.
Myślę sobie, nic no, będą wiedzieć o sobie ale nie. Teraz za każdym razem jak idę
- 1
@Kapsula: Jak jesteś na ekranie aktywności albo gdzieś w widgetach, to może się tak zdazyć że go wykryje.Na ekranie godziny nie powinno się z niczym łączyć. Lampke powinieneś znaleźć w ustawieniach czujników.
- 0
oo dzięki, nie mogłem znaleźć tych ustawień w zegarku, ale mnie zmotywowałeś poklikać i już nie mruga ta idiotka :)
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
- 1
@Kelnozz: mój FOX Float DPS nawet całkiem zablokowany ugina się całkiem mocno więc odczucie miałeś całkiem słuszne, powiem więcej - dopóki nie jadę "w głęboki las" to mam damper cały czas zamknięty
3953
Skąd się biorą negatywne opinie o rowerzystach w obcisłych gaciach...

Chyba będzie trudno o lepszy przykład :)
z- 473
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@cieliczka: jak wytrzymałe to jest? Jak jakiś kierowca robiący 150km/h by w to wjechał to nie r--------y paneli, fragmentu ścieżki i być może rowerzystów?
9
Dlaczego w Holandii jest tak mało wypadków drogowych (Ang)

TL;DR: Sieci dróg w zależności od środka transportu są odseparowane od siebie.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Mirki jaki jest najlepszy sklep z rowerami online?
Chcialbym kupic jakis fajny rower elektryczny do 10-15k, jednak w ogole sie na tym nie znam. Moze cos polecicie?
#rowery #roweryelektryczne
Chcialbym kupic jakis fajny rower elektryczny do 10-15k, jednak w ogole sie na tym nie znam. Moze cos polecicie?
#rowery #roweryelektryczne
- 0
@GianniDunajo: Kross Level Boost 3.0 630 do dostania poniżej 12k
konto usunięte via Android
- 2
@dom3ll stary ja bym się osrał gdybym mógł tak jeździc ;) zazdroszczę szosy i czasu
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ocelote: giełda ThreeSixty na FB, olx z tagami dirt street stunt. Archaiczna geometria ale jak nowa ramka to ze 500zł dostaniesz. Sztywne ramy schodzą teraz w 5 minut bo na rynku ceny p------o. Jeszcze 2 miesiące temu używane ramy NS'a chodziły drożej niż nowe bo NSowi się kontener w-----ł na oceanie z całą dostawą a w sklepach pustki xD
- 1
@GrubyKociol: wielkie dzięki kolego, bo wystawiłem ją za 150zl i się zdziwiłem skąd 30 telefonów na godzinę:D
38
Doceńcie starania tego rowerzysty. Naraża się na niebezpieczeństwo i...

Może są tutaj jacyś zapaleni rowerzyści i wyjaśnią nam, co jest przyjemnego w jeżdżeniu w ten sposób, jaki robi to autor nagrania. Bo my, chociaż rower nam nieobcy, za grosz tego nie rozumiemy.
z- 44
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Hej miraski z #rowery #mtb i najlepiej z kraków.
Czy ktoś ma może mostek na 35mm krótszy niż 50mm? Chociaż pożyczyć lub sprzedać, muszę skrócić reach w rowerze.
Druga sprawa, szukam też kierownicy ze wzniosem więcej niż 20mm. 76cm szeroka.
Potrzebuję trochę przesunąć charakterystykę roweru z xc/trail bardziej w stronę trail/AM.
Jak jest ktoś z krakowa i ogarnia temat to chętnie podyskutuję, doświadczenie mam bardzo teoretyczne i szczupły
Czy ktoś ma może mostek na 35mm krótszy niż 50mm? Chociaż pożyczyć lub sprzedać, muszę skrócić reach w rowerze.
Druga sprawa, szukam też kierownicy ze wzniosem więcej niż 20mm. 76cm szeroka.
Potrzebuję trochę przesunąć charakterystykę roweru z xc/trail bardziej w stronę trail/AM.
Jak jest ktoś z krakowa i ogarnia temat to chętnie podyskutuję, doświadczenie mam bardzo teoretyczne i szczupły
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@curka_horej_madki czyli ci, którzy wymagają, żeby janusz nie robił sobie parkingu z chodnika to hipokryta, bo sam nie chodzi pieszo?
- 4
@Prezes_roku: nie. Dlatego, że sam publicznie pyta gdzie może na dziko zaparkować bez płacenia.
- 2
@niejestemzielonkaa: Raczej średni niż duży
@niejestemzielonkaa: jeżeli szczerze kogoś nienawidzisz to ten rower idealny jest na prezent. Jak szukasz byle jakiego roweru w takim budżecie to chociaż się zlituj i weź na sztywnej ramie.
Prośba o wycenę roweru.
Rower to Media Crossway model 2010.
Wyposażenie jak tu.
Rower jest w średnim stanie. Po kraksie ma wygiętą klamkę prawą, parę rys, luz na kasecie.
Opony do wymiany, ale mam jeszcze oryginalne nowe.
Później wrzucę zdjęcia.
#rower #rowery #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #sprzedam
Rower to Media Crossway model 2010.
Wyposażenie jak tu.
Rower jest w średnim stanie. Po kraksie ma wygiętą klamkę prawą, parę rys, luz na kasecie.
Opony do wymiany, ale mam jeszcze oryginalne nowe.
Później wrzucę zdjęcia.
#rower #rowery #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #sprzedam
@plussix: ciężko powiedzieć bez zdjęć, ale jak by był 100% sprawny to może i z 600zł by Ci się udało wziąć.
- 17
@Problem_Trzech_Cial: entry-lever all arounder. Price? €1650 xD
Nie no wiem, że to nie jest znowu tak dużo jak na gravela, ale jak słyszę entry-level to się spodziewam cen €600-800 xD
Nie no wiem, że to nie jest znowu tak dużo jak na gravela, ale jak słyszę entry-level to się spodziewam cen €600-800 xD
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: dla laika wszystko z barankiem będzie szosą.






















#rower #rowery
źródło: comment_1601235992rx0Wemi48g72Cy4xLZ4Uti.jpg
Pobierz