Dobra, pytanie za 1000000 punktów: jaki smar na nadchodzące warunki pod #szosa i #gravel, żeby mi syfu nie łapało bo bym musiał dwa razy dziennie rower czyścić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obecnie biorę pod uwagę Rohloffa i Squirt Lube, ale to raczej raczej ze względu na ich "mityczność", ktoś miał, korzystał? Albo co innego się nada?
#rower #rowery
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki!
Co roku wymieniam klocki hamulcowe z tyłu xd rowerku i w sumie teraz widzę, że dość popularne są ceramiczne pod mój model tj. Shimano B01S. Co wybrać?
#pytanie #rower #rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@GrubyKociol ja mam trekkinga. A w sumie Crossa przerobionego na trekkinga. Dużo ważę (jestem wysoki ;)) i jeżdżę często dość mocno obciążony. Bardzo dużo po mieście. Więc hamuje dość często i mocno. Najlepiej hamulce z dużą żywotnością. A tarcze jaka mam... Alivio ale modelu nie pamiętam. Taka zwykła popularna
  • Odpowiedz
Ej, słuchajcie, głupi problem :D
Mam Fenixa 6 i lampkę Bontrager Ion pro rt - z bluetoothem.
Ten bluetooth w lampce jest mi potrzebny w sumie do niczego, bo nie gada za bardzo z licznikiem Wahoo, no ale sobie był nieużywany aż kupiłem tego Fenixa i on wykrył że lampka gdzieś obok leży i sobie sparował.

Myślę sobie, nic no, będą wiedzieć o sobie ale nie. Teraz za każdym razem jak idę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kapsula: Jak jesteś na ekranie aktywności albo gdzieś w widgetach, to może się tak zdazyć że go wykryje.Na ekranie godziny nie powinno się z niczym łączyć. Lampke powinieneś znaleźć w ustawieniach czujników.
  • Odpowiedz
oo dzięki, nie mogłem znaleźć tych ustawień w zegarku, ale mnie zmotywowałeś poklikać i już nie mruga ta idiotka :)
  • Odpowiedz
@Kelnozz: mój FOX Float DPS nawet całkiem zablokowany ugina się całkiem mocno więc odczucie miałeś całkiem słuszne, powiem więcej - dopóki nie jadę "w głęboki las" to mam damper cały czas zamknięty
  • Odpowiedz
Gdzie znaleźć jakąś porządną lampkę rowerową mocowaną na widelcu pod koszem? Nawet nie wiem jakiej frazy użyć by wyszukać na alie...ktoś coś? :0

#rowery #rower #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jazda z avg 30-32km/h na 60km jak na nowicjusza który zaczął w tym roku i przejechał trochę ponad 3kkm
To dobry wynik? Dodam ze jest mnie trochę za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szosa #rowery
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rower #rowery

Znalazłem w garażu ramę, która miała być podstawą mojego wymarzonego roweru 10 lat temu. Nigdy nie montowana ani nie używana. Czy ktoś może się orientuje gdzie i za ile można by ją sprzedać? Szkoda mi na nią miejsca w garażu a wyrzucić "tak o" też szkoda ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ocelote - #rower #rowery

Znalazłem w garażu ramę, która miała być podstawą mojego ...

źródło: comment_1600777837AgxTOid6Etc35mVdLd813g.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ocelote: giełda ThreeSixty na FB, olx z tagami dirt street stunt. Archaiczna geometria ale jak nowa ramka to ze 500zł dostaniesz. Sztywne ramy schodzą teraz w 5 minut bo na rynku ceny p------o. Jeszcze 2 miesiące temu używane ramy NS'a chodziły drożej niż nowe bo NSowi się kontener w-----ł na oceanie z całą dostawą a w sklepach pustki xD
  • Odpowiedz
Hej miraski z #rowery #mtb i najlepiej z kraków.
Czy ktoś ma może mostek na 35mm krótszy niż 50mm? Chociaż pożyczyć lub sprzedać, muszę skrócić reach w rowerze.
Druga sprawa, szukam też kierownicy ze wzniosem więcej niż 20mm. 76cm szeroka.

Potrzebuję trochę przesunąć charakterystykę roweru z xc/trail bardziej w stronę trail/AM.

Jak jest ktoś z krakowa i ogarnia temat to chętnie podyskutuję, doświadczenie mam bardzo teoretyczne i szczupły
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Prośba o wycenę roweru.
Rower to Media Crossway model 2010.
Wyposażenie jak tu.
Rower jest w średnim stanie. Po kraksie ma wygiętą klamkę prawą, parę rys, luz na kasecie.
Opony do wymiany, ale mam jeszcze oryginalne nowe.
Później wrzucę zdjęcia.
#rower #rowery #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #sprzedam
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach