Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@KomentatorTramwajowy: Zacząłeś już zbierać pieniądze?
źródło: comment_1606689473U5D72qMGHaHu3dABvMIbtT.jpg
Pobierz- 1
ten kwadrat w dol pociagnac xD
@KomentatorTramwajowy: niby tak, ale czyż nie fajniej będzie połączyć go z tymi na górze?( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli coś robicie to nie ważne co robicie, ważne abyście robili to dobrze. Jeśli przebijacie oponę to też róbcie to tak aby kolejne pokolenia wspominać przebicie to mogły.
#rower #rowerovsky #rowery
#rower #rowerovsky #rowery
@Patrick_Rowerovsky piękna przebitka, dziwnie satysfakcjonująca
- 1
@bycjaktommyleejones: od dziś za każdym razem będę lepszy niż za razem poprzednim.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 9
Cel #decathlon i małe zakupy. Dzisiaj to nawet ciepło, słońce wyszło idealnie przy wyciągnięciu roweru z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo wszystko bez sił, ciężko się dzisiaj pedałowało.
A w Decathlonie kupione takie okulary, oczywiście polecone na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupione ze względu na niechęć wobec ciał obcych w oczach. Niestety górna część za bardzo odstaje od czoła
A w Decathlonie kupione takie okulary, oczywiście polecone na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupione ze względu na niechęć wobec ciał obcych w oczach. Niestety górna część za bardzo odstaje od czoła
źródło: comment_1606579360c4AQQ2mJtgWG9PvKH6jro2.jpg
Pobierz- 0
https://www.decathlon.pl/p/spodnie-zimowe-na-rower-racer/_/R-p-305754
Ma ktoś te spodnie? Mam 190cm wzrostu i ich narzedzie polecilo mi rozmiar M, jaki wy macie?
Problem jest taki ze jestem suchoklates wiec nie wiem jaki rozmiar brac w sumie zeby nie byl luzny XD
#rowery
Ma ktoś te spodnie? Mam 190cm wzrostu i ich narzedzie polecilo mi rozmiar M, jaki wy macie?
Problem jest taki ze jestem suchoklates wiec nie wiem jaki rozmiar brac w sumie zeby nie byl luzny XD
#rowery
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@wojciech-dyrets: Ja bez ochraniaczy byłem, ale najśmieszniejsze, że obiłem i obtarłem miejsca, na których i tak bym ich nie miał ( ͡º ͜ʖ͡º)
@foleyk4t: msx gotway jest niewiele drozszy,ten co na filmie
generalnie kazde kolo od 16inch bedzie sie nadawalo
osobiscie polecam inmotion v10f lub jakiegos kingsonga
ale pamietajj ze poczatki to baaaaaardzo duzo upadkow
ja sie uczylem na kumpla inmotion v5f ale nie kupuj bo ci sie znudzi po tygodniu xD
no i nie zniechecaj sie bo moje pierwsze 3 dni to wywrotka za wywrotka a pierwsze 100km to tragedia xDD
generalnie kazde kolo od 16inch bedzie sie nadawalo
osobiscie polecam inmotion v10f lub jakiegos kingsonga
ale pamietajj ze poczatki to baaaaaardzo duzo upadkow
ja sie uczylem na kumpla inmotion v5f ale nie kupuj bo ci sie znudzi po tygodniu xD
no i nie zniechecaj sie bo moje pierwsze 3 dni to wywrotka za wywrotka a pierwsze 100km to tragedia xDD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Czołem rowerowe świry!
Jeżdżę na gravelu, chcę przez zimę kontynuować wycieczki, a że dzień krótki to potrzebuję dobrej lampki rowerowej. Trasy po lesie, polach itp. więc fajnie, żeby była dość mocna i mogąca działać przez kilka godzin, 3-4h.
Znalazłem coś takiego:
https://www.cyklomania.pl/knog-lampka-przednia-pwr-road-600lm-czarna,id9844.html
Co
Jeżdżę na gravelu, chcę przez zimę kontynuować wycieczki, a że dzień krótki to potrzebuję dobrej lampki rowerowej. Trasy po lesie, polach itp. więc fajnie, żeby była dość mocna i mogąca działać przez kilka godzin, 3-4h.
Znalazłem coś takiego:
https://www.cyklomania.pl/knog-lampka-przednia-pwr-road-600lm-czarna,id9844.html
Co
3
Jazda na rowerze trzypasmową drogą krajową po zmroku to s---------o? Nie...

Czy to już próba samobójcza? Czy nadal tylko wyjątkowy i kliniczny przykład… braku rozsądku? Oceńcie sami.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki warto kupic nowy Kato 4.9 AL U GHOST za 1,8 tys?
Drugie pytanie czy na 180cm rozmiar L nie bedzie za duzy?
#mtb #rower #rowery #kiciochpyta
Drugie pytanie czy na 180cm rozmiar L nie bedzie za duzy?
#mtb #rower #rowery #kiciochpyta
- 2
to jest jakis 19,5 cala.
@bibsz: Po to producenci przerzucili się na literkowe oznaczenia rozmiarów aby ludzie odzwyczaili się od tej archaicznej i NIC w MTB nie mówiącej o rozmiarze ramy długości podsiodłówki, ale jak widać niektórzy próbują to ciągle przeliczać z powrotem na cale. Jak jakaś stara babcia zastanawiająca się iledziesiąt tysięcy "na stare" kosztuje ta drożdżówka za dwa złote xD
Drugie pytanie czy na 180cm rozmiar L nie
- 1
@bibsz: Jak lecisz bez kontroli akurat tak że masz walnąć jajami o rurę to centymetr cię nie ocali. Chyba że każdy cm się liczy, to przerzućmy się wszyscy hulajnogi i będziemy bezpieczni. Na podstawie moich dotychczasowaych obrażeń to zawsze bliżej dostania nagrody darwina byłem przy lotach przez kierownicę, to mostek jest groźny albo cokolwiek montowanego na górze kierownicy. Straciłem kiedyś spodenki na manetce od widelca i to ich się dzisiaj
- 19
Po robocie, to miało być szybko, tak żeby kolano oszczędzić i zdążyć przed zmrokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trasa chyba wpadnie jako jedna z ulubionych, dawno mi się tak fajnie nie jechało, a przy okazji mnie mocno wytrzepało.
Pomimo słońca i tak zimno. Przy okazji w końcu użyłem spodni Rogelli Artico, które rzekomo są bardzo ocieplone. Przy 4 stopniach generalnie dały radę, pod koniec jedynie czułem zimno w
Trasa chyba wpadnie jako jedna z ulubionych, dawno mi się tak fajnie nie jechało, a przy okazji mnie mocno wytrzepało.
Pomimo słońca i tak zimno. Przy okazji w końcu użyłem spodni Rogelli Artico, które rzekomo są bardzo ocieplone. Przy 4 stopniach generalnie dały radę, pod koniec jedynie czułem zimno w
źródło: comment_16063259664ZugoL2FJglHigautBR9xk.jpg
Pobierz@guru8: Mam tam wyzbierane kwadraty więc nie pcham się do lasu jeśli nie muszę ;) Weszła uliczka do heatmapy i też jest ok :)
- 1
54
Od początku lata ukradł w Katowicach aż 26 rowerów

Łupem mężczyzny padały rowery pozostawione na klatkach schodowych lub w pomieszczeniach piwnicznych. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#rower #rowery #trenazer #specialized #wahoo
ma ktoś z Was może Wahoo Kickr Core? Wiecie co tam trzeba dokupić do tego, żeby wszystko działało? Kasetę tylko? Czy łańcuch też? Jaką? Oryginalna w rowerze to Shimano Ultegra, 11-speed, 11-34t
ma ktoś z Was może Wahoo Kickr Core? Wiecie co tam trzeba dokupić do tego, żeby wszystko działało? Kasetę tylko? Czy łańcuch też? Jaką? Oryginalna w rowerze to Shimano Ultegra, 11-speed, 11-34t
Komentarz usunięty przez autora
@BulgarskiTaboret: Kurła się miało Meridę na przerzutkach Srama, to i 7 z przodu była ^^ ( Tak poza tym mija 20 lat, a ten rower dalej działa bez zarzutu)
Cześć Mirki, mam ogólne pytanie dotyczące kwestii zakupu roweru stacjonarnego do domu (dzisiaj zrobiłem 20 km na starym, 20 ponad letnim ketllerze u teściów no i zakochałem się w takim treningu (ʘ‿ʘ)
Zmierzając do konkretów:
- chciałbym kupić rower stacjonarny, który mógłbym połączyć z trenażerem (jeżeli się mylę poprawcie mnie) oraz z aplikacją (przeczytałem, że Kinomap jest całkiem niezła), która pozwoli na wyświetlanie realnych tras na ekranie telewizora
- na całość
Zmierzając do konkretów:
- chciałbym kupić rower stacjonarny, który mógłbym połączyć z trenażerem (jeżeli się mylę poprawcie mnie) oraz z aplikacją (przeczytałem, że Kinomap jest całkiem niezła), która pozwoli na wyświetlanie realnych tras na ekranie telewizora
- na całość
- 0
@klark: okey, dzięki za info, czy w takim razie są stacjonarne, które można połączyć bezpośrednio z taką apką?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
To znowu ja
#szosa #rowery #transportrowerow #haknarower
Czy taki bagażnik nie uszkodzi mi karbonowej ramy? Na co zwracać uwagę?
https://www.strefakierowcy.pl/19053,atera-strada-sport-m2.html
#szosa #rowery #transportrowerow #haknarower
Czy taki bagażnik nie uszkodzi mi karbonowej ramy? Na co zwracać uwagę?
https://www.strefakierowcy.pl/19053,atera-strada-sport-m2.html
@teryuu: na sciskanie nie jest, dlatego sa dedykowane uchwyty do karbonowych ram
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@md5sum: Thule ma specjalne sprzęgła do zaciskania na rurach karbonowych. Do tego ochraniacze. Bo ponoć, jak kolega wyżej pisał, karbon nie lubi zaciskania.
- 0
#rower #rowery #spinning #rowerstacjonarny mirki i mirabelki, szukam rowerka spinningowego! mały i zgrabny, bo miejsca mało. z pomiarem pulsu. i najlepiej żeby łatwo się dało zamocować uchwyt na tablet do oglądania netflixa. ktoś coś pomoże?
kettler racer 3 jest śliczny i ma tylko 102cm ale nie wiem czy da się tablet tam zamontować i jest praktycznie niedostępny :c
a kettler speed 5 jest bez
kettler racer 3 jest śliczny i ma tylko 102cm ale nie wiem czy da się tablet tam zamontować i jest praktycznie niedostępny :c
a kettler speed 5 jest bez
- 0
@Adwokat_Boga: no skoro ma stać w mieszkaniu to jakiegoś brzydkiego potworka sobie nie kupię ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale dzięki, bardzo przydatna odpowiedz!!!!
- 0
Pacjent Triban RC520, hamulce TRP HY/RD. Sprawa wygląda tak, tylni hamulec jest słaby. Trochę historii ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zeszłym tygodniu, rower uwalony z błota to podjechałem na myjkę, użyte oczywiście niskie ciśnienie. Dzień wcześniej już coś słabo hamował, ale po myjce jeszcze zaczął piszczeć, ale zanim dojechałem do domu to przestało. Do tego był dosyć spory luz na klamce. Popatrzyłem, podciągnąłem linkę, luz zniknął, ale mocy
- 4
@guru8: nie chce być niemiły ale wiem, że te hamulce w rc520 to najgorsze połączenie hydraulika i mechanika i jest mega słabo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Komentarz usunięty przez autora























https://i.imgur.com/QxeSwaJ.mp4
#rower #rowery #szosa