Cel #decathlon i małe zakupy. Dzisiaj to nawet ciepło, słońce wyszło idealnie przy wyciągnięciu roweru z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo wszystko bez sił, ciężko się dzisiaj pedałowało.
A w Decathlonie kupione takie okulary, oczywiście polecone na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupione ze względu na niechęć wobec ciał obcych w oczach. Niestety górna część za bardzo odstaje od czoła
guru8 - Cel #decathlon i małe zakupy. Dzisiaj to nawet ciepło, słońce wyszło idealnie...

źródło: comment_1606579360c4AQQ2mJtgWG9PvKH6jro2.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jahu225: To tylko Strava znowu dała ciała xD czasami się wiesza, chociaż się zastanawiam czy ma to coś wspólnego z gpsem, bo nawigacja mi wtedy też szwankowała
  • Odpowiedz
@foleyk4t: msx gotway jest niewiele drozszy,ten co na filmie
generalnie kazde kolo od 16inch bedzie sie nadawalo
osobiscie polecam inmotion v10f lub jakiegos kingsonga
ale pamietajj ze poczatki to baaaaaardzo duzo upadkow
ja sie uczylem na kumpla inmotion v5f ale nie kupuj bo ci sie znudzi po tygodniu xD
no i nie zniechecaj sie bo moje pierwsze 3 dni to wywrotka za wywrotka a pierwsze 100km to tragedia xDD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tajek: hajs zwracany jest od ręki, potem wchodzisz na sklep i wybierasz większe, o ile są w ofercie stacjonarnej, jeśli nie, mogą na poczet zwrotu utworzyć nowe zamówienie na większe spodnie ;)
  • Odpowiedz
to jest jakis 19,5 cala.


@bibsz: Po to producenci przerzucili się na literkowe oznaczenia rozmiarów aby ludzie odzwyczaili się od tej archaicznej i NIC w MTB nie mówiącej o rozmiarze ramy długości podsiodłówki, ale jak widać niektórzy próbują to ciągle przeliczać z powrotem na cale. Jak jakaś stara babcia zastanawiająca się iledziesiąt tysięcy "na stare" kosztuje ta drożdżówka za dwa złote xD

Drugie pytanie czy na 180cm rozmiar L nie
  • Odpowiedz
@bibsz: Jak lecisz bez kontroli akurat tak że masz walnąć jajami o rurę to centymetr cię nie ocali. Chyba że każdy cm się liczy, to przerzućmy się wszyscy hulajnogi i będziemy bezpieczni. Na podstawie moich dotychczasowaych obrażeń to zawsze bliżej dostania nagrody darwina byłem przy lotach przez kierownicę, to mostek jest groźny albo cokolwiek montowanego na górze kierownicy. Straciłem kiedyś spodenki na manetce od widelca i to ich się dzisiaj
  • Odpowiedz
Po robocie, to miało być szybko, tak żeby kolano oszczędzić i zdążyć przed zmrokiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trasa chyba wpadnie jako jedna z ulubionych, dawno mi się tak fajnie nie jechało, a przy okazji mnie mocno wytrzepało.
Pomimo słońca i tak zimno. Przy okazji w końcu użyłem spodni Rogelli Artico, które rzekomo są bardzo ocieplone. Przy 4 stopniach generalnie dały radę, pod koniec jedynie czułem zimno w
guru8 - Po robocie, to miało być szybko, tak żeby kolano oszczędzić i zdążyć przed zm...

źródło: comment_16063259664ZugoL2FJglHigautBR9xk.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś może posiada Bryton Rider 750? Jak to się sprawuje i jak wygląda w porównaniu do np. wahoo bolt?

#rower #rowery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anythin: kasety w zestawie nie ma, łańcuch wypadałoby kupić dla zgrania. W ultegre bym nie szedł, nie ma różnicy, duże koszty. Wedle upodobania, byleby spełniało standard 11s.

  • Odpowiedz
Cześć Mirki, mam ogólne pytanie dotyczące kwestii zakupu roweru stacjonarnego do domu (dzisiaj zrobiłem 20 km na starym, 20 ponad letnim ketllerze u teściów no i zakochałem się w takim treningu (ʘʘ)

Zmierzając do konkretów:
- chciałbym kupić rower stacjonarny, który mógłbym połączyć z trenażerem (jeżeli się mylę poprawcie mnie) oraz z aplikacją (przeczytałem, że Kinomap jest całkiem niezła), która pozwoli na wyświetlanie realnych tras na ekranie telewizora
- na całość
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@md5sum: Thule ma specjalne sprzęgła do zaciskania na rurach karbonowych. Do tego ochraniacze. Bo ponoć, jak kolega wyżej pisał, karbon nie lubi zaciskania.
  • Odpowiedz
#rower #rowery #spinning #rowerstacjonarny mirki i mirabelki, szukam rowerka spinningowego! mały i zgrabny, bo miejsca mało. z pomiarem pulsu. i najlepiej żeby łatwo się dało zamocować uchwyt na tablet do oglądania netflixa. ktoś coś pomoże?

kettler racer 3 jest śliczny i ma tylko 102cm ale nie wiem czy da się tablet tam zamontować i jest praktycznie niedostępny :c

a kettler speed 5 jest bez
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pacjent Triban RC520, hamulce TRP HY/RD. Sprawa wygląda tak, tylni hamulec jest słaby. Trochę historii ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zeszłym tygodniu, rower uwalony z błota to podjechałem na myjkę, użyte oczywiście niskie ciśnienie. Dzień wcześniej już coś słabo hamował, ale po myjce jeszcze zaczął piszczeć, ale zanim dojechałem do domu to przestało. Do tego był dosyć spory luz na klamce. Popatrzyłem, podciągnąłem linkę, luz zniknął, ale mocy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach