Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
5
Piotr Karkoszka - trener kolarza Przemysława Niemca

Piotr Karkoszka - od 36 lat prowadzi zawodników klubu kolarskiego UKS Sokół Kęty. Zaczynał u Niego Przemysław Niemiec (sam tam zaczynałem). W październiku doznał udaru mózgu. Przeszedł ciężka operacja czaszki. Jeśli ktoś chce pomóc, link w powiązanych. (film z 2011r.)
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
6
Złodzieja roweru złapali... ksiądz, internauci i personel sklepu

Zatrzymano 50-latka, który ukradł rower spod kościoła w bielskiej Wapienicy. Mężczyzna nie cieszył się długo wartą blisko 1500 złotych zdobyczą. Złodzieja podczas zakupów rozpoznał personel miejscowego sklepu po akcji księdza i internautów.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
5
Jak skutecznie zadbać o ruch oraz dobrą kondycję

Jak dbać o zdrowie oraz z jakich metod skorzystać. Warto to wiedzieć i korzystać z tych porad.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@Harry_Callahan: Cannondale Caad Optimo Tiagra 2020
Dobra, pierwszy raz na tagu #rowerowyrownik :)
Pomimo, że ciepło to i tak chłodno, stoopki pod koniec to prawie zamarzły. bo nie wziąłem ochraniaczy na buty, a przydałyby się bo takiego błota to nie przewidziałem. Myślałem, że po piątkowych przeżyciach z błotem/gliną będę mieć trochę spokoju, a tu zaraz po wjeździe nad stawy zalepiony napęd, błotniki i tylni trójkąt xD A błotko wyglądało na
źródło: comment_1607283314YbAWN4pBudAVxGwT4Rtn5X.jpg
Pobierz- 2
źródło: comment_1607283384pMPe9o3exrh3C2cj6Qx73X.jpg
Pobierz- 1
@westu: Jak za Wisłę chcesz skoczyć, to to są świetne tereny na szosę, płasko i piękne widoki. Jak bym był typowym szosowcem, to chyba bym tylko tam kręcił. A błotniki to poszukaj jednak jakiś pełnych (są takie też z mocowaniem do ramy), bo u mnie z tymi SKSami to po każdej jeździe w deszczu/po deszczu po asfalcie napęd nadawał się do czyszczenia. No
Drugie pytanie.
Mam dętkę do opony 23-32 i używam jej do trenazera, jednak moje zwykłe to 33 (challenge chicane), jeżeli nie dam rady nic zrobić z tematem wyżej to dam
no i trochę czasu brakuje na wiercenie
@NoNameNoIdeaNoLife: Kup preste jak człowiek. Na co ci tego czasu braknie?
Czy do tej kwoty da radę znaleźć coś z przerzutką Shimano Deore i dobrym widelcem?
#rower #rowery #kiciochpyta
2
Rower zaparkujesz pod ziemią. Powstaje pierwszy w Polsce automatyczny...

W Fabryce Norblina na Woli powstaje podziemny parking rowerowy. Ma być w pełni automatyczny. Wciskamy guzik i rower dosłownie... zapada się pod ziemię!
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1123
Rampa Pawła Jumpera być może stanie się Skateparkiem

Przychylając się do Państwa wniosków, chcemy przejąć na własność ,"rampę Pana Pawła" by w tym miejscu zbudować Skatepark (oczywiście imienia "Pana Pawła Jumpera" ).
z- 133
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 313
Pierwszy w Polsce automatyczny podziemny parking dla rowerów powstaje w Warszawie
Wprowadzasz rower po wyciętym w posadzce rowku do boksu, naciskasz guzik i w 15 sekund rower zostaje odstawiony na półkę w podziemnym garażu. Pierwsza taka instalacja w Polsce powstaje w kompleksie Fabryka Norblina na Woli.
#warszawa #rowerowawarszawa #szosowawarszawa
#rower #rowery #ciekawostki
źródło: comment_1606989937AcPi7jscy1hFJtCUwfZdv8.jpg
Pobierz- 116
- 1
- 7
Słabe warunki na drodze;
Ograniczenie do 70 km/h;
Niebawem skrzyżowanie o ruchu niekierowanym i przejście dla pieszych;
Laska bezkrytycznie grzejąca.
Co mogło pójść nie tak?
¯\_(ツ)_/¯
Co mogło pójść nie tak? Może po prostu niewidoczny pedalarz śmigający bez odblasków na środku pasa?
Mam nadzieję że w tym przypadku skutecznie mu się dobiorą do dupska.
#rower

- 20





















@pavel_ski: Info jest jak najbardziej gówniane to bezczelnie ci jako klientowi mówi nie wiemy kiedy będą rowery. Dają ci gwarancję na szczegóły a tymczasem życzą wesołych świąt czyli nie w tym roku. he he