#rowerowyrownik #rowery
Jak tam rowerowe świry? Ja spędzam poranek z trzema krolami: rower i dwa pedały XD
Dzisiaj tylko 70km bo muszę na obiadek do teściowej wrócić XD
Nara pa. Studiuje prawo.
Jak tam rowerowe świry? Ja spędzam poranek z trzema krolami: rower i dwa pedały XD
Dzisiaj tylko 70km bo muszę na obiadek do teściowej wrócić XD
Nara pa. Studiuje prawo.




























Osobiście korzystam i zrobiłem krótką prezentację wszystkich modeli z ich oferty
Łapcie, niech się na coś przyda.
#rower #rowery #serwisrowerowy
Ręcznie nie da się ustawić punktu, do którego chcemy dojechać i wystartować z nawigacją bez podłączenia do sieci?
Czy jak odpalę już nawigację, a zasięg zgubie po drodze to nawigacja przestaje działać i czeka na ponowne podłączenie?
1. Czy możesz w bardziej szczegółowych prezentacjach opisać funkcje treningowe? Czym się różnią, najbardziej zaawansowany jest w tej materii chyba Aero60/450, ale w innych modelach też jest jakiś "Interval Training".
2. Czy można te liczniki ładować w trakcie jazdy?
3. Jak wygląda ekran nawigacji np. w 450 i 410/420? Poza widokiem mapy/śladu ile da się podejrzeć parametrów?
4. Powiedzmy, że chcę zrobić 100 km po trasie