Jako, że każdy (chyba) posiadacz roweru zdaje sobie, że w rowerze zawsze się coś nowego przyda i zawsze można coś zmienić, stwierdziłem że marzy się jakiś full, ale że brak funduszy i cebula mocno a i tak już za dużo pieniędzy na to idzie, postanowiłem nieco przerobić rower, który już mam. Posiadam mianowicie takiego crossa Lazaro, zrobiłbym z niego takiego pseudo #mtb i na pierwszy ogień zmieniłbym tylko opony
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, przymierzam się do zakupu roweru typu #mtb
Do tej pory jeździłem sobie na jakimś decatlonowym rockirderze za 1000zł. Teraz chce przesiąść się na coś lepszego w granicy 5-6,5k. Aktualnie jeździłem głównie asfalt 70% / szutr 30%, ale chce spróbować sobie w tym roku pojechać na jakieś mniej wymagające trasy w góry czy też po prostu na jakiś offroad gdzie nie będę się bał że rama mi się złamie.

Jakieś
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xaro: teraz po prostu trzeba brać jak się pojawi rower w sklepie xD
Nie celuj w koła 27.5", tylko 29". W tej cenie już znajdziesz coś na 1x12, sztywnych osiach i powietrznym widelcu. MTB to moim zdaniem najbardziej uniwersalny typ roweru jeśli masz mieć jeden rower w domu

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wklebachdymu: z ciekawości co w nim ciekawego? Znaczek na ramie? Najniższa półka przerzutek, amor na sprężynie, hamulce vbreak
@albert-obserwuje napęd (łańcuch + możliwe że zębatki) pewnie do wymiany, chyba że mało jezdzone, za 700 można jechać obejrzeć, sprawdzić czy rama nie popękana. Cudów nie ma co się spodziewać, do jazdy po mieście i może czasem ścieżką leśną wystarczy.
  • Odpowiedz
Halo Mircy
Był kiedyś (daaawno temu) w TV jakiś program o jeździe na rowerach, robili tam jakieś „super trudne” triki.
Nie wiem czy był to odrębny program czy „program w programie” (jak np w Teleranku czy 5.10.15 - być może było to w jednym z tych programów).
Jak ktoś wie o co cho to będę mega wdzięczna
ʕʔ

#telewizja #tvp #rower #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 452
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adwokat_Boga: Z silnikiem typu mid i baterią na dolnej ramie środek ciężkości się dużo nie zmieni, heble będę zmieniał, w pierwszej kolejności wleci przód z dużą tarczą. Tylko muszę się dokopać do katalogu mojego amorka.
  • Odpowiedz
Cześć Mirki od #rower i #rowery. Potrzebuję porady. Chciałbym kupić rower do dojazdu do pracy ale też na krótkie wycieczki poza miasto, las, polne ścieżki. Założyłem budżet 1500 zł i znalazłem coś takiego. Mogę prosić o opinię na temat osprzętu tej marki? Czy w podobnej kwocie jestem w stanie dostać coś lepszego?

https://www.bikester.pl/serious-eight-ball-275-disc-blackblueorange-1131902.html#rating
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@albert-obserwuje: Nie no. Na komórce jak oglądałem to gorzej wyglądał. Faktycznie napęd wygląda na mocno zaniedbany i tu bym się skoncentrował bo jak do ogarnięcia niedużym kosztem to rower wygląda nie najgorzej. Możesz się potargować o ta stówkę bo rower wygląda jakby potrzebował wkładu finansowego.
  • Odpowiedz
@chosenon3 Dlatego kupuje się kominiarkę z kołnierzem zrobionym z membrany wiatroodpornej.

@iMarek22 Najważniejsze, żeby miejsce na usta było dobrze wentylowane. Używam takiej motocyklowej Dainese za grube monety i dwa razy tańszej, niżej pozycjonowanej marki, ale dedykowanej na snowboard, z większymi otworami w okolicy ust. Na desce i rowerze ta tańsza sprawdza się lepiej.
  • Odpowiedz
#rowery Siemanko może komuś sie nudzi, zna się na rowerach i mógł by mi znaleźć jakiś rowerek na olx do 500 zł? :D bede nim dojezdzal tylko do pracy. Koła 28 najlepiej .
Lokalizacja "Łódź"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Poleci ktoś jakiś błotnik rowerowy (potrzebuję tylko tylnego), bo cały w błocie zawsze wracam. Mam przełaja, opony 33mm, chciałabym żeby był montowany tak jak na zdjęciu. Myślałem o jakimś sks'ie, ale szukam czegoś tańszego i tylko tylniego, a nie zestawu.
#rower #rowery #przelaj #szosa #gravel #mtb
NoNameNoIdeaNoLife - Poleci ktoś jakiś błotnik rowerowy (potrzebuję tylko tylnego), b...

źródło: comment_16089063767Sy5IwxUNOx3fvRu4VX7f8.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej i chcecie mi powiedzieć, że w tej apce #strava "w której rozwój zainwestowano miliony dolarów" nie ma tak podstawowej opcji jak opóźnienie startu, żeby mieć 15, 30 czy 60 sekund na schowanie telefonu do kieszeni/sakwy/plecaka zanim się ruszy?

Najbardziej bym chciał wiedzieć skąd się wziął sukces tej aplikacji, której brakuje podstawowych udogodnień.

#aplikacje #aplikacjemobilne #rower #rowery #kolarstwo
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najbardziej bym chciał wiedzieć skąd się wziął sukces tej aplikacji, której brakuje podstawowych udogodnień.


@gobi12: Normalizacja tras, korekta wysokości, błędów odczytu.
Segmenty, ściganie się ze znajomymi, fly-by
Wyzwania i promocje różnych firm, akcje charytatywne
Dość mocna analiza swoich wyników, analiza czasów na trasach które nawet nie muszą być zdefiniowane wystarczy, że pokrywa się GPS
Plany treningowe, planowanie tras
  • Odpowiedz
dodałem dla zasięgu


@reqq: Tag który obserwuje 50 osób dodałeś dla zasięgu :P
Kup sobie nogawki całe ocieplane a nie cudujesz z ocieplaczami kolan, bo widzę cenowo wychodzi podobnie
  • Odpowiedz