Jako, że każdy (chyba) posiadacz roweru zdaje sobie, że w rowerze zawsze się coś nowego przyda i zawsze można coś zmienić, stwierdziłem że marzy się jakiś full, ale że brak funduszy i cebula mocno a i tak już za dużo pieniędzy na to idzie, postanowiłem nieco przerobić rower, który już mam. Posiadam mianowicie takiego crossa Lazaro, zrobiłbym z niego takiego pseudo #mtb i na pierwszy ogień zmieniłbym tylko opony
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

guru8
- 1
konto usunięte
- 4
@guru8: Zbieraj na fulla zamiast pakować kasę w to co masz i ma geometrię zupełnie do czegoś innego.
konto usunięte
- 3
@guru8: SPD przekręcisz do nowego roweru. Opony możesz sobie zmienić. Ale roweru górskiego na tej ramie nie zrobisz.
- 0
Siema, przymierzam się do zakupu roweru typu #mtb
Do tej pory jeździłem sobie na jakimś decatlonowym rockirderze za 1000zł. Teraz chce przesiąść się na coś lepszego w granicy 5-6,5k. Aktualnie jeździłem głównie asfalt 70% / szutr 30%, ale chce spróbować sobie w tym roku pojechać na jakieś mniej wymagające trasy w góry czy też po prostu na jakiś offroad gdzie nie będę się bał że rama mi się złamie.
Jakieś
Do tej pory jeździłem sobie na jakimś decatlonowym rockirderze za 1000zł. Teraz chce przesiąść się na coś lepszego w granicy 5-6,5k. Aktualnie jeździłem głównie asfalt 70% / szutr 30%, ale chce spróbować sobie w tym roku pojechać na jakieś mniej wymagające trasy w góry czy też po prostu na jakiś offroad gdzie nie będę się bał że rama mi się złamie.
Jakieś
@xaro: teraz po prostu trzeba brać jak się pojawi rower w sklepie xD
Nie celuj w koła 27.5", tylko 29". W tej cenie już znajdziesz coś na 1x12, sztywnych osiach i powietrznym widelcu. MTB to moim zdaniem najbardziej uniwersalny typ roweru jeśli masz mieć jeden rower w domu
Nie celuj w koła 27.5", tylko 29". W tej cenie już znajdziesz coś na 1x12, sztywnych osiach i powietrznym widelcu. MTB to moim zdaniem najbardziej uniwersalny typ roweru jeśli masz mieć jeden rower w domu
#rower #rowery Siemanko czy ten rower jest wart swojej tej ceny? Co o tym sądzicie?
https://m.olx.pl/oferta/rower-gorski-kross-CID767-IDHuvuE.html
https://m.olx.pl/oferta/rower-gorski-kross-CID767-IDHuvuE.html
@wklebachdymu: z ciekawości co w nim ciekawego? Znaczek na ramie? Najniższa półka przerzutek, amor na sprężynie, hamulce vbreak
@albert-obserwuje napęd (łańcuch + możliwe że zębatki) pewnie do wymiany, chyba że mało jezdzone, za 700 można jechać obejrzeć, sprawdzić czy rama nie popękana. Cudów nie ma co się spodziewać, do jazdy po mieście i może czasem ścieżką leśną wystarczy.
@albert-obserwuje napęd (łańcuch + możliwe że zębatki) pewnie do wymiany, chyba że mało jezdzone, za 700 można jechać obejrzeć, sprawdzić czy rama nie popękana. Cudów nie ma co się spodziewać, do jazdy po mieście i może czasem ścieżką leśną wystarczy.
- 1
@albert-obserwuje: Koła 26''. To raczej mały rower.
Halo Mircy
Był kiedyś (daaawno temu) w TV jakiś program o jeździe na rowerach, robili tam jakieś „super trudne” triki.
Nie wiem czy był to odrębny program czy „program w programie” (jak np w Teleranku czy 5.10.15 - być może było to w jednym z tych programów).
Jak ktoś wie o co cho to będę mega wdzięczna
ʕ•ᴥ•ʔ
#telewizja #tvp #rower #
Był kiedyś (daaawno temu) w TV jakiś program o jeździe na rowerach, robili tam jakieś „super trudne” triki.
Nie wiem czy był to odrębny program czy „program w programie” (jak np w Teleranku czy 5.10.15 - być może było to w jednym z tych programów).
Jak ktoś wie o co cho to będę mega wdzięczna
ʕ•ᴥ•ʔ
#telewizja #tvp #rower #
@NocKruka Rower Błażeja #gimbynieznajo
- 0
@Matpiotr: No właśnie pamiętam jak przez mgłę ale coś mi się nie zgadzało, „Rower Błażeja” miał „rower” chyba tylko w nazwie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 1
@321321: Na olx w okolicy, o dziwo nikt się po niego nie zgłosił przez miesiąc.
- 0
@Adwokat_Boga: Z silnikiem typu mid i baterią na dolnej ramie środek ciężkości się dużo nie zmieni, heble będę zmieniał, w pierwszej kolejności wleci przód z dużą tarczą. Tylko muszę się dokopać do katalogu mojego amorka.
Cześć Mirki od #rower i #rowery. Potrzebuję porady. Chciałbym kupić rower do dojazdu do pracy ale też na krótkie wycieczki poza miasto, las, polne ścieżki. Założyłem budżet 1500 zł i znalazłem coś takiego. Mogę prosić o opinię na temat osprzętu tej marki? Czy w podobnej kwocie jestem w stanie dostać coś lepszego?
https://www.bikester.pl/serious-eight-ball-275-disc-blackblueorange-1131902.html#rating
https://www.bikester.pl/serious-eight-ball-275-disc-blackblueorange-1131902.html#rating
- 0
@Jaroslaw_Keller: o dziękuję!
#rower #rowery co myślicie o takim rowerze? Ma mi sluzyc tylko w drodze z domu do pracy i na odwrot, nada się? Cena dobra?
https://m.olx.pl/oferta/aluminiowy-rower-gorski-mtb-serious-rockville-sht-kola-26-cali-bialy-CID767-IDHKNRW.html?reason=
https://m.olx.pl/oferta/aluminiowy-rower-gorski-mtb-serious-rockville-sht-kola-26-cali-bialy-CID767-IDHKNRW.html?reason=
@albert-obserwuje: za 200zł by się nadawał
@sargento: co ma marnować jak ten 'amortyzator' nawet się nie ugina?
@sargento: co ma marnować jak ten 'amortyzator' nawet się nie ugina?
@albert-obserwuje: nie kupuj złomu za 400 na olx, już lepiej najtańsze rowery z deca
źródło: comment_16090941027fbgWDNvIM6KBVicbJi0aG.jpg
Pobierz@albert-obserwuje: cross
- 0
@brachistochrona: dziękuję
- 0
Jaki klucz dynamometryczny polecacie? Zależy mi na dobrej kalibracji w zakresie 1-5 Nm. Chodzi o karbonową ramę
#szosa #rowery #mechanikarowerowa
#szosa #rowery #mechanikarowerowa
- 2
- 3
@itec: można tylko po co? To przecież nie robi.
#rower #rowery Witam opłaca się kupić taki rower za tę cenę? https://m.olx.pl/oferta/scott-maxim-28-rama-48-CID767-IDHzomy.html
@albert-obserwuje: Nie no. Na komórce jak oglądałem to gorzej wyglądał. Faktycznie napęd wygląda na mocno zaniedbany i tu bym się skoncentrował bo jak do ogarnięcia niedużym kosztem to rower wygląda nie najgorzej. Możesz się potargować o ta stówkę bo rower wygląda jakby potrzebował wkładu finansowego.
- 0
@micelangeloB: dziękuję
- 1
ma to ktoś i poleca/nie poleca? Bo obecnie sie za czymś takim rozglądam bo to co mam obecnie to nie odprowadza wilgoci wiec po 5/10min jest mokre od oddechu samego.
Chodzi o ten 3/4 model z pierwszego rzedu
https://pl.aliexpress.com/item/32822624960.html?spm=a2g0o.store_home.productList_6000466431369.pic_0
#rower #rowery #pytanie #aliexpress
Chodzi o ten 3/4 model z pierwszego rzedu
https://pl.aliexpress.com/item/32822624960.html?spm=a2g0o.store_home.productList_6000466431369.pic_0
#rower #rowery #pytanie #aliexpress
- 2
@micelangeloB: Nie popłacz się tylko z tego powodu :/
konto usunięte via Android
- 0
@chosenon3 Dlatego kupuje się kominiarkę z kołnierzem zrobionym z membrany wiatroodpornej.
@iMarek22 Najważniejsze, żeby miejsce na usta było dobrze wentylowane. Używam takiej motocyklowej Dainese za grube monety i dwa razy tańszej, niżej pozycjonowanej marki, ale dedykowanej na snowboard, z większymi otworami w okolicy ust. Na desce i rowerze ta tańsza sprawdza się lepiej.
@iMarek22 Najważniejsze, żeby miejsce na usta było dobrze wentylowane. Używam takiej motocyklowej Dainese za grube monety i dwa razy tańszej, niżej pozycjonowanej marki, ale dedykowanej na snowboard, z większymi otworami w okolicy ust. Na desce i rowerze ta tańsza sprawdza się lepiej.
#rowery Siemanko może komuś sie nudzi, zna się na rowerach i mógł by mi znaleźć jakiś rowerek na olx do 500 zł? :D bede nim dojezdzal tylko do pracy. Koła 28 najlepiej .
Lokalizacja "Łódź"
Lokalizacja "Łódź"
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
O co chodzi z tarczami?
@NoNameNoIdeaNoLife: z tyłu u mnie nie było problemu, ale często jest z przodu - ja musiałem użyć takiej przedłużki, czasami można po prostu pogiąć pręty, tak żeby omijały hamulec.
źródło: comment_1608911371qJp8vkVxz2UmBE62trLkaC.jpg
Pobierz- 3
Ej i chcecie mi powiedzieć, że w tej apce #strava "w której rozwój zainwestowano miliony dolarów" nie ma tak podstawowej opcji jak opóźnienie startu, żeby mieć 15, 30 czy 60 sekund na schowanie telefonu do kieszeni/sakwy/plecaka zanim się ruszy?
Najbardziej bym chciał wiedzieć skąd się wziął sukces tej aplikacji, której brakuje podstawowych udogodnień.
#aplikacje #aplikacjemobilne #rower #rowery #kolarstwo
Najbardziej bym chciał wiedzieć skąd się wziął sukces tej aplikacji, której brakuje podstawowych udogodnień.
#aplikacje #aplikacjemobilne #rower #rowery #kolarstwo
@gobi12: A tak z innej beczki - po co Ci taka opcja?
Poza tym - chyba mało kto korzysta ze stravy w telefonie, większość jednak na normalnych licznikach jeździ
Poza tym - chyba mało kto korzysta ze stravy w telefonie, większość jednak na normalnych licznikach jeździ
Najbardziej bym chciał wiedzieć skąd się wziął sukces tej aplikacji, której brakuje podstawowych udogodnień.
@gobi12: Normalizacja tras, korekta wysokości, błędów odczytu.
Segmenty, ściganie się ze znajomymi, fly-by
Wyzwania i promocje różnych firm, akcje charytatywne
Dość mocna analiza swoich wyników, analiza czasów na trasach które nawet nie muszą być zdefiniowane wystarczy, że pokrywa się GPS
Plany treningowe, planowanie tras

- 0
Wysyłka z magazynu: CZ
Double LED Rechargeable Bicycle Head Light
Cena: 13,99 $
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Wysyłka z czeskiego magazynu 0,30$
#duxrm
Double LED Rechargeable Bicycle Head Light
Cena: 13,99 $
Link ---> Na moim FB. Adres w profilu.
Wysyłka z czeskiego magazynu 0,30$
#duxrm
źródło: comment_1608587104OdHekEUgKQISZbSPcQilgy.jpg
Pobierz- 0
Marzną mi kolana przy dłuższej jeździe. Długie spodnie z wkładką nie wystarczają. Pomyślałem o ocieplaczach, czy ktoś używa takiego cuda? Sprawdza się? Chciałby je założyć bezpośrednio na kolana, pod długie spodnie.
https://www.centrumrowerowe.pl/ocieplacze-na-kolana-endura-fs260-pro-thermo-pd20453/?v_Id=132015
#rower #roweroweitemy #rowery
https://www.centrumrowerowe.pl/ocieplacze-na-kolana-endura-fs260-pro-thermo-pd20453/?v_Id=132015
#rower #roweroweitemy #rowery
dodałem dla zasięgu
@reqq: Tag który obserwuje 50 osób dodałeś dla zasięgu :P
Kup sobie nogawki całe ocieplane a nie cudujesz z ocieplaczami kolan, bo widzę cenowo wychodzi podobnie



























