dodałem dla zasięgu


@reqq: Tag który obserwuje 50 osób dodałeś dla zasięgu :P
Kup sobie nogawki całe ocieplane a nie cudujesz z ocieplaczami kolan, bo widzę cenowo wychodzi podobnie
  • Odpowiedz
via Rowerowy Równik Skrypt
  • 30
690 765 + 37 + 53 = 690 855

Lokalne szutry, Lipowiec, Tenczynek i Puszcza Dulowska. Dzisiaj może nie jakoś wybitnie zimno, ale bardzo mroźny wiatr, aż mi uda zmarzły, plus jak wiadomo fajna mgła.

#rowerowyrownik #rower #rowery #triban #wykoptribanclub #szosa #gravel

Wpis dodany za pomocą tego skryptu
guru8 - 690 765 + 37 + 53 = 690 855

Lokalne szutry, Lipowiec, Tenczynek i Puszcza Du...

źródło: comment_1608483596VgP6uVYGGhvVXm7rr681Az.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Planuję niedługo ruszyć dupsko i trochę się zaktywizować, bo strasznie się zasiedziałem i szukam jakiegoś roweru, a wydaje mi się, że to dobry czas, żeby coś taniej wyrwać. Ot, coś uniwersalnego, żeby sobie pojeździć po mieście i okolicach, czasami wjechać na jakiś bardziej leśny szlak, ale bez szaleństw. Czy te rowery do 2k z Decathlona się do tego nadadzą? Zdaję sobie sprawę, że to nie jest cudo, ale też cudów nie wymagam.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SKYFander: ten rower to szrot. Pojeździsz chwilę i się rozsypie. Jeśli chcesz koniecznie raty to lepiej wziąć kredyt w banku na niski procent i kupić coś używanego w podobnej cenie.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@SKYFander: ma sens, ten romet wcale nie jest taki tragiczny. Ogólnie tańsze modele jakichś Krossów czy Rometów do rekreacyjnej jazdy są ok, te decathlonowe też nie są najgorsze. Kupowanie używanego czegokolwiek kiedy się na tym nie znasz to taki sobie pomysł. Jeśli kryterium jest uniwersalność to brał bym jakiegoś crossa albo jeśli wygoda to trekkinga.
  • Odpowiedz
Gdzie kupię aluminiowe koła na wysokim stozku pod tarczowki? Będzie budowany budżetowy rower którego nie będzie szkoda i będzie fajnie wyglądał, coś pod gravel. Widziałem takie u znajomego. Zero nowych ofert na allegro a jak już są to stożek niziutki.
#gravel #rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Jaki typ roweru polecacie na jazdę mieszaną trochę las, trochę miasto, trochę długie wypady drogą asfaltową?
Możecie polecic jakiś model
W jakim sklepie najlepiej kupić rower?
#rower #rowery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek
Pod takie zastosowanie aktualnie poleca się gravele, bo są mocno uniwersalne. Sam bardzo je lubię. Ich wadą jest niestety dostępność oraz ceny.
  • Odpowiedz
@md5sum: Na takich rzeczach nie warto szukać oszczędności. Zacznie ci coś stukać z okolic suportu i jak sobie sam(a) nie ogarniesz, to serwis może cię skasować na więcej niż zaoszczędzisz.
  • Odpowiedz
Mirki, muszę wybrać rower dla ojca, a jestem januszem rowerów. Nie wiem nawet pod jakim hasłem szukać odpowiedniego. Generalnie rower do jazdy turystycznej a nie wyczynowej, drogi polne i utwardzone. W jakim sklepie w #poznan dobrze mi doradzą (ramę chyba dobiera się pod wzrost?)?

#rower #rowery
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HorribileDictu: Unibike, Northtec czy inni "mali" producenci cierpią w tym roku na totalny niedobór części, przez co dostępność tego typu rowerów jest tragiczna.
Zaoszczędzę Ci dylematów i podpowiem: jedź po prostu do salonu Gianta na Naramowickiej, kup model Roam 1 2021 - zmieścisz się w budżecie, będzie tata miał świetą relację cena-jakość, dobrej klasy osprzęt Deore, bezdętkowe opony, powietrzny amortyzator, fajny napęd 2x10 i możliwość wsadzenia znacznie szerszych opon, jeśli
Afrati - @HorribileDictu: Unibike, Northtec czy inni "mali" producenci cierpią w tym ...

źródło: comment_1608276602gMDpHaKIHgNmcvR87L5he1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poleca ktoś jakieś zimowe buffy na rower?
Moj aktualny z martesa, jest dość słaby - w ogole prawie nie ociepla, a jak sie w nim spocę to cały pot nie jest odprowadzany, a zostaje na chuście i mnie tylko oziębia.
Czy może lepiej kupić kominiarkę, bo buffa i tak noszę tak jak niżej (wystają tylko oczy)?
#buff #sport #rowery #zima #sportyzimowe #
NoNameNoIdeaNoLife - Poleca ktoś jakieś zimowe buffy na rower?
Moj aktualny z martesa...

źródło: comment_1608064588wg2wcW8hHlGJgYnQHDLvo3.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Największy farmazon i powielany mit- rowery/ samochody używane na zachodzie= mniej zużyte/ używane z szacunkiem xD
Jurgen z zachodu kupuje sprzęt- tyra go do jego max możliwosci zmieniając tylko części eksploatacyjne po czym za grosze wystawia na ebayu i kupuje z salonu następny a p0lak mysli ze własnie wylicytował perełkę spod koca.
Wiem, że ameryki nie odkryłem ale co przeglądam oferty to wszędzie te teksty o sprzęcie z zachodu, lepszych modelach tego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wxx71: bardziej chodziło o to, że jest obraz jak to dziadek kupuje rower do ostrego tyrania po górach, chucha, dmucha i wymienia tylko klocki hamulcowe a fakt jest taki, że to wszystko jest przeruchane do granic, częsci eksploatacyjne moze i wymieniane ale całość jako materiał przemęczona i wykorzystana
  • Odpowiedz
Pytanie może głupie, może nie.
Czy wszystkie takie ocieplacze są na zewnątrz buta?
https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/odzie%C5%BC-rowerowa/rowerowe-ochraniacze-na-buty-i-palce/rowerowe-ochraniacze-na-palce-st%C3%B3p-bontrager-windshell/p/25045/
Ma to prawo działać w środku na skarpecie? Jeżdżę w platformach na enduro i gravelo-commuterze i mam na tyle miejsca w bucie, że powinno się zmieścić między skarpetę, a but. Obecnie jadę na folii aluminiowej.
A może zna ktoś ocieplacze dedykowane do środka?
#rowery #rower #mtb #enduro #szosa
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gravel #rower #rowery #szosa

Szukam roweru dla siebie (186cm). Do tej pory krótsze trasy robiłem tym co było pod ręką na podwórku, lecz po pierwszych 120km ciągiem, czas kupić coś własnego i lepszego, niż zwykły góral.

Głównie jazda po utwardzonej nawierzchni, czasem las, od czasu do czasu złapie mnie droga polna.

Kwota
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Info dla wszystkich co czekają na sprzedaż rowerów Rometa z kolekcji 2021, kilka dni temu ogłosili na swoim profilu na fb:

Mamy dla Was świetną Mikołajkową informację W związku z wieloma zapytaniami o dostępność modeli z nowej kolekcji 2021, podjęliśmy decyzję, że wprowadzimy możliwość rezerwacji roweru ONLINE, dzięki czemu każdy z Was otrzyma gwarancję dostępności wymarzonego i upatrzonego modelu bezpośrednio od nas, prosto z fabryki Rometa Już wkrótce podamy szczegóły, a
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla mnie to dobre inf


@pavel_ski: Info jest jak najbardziej gówniane to bezczelnie ci jako klientowi mówi nie wiemy kiedy będą rowery. Dają ci gwarancję na szczegóły a tymczasem życzą wesołych świąt czyli nie w tym roku. he he
  • Odpowiedz
Ktoś z Was ma doświadczenie w przewożeniu na dachu rowerów jakimś wyższym autem typu SUV, Minivan? Zmieniłem auto z kombi na minivan i się zastanawiam, czy w praktyce osoba 1,8m jest w stanie wrzucić na tego typu nadwozie 4 rowery? Mam ze starego auta, 3x uchwyty rowerowe, ale brakuje mi do nowego auta bagażnika bazowego - toteż się zastanawiam, czy iść ekonomicznie i dokupić brakujące "belki", czy (czego nie bardzo chcę robić)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach