Ktoś dzisiaj włamał się na mojego #facebook i nie mam pojęcia jak, pisał do znajomych próbując wymusić blika, nigdzie nie widze tych wiadomości, dopiero na przesłanych przez nich screenach. Teraz się zorientowałem, że to włam przez zapasowe konto na WP, dawno tam nie zaglądałem. Dziwne próby zresetowania hasła o 4 rano przez ostatnie kilka dni, dopiero dzisiaj powiadomienie z logowania na nowym urządzeniu (jakiś stary LG Nexus 5 z Bydgoszczy).
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mój robot odkurzający xiaomi ma już ponad 6 lat i chciałbym go zmienić na jakiś z mopem. Z tego co widzę, to najlepiej, żeby miał stację gdzie może sobie czyścić tego mopa. Ale w każdym takim urządzeniu jest na wyposażeniu kamera, a ze względów prywatności chciałbym jej nie mieć. Możecie coś polecić? Ewentualnie, czy taką kamerę można zasłonić?

#elektronika #pytaniedoeksperta #pytanie #robotsprzatajacy #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@atehxx: Z tego co widzę to one mają LIDAR do nawigacji, a kamery do omijania przeszkód (kable, zwierzęce niespodzianki, etc), więc z tego mógłbym zrezygnować. Obecny nie ma kamery i nie widzę potrzeby dodatkowej funkcji omijania przeszkód.
  • Odpowiedz
@Z0nk0: Hm a zdawało mi się że zamiast LIDARu dla cięcia kosztów. Spróbuj poszukać "wybrany-model disable camera" może już ktoś obczaił sposoby.
  • Odpowiedz
#android #firefox #pytaniedoeksperta #telefony
Mam taki problem z Firefoxem na Androidzie odkąd zmieniłem telefon: po zminimalizowaniu przeglądarki, przejściu do innej aplikacji, a później powrocie do Firefoxa przeglądana strona się odświeża. Zmieniłem ustawienia baterii dla Firefoxa tak żeby nie miał ograniczeń ale problem nadal występuje. Wie ktoś może jak to wyłączyć? Mam zainstalowanych kilka rozszerzeń które próbowałem wyłączyć ale to też nie działa
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo mireczki

Kupiłem sobie nowe martensy (zdjęcie). Już minąłem etap tego że nie mogę przejść 5 minut do autobusu. Mimo to nadal obcierają mnie te buty przy chodzeniu i to nawet w podwójnej skarpecie. Są też po prostu niewygodne.
Próbowałam pasty, która miała zmiękczyć skórę, ale nic to nie dało. Jest jakiś sposób co zrobić żeby dało się komfortowo chodzić w tych butach?
Bo tak to w-em 8 stów i od roku
jueun - Halo mireczki 

Kupiłem sobie nowe martensy (zdjęcie). Już minąłem etap tego ...

źródło: temp_file8232240884767012444

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem, ale ma ciekawą historię... Znałem ziomka, któremu stara dała cztery stówy, żeby sobie kupił buty na studniówkę. To nie były martensy, ale j--------i kupił identyczne, w kolorze niebieski metalic xD

Jak go za to później j----a to w drugim bloku było słychać.
  • Odpowiedz
@jueun: Dla przyzwoitej skóry czyli cielaka w butach GYW normą jest 24 godziny chodzenia żeby się dopasowały.
Nie, siedzenie w butach się nie liczy :-)
Jak sztywniejsza skóra to może być dłużej, jak obcierają na piętach to możesz mieć za wąską piętę do buta i pozostaje szewc i dodanie zapiętek.
Wody bym unikał ale lanolina, krem lanolinowy albo dubbin powininny zmiękczyć skórę.

Gx
  • Odpowiedz
Potrzebuje sobie kupić ściereczkę z mikrofibry do wycierania ekranu w aucie i czyszczenia obiektywów telefonów po wypalcowaniu podczas demontażu/montażu. Widzę że jest duży rozstrzał cenowy a ściereczka to chyba ściereczka. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jest sens dopłacać do marki? Polećcie mi proszę jakąś dobrą ściereczkę

#gms #samochody #pytaniedoeksperta #telefony #audi
walokid - Potrzebuje sobie kupić ściereczkę z mikrofibry do wycierania ekranu w aucie...

źródło: mikrofibra

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś, o co tutaj chodzi, może @tonton_ ? Dziwnie to wygląda, od miesięcy te same konta na różnych kanałach związanych z UFO promują ufo historie i często podkopują innych twórców. Ale wiadomo, widzów się nie wybiera. Może te komentarze nie wyglądają na aktywność zwyczajnych widzów, ale takie kanały mogą przyciągać specyficznych ludzi, prawda? To dość przykre i podłe, że tego typu działania mają miejsce. Dlatego mam nadzieję, że właściciel wspomnianego
@Kopytnik_1 +8
#ufo #ufohistorie #kosmos #ciekawostki #paranormalne #duchowosc #nhi

Najnowszy odcinek z serii UFO Historie

Jutro wieczorem lajt na kanale, wciąż można zadawać pytania, które się na nim pojawią:
http://youtube.com/post/UgkxwE0-tr7zdLfpgz85CxO40COgFHEc32D7?si=luE8NEzwz-JC3B-3
Heekate - Wie ktoś, o co tutaj chodzi, może @tonton ? Dziwnie to wygląda, od miesięcy...

źródło: polecam kanał ufo historie

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heekate: no pięknie pięknie. Szerzej zakrojona akcja dezinformacyjno-promocyjna, ale chłop chyba nie podumał, że coś takiego wyjdzie na jaw xD Mali, zawistni ludzie o mentalności plemiennej, którzy pozują na oświeconych myślicieli o pozaziemskich inteligencjach, śmiechu warte. Zero zdziwienia - taka właśnie jest ta ufologia, gierki, podchody, podkopywanie i multikonta ku pokrzepieniu serc wyznawców
  • Odpowiedz
@Heekate: ruski cel jest prosty - szerzenie umysłowego s----------a, foliarstwa, szurozy, dezinformacji, niepewności, nienawiści, nieuctwa i wszystkiego co może w jakikolwiek sposób osłabić zachodnie społeczeństwa. Foliarze to idealny zaczyn wszelkiego syfu który może nas jedynie cofać i ogłupiać.
  • Odpowiedz