Chce wymienić pompę paliwa. Jak mam zdjąć tę pokrywę? To się podważa czy przekręca? Samochód to audi a3 8p 2004 benzyna. #pytaniedoeksperta #mechanikasamochodowa #mechanika #samochody #audi
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: temp_file6950739894547568750
Pobierz- 0
@Siateczkasrodplazmatyczna: Nie mi dziękuj, jest takie jedno bardzo piękne narzędzie którym współcześnie wszyscy dysponujemy.
źródło: Opera Zrzut ekranu_2025-07-17_235130_chatgpt.com
Pobierz@pearl_jamik nic, dalej w dolnośląskim
@pearl_jamik: ponoć lepszy sprzęt mają
- 1
Ktoś dzisiaj włamał się na mojego #facebook i nie mam pojęcia jak, pisał do znajomych próbując wymusić blika, nigdzie nie widze tych wiadomości, dopiero na przesłanych przez nich screenach. Teraz się zorientowałem, że to włam przez zapasowe konto na WP, dawno tam nie zaglądałem. Dziwne próby zresetowania hasła o 4 rano przez ostatnie kilka dni, dopiero dzisiaj powiadomienie z logowania na nowym urządzeniu (jakiś stary LG Nexus 5 z Bydgoszczy).
- 3
Mirki, mam taki syfon pod zlewem w kuchni. Ostatnio różowa myła ta szafkę i dziś zauważyłem, że z zaznaczonego miejsca cieknie woda. Czy tam powinna być jakaś zatyczka? Jeśli tak, pod jaką nazwą jej szukać w sklepach?
#hydraulika #pytaniedoeksperta
#hydraulika #pytaniedoeksperta
źródło: image_picker_0AE297FE-71A8-4FCC-A13A-2E149A383AF2-95831-0000285F5BDDA8DF
Pobierz@pearl_jamik lucki
@pearl_jamik to są takie pływające?
#drony #dji #djimini3 #pytaniedoeksperta
Krótka piłka.
Dji mini 4k FMC za 1750zł czy dji mini 3 za 1950 z dodatkowym akumulatorem i pilotem RC n1?
Krótka piłka.
Dji mini 4k FMC za 1750zł czy dji mini 3 za 1950 z dodatkowym akumulatorem i pilotem RC n1?
@Wewnetrzny_Recenzent Mini 3 ze względu na większą matrycę.
@Wewnetrzny_Recenzent: powodzenia i do zobaczenia w DroneTower. Ogarnij sobie w międzyczasie rejestrację, naklej numer operatora, zrób licencję A1/A3
Mirki mam takie pytanie, do czego służy pierwsza i ostatnia ikonka na tym kompresorze?
#samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta
#samochody #motoryzacja #pytaniedoeksperta
źródło: asd
Pobierz@masakraman: pierwsza to wyważanie opon jako tako na oko przez pracownika Orlenu, a ostatnia to wymiana opon z letnich na zimowe i odwrotnie
@masakraman pierwsza do pompowania pustych kół
@pearl_jamik: tak jak klima na Alasce
@Breaking-DAD: ma sens, bo klimatyzacja nie tylko chlodzi ale tez osusza powietrze, co w zimowym klimacie wiecznej wilgoci jest niezbedne do jezdzenia autem ;)
- 0
Mirki, szukam w Warszawie szkoły jazdy dla kategorii A. Czy jest ktoś w stanie mi jakąś polecić? Ofc im taniej tym lepiej ale jak widzę ceny po 3500zl to trochę przesada.
#warszawa #motocykle #pytaniedoeksperta
#warszawa #motocykle #pytaniedoeksperta
@Vader-Poland: nie wiem co to jest Motorista, ale jeśli dwie, to Kulikowisko i Promotor.
@cz4rnyy jeśli przeraża cię 3,5k, to raczej nie jest to hobby dla ciebie.
@cz4rnyy jeśli przeraża cię 3,5k, to raczej nie jest to hobby dla ciebie.
@ArmandoFelonso tak, rzeczywiście jest jeszcze Promotor.
- 0
Mireczki, mój robot odkurzający xiaomi ma już ponad 6 lat i chciałbym go zmienić na jakiś z mopem. Z tego co widzę, to najlepiej, żeby miał stację gdzie może sobie czyścić tego mopa. Ale w każdym takim urządzeniu jest na wyposażeniu kamera, a ze względów prywatności chciałbym jej nie mieć. Możecie coś polecić? Ewentualnie, czy taką kamerę można zasłonić?
#elektronika #pytaniedoeksperta #pytanie #robotsprzatajacy #
#elektronika #pytaniedoeksperta #pytanie #robotsprzatajacy #
- 0
@atehxx: Z tego co widzę to one mają LIDAR do nawigacji, a kamery do omijania przeszkód (kable, zwierzęce niespodzianki, etc), więc z tego mógłbym zrezygnować. Obecny nie ma kamery i nie widzę potrzeby dodatkowej funkcji omijania przeszkód.
@Z0nk0: Hm a zdawało mi się że zamiast LIDARu dla cięcia kosztów. Spróbuj poszukać "wybrany-model disable camera" może już ktoś obczaił sposoby.
#android #firefox #pytaniedoeksperta #telefony
Mam taki problem z Firefoxem na Androidzie odkąd zmieniłem telefon: po zminimalizowaniu przeglądarki, przejściu do innej aplikacji, a później powrocie do Firefoxa przeglądana strona się odświeża. Zmieniłem ustawienia baterii dla Firefoxa tak żeby nie miał ograniczeń ale problem nadal występuje. Wie ktoś może jak to wyłączyć? Mam zainstalowanych kilka rozszerzeń które próbowałem wyłączyć ale to też nie działa
Mam taki problem z Firefoxem na Androidzie odkąd zmieniłem telefon: po zminimalizowaniu przeglądarki, przejściu do innej aplikacji, a później powrocie do Firefoxa przeglądana strona się odświeża. Zmieniłem ustawienia baterii dla Firefoxa tak żeby nie miał ograniczeń ale problem nadal występuje. Wie ktoś może jak to wyłączyć? Mam zainstalowanych kilka rozszerzeń które próbowałem wyłączyć ale to też nie działa
@baltic-vodka: Eh sorry, moze faktycznie w regularnej wersji sie nie da tam wejść.
Koniecznie musi być Firefox? Używam Iceraven gdzie można wejść w about:config.
W sumie to nie spotkałem się w nim z odświeżaniem stron po minimalizacji.
Możesz spróbować.
https://github.com/fork-maintainers/iceraven-browser
Koniecznie musi być Firefox? Używam Iceraven gdzie można wejść w about:config.
W sumie to nie spotkałem się w nim z odświeżaniem stron po minimalizacji.
Możesz spróbować.
https://github.com/fork-maintainers/iceraven-browser
@baltic-vodka: Oczywiście.
Czy jest ktoś szczęśliwym (lub nie) posiadaczem MG3 standard albo hybryda? Cena jest bardzo kusząca i chciałbym się dowiedzieć co użytkownicy sądzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#samochody #motoryzacja #chinskiecuda #mg #pytaniedoeksperta
#samochody #motoryzacja #chinskiecuda #mg #pytaniedoeksperta
@staryalkus: Zapytaj za parę lat, gdyu wygaśnie gwarancja i rzeczywistość obnaży podejście Polaków do chińskich marek z grupy cena czyni cuda...
Zapytaj za parę lat, gdyu wygaśnie gwarancja i rzeczywistość obnaży podejście Polaków do chińskich marek z grupy cena czyni cuda...
@projektant_doktorant: Na to nie trzeba czekać, całkiem niedawno na wykopie w gorących był pewien artykuł
źródło: Opera Zrzut ekranu_2025-07-17_204555_wykop.pl
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Halo mireczki
Kupiłem sobie nowe martensy (zdjęcie). Już minąłem etap tego że nie mogę przejść 5 minut do autobusu. Mimo to nadal obcierają mnie te buty przy chodzeniu i to nawet w podwójnej skarpecie. Są też po prostu niewygodne.
Próbowałam pasty, która miała zmiękczyć skórę, ale nic to nie dało. Jest jakiś sposób co zrobić żeby dało się komfortowo chodzić w tych butach?
Bo tak to w-em 8 stów i od roku
Kupiłem sobie nowe martensy (zdjęcie). Już minąłem etap tego że nie mogę przejść 5 minut do autobusu. Mimo to nadal obcierają mnie te buty przy chodzeniu i to nawet w podwójnej skarpecie. Są też po prostu niewygodne.
Próbowałam pasty, która miała zmiękczyć skórę, ale nic to nie dało. Jest jakiś sposób co zrobić żeby dało się komfortowo chodzić w tych butach?
Bo tak to w-em 8 stów i od roku
źródło: temp_file8232240884767012444
PobierzNie wiem, ale ma ciekawą historię... Znałem ziomka, któremu stara dała cztery stówy, żeby sobie kupił buty na studniówkę. To nie były martensy, ale j--------i kupił identyczne, w kolorze niebieski metalic xD
Jak go za to później j----a to w drugim bloku było słychać.
Jak go za to później j----a to w drugim bloku było słychać.
@jueun: Dla przyzwoitej skóry czyli cielaka w butach GYW normą jest 24 godziny chodzenia żeby się dopasowały.
Nie, siedzenie w butach się nie liczy :-)
Jak sztywniejsza skóra to może być dłużej, jak obcierają na piętach to możesz mieć za wąską piętę do buta i pozostaje szewc i dodanie zapiętek.
Wody bym unikał ale lanolina, krem lanolinowy albo dubbin powininny zmiękczyć skórę.
Gx
Nie, siedzenie w butach się nie liczy :-)
Jak sztywniejsza skóra to może być dłużej, jak obcierają na piętach to możesz mieć za wąską piętę do buta i pozostaje szewc i dodanie zapiętek.
Wody bym unikał ale lanolina, krem lanolinowy albo dubbin powininny zmiękczyć skórę.
Gx
- 1
duży hype na te książke, ogólnie na cały tom, ktoś czytał? warto?
#czytajzwykopem #czytajzkindle #ksiazka #ksiazki #pytaniedoeksperta
#czytajzwykopem #czytajzkindle #ksiazka #ksiazki #pytaniedoeksperta
źródło: 234416665
Pobierz- premiera pół roku temu
- 13 ocen
- duży hype xd
- 13 ocen
- duży hype xd
@Adom007 autorka to twoja rodzina czy znajoma?
- 1
Potrzebuje sobie kupić ściereczkę z mikrofibry do wycierania ekranu w aucie i czyszczenia obiektywów telefonów po wypalcowaniu podczas demontażu/montażu. Widzę że jest duży rozstrzał cenowy a ściereczka to chyba ściereczka. Przynajmniej tak mi się wydaje. Jest sens dopłacać do marki? Polećcie mi proszę jakąś dobrą ściereczkę
#gms #samochody #pytaniedoeksperta #telefony #audi
#gms #samochody #pytaniedoeksperta #telefony #audi
źródło: mikrofibra
Pobierz- 15
Wie ktoś, o co tutaj chodzi, może @tonton_ ? Dziwnie to wygląda, od miesięcy te same konta na różnych kanałach związanych z UFO promują ufo historie i często podkopują innych twórców. Ale wiadomo, widzów się nie wybiera. Może te komentarze nie wyglądają na aktywność zwyczajnych widzów, ale takie kanały mogą przyciągać specyficznych ludzi, prawda? To dość przykre i podłe, że tego typu działania mają miejsce. Dlatego mam nadzieję, że właściciel wspomnianego
#ufo #ufohistorie #kosmos #ciekawostki #paranormalne #duchowosc #nhi
Najnowszy odcinek z serii UFO Historie
Jutro wieczorem lajt na kanale, wciąż można zadawać pytania, które się na nim pojawią:
http://youtube.com/post/UgkxwE0-tr7zdLfpgz85CxO40COgFHEc32D7?si=luE8NEzwz-JC3B-3
Najnowszy odcinek z serii UFO Historie
Jutro wieczorem lajt na kanale, wciąż można zadawać pytania, które się na nim pojawią:
http://youtube.com/post/UgkxwE0-tr7zdLfpgz85CxO40COgFHEc32D7?si=luE8NEzwz-JC3B-3
źródło: polecam kanał ufo historie
Pobierz@Heekate: no pięknie pięknie. Szerzej zakrojona akcja dezinformacyjno-promocyjna, ale chłop chyba nie podumał, że coś takiego wyjdzie na jaw xD Mali, zawistni ludzie o mentalności plemiennej, którzy pozują na oświeconych myślicieli o pozaziemskich inteligencjach, śmiechu warte. Zero zdziwienia - taka właśnie jest ta ufologia, gierki, podchody, podkopywanie i multikonta ku pokrzepieniu serc wyznawców
@Heekate: ruski cel jest prosty - szerzenie umysłowego s----------a, foliarstwa, szurozy, dezinformacji, niepewności, nienawiści, nieuctwa i wszystkiego co może w jakikolwiek sposób osłabić zachodnie społeczeństwa. Foliarze to idealny zaczyn wszelkiego syfu który może nas jedynie cofać i ogłupiać.
23
Ogranicznik dla ciężarówek, problem z wyprzedzaniem i przestarzałe ograniczenie

Nie trzeba być ekspertem by wiedzieć że prędkości dla ciężarówek powinny być ujednolicone na 90 km/h oraz na tyle ustawione ograniczniki by uniknąć wyprzedzania ciężarówek. Do tego zrewidować dodatkowy limit dla ciężarówek z wysięgnikiem i podnoszenie prędkości dla nich znakami w zabudowanym.
z- 36
- #
- #
- #
- #
- #
- #






























#pytaniedoeksperta #pytanie #elektronika #elektryka #it
źródło: zasilacz
Pobierz@Domino844: albo więcej. No i chodzi o stałe napięcie.
źródło: S23af70c493f5463b97993e4633d03d4fH
Pobierz