Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
atehxx

atehxx

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2490
  • Znaleziska 221
  • Mikroblog 2269
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 25
Emble
Emble
11 godz. i 13 min temu
  • 239
#krakow #avia ah shit here we go again
Emble - #krakow #avia ah shit here we go again

źródło: FB_IMG_1782122607901

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 7 godz. i 15 min temu via Wykop
  • 1
@Emble: tylko jeden? pff cieniasy. U nas kilka w jednym garażu, w bloku obok to samo.
  • Odpowiedz
EjniaKK
EjniaKK
19.06.2026, 18:49:24
  • 0
Mirki nie muszę zrobić dwie dziurki fi 12 w ceowniku o grubości kilku mm i nie mogę się przewiercić, wszystkie wiertla parksajda juz spaliłem lub połamałem i moze połowa pierwszej dziury się przewierciła xd
Do kogo mogę podbić żeby mi to przewiercił? Jakiś mechanik czy ślusarz?
#majsterkowanie #budownictwo #budujzwykopem
Pol godziny j-----a, wiertarka gorąca i to wszystko w piz*u (╯︵╰,)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 19.06.2026, 18:52:10 via Wykop
  • 2
@EjniaKK: a że tak spytam, wiercisz na full obroty ile fabryka dała? czy na powolnych? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
atehxx
atehxx 19.06.2026, 18:53:25 via Wykop
  • 3
@EjniaKK: druga rzecz to wierć jakimś mniejszym najpierw, np 6. potem coraz większym poszerzaj.
  • Odpowiedz
Noniusz
Noniusz
19.06.2026, 03:47:14
  • 45
Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#budujzwykopem #remontujzwykopem
Noniusz - Wstępny projekt kuchni do oceny. Proszę o sugestie i wytykanie błędów.
#bud...

źródło: kitchen 1

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 19.06.2026, 06:10:43 via Wykop
  • 7
@Noniusz: Jak lodówka koło okna to sprawdź sobie czy się otworzy w ogóle :) Bo parapet może przeszkadzać, to wtedy musisz odsunąć ją od okna trochę razem ze wszystkimi kolejnymi meblami. Bo oczywiście drzwi lodówki przełożysz tak by się otwierały w stronę okna co by ich nie obchodzić dookoła po otwarciu.
  • Odpowiedz
PiersiowkaPelnaZiol
PiersiowkaPelnaZiol
15.04.2026, 12:25:31
  • 0
#hulajnogaelektryczna

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic4156169.html

Czy taka modyfikacja może spowodować pożar baterii? Mam prosty odcinek koło wałów ścieżka rowerowa, co chce jechać te 4km, a potem zmieniam na 20km/h ale boje się że ustawienie tego limitu na 35km/h może coś zepsuć

Ktoś
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 15.04.2026, 13:54:19 via Wykop
  • 0
@PiersiowkaPelnaZiol: Jak najbardziej może spowodować pożar baterii.
  • Odpowiedz
hrumque
hrumque
08.04.2026, 09:57:07
  • 1
(Takie trochę #elektrodacontent rozważania)

Komputer bc250, i zrobienie normalnego sterowania włącz wyłącz zasilaniem ATX (albo dla zasilaczy serwerowych - jak ATX), Bez jakiegoś dodatkowego wymyślonego hardweru

Zasilacze typu ATX, wiadomo, włączają się przez zwarcie do masy sygnału PS on. Podobnie zasilacze serwerowe, idea jest ta sama.
BC 250 nie ma normalnego sterowania zasilaczem, ponieważ oczekuje tylko pojawienia się 12 v i się załącza. Ewentualnie można go wyłączyć software'owo, no to się wtedy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 08.04.2026, 13:40:24 via Wykop
  • 1
@hrumque: Ni cholery nie rozumiem co i po co chcesz zrobić :P Natomiast zwrócił bym uwagę że długie przytrzymywanie przycisku zasilania zwykle powoduje wyłączenie systemu - nie będzie się to gryzło?
  • Odpowiedz

3

ANC pod strzechy. Słuchawki Baseus za 80 zł psują rynek audio

ANC pod strzechy. Słuchawki Baseus za 80 zł psują rynek audio

Technologia, za którą niedawno płaciliśmy fortunę, stała się śmiesznie tania. Słuchawki z aktywną redukcją szumów w cenie kilku kaw? Baseus agresywnie walczy o klienta, zmuszając gigantów do reakcji. Zobacz, co realnie potrafi sprzęt za grosze

konto usunięte
z
selekcja.org
dodany: 30.03.2026, 16:05:32
  • 5
  • #
    sluchawki
  • #
    audio
  • #
    sluchawkibezprzewodowe
  • #
    audioboners
  • #
    elektronika
  • #
    muzyka
atehxx
atehxx 30.03.2026, 20:04:04 via Wykop
  • 1
Na pewno chodzi o Baseus Bowie D05? Żadna oferta nie sugeruje że ten model ma ANC.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zgrywajac_twardziela
Zgrywajac_twardziela
24.03.2026, 13:14:57
  • 1338
#parkside #lidl #heheszki
Zgrywajac_twardziela - #parkside #lidl #heheszki

źródło: obraz_2026-03-24_141449874

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 24.03.2026, 18:18:57 via Wykop
  • 4
@Sklep_z_zywnoscia_uzywana: @Beefy_Malibu_Doctor @Zgrywajac_twardziela nie wiem o co wam chodzi jakie reklamy jakie co

! 12 mar 2026 [https://wykop.pl](https://wykop.pl)
wykop.pl##.sidebar > aside
  • Odpowiedz
Raul77
Raul77
Raul77
18.03.2026, 22:16:35
  • 0
#diy #majsterkowanie #dom

Jest jakiś sposób na przeprowadzenie kabla zasilajacego przez okno balkonowe?
Potrzebuję doprowadzić zasilanie dc 12v, nie mam gniazdka na zewnątrz. Dla kabli sieciowych są przelotki okienne, dla DC jest może coś podobnego?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 19.03.2026, 09:31:47 via Wykop
  • 0
@Raul77: obejrzyj z boków i od spodu, duża szansa że znajdziesz jakąś szczelinę pod parapetem czy gdzieś widoczną piankę którą sobie przebijesz łatwo tyle coby kabelek przeszedł
  • Odpowiedz
UderzenieGrzmotu
UderzenieGrzmotu
16.03.2026, 09:57:31
  • 1
Działa wam aplikacja #mbank ?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 16.03.2026, 10:07:28 via Wykop
  • 0
@UderzenieGrzmotu: przez www też ostro, nic się nie da zrobić, cudem jeden przelew się udało wysłać i dalej nic więcej
  • Odpowiedz
Wygryw_z_wyboru
Wygryw_z_wyboru
06.03.2026, 10:57:21
  • 87
Po ponad 3 latach oczekiwania dostałem w końcu telefon z Kruka. Zdziwiłem się bo chodziło o model który zamówiłem niedawno (kwiecień 2025), Oyster Perpetual 36. Podobno to była druga sztuka w tym rozmiarze którą otrzymał salon przez te 11 miesięcy. W rozmiarze 41 nie dostali do tej pory ani jednego.

Czekam jeszcze na DJ 36 (listopad 2023) i GMT GRNR (kwiecień 2024).

Myślałem już że trafiłem do nich na czarna listę bo 3 lata
Wygrywzwyboru - Po ponad 3 latach oczekiwania dostałem w końcu telefon z Kruka. Zdziw...

źródło: 1000202769

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 06.03.2026, 15:26:23 via Wykop
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: Całkiem podobny do mojego Casio Edifice, tylko mam ładniejsze wskazówki.
  • Odpowiedz
kajss
kajss
kajss
21.02.2026, 08:00:20
  • 6
#perfumy #ciekawostki #diy #majsterkowanie
Robię rozbiórkę, cały pokój zawalony kartonami wielkości coraz większej. No to znalazłem fajny tutorial jak robić mniejsze opakowania do #rozbiorka z większych kartonów. No to się podzielę.
kajss - #perfumy #ciekawostki #diy #majsterkowanie
Robię rozbiórkę, cały pokój zawalo...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 21.02.2026, 11:07:47 via Wykop
  • 0
@kajss: To Techniki już nie ma w szkołach czy co? o.0
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
20.02.2026, 12:00:33
  • 480
ciekawe ile czasu nad tym hindus myślał żeby w windowslop 11 domyślnie ukryć sekundy w zegarze przy kalendarzu

może nawet dostał za to jakąś nagrodę za najlepszy ficzer miesiąca, chociaż mógł przegrać z tym hindusem który wymyślił to s-------e menu kontekstowe po kliknięciu prawym przyciskiem na pliku
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 20.02.2026, 15:14:44 via Wykop
  • 2
@anteniusz: A jak się jednak chce to można tak :P

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced]
"ShowSecondsInSystemClock"=dword:00000001
  • Odpowiedz
atehxx
atehxx 20.02.2026, 16:09:35 via Wykop
  • 0
@DarkAlchemy: Faktycznie na Win 11 jest - choć zagrzebana, ale ja dalej 10 i tu tylko rejestr :P
  • Odpowiedz
dziki17
dziki17
23.01.2026, 07:19:02
  • 0
Szukam kamerki na kartę SIM tak aby obraz był dobrej jakości + nie za miliony monet i miała aplikację.
Ktoś ma jakieś przetestowane?
Drugie pytanie - ile internetu trzeba liczyć miesięcznie na taką kamerkę? Obraz HD.
Pomieszczenie które chciałbym monitorować jest za daleko od routera i nie łapie mi wifi a nie chce ciągnąć kabli i bawić się w repeatery etc.
#monitoring #cctv #elektronika #kamery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 23.01.2026, 07:42:42 via Wykop
  • 1
@rybeczka: Ale Cię podszedł gość że odpowiedziałeś zamiast się do tagu odnieść xD
  • Odpowiedz
CreaOnion
CreaOnion
04.01.2026, 07:25:26
  • 1
#stolarstwo #majsterkowanie #elektronika #diy #kiciochpyta

TLDR: Stolarz lub majsterkowicz proszony o radę.

Mam wolne miejsce na ścianie w sypialni i wpadłem na pomysł, by wrzucić tam lampę, ale że jestem jebn**ty to postanowiłem wrzucić tam Infinite mirror (picrel).
Niestety ciężko coś takiego dostać, a jakieś noname sklepy prezentują same rendery, więc postanowiłem, że "zrobię" to samemu.
CreaOnion - #stolarstwo #majsterkowanie #elektronika #diy #kiciochpyta

TLDR: Stolarz...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 04.01.2026, 08:55:04 via Wykop
  • 0
@CreaOnion:
"Na KAŻDEJ z 6 wewnętrznych ścian tunelu należy wykonać:"
a nie 8 przypadkiem?
  • Odpowiedz
modzelem
modzelem
20.12.2025, 19:35:27
  • 0
Jaki wózek tego typu kupić?
Budżet myślę 200, chociaż wolałbym mniej - ma wytrzymać jednorazową przeprowadzkę.

#remontujzwykopem #narzedzia #majsterkowanie
modzelem - Jaki wózek tego typu kupić?
Budżet myślę 200, chociaż wolałbym mniej - ma ...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 20.12.2025, 22:18:44 via Wykop
  • 0
@modzelem: Ja mam tą wersję https://www.leroymerlin.pl/produkty/platforma-transportowa-skladana-max-obciazenie-150-kg-standers-84914162.html fajnie bo ma haczyki że można zapiąć taśmy czy ekspandery żeby trzymało towar. Przeżyło przeprowadzki, teraz wozi zakupy do i z piwnicy :P Faktycznie głośne no ale trudno. Na pusto to niosę w ręce żeby nie hałasować.
Jednak jak się rozwali kiedyś to będę szukał jakiś na cichszych kółkach chyba, o ile nie będzie sporo droższy.
  • Odpowiedz
atehxx
atehxx 20.12.2025, 22:19:11 via Wykop
  • 0
@modzelem: Może ta wersja będzie cichsza? Ma inne kółka
https://www.leroymerlin.pl/produkty/wozek-platformowy-towarowy-skladany-transportowy-magazynowy-higher-300kg-98115617.html
i
https://www.leroymerlin.pl/produkty/wozek-platformowy-towarowy-skladany-transportowy-magazynowy-higher-150kg-98114939.html
  • Odpowiedz

919

DHL poprzez Allegro cofa wszystkie paczki nadane do ich paczkomatów

DHL poprzez Allegro cofa wszystkie paczki nadane do ich paczkomatów

Normalnie #afera #dhl #allegro #paczkomaty Nie polecam używania opcji wysyłki DHL poprzez Allegro a dlaczego ? Wszystkie paczki poprzez DHL są zawracane do nadawców BEZ kolejnej próby umieszczenia ich w paczkomacie lub w innym pobliskim urządzeniu odbiorczym. A sytuacja dolewa oliwy do ognia jeszcze

Common_Rail_1337
z
wykop.pl
dodany: 20.12.2025, 08:41:53
  • 199
  • #
    afera
  • #
    dhl
  • #
    allegro
  • #
    paczkomaty
  • #
    wysylka
  • #
    logistyka
atehxx
atehxx 20.12.2025, 10:34:13 via Wykop
  • 1
@HardWax: Pff :P Pa na Pocztex :o z Amazona. Na dokładkę - zamówione 17 grudnia, straszyli na stronie że dostawa na 30 grudnia :o no ale jest na szczęście :).
atehxx - @HardWax: Pff :P Pa na Pocztex :o z Amazona. Na dokładkę - zamówione 17 grud...

źródło: obraz

Pobierz
pearl_jamik
pearl_jamik
12.12.2025, 08:21:50
  • 0
Jak wyregulować taki zawias, bo nie ma on żadnych wejść na imbus ani śrobokręt. (Ani na dole ani z boku). Drzwi mi zaczęły szurać o podłogę.

#majsterkowanie #drzwi #zlotaraczka #pytaniedoeksperta
pearl_jamik - Jak wyregulować taki zawias, bo nie ma on żadnych wejść na imbus ani śr...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atehxx
atehxx 12.12.2025, 09:24:31 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: tu nie ma imbusa do kręcenia? Całe ocierają o podłogę czy rogiem tylko którymś?
atehxx - @pearl_jamik: tu nie ma imbusa do kręcenia? Całe ocierają o podłogę czy rogi...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
atehxx
atehxx 12.12.2025, 10:29:39 via Wykop
  • 0
@pearl_jamik: Gdzieś musi być :D Może od drugiej strony framugi? o.0
Na twoje potrzeby może wystarczy kręcić do około tą górną częścią zawiasu - jak chcesz podnieść róg to albo odkręcić trochę górną część dolnego zawiasu, albo wkręcić w górnym zawiasie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • Krak w

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.02.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.05.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking