Poziom zakłamania i manipulacji we wczorajszej audycji wywaliło poza jakąkolwiek skalę (nawet biorąc pod uwagę poziom całej tej politycznej inscenizacji, jaką jest Kanał Zero)
dr Emil Jędrzejewski
Emil Jędrzejewski nie jest żadnym doktorem, jest lekarzem specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej. Do tego jest "kolegą" Anny i Roberta Lewandowskich. Jest zamieszany w branie udziału w procederze handlu dyplomami. Proceder organizował prawdziwy już doktor (do tego habilitowany) Zbigniew D, nota bene kibol ŁKS Łódź. Ów
#motocykle Będę sprzedawać swój prywatny motocykl. Ogólnie sprzęt godny polecenia tylko ma jedną wadę jaka jest skrzywiona kiera (jedna strona wyżej druga wyżej). Szczerze mówiąc to nie wiem czy już go zakupiłem z taką, czy jest to pokłosie gleby na parkingu. Jeździłem tak przez cały sezon i motocykl prowadził się normalnie, nie ściągał na bok dlatego nie zwróciłem na to uwagi. O tym, że z kierownicą jest coś nie tak
@sonklabart: Obcy człowiek jak zobaczy krzywą kierę w kupowanym motocyklu to zacznie myśleć co tam jeszcze zaszło, bo może parking może więcej. Wymień albo wyprostuj. Ja komuś prostowałem i nie jest to dużo roboty tyle że każda płaszczyznę się wyprowadza odzzielnie no i trza mieć dobrze umocowane imadło.
#motocykle mam problem z zamkiem od wlewu paliwa w suzuki sv z 2000. Ciężko się otwiera. Trzeba nasmarować. Pytanko - czym i czy tylko od strony zamka, czy pchać coś w mechanizm od wnętrza zbiornika?
@debug: O ile to mechanizm zamka to ołówkiem, ścierasz na czymś grafit, posypujesz klucz i wkładasz do zamka. Nie trzeba dużo. No chyba że uszczelka spęczniała i to nie problem zamka tylko spuchniętej gumy, może jak posmarujesz smarem silikonowym to pomoże.
@abeborak: pierwsze moto 350 kupiłem w 1986, szybkiego japsa w 2000, nalatałem kilkadziesiąt kkm w godzinach szczytu przez wawę, w tym dwa sezony w zimie. Ask me anything o jeździe miejskiej to o ile nie zapomniałem ze starości to ci powiem.
Totalny absurd na kolei. Torpol-Mirbud dało najtańszą ofertę na strategiczny odcinek Rail Baltica (korytarz NATO). PKP PLK wyrzuciło ich, bo nie zgłosili kary 15 tys. od GIOŚ. Sęk w tym, że NSA właśnie podważył podstawę tej kary. Co robi państwowa spółka? I tak wybiera ofertę droższą o 700 milionów
@GokuMK: KIO ma taką jakąś dziwną skłonność do podejmowania decyzji której sobie życzy zamawiający, na przykład nie potrafi zadać prostego pytania do specyfikacji z odpowiedzi na które wynikała by prosta i jedyna możliwa decyzja. A na paru posiedzeniach KIO byłem.
Jeździcie w stoperach do uszu? Ja ostatnio spróbowałem i nawet spoko. Nie wycisza na maxa ale wycina tylko pasmo dźwięku który po 15 minutach męczy. Hetero here jakby co. #motocykle
✨️ Niebezpieczna sytuacja na drodze z Audi Q8Ⓘ W niedzielę prawie zostałem zabity przez Audi Q8 na drodze ekspresowej S61 w okolicy Łomży: https://www.facebook.com/share/r/1LUqsxSehe/
Złapał pobocze, mógł mnie zdmuchnąć, mogłem wpaść pod tira. Zawsze przed zmianą pasa upewniam się czy można przeprowadzić manewr i było czysto. Różnica prędkości była ogromna.
@mirko_anonim: Dobre motto na nagrobek ale jako manifest drogowy debilne. Wsiadanie na moto z ideą że reszta będzie się trzymać kodeksu a nawet jak nie to zdrowego rozsądku a jak będziesz w okolicy to nawet specjalnie się pilnować żeby nie popełnić żadnego błędu jest dużo głupsza niż to co odwalił facet z audi. Jeszcze zamiast przemyśleć co się stało szukasz winnego przez internet, masz
Czy ktoś może polecić firmę która wymieni baterie w zegarku Casio G-Shock GD-350BR-1E wraz z zachowaniem szczelności - wykonaniem odpowiedniego testu, w razie konieczności wymianą uszczelki. Zależy mi na tym, aby zegarek nie zaczął parować itp. Chcianym wykonać to zdalnie, wysłać zegarek kurierem i tak samo go otrzymać z powrotem. Być może macie już kogoś sprawdzonego.
@bobby_sixkiller: Autoryzowany serwis Casio, na 99% każdy inny włoży z powrotem starą uszczelkę ale jak się przesmaruje silikonem i starannie ułoży to ona trzyma szczelność, sam tak robię w swoich i działają a noszę G od 30 lat. No dobra raz przy pierwszym przekręciłem gwint w plastiku ale zalałem dziurę epoksydem i jak wyschło wkręciłem.
@MatyasHunyadi: stary, zanim zobiejrzałem jakiś track to mi d------o 6 reklam, albo nie wiesz co linkoujesz albo wiesz, tak czy owak weź idź se na drzewo.
#motoryzacja #motocykle Hej, ile ten silnik chyba od rometa jest wart? wystawilem za 6 stów w stanie nieznanym nie wiem czy odpala bo znalazlem w warsztacie po zmarłym ojcu i w 3 minuty napisalo do mnie 13 osób że bierze, realna wartosc jakas wieksza? tak jak mówie daje zero gwarancji że odpala / sprawny. #romet #motorynka
@Ifter: Skoro wystawiłeś za X złoty i są chętni to w czym k---a problem? Dla mnie perelowska motoryzacja jest warta zero złotych ponieważ technicznie jest to j----y k---a złom, a żeby nie grzyboło nieco w temacie siedziałem..
Chciałbym młodemu kupić małego crossa, ale się na tym nie znam. Z tego co udało mi się dotychczas ustalić do jego wzrostu (~150cm) pasują wersje na kołach 14/12" Fajnie by było, żeby był elektryczny coby nie musiał się babrać z benzyną itp. Jako, że to byłoby pierwsze spotkanie z maszyną tego typu, nie chcę kupować żadnych high endów za miliony monet. Szperając po necie rzuciło mi się w oczy: Crossik Czy ktoś ogarnięty może doradzić czy to
@Pshybysz: elektryczny dirtbike, który zapewnia emocje na najwyższym poziomie,
Przy wadze 40 kilo, chłopak drugie 40 silnik 1300 W zapewnia emocje w postaci w----u że nic się nie da przejechać poza szutrowymi drogami. Na polnych ścieżkach też wielkiej radości nie będzie ot tyle że się przetoczy. Jak tylko o to chodzi to ok ale jak o coś więcej to prędzej sprzedasz niż kupiłeś.
@Pshybysz: Moim zdaniem dalej mało ale wg mnie do enduraka który jedzie trzeba minimum 25 KM tyle że ja ważę 90 a moje exc koło stówy. To trzeba by się przejechać, bo pozostaje pytanie po jakim terenie i jak młody będzie jeździł, może na pierwszy sezon żeby złapać zajawkę OK, ale na dalsze to już na pewno nie.
Patrz wariacie jakie se eleganckie obuwie zakupiłem w ogóle do pracy, eleganckie zamszowe, stylowe co Dla mnie bardzo się podoba, mogę nawet chama w takich przekopać jak będzie potrzeba bo to praktyczny but bardzo. z fartem #oswiadczenie #modameska
Potrzebuję się Was doradzić, co w tej sytuacji zrobić.
Żeby nie przedłużać to przejdę od razu do całej historii. Miesiąc listopad, wskoczył fajne promocje, stwierdziłem że kupię sobie buty w sklepie JD Sports (to podobno jakaś grupa, w której jest Sizeer itd.). Tak też się stało, promocja polegała na tym, że jakiś % od zapłaconej kwoty trafia do aplikacji jako zniżka na następne zakupy. Kupiłem więc obuwie - konkretnie Nike Air Max
@Guzinek: Możesz się nie zgodzić, oflagować urządzić pikietę albo nawet flashmoba, blokadę cieśniny a i tak dostaniesz co najwyżej swoje naprawione buty.
@jihaad44: @Wygryw_z_wyboru mam range'a i gdyby nie ten wątek to bym nie zauważył że ma diody a nie podświetlenie pod całą tarczą. To nic nie przeszkadza, w nocy widać wszystko.
Gubariew od dawna ma zatargi z tą jednostką, ale ostatnio na swoim kanale Telegram zaczął postować dowody. Oprócz tego przestał bać się mówić o tym wszystkim na żywo. Wcześniej on głównie robił ku temu aluzje, ale nie mówił wprost..
@DonTadeo: Bo historycznie rzecz ujmują był to naród z brutalnymi ale jednak zasadami, na tyle twardy ze ani carat ani Stalin nie znaleźli na nich metody, tyle że po krwawej łaźni czyli drugiej czeczeńskiej to mało tych honorowych zostało więc teraz sobie mordy wycierają tym historycznym honorem tacy kadyrowcy.
@cffelson: za dziurbiliona to jak za darmo, gdzieś widziałem recenzje zegarmistrza chińskiego tourbi i znalazł tylko jeden potencjalnie słaby punkt w werku, oczywiście tych werków jest pewnie kilka.
Wczoraj założyłem nowe podnużki podobno CNC prosto z chin. Ale skośnookie mnie oszukali bo miały być obniżenia podnużków plus szersze podnużki a ja dostałem tylko szersze podnużki. Z racji tego że nie jeżdżę w butach motocrossowych to te wkręcane na imbus śruby zeszlifowałem tak aby zostało 2mm. Zrobiłem to dlatego że te śruby i ich gwint jest cholernie ostry i gdyby mi się noga ześlizgneła z
Z racji tego że nie jeżdżę w butach motocrossowych
@mpetrumnigrum: Bardzo jestem zdziwiony , ja sobie nie wyobrażam offu bez konkretnych butów, za duże ryzyko. Raz nogęna moto złamałem, no nie było fajnie.
Emil Jędrzejewski nie jest żadnym doktorem, jest lekarzem specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej. Do tego jest "kolegą" Anny i Roberta Lewandowskich. Jest zamieszany w branie udziału w procederze handlu dyplomami. Proceder organizował prawdziwy już doktor (do tego habilitowany) Zbigniew D, nota bene kibol ŁKS Łódź. Ów
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 o 08.16.08
Pobierz@kyloe: to bardzo sensowny argument, ja widziałem ten wywiad i nie jest to rozmowa z prostolinijnym i nie mającym nic od ukrycia człowiekiem.
Gx