Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko110
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ArmandoFelonso

ArmandoFelonso

Dołączył 3 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3337
  • Znaleziska 102
  • Mikroblog 3235
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
TakiSeLogin
TakiSeLogin
22.06.2026, 16:16:41
  • 368
#gif #trzecieoko #napad
TakiSeLogin - #gif #trzecieoko #napad

źródło: animation (26)

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 22.06.2026, 19:31:11 via Wykop
  • 17
@TakiSeLogin: i prawie wszyscy żyli długo i szczęśliwie https://www.houstonpublicmedia.org/articles/news/houston/2024/01/03/473455/grand-jury-declines-criminal-charges-against-houston-taqueria-customer-who-fatally-shot-attempted-robber/
  • Odpowiedz
sprobujemy
sprobujemy
sprobujemy
21.06.2026, 08:41:18
  • 6
Proszę zwrócić uwagę na reakcje na ten wpis. Takich sytuacji w Polsce jest masa. Tutaj przynajmniej wypowiadają się mieszkańcy, a nie teoretycy z drugiego końca Polski, którzy nie muszą się mierzyć z tego rodzaju problemami. Rady w rodzaju: "wystarczy parkować zgodnie z przepisami" to krótkowzroczność, żeby nie powiedzieć naiwność. W sytuacji, gdy władza likwiduje miejsce parkingowe, a strażnicy chodników utrudniają życie na swój sposób, naprawdę trudno dziwić się kierowcom, że próbują jakoś
sprobujemy - Proszę zwrócić uwagę na reakcje na ten wpis. Takich sytuacji w Polsce je...

źródło: 1000022506

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 21.06.2026, 11:30:04 via Wykop
  • 12
@sprobujemy: twoje "dwie kwestie" zupełnie nie nawiązują do tego co napisał poprzednik, więc postaram się przetłumaczyć, żebyś zrozumiał: porwałem ci starą, żeby mi sprzątała w piwnicy. Czesz starą z powrotem. Ja mówię nie, bo kto mi teraz będzie sprzątał w piwnicy?

Ktoś sobie wyłożył polbruk, wygląda jak całkowita samowolka i właśnie przez bliskość skrzyżowania pewnie nie da się tego zalegalizować. Ty jednak pytasz: a czy mają inne miejsca?
  • Odpowiedz
velmar
velmar
velmar
19.06.2026, 17:48:33
  • 2
#motocykle #peszek

1. Planowanie z kumplami tripa aż do Estonii, od końca poprzedniego sezonu. Wyjazd mial być jutro.
2. Kupione mapy na Litwe, Łotwe i Estonie, z ciekawymi trasami na moto i ciekawymi atrakcjami.
3. Męczenie znajomej litwinki, o wskazanie fajnych, imprezowych miejsc w Wilnie.
4. Zamówienie nowych spodni, rękawic, koszulek itp.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 20.06.2026, 20:44:25 via Wykop
  • 1
6. Wtorek rano wstawienie moto do warsztatu - montaż halogenów, wymiana klocków i uszczelki pod dekielkiem itp.


@velmar: wiem, że teraz to bez znaczenia, ale doświadczenie podpowiada nie robić serwisów tuż przed wyjazdami (nie żeby wyjazd do Bałtów był jakąś szczególnie daleką wyprawą, no ale jednak)
  • Odpowiedz

528

Google wciska AI do wyszukiwarki, a użytkownicy uciekają do DuckDuckGo

Google wciska AI do wyszukiwarki, a użytkownicy uciekają do DuckDuckGo

Google przebudowuje wyszukiwarkę pod AI, a część użytkowników zaczyna szukać alternatywy. DuckDuckGo notuje wzrost instalacji po zmianach zapowiedzianych przez Google.

BigBadDice
z
bigbaddice.pl
dodany: 27.05.2026, 06:32:57
  • 128
  • #
    google
  • #
    duckduckgo
  • #
    internet
  • #
    technologia
  • #
    ai
  • #
    wyszukiwarki
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 27.05.2026, 11:28:02 via Wykop
  • 4
i jeszcze je weryfikować


@ShelbyCompany: jakiś czas temu szukałem informacji dot. specyfikacji pewnego przedmiotu. W sumie wiedziałem czego szukam, ale potrzebowałem potwierdzenia. Bardzo się zdziwiłem, kiedy AI googlowe podrzuciło w ramach odpowiedzi zupełnie nieprawidłowe dane. Okazało się, że google przyjęło jakiś troll post z 1 kwietnia z reddita za pewnik i doskonałe źródło informacji. To tyle w ramach "nikomu nie chce się weryfikować"
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 26.05.2026, 20:46:20
  • 117
Trejderzy z #gielda
ArmandoFelonso - Trejderzy z #gielda

źródło: IMG_0142

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

breakdown1
breakdown1
26.05.2026, 20:51:29 via Wypiek
  • 28
@ArmandoFelonso śmiejemy się, a zobaczymy który pobije na przestrzeni 10 lat SP500, o Nasdaqu nie wspominając ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
suweren_sudoku
suweren_sudoku
26.05.2026, 20:57:07 via Wykop
  • 97
@ArmandoFelonso:

according to math experts

Nie wyobrażam sobie nawet jak skomplikowane wyliczenia doprowadziły ich do tego wyniku.
  • Odpowiedz
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 26.05.2026, 07:50:31
  • 20
#f1 uck George Russell, all my homies hate George Russell
ArmandoFelonso - #F1 uck George Russell, all my homies hate George Russell

źródło: Fuck George Russell, all my homies hate George Russell

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M7RoyalMadrid
M7RoyalMadrid
25.05.2026, 11:30:14
  • 2
#f1 o co chodzi z tą nagonką na George'a Russella? Dlaczego cały wykop go nie lubi i się z niego śmieje?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 25.05.2026, 11:32:19 via Wykop
  • 28
@M7RoyalMadrid:
ArmandoFelonso - @M7RoyalMadrid:

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 25.05.2026, 11:29:35
  • 15
You might not like it, but this is what peak male performance looks like #f1
ArmandoFelonso - You might not like it, but this is what peak male performance looks ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
24.05.2026, 06:19:30
  • 218
#humorobrazkowy #walaszek #kapitanbomba #heheszki #astrologia
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #walaszek #kapitanbomba #heheszki #astrologi...

źródło: 1000017361

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 24.05.2026, 08:18:19 via Wykop
  • 57
@ZarodziecMalaryczny997: najlepszy biznes na świecie: produkujesz g---o, które rozpada się po miesiącu i wszyscy są zadowoleni. Profit.
  • Odpowiedz
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 23.05.2026, 10:04:09
  • 11
P.S. To prawda #f1
ArmandoFelonso - P.S. To prawda #f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iselilja
iselilja
23.05.2026, 10:19:31 via Wykop
  • 6
@ArmandoFelonso: wygląda jakby miał jechać zaraz na jakieś rozstrzelanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
23.05.2026, 10:25:10 via Android
  • 5
@ArmandoFelonso: pasowałby w stroju SS mana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
14.05.2026, 07:42:32
  • 57
24h zajęło im żeby usunąć awarię internetu na całej ulicy

ciekawe czy odliczą ten czas od faktury barany
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 14.05.2026, 12:21:17 via Wykop
  • 0
@Teuvo: w play (dawniej upc) wystarczy zadzwonić i powiedzieć, że chce się złożyć reklamację telefonicznie. Dają 20zł upustu od ręki.
  • Odpowiedz
lukasz3123
lukasz3123
lukasz3123
13.05.2026, 12:54:04
  • 0
od zeszlego roku jezdze gsx 8r (kupilem od razu po zdania prawka), moto spoko na jazde po miescie, fajny lekki i zwinny, ale jako ze juz nabralem troche wprawy, to chcialbym zaczac jezdzic z plecaczkiem

problem jest taki, ze plecaczek mocno narzeka na wygode na gsx 8r - ja w sumie tez, bo kazde hamowanie rowna sie zjezdzaniem plecaczka w dol i dociskaniem moich jajec do baku, pomijam fakt tego ze samo siedzenie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 13.05.2026, 18:17:57 via Wykop
  • 1
@lukasz3123: pojeździsz kilka razy z plecaczkiem, póki jest zajawka, z później jej przejdzie i zostaniesz z motocyklowym dziadkowym crossoverem/suvem. Ale nie krytykuję, bo od tego są motocykle, żeby je zmieniać często i doświadczać nowych rzeczy.
  • Odpowiedz
Goatifi
Goatifi
09.05.2026, 15:34:32
  • 3
łamanie!
#motogp
Goatifi - łamanie! 
#motogp

źródło: IMG_0868

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 09.05.2026, 16:32:16 via Wykop
  • 0
@mathiaz1: mark się w końcu... wait for it, przełamał. A konkretnie stopa się przełamała
  • Odpowiedz
bar125
bar125
08.05.2026, 19:33:16
  • 38
Pamiętajcie każdy dzień zbliża nas do zainwestowania w ETFY
#gielda
bar125 - Pamiętajcie każdy dzień zbliża nas do zainwestowania w ETFY
#gielda
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 08.05.2026, 21:10:49 via Wykop
  • 1
@andrzejpodloga: ich dywersyfikacja portfela polega na inwestowaniu w różne śmieciuchy
  • Odpowiedz
iselilja
iselilja
03.05.2026, 19:13:07
  • 28
#f1 a niech sobie weźmie ten tytuł ten młody w tym sezonie. Chociaż będziemy mieli sprawiedliwego zwycięzce w konkursie najgorszy mistrz lat 2020 czy tam 2000. W następnym roku zespoły już się polapia co i jak chodzi z tymi bateryjkami i prawdziwi mężczyżni będą się ścigać o majstra (czytaj Verstappen i Leclerc).
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 03.05.2026, 21:21:44 via Wykop
  • 2
@iselilja: wolę Włocha niż kolejnego Brytola
  • Odpowiedz
Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
01.05.2026, 11:39:21
  • 5
Bylem zapisac sie na #prawojazdy na #motocykle (blizej mi do 40lvl). I wywiazuje sie taki dialog
(I)instruktor
(J)a

I - co kryzys wieku sredniego zlapal?
J - i tak i nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 01.05.2026, 17:00:01 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: nie łatwiej zrobić np. w Tajlandii w kilka dni?
  • Odpowiedz
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 01.05.2026, 17:18:44 via Wykop
  • 0
@Rudz1elec: a jakie to ma znaczenie w kontekście tego, że potrzebujesz tego w Azji? W najgorszym wypadku, zrobisz w kolejnym kraju. Przy okazji, jeśli będziesz miał polskie prawko, to pamiętaj że w zależności od kraju możesz potrzebować międzynarodowego "wiedeńskiego" albo "genewskiego" (bo jedno prawdziwie międzynarodowe byłoby zbyt łatwe) ;)
  • Odpowiedz
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 01.05.2026, 11:06:51
  • 85
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso
Autor
01.05.2026, 15:29:17 via Wykop
  • 1
@Szlif: missdonatellaofficial - a jak kolega chce jakiś content inny niż insta, to niech napisze
  • Odpowiedz
kaczoor
kaczoor
28.04.2026, 09:50:06
  • 434
Ale jest spina, bo ktoś zaparkował (prawidłowo, brak zakazu) na jezdni, zamiast na chodniku/drodze rowerowej.
Niektórzy ludzie się gotują do czerwoności, że auto zaparkował na jezdni i uwaga uwaga... UTRUDNIA RUCH xD
#konfitura #samochodoza #parkowanie #bekazpodludzi
kaczoor - Ale jest spina, bo ktoś zaparkował (prawidłowo, brak zakazu) na jezdni, zam...

źródło: temp_file8873619888489636185

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 28.04.2026, 15:17:46 via Wykop
  • 0
@kaczoor: Nie wiem, wiem tylko ze teraz stoi nieprawidlowo wiec oburzenie sie jest sluszne


@looznagooma: to czy stoi prawidłowo czy nie jest subiektywne. Nie widzę tam ruchu za dużego, ja bym powiedział, że mamy tam mały ruch.
  • Odpowiedz
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 28.04.2026, 16:21:34 via Wykop
  • 0
nie posune sie do wyciagania wnioskow na temat ruchu ze zdjecia


@looznagooma: oczywiście, jednak na podstawie zdjęcia inteligenta osoba jest w stanie wywnioskować całkiem sporo. Masz miasto, nazwę ulicy, widzisz typ zabudowy. Jeśli potrzebujesz więcej kontekstu, to w 15 sekund znajdziesz to miejsce na streetview i dostarczysz sobie jeszcze więcej danych wejściowych do oceny.

W mojej opinii to droga z małym natężeniem ruchu (Świdnica ma 50k mieszkańców, ulica wzdłuż rzeki
  • Odpowiedz
ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 28.04.2026, 17:12:45 via Wykop
  • 0
tylko napisalem, ze ludzie maja prawo sie oburzac, bo gosciu stoi tam nielegalnie


@looznagooma: napisałeś w ten sposób. Pokaż mi gdzie jest ta niejednoznaczność w twojej wypowiedzi.

Możesz powiedzieć, że to wyrwany z kontekstu cytat. W porządki.

Jeśli więc przytoczyć pierwszy komentarz, to napisałeś, bardzo nieładnie, żeby op "przestał robić z siebie debila". Tym komentarzem jednoznacznie sugerujesz, że op nie ma racji, a nie "że nie jest to takie jednoznaczne".
  • Odpowiedz
codziennaKasia
codziennaKasia
codziennaKasia
28.04.2026, 08:33:34
  • 82
Ceny starych domów w miastach wojewódzkich zwariowały kompletnie.

Sam mieszkam na zadupiu w nowym domu. Dzięki pracy zdalnej mogę sobie na to pozwolić (żona też częściowo zdalnie).

Ale coraz częściej spoglądam tęsknym wzrokiem za tymi osiedlami domków gdzieś na obrzeżach wojewódzkich z szybkim dojazdem do korpo mordorów, przedszkoli, sklepów, z całą tą infrastrukturą, cywilizacją. Też głównie ze względu na dzieci.

I
codziennaKasia - Ceny starych domów w miastach wojewódzkich zwariowały kompletnie.

S...

źródło: image

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ArmandoFelonso
ArmandoFelonso 28.04.2026, 12:20:46 via Wykop
  • 1
20-30 letnie klocki


@codziennaKasia: wiem że to nie jest clue twojego posta, ale to co pokazałeś na foto to nie 20-30 lat, a bliżej 40 lat. W praktyce przekłada się to na jeszcze bardziej absurdalną ofertę: konieczność wymiany okien, izolacja na poziomie absolutnie nieakceptowalnym, często poszycie dachowe do zmiany, do tego absurdalne projekty "tysiąclatki" - czyt. nie potrzebuję tych dodatkowych 100m2, ale co mi tam, wybuduję.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Armando Felonso

  • Fuck George Russell, all my homies hate George Russell
  • Oviedo

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 05.06.2023

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 05.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 02.01.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking