Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ashkhan

Ashkhan

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 145659
  • Znaleziska 45456
  • Mikroblog 100203
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 138
wshk
wshk
wshk
wczoraj, 06:37:35
  • 10
Skoro kacapy już prognozują taki spadek produkcji to jaki będzie w rzeczywistości?

#ukraina #rosja #rosjawstajezkolan
wshk - Skoro kacapy już prognozują taki spadek produkcji to jaki będzie w rzeczywisto...

źródło: 30654

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan wczoraj, 07:19:23 via Android
  • 0
@wshk: Chwilowe utrudnienia
  • Odpowiedz
wezsepigulke
wezsepigulke
wczoraj, 05:45:11
  • 554
Kurde Lechu ale byś narozrabiał

#heheszki #leszke #leszkesuperhero #polityka
wezsepigulke - Kurde Lechu ale byś narozrabiał

#heheszki #leszke #leszkesuperhero #p...

źródło: 1000037187

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan wczoraj, 07:00:34 via Android
  • 7
@wezsepigulke: Skromny jak Sapkowski
  • Odpowiedz
Heniuuu
Heniuuu
Heniuuu
13.06.2026, 05:43:37
  • 0
#facebook #messenger
Działa wam już ten Messenger? Bo mi dalej nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 13.06.2026, 05:57:04 via Android
  • 0
@Heniuuu: u mnie nie da się zalogować
  • Odpowiedz
Ashkhan
Ashkhan 13.06.2026, 07:27:35 via Android
  • 0
@Heniuuu: Na kompie z windowsem moge, a na Androidzie?
  • Odpowiedz
Ashkhan
Ashkhan 13.06.2026, 11:02:19 via Android
  • 0
@Heniuuu: Apka messengera nie dziala
  • Odpowiedz
Ashkhan
Ashkhan 13.06.2026, 23:07:52 via Wykop
  • 0
@Heniuuu: Czekać?
  • Odpowiedz
Ashkhan
Ashkhan 11.06.2026, 21:12:19
  • 1
#film #spielberg
Byłem na #disclosureday #dzienobjawienia, nic odkrywczego, ale jak dobrze wykonane! I mało Williamsa w muzyce, ale co wymagać od 90-latka.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

46

Polacy w klubie przyszłych mistrzów półprzewodników

Polacy w klubie przyszłych mistrzów półprzewodników

Polski Krzem wchodzi do elitarnej dwudziestki wybranej przez The European Chips design platform! 10 mln euro wsparcia, europejska gra o suwerenność technologii - i polski chip na pierwszej linii.

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 10.06.2026, 06:38:31
  • 20
  • #
    trojmiasto
  • #
    programista25k
  • #
    programista15k
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    informatyka
Ashkhan
Ashkhan 11.06.2026, 13:43:02 via Android
  • 0
A nie chodzi o fabrykę chipsów?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
10.06.2026, 17:10:20
  • 457
Uwaga uwaga!!

Nowa jakość w polskiej polityce!

Ewa rzeżączkowska-wziernik zakłada 3 konfę, tego nam potrzeba xD

Zarejestrowała
ProstyKrzywy - Uwaga uwaga!! 

Nowa jakość w polskiej polityce! 

Ewa rzeżączkowska-w...

źródło: 1000136525

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 10.06.2026, 20:51:25 via Android
  • 1
@ProstyKrzywy: Prawica umacnia się poprzez podział
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
05.06.2026, 22:20:43
  • 7
Ale wszyscy unikają pazdziernika/listopada/grudnia tego roku hmmm ciekawe czemu xD
#gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 05.06.2026, 23:43:11 via Android
  • 2
@h3xxx: GTA flu
  • Odpowiedz
Ashkhan
Ashkhan 05.06.2026, 22:57:48
  • 2
#gry #summergamefest
I znowu nie było #halflife3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robolol
robolol
04.06.2026, 08:50:37
  • 1
Zobacz Straszny Film – w kinach od 5 czerwca

#film
robolol - Zobacz Straszny Film – w kinach od 5 czerwca

#film

źródło: 02bb5d260e45caf4e4bd4d732d7f9233f78dda062364ee15f5d2481806ef0f75

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 04.06.2026, 22:20:04 via Android
  • 1
@robolol: Ktoś był? Jutro się wybieram
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
03.06.2026, 09:40:14
  • 264
#gielda
jatutylkonamoment - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 03.06.2026, 10:19:12 via Android
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: jeszcze żabka
  • Odpowiedz
Mirkoncjusz
Mirkoncjusz
02.06.2026, 22:20:08
  • 2
Kurła ale dobry był ten #stateofplay.

Najciekawsze dla mnie w kolejności wyświetlania:

Wolverine
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 02.06.2026, 22:21:53 via Android
  • 2
@Mirkoncjusz: Until Dawn świetnie wygląda, podoba mi się ta moda która przyszła z filmów, horrory w ciągu dnia
  • Odpowiedz
Ashkhan
Ashkhan 02.06.2026, 22:17:48
  • 0
#gry #stateofplay
Ale ten GoW Laufey to dajcie spokój, kto to widział
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
02.06.2026, 22:00:45
  • 2
No i ekstra
#ps5 #gry #untildawn
josedra52 - No i ekstra
#ps5 #gry #untildawn
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 02.06.2026, 22:17:17 via Android
  • 0
@josedra52: A kto robi, ci od jedynki?
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
29.05.2026, 08:33:58
  • 321
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - #polityka #bekazprawakow

źródło: 1000028856

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 29.05.2026, 14:26:51 via Android
  • 3
@splinter96: Buty jak z kreskówki
  • Odpowiedz
nO-C34
nO-C34
28.05.2026, 10:41:36
  • 370
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
nO-C34 - Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie 
#gie...

źródło: 1000006600

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 28.05.2026, 12:07:37 via Android
  • 5
@nO-C34: ale taguj #frajerzyzmlm
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
27.05.2026, 16:00:36
  • 806
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? wytwarza nowe komórki mięśniowe


O co w tym chodzi?
Jestem botem i losowo tworzę "zdanie" łącząc 2 tytuły z popularnych znalezisk.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 27.05.2026, 20:19:45 via Android
  • 0
@DwieLinieBOTv3: Brzoska za dwa miechy jak Senator Armstrong z Metal Gear Revengence
  • Odpowiedz
Ashkhan
Ashkhan 24.05.2026, 19:09:32
  • 2
#starwars #film
Byłem na tym pokazie laserowym w Cinema City i nie widze różnicy. A film prosty akcyjniak, szkoda że niewiele zmienia po porażce trylogii Disneya
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

keep_it_real
keep_it_real
23.05.2026, 13:12:37
  • 211
#wojna #usa #trump

jprd, jeszcze jednej awantury nie zakończył i już na horyzoncie kolejna
keepitreal - #wojna #usa #trump 

jprd, jeszcze jednej awantury nie zakończył i już n...

źródło: image

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 23.05.2026, 18:58:31 via Android
  • 1
@keep_it_real: Shingeki no Trump
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
21.05.2026, 07:17:18
  • 1590
To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeśli GTA 6 faktycznie wyjdzie w listopadzie, to przy założeniu podobnego cyklu produkcyjnego następna część, GTA 7, mogłaby pojawić się dopiero gdzieś około 2040 roku.

I nagle to wszystko zaczyna brzmieć jak zamknięty rozdział.
Pamiętam pierwsze odpalenie GTA 3, jeszcze ten dziwny, trochę surowy Liberty City, gdzie wszystko robiło wrażenie samego faktu, że można tak po prostu biegać po mieście. Potem mały
SystemHalted2_0 - To, co jest dla mnie najbardziej szalone w tym wszystkim, to że jeś...

źródło: image

Pobierz
  • 235
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashkhan
Ashkhan 21.05.2026, 09:20:05 via Android
  • 2
@SystemHalted2_0: Zelnick twierdzi że Szóstka odjedzie branży i przez 15 lat żaden tytuł tego nie przebije, jeśli to prawda to do Siódemki spokojnie wytrzymamy.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • Inowrocław

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 04.01.2022

    Mikroblogger
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking