Ktoś się ostatnio wybierał na wakacje do USA? Jakie ubezpieczenie turystyczne wybraliście? Z jakiej firmy i jaki pakiet? Musieliście korzystać?
W tamtym roku wybrałem AXA40mln, ale nie musiałem korzystać. Ergo Ubezpieczenia Podróży mają bardzo dobry pakiet, ale trochę niepokoją mnie opinie o nich na facebooku.
#usa #ubezpieczenia #podroze #podrozujzwykopem #stanyzjednoczone
W tamtym roku wybrałem AXA40mln, ale nie musiałem korzystać. Ergo Ubezpieczenia Podróży mają bardzo dobry pakiet, ale trochę niepokoją mnie opinie o nich na facebooku.
#usa #ubezpieczenia #podroze #podrozujzwykopem #stanyzjednoczone















#usa #podroze #podrozujzwykopem #stanyzjednoczone