Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Rodriquez

Rodriquez

Dołączył 16 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6984
  • Znaleziska 1417
  • Mikroblog 5567
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 14
kobiaszu
kobiaszu
przedwczoraj, 16:01:41
  • 255
Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem na klimę dla biednych który działa u mnie z powodzeniem od 3 lat. Szyba z poliwęglanu na wymiar z otworami, uszczelnienie obiegu skarplacza czym tylko się da i można bzikać w chłodzie.

Jak się lato kończy to wkładam z powrotem szybę do okna

#klimatyzacja #pogoda #l-------------j #diy #majsterkowanie
kobiaszu - Z okazji duchot piekielnych jakie nas czekają pochwalę się moim patentem n...

źródło: 1000028320

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez przedwczoraj, 21:31:53 via Wykop
  • 0
@Krole: planuje to dłuższy czas, jest to wodoodporne czy trzeba ściągać jak się wychodzi z chaty?
  • Odpowiedz

418

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Zdrowie czy kasa? Rząd podnosi opłatę za małpki aż 400%

Rząd Donalda Tuska planuje wprowadzić wyższą opłatę za tak zwane małpki, czyli małe butelki z alkoholem. Oficjalnie ma to być element walki z alkoholizmem Polaków. A nieoficjalnie? To może być próba zwiększenia wpływów do budżetu państwa, który jak wynika z danych jest w coraz gorszej kondycji.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 22.06.2026, 11:52:32
  • 251
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wykop
  • #
    afera
Rodriquez
Rodriquez 22.06.2026, 21:02:30 via Wykop
  • -3
walka z wiatrakami jak zakaz sprzedaży alkoholu po 22:00, powstały mobilne meliny które zasilają potrzebujących.
Jak zawsze ustawowo zlikwidować problem
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nutsheell
nutsheell
21.06.2026, 18:31:26
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 22.06.2026, 18:22:16 via Wykop
  • 1
@nutsheell: musisz ogarnąć system albo ktoś musi zacząć Ci wydzielać d---i lub kasę tak by starczyło na cały tydzień.
  • Odpowiedz
Rodriquez
Rodriquez 21.06.2026, 20:11:18
  • 0
Bardzo ciekawy odcinek

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przybysz_miedzygwiezdny
przybysz_miedzygwiezdny
21.06.2026, 09:56:26
  • 73
#przegryw
przybysz_miedzygwiezdny - #przegryw

źródło: 1782016362679903

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Rodriquez
Rodriquez 21.06.2026, 11:53:39 via Wykop
  • 6
@przybysz_miedzygwiezdny:
Jak może przegrać życie, czy oglądać durne anime mając własny klimatyzowany pokój?
Przecież to życie na easy lvlu.
  • Odpowiedz

498

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

Czerwona kartka za domniemany rasizm. "Musimy założyć, że powiedział coś, czego

"Jeśli piłkarz zakrywa usta i mówi coś rasistowskiego, to oczywiście powinien zostać zawieszony. Musimy założyć, że powiedział coś, czego nie powinien był powiedzieć, w przeciwnym razie nie musiałby zakrywać ust" - powiedział szef FIFA.

Modernizator_Wykopu
z
dziennik.com
dodany: 20.06.2026, 15:06:15
  • 140
  • #
    mundial
  • #
    mecz
  • #
    pilkanozna
  • #
    sport
  • #
    4konserwy
  • #
    wydarzenia
Rodriquez
Rodriquez 21.06.2026, 08:30:15 via Wykop
  • -3
Walić kartki a nie pajace sobie matki obrażają a potem palanta struga


@HalaMadrid80: ale to jedna z taktyk, myślisz że mecz to czysty sport na boisku? Urodziłeś się wczoraj?

Twarda gra psychologiczna wygrywa bardziej odporny, już w szkółkach piłkarskich gdzie trenują dzieci w szatniach młodzi piłkarze walą jeden na drugiego że jak nie odpuszczą meczu to dostaniecie w------l i nie wyjedziecie stąd.
alkoJezus
alkoJezus
19.06.2026, 17:12:32
  • 1393
Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompot

#zwiazki #rozwod
alkoJezus - Taki oto prezent dostałem od małżonki na 40 urodziny
Pijcie za mnie kompo...

źródło: 1000014953

Pobierz
  • 179
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 19.06.2026, 17:55:37 via Wykop
  • 23
@alkoJezus: Wszystkiego Najlepszego, uwolnienie się z patoli łańcuchów małżeństwa brzmi jak koniec odsiadki.
  • Odpowiedz
jobless
jobless
17.06.2026, 10:41:48
  • 14
Smiley to najgorszy #przegryw w gangu Potworów. Najpierw dostał w------l na solówce z Boydem, a potem matka mu zabroniła solówki z koreanczykiem na dachu autobusu. Ciekawe o której musi być w domu... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#from #stamtad #seriale
jobless - Smiley to najgorszy #przegryw w gangu Potworów. Najpierw dostał w------l na...

źródło: smiley-not-dead-v0-rpv05ez5c13b1

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 17.06.2026, 10:44:05 via Wykop
  • 1
Jeśli wasza mama krzyczała na was "Stąd widzę" będąc w innym pomieszczeniu, kiedy szukaliście jakiś rzecz, to o właśnie pokazali ten mechanizm w tym serialu, jak to się odbywało w waszym domu.


@jobless: super, po latach wyjaśniona zagadka, jeszcze pozostaje wyjaśnić np w jaki sposób materializują się produkty w lodówce gdy ona ją otwierała. Bo gdy my to robiliśmy to tego tam nie było.
  • Odpowiedz
arbadakarba
arbadakarba
arbadakarba
17.06.2026, 05:40:32
  • 5
Tego nie da się obejrzeć tylko raz

#chrzescijanstwo #czarnyhumor #deusvult
arbadakarba - Tego nie da się obejrzeć tylko raz

#chrzescijanstwo #czarnyhumor #deus...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 17.06.2026, 07:08:45 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
radzioso532
radzioso532
16.06.2026, 19:21:47
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 17.06.2026, 05:44:11 via Wykop
  • 1
bardzo dziwne jest to ze ta 16 latka mieszkała u tego zaburzonego gościa gdzie "bawili się w dom".

Gdzie byli jej rodzice i dlaczego pozwolili by nastolatka mieszkała u gościa który w dodatku był zaburzony? (Podobno wcześniej był w psychiatryku).
  • Odpowiedz
NoMoreTearsJustSmile
NoMoreTearsJustSmile
15.06.2026, 09:53:00
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 15.06.2026, 10:07:19 via Wykop
  • 3
@NoMoreTearsJustSmile: tak samo zrobiłi z LOSTAMi.

Dużo niepotrzebnych wątków by zaciekawić widza, tylko gdy już widać kolejny "wizjonierski pomysł" typu Jezioro Łez.
Podróż tam tylko po to by zobaczyć Kukły. które nic nie wniosły po prostu już to nudzi, tak samo przebłyski Henrego w szpitalu.
Jako obserwatorzy już wiemy ze to kolejny raczej niepowiązany z niczym wątek jak golem co stoi 4 odcinki, jak faza grzybowa która też była rozciągnięta
  • Odpowiedz
Marcepanowy_Detektyw
Marcepanowy_Detektyw
14.06.2026, 16:13:08
  • 192
P-----c w dzieciństwie i jej skutki

Na Mirko często przewija się temat toksycznych rodziców, „świętego spokoju” i słynnego tekstu „kiedyś to było, dostało się kablem od prodiża i człowiek wyrósł na ludzi”. Porozmawiajmy poważnie. Jak z perspektywy czasu oceniacie atmosferę w swoich domach rodzinnych? Czy fizyczna lub psychiczna tresura ze strony rodziców to był u Was standard, czy mieliście szczęście wychować się w normalnych warunkach?

Ankieta w pełni anonimowa.

#ankietydetektywa

Jaki rodzaj „metod wychowawczych” dominował w Twoim domu i jak na Ciebie wpłynął?

  • Przemoc fizyczna (pas, kabel) i trauma do dziś 9.9% (1024)
  • Przemoc psychiczna (wyzywanie, poniżanie) 7.6% (790)
  • Zimny chów (brak zainteresowania) 9.3% (962)
  • Sporadyczny klaps, ale był strach przed rodzicem 20.5% (2127)
  • Awantury domowe i alkohol (syndrom DDA/DDD) 10.2% (1055)
  • Nadopiekuńczość i toksyczna kontrola (brak luzu) 7.4% (765)
  • Normalny dom – szacunek, miłość i wsparcie 14.4% (1496)
  • Było biednie/ciężko, ale bez żadnej przemocy 8.5% (887)
  • Dopiero na terapii odkryłem, jak było toksycznie 2.3% (234)
  • Wyniki / Nie chcę o tym myśleć 10.1% (1050)

Oddanych głosów: 10390

  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 14.06.2026, 18:16:12 via Wykop
  • 12
@Marcepanowy_Detektyw: Zimny chów.
Do dzisiaj nie rozumiem płaczków rozmawiających o swoich emocjach robiących z tego atencje wokół siebie, wieczne tylko ja ja ja.
Lub durne teksty w stylu "wiecie jak się z tym czułem?" kogo to k---a obchodzi emocje są twoje nikt nie chce tego słuchać stało się przełknij i żyj dalej.
  • Odpowiedz
Rodriquez
Rodriquez 15.06.2026, 06:24:24 via Wykop
  • 0
to na c--j tu piszesz zignoruj i idź dalej co ludzi interesuje twoje zdanie xDD


@spucha: ale wysrywie, po to była ta ankieta
  • Odpowiedz

12

Jadowity wąż ukąsił nastolatka. Rozpaczliwa walka lekarzy, jest komunikat

Jadowity wąż ukąsił nastolatka. Rozpaczliwa walka lekarzy, jest komunikat

Stan 16-latka, ukąszonego przez żmiję lewatyńską, zaczął się poprawiać - przekazali pracownicy Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. W placówce od kilku dni trwała rozpaczliwa walka o życie chłopca. Aby je uratować niezbędna była rzadka surowica, ostatecznie sprowadzona z Monachium.

etepetete
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 10.06.2026, 18:28:14
  • 13
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
Rodriquez
Rodriquez 12.06.2026, 06:39:40 via Wykop
  • 0
jakiemuś oskariatowi z wojewódzkiego zachciało się egzotyki w domu?


@Catmmando: niech go lepiej przebadają pod kątem psychiatrycznym, dobrze wiedział co hoduje pytanie po co?
Dla siebie?
Czy raczej przeciwko komuś?
vieniasn
vieniasn
11.06.2026, 13:48:17
  • 28
poszedłem się odlać a tu takie coś no i muszę trzymać
vieniasn - poszedłem się odlać a tu takie coś no i muszę trzymać

źródło: 1000055807

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 11.06.2026, 15:52:40 via Wykop
  • 2
@vieniasn: @Hissis podejrzewam że zdjęcie zrobiłeś na terenie śląska termin PTOK nie jest pejoratywny ale ma wybiórcze znaczenie.
  • Odpowiedz
Rodriquez
Rodriquez 11.06.2026, 16:31:14 via Wykop
  • 1
@vieniasn: europalety też podróżują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hissis: a skąd mom wiydzieć kaj łon łazi i szporuje.
  • Odpowiedz

1057

Zlikwidowali parking przed magistratem. Radna zaparkowała lexusem na chodniku i

Zlikwidowali parking przed magistratem. Radna zaparkowała lexusem na chodniku i

Po likwidacji parkingu przed magistratem radna Małgorzata Potocka zaparkowała lexusem na chodniku, częściowo zastawiając ławkę przy nowym zieleńcu przed urzędem.

Helix
z
lovekrakow.pl
dodany: 09.06.2026, 22:21:59
  • 116
  • #
    krakow
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
Rodriquez
Rodriquez 10.06.2026, 06:55:01 via Wykop
  • 3
zwężanie jezdni na rzecz dróg rowerowych, żeby ludziom żyło się lepiej


@rolnik_wykopowy: za takie działania lub nawet sam postulat by coś takiego robić, powinna być publiczna chłosta na rynku w mieście.
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
09.06.2026, 13:26:01
  • 0
#from

Czy Sophia zmieniła skarpetki od przybycia do Fromville w obecnej formie?

  • Tak 8.2% (8)
  • Nie 39.8% (39)
  • Nie musi, bo demonom nie pocą się stopy 52.0% (51)

Oddanych głosów: 98

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 09.06.2026, 15:27:34 via Wykop
  • 9
d) nie, nie bedzie klatki jej bosych stóp ty chory zboczeńcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rodriquez - d) nie, nie bedzie klatki jej bosych stóp ty chory zboczeńcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Rodriquez
Rodriquez 08.06.2026, 16:48:42
  • 4
#from

Może trochę żartobliwie ale te przebłyski Henrego że leży w szpitalu, dały mi do myślenia.

MIY jest ordynatorem szpitala a reszta pacjentami i bawi się usypia ich robi co chce.

Była kiedyś podobna gra przygodowa na 4 płytach CD mocno psychodeliczna nazywała się Sanitarium, miałeś wypadek samochodowy i było wiele epizodów do przejścia w tym widzisz swoją zmarła córkę polecam w sumie. (Jim rozmawiał przez telefon ze swoim zmarłym
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
08.06.2026, 17:08:52 via Wykop
  • 7
@Rodriquez: oni w c---a lecą z tym szpitalem, oczywistą oczywistość nam zapodają, on wypił krew tego typa/typiary i ma teraz jebla
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
07.06.2026, 06:32:34
  • 187
to ten wypadek z wczoraj
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrotkę robi
#przegryw #polskiedrogi #wypadek #trzecieoko
GoldenJanusz - to ten wypadek z wczoraj 
śmiechu warte, chłop z trzeciego pasa zawrot...

źródło: 1000034416

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 07.06.2026, 08:16:54 via Wykop
  • 4
że to polski Polak z Polski pl?


@Clefairy: niealne, taxówkami prius jeżdżą w stolicy i w okolicy sami pakole
  • Odpowiedz
Rodriquez
Rodriquez 07.06.2026, 18:25:37 via Wykop
  • 0
pewnie nawet w stolicy nie byłeś przyglupie


@Hole_to_another_universe: jeżdżę regularnie, nie ma w kierowców taxi w priusie w postaci białych ludzi.
  • Odpowiedz
Rodriquez
Rodriquez 07.06.2026, 11:00:24
  • 2
#from


Odcinek pełen rozmów przeciągania fabuły(opracowywanie systemu jaskiń przez Jade), trzeba dociągnąć jakoś do końca sezonu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez
Autor
07.06.2026, 18:24:31 via Wykop
  • 0
@KosmicznyJanusz: Bo pierwsze sezony były zajebiste, wkręciłem się w ten serial.
Później upadł jakościowo ale ciekawość zostaje, i choćby było tragicznie (na razie jest przeciętnie) to nie lubie pozostawiać za sobą niedokończonych tytułów.

Stranger Things akurat miałem szczęście że obejrzałem to pierwszy raz prawie 10 miesięcy przed premierą ostatniego sezonu więc byłemna świeżo
  • Odpowiedz
panDario
panDario
07.06.2026, 11:12:47
  • 3
#widowsbay #seriale

po 4 odc stwierdzam że ten serial niema podjazdu do #from , może inaczej, dla mnie nie ma podjazdu. From ma unikalny klimat który miał sens od początku, tu jest kupa od początku i ujowe zbudowanie podwalin pod przyszłe zdarzenia. Nie polecam
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rodriquez
Rodriquez 07.06.2026, 11:16:32 via Wykop
  • 0
@panDario: gdzie idzie normalnie obejrzeć? Mam opłaconego amazona, ale te gnoje chcą ekstra kasę do ekstra tytułów.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 03.07.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.10.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking