Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
qscc
qscc

qscc

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7416
  • Znaleziska 753
  • Mikroblog 6663
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 30
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
przedwczoraj, 16:43:30
  • 622
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc przedwczoraj, 21:27:33 via iOS
  • 0
@Schwarzfahrer: może o TBS zacznij się starać w takim razie
  • Odpowiedz
qscc
qscc
qscc przedwczoraj, 19:04:22
  • 3
Czy ktoś kiedykolwiek widział żeby cofneli komuś kartkę po takich dyskusjach? xD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

perf1ct
perf1ct
perf1ct
przedwczoraj, 08:38:50
  • 0
Ktoś wie czym może być spowodowana taka praca silnika po odpaleniu? Jest się czym przejmować?

Samochód to golf 7 1.2tsi 105km (po remoncie z powodu brania oleju). Dzieje się tak przy pierwszym odpaleniu samochodu po długim postoju (tzn. jak np pojade po zakupy i po 30min wroce do samochodu i go odpalę to raczej sie tak nie stanie). Po odpaleniu obroty tak jak na filmie wkręcają się na trochę wyższe, a samochod
perf1ct - Ktoś wie czym może być spowodowana taka praca silnika po odpaleniu? Jest si...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc przedwczoraj, 08:41:42 via Wykop
  • 1
@perf1ct: Dobry bait xD
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
20.06.2026, 19:24:00
  • 13
#321685 2 tydzień bez piwa, w biedronce już miałem w rece, ale odlozylem. Teraz siedze w chacie i mysle czy jednak sie nie wrocic :D
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 20.06.2026, 19:26:48 via Wykop
  • 5
@krzysssss: https://www.youtube.com/watch?v=Ocm-kWC-Evo
qscc - @krzysssss: https://www.youtube.com/watch?v=Ocm-kWC-Evo
  • Odpowiedz
qscc
qscc
qscc 20.06.2026, 18:00:52
  • 3
Szwedzcy kibice zapłakali według pana redaktora, ale mam wrażenie, że chyba on jeszcze bardziej, że musi nadawać ze studia zamiast być teraz w Stanach xD #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Michael_Jackson_
Michael_Jackson_
20.06.2026, 16:02:36
  • 0
Tito jaki był taki był ale trzymał Jugosławię za mordę.
#jugoslawia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 20.06.2026, 16:10:25 via Wykop
  • 2
@Michael_Jackson_: A teraz nie ma ani Tito ani Jugosloawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anonimowy_programista
anonimowy_programista
18.06.2026, 18:19:15
  • 287
Z takich wielkich zmian w moim życiu, to przez ostatni rok, to zaszły taki:
- na zdjęciu widać zmianę o -27kg.
- w czerwcu zaliczyłem swój pierwszy pół-maraton (w czasie poniżej 2h).
- do tego rekordy: 50 pompek w 1 serii i 10 podciągnięć na drążku w jednej serii

Na ten moment ważę już 87 kg, więc już w sumie -29 kg.
anonimowy_programista - Z takich wielkich zmian w moim życiu, to przez ostatni rok, t...

źródło: przed i po - 8 maj 2026

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 18.06.2026, 22:50:07 via iOS
  • 0
@anonimowy_programista: waga przed jako programista, a po już jako ex programista? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GlenGlen12
GlenGlen12
17.06.2026, 18:02:32
  • 7
Wam tez euro 2020 wydaje sie takie dziwne do zapomnienia xd? Taki to bylo pandemiczny rozrzucony po wszystkich krajach Europy turniej gdzie wygrali go Włosi, którzy są słabi.
Taki troche błąd w matrixie xd
#mecz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 17.06.2026, 18:34:49 via Wykop
  • 0
@GlenGlen12: W moim rankingu ogladania swiadomie wielkich turniejow dalbym euro 2020 na samym dole, a zaczalem swiadome ogladanie od MS 2006.
  • Odpowiedz
walicwasss
walicwasss
17.06.2026, 16:41:45
  • 16
Wiecie co nigdy nie byłam w związku i najlepsze jest to ze nie chce być , mi sie nie marzy milosc j-----e ruchanie itd wiecie co mi sie marzy? Zeby sie ustawić życiowo sama i żebym nie była od nikogo zależna najlepiej mieć mieszkanie samochód i dobra pracę a jakbym jakiś sukces odniosla Boże bym była spełniona mega

Nigdy nie rozumiem Julek które sie ruchają a później łeee ciaza r-------e zycie w
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 17.06.2026, 18:28:51 via Wykop
  • 0
@walicwasss: Zawsze mozesz isc na skroty i wpisac kod na faceta z pieniedzmi i sie nie meczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Historycznygagatek
Historycznygagatek
17.06.2026, 14:01:17
  • 254
Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby.
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 17.06.2026, 18:27:11 via Wykop
  • 1
@Historycznygagatek: Jaki to nowotwór i w jaki sposób go wykryto? Napisze tylko tyle, że znam sporo osób które też usłyszał słowa "ma Pan/Pani nowotwór xyz" i żyją do dzisiaj. To, żę zdiagnozowano nowotwór nie koniecznie oznacza dla Ciebie wyrok na tu i teraz czy nawet za następne 5-10 lat.
  • Odpowiedz
lashan121
lashan121
17.06.2026, 05:19:16
  • 35
#mecz dla mnie to jest niesamowite że jest sobie taka Jordania z piłkarzami o których nawet jak ktoś żyje wyłącznie piłką to nigdy nie słyszał i z klubami które równie dobrze mogą być zmyślone i przychodzi taki mundial i grają jakby nie było żadnej różnicy a u nas gwiazdeczki muszą być z wyłącznie najlepszych klubów europejskich i nic z tego nie ma
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 17.06.2026, 05:41:56 via iOS
  • 3
@lashan121: Po pierwsze i chyba najważniejsze- mental. Taki Jordańczyk czy inny Kabowerdenczyk mimo, że gra za jakieś drobne w porównaniu do naszych to mu się chce zapierdzielać, gryźć trawę, poprostu gra dla kraju to coś wyjątkowego.
  • Odpowiedz
L3stat
L3stat
16.06.2026, 23:32:21
  • 0
Na mistrzostwach świata można reklamować wódę? Teraz Smirnoff wcześniej widziałem Jakąś W----y
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 17.06.2026, 05:38:27 via iOS
  • 0
@L3stat: Masz odpowiedź kto ma więcej do powiedzenia ostatecznie xD
  • Odpowiedz
qscc
qscc
qscc 06.06.2026, 14:50:08
  • 1
Może kiedyś ludzie z mainstreamu nauczą się żeby nie pompować balonika za każdym razem. Może wyjdzie to jej na dobre. #tenis
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc
Autor
06.06.2026, 14:53:36 via iOS
  • 0
@marcin-lubin990: przeczytaj raz jeszcze co napisałem, cymbale.
  • Odpowiedz
qscc
qscc
qscc
Autor
06.06.2026, 14:58:33 via iOS
  • 0
@marcin-lubin990: weź chłopie oddech, przejdź się po pokoju, bo chyba kupon Ci nie wszedł xD
  • Odpowiedz
qscc
qscc
qscc
Autor
06.06.2026, 17:13:50 via Wykop
  • 0
@marcin-lubin990: Nie wiem stary o co Ci chodzi. Ja jej generalnie zycze jak najlepiej, ale skoro miala problemy poza sportowe wczesniej to tak mocny rozglos raczej jej nie pomogl wedlug mnie w tak szybkim czasie.
  • Odpowiedz
qscc
qscc
qscc 06.06.2026, 14:10:39
  • 7
I pyk powietrze zeszło z balonika. Ja bym jeszcze więcej o niej mówił, puścił godzinne wiadomości ze sklejkami od inkubatora do finału Ronald Garros bo za mało tego wszędzie było #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tommy__
Tommy__
06.06.2026, 13:59:17
  • 30
Pamiętaj o co walczysz Mirra
#tenis
Tommy__ - Pamiętaj o co walczysz Mirra
#tenis

źródło: russian-village-bad-dirt-road-middle-background-wooden-houses-fence-dirty-rural-spring-puddles-165495761

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 06.06.2026, 14:00:05 via iOS
  • 3
@Tommy__: wygląda jak Podlasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Paula_pi
Paula_pi
18.05.2026, 01:46:29
  • 8
Drodzy chłopcy, może to już ten czas by zapisać się na kurs dziergania?
Paula_pi - Drodzy chłopcy, może to już ten czas by zapisać się na kurs dziergania?

źródło: 5580

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 18.05.2026, 06:36:02 via iOS
  • 0
@Paula_pi: Paula S
  • Odpowiedz
atteint
atteint
20.04.2026, 17:24:59
  • 94
proszę państwa, przed państwem żółty ser pleśniowy z Biedronki.
atteint - proszę państwa, przed państwem żółty ser pleśniowy z Biedronki.

źródło: 1000008865

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 20.04.2026, 21:31:08 via iOS
  • 1
@atteint:
qscc - @atteint:

źródło: IMG_6119

Pobierz
  • Odpowiedz
qscc
qscc
qscc 20.04.2026, 21:31:33 via iOS
  • 1
@atteint:
qscc - @atteint:

źródło: IMG_6118

Pobierz
  • Odpowiedz
E.....7
konto usunięte 31.12.2025, 06:01:33
  • 281
Wszyscy mistrzowie kierownicy „jadę 80 na 120, bo to bezpieczna prędkość” zatrzymali się na S7, bo przecież oni się czuli zagrożeni jak śnieg padał i adekwatnie było się zatrzymać XD skoro bezpieczniej jest stanąć niż się poruszać 20-30kmh to teraz stójcie i marznijcie bezpieczni kierowcy. Może was jutro odholują.

Dobrze, że zablokowaliście drogę, piaskarka nie dojedzie szybko. Moje gratulacje XD
#motoryzacja #zima #snieg #polska
E.....7 - Wszyscy mistrzowie kierownicy „jadę 80 na 120, bo to bezpieczna prędkość” z...

źródło: 80477_zima-paralizuje-drogi-w-regionie-s7-zablok_1

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qscc
qscc
qscc 31.12.2025, 10:38:25 via iOS
  • 0
@Essapierds2007: Znasz genezę tego zatoru czy trollujesz?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 29.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.07.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 31.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking