Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko171
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
supra107

supra107

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 38319
  • Znaleziska 6262
  • Mikroblog 32057
  • Obserwujący 38
  • Obserwowane 4
KolegaPatryk
KolegaPatryk
3 godz. i 15 min temu
  • 0
Serio claude jest teraz na ten moment najlepszym AI? W czym niby jest lepszy od konkurencji?

#sztucznainteligencja #ai #gpt #gemini #grok #pytanie #komputery
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 23 min temu via Wykop
  • 0
@Miii_Kiii: Skończy się na tym że model chmurowy p--------e, i te modele "nie dla psa" zostaną zoptymalizowane do odpalania na pojedynczych maszynach a nie na serwerowniach których utrzymanie kosztuje więcej niż Anthropic zarobi z krojenia ludzi na tokenach. Poza tym oni tak muszą hype'ować że to "najniebezpieczniejszy model jaki kiedykolwiek powstał" albo że "ten model jest tak dobry że nie możemy go globalnie udostępnić" bo muszą doić krowę zanim balonik
supra107 - @Miii_Kiii: Skończy się na tym że model chmurowy p--------e, i te modele "...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Arstotzkaball
Arstotzkaball
Arstotzkaball
4 godz. i 30 min temu
  • 0
Pytanie, naprawiać słuchawki 4 letnie Rockmaster Encore czy kupować nowe? Przerywa na lewą słuchawkę, wymieniałem kable ale nadal przerywa. Co robić?

#sprzetkomputerowy #komputery #sluchawki #gry #zakupy #pytanie #muzyka

Słuchawki

  • Kupić nowe 66.7% (8)
  • Naprawić stare 33.3% (4)

Oddanych głosów: 12

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 3 godz. i 16 min temu via Wykop
  • 0
@Arstotzkaball: Kup nowe, ale takie które w razie W da się naprawić, np. Beyerdynamic DT770 PRO. Już lepiej kupić takie za pięć stów niż co chwila kupować tańsze, bo tańsze, czyli cenówka mniej boli ale na dłuższą metę sprzęt staje się nienaprawialnym elektrośmieciem.
supra107 - @Arstotzkaball: Kup nowe, ale takie które w razie W da się naprawić, np. B...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
supra107
supra107 26 min temu via Wykop
  • 0
@10129: Powiedział tajwański pulpecik co od dokanałówek nie słyszy już górnych pasm ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
8 godz. i 22 min temu
  • 40
#polityka Szczególnie te działki pod cpk czy safe xD
badreligion66 - #polityka Szczególnie te działki pod cpk czy safe xD

źródło: 1000054488

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 8 godz. temu via Wykop
  • 0
@elperson: No tak, klasyka. Tamci robią to samo to wara od naszej partii. Jak nasza nas dyma to lubimy a jak wasza to nie. Bo żeby mieć rząd który Polaka nie dyma to dla Polaka nie do pomyślenia. xD
  • Odpowiedz
supra107
supra107 6 godz. i 13 min temu via Wykop
  • 0
@jaroty:

A ZA PISU PANIE ZA PISU PA PAN JAK PIS RZONDZIŁ PA PAN NA PIS A NIE NA PEŁO C--J RZE JURZ NIE RZONDZOM PA PAN NA PIS

K---a lustrzane odbicie PiSuarów, jak nie pianie o tym jak było za PeŁo to pianie jak było za PiSu. Wieczne odwracanie kota ogonem poprzez wskazywanie na poprzednie rządy.

Jesteście tym samym mentalnym betonem i nawet nie jesteście w stanie sobie tego
supra107 - @jaroty:
A ZA PISU PANIE ZA PISU PA PAN JAK PIS RZONDZIŁ PA PAN NA PIS A N...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Boomzilla
Boomzilla
7 godz. i 57 min temu
  • 0
#polityka zróbmy sondaż po ostatnich wydarzeniach

kto gorszy

  • Platforma 30.6% (15)
  • PiS 69.4% (34)

Oddanych głosów: 49

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 7 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@Boomzilla: To jest pytanie z nurtu "kto wali nas mniej w czoko", gdzie dając odpowiedź z automatu przyznajesz się że lubisz w czoko i nie może być tak że nie chcesz w czoko w ogóle.

Obie partie są siebie warte, a przez tą mentalność narodu że "tamci są gorsi" nic tu się nie zmieni.
  • Odpowiedz
supra107
supra107 8 godz. i 8 min temu
  • 3
Rozwala mnie to kwiczenie że wszystko złe co teraz dzieje się KO to wina PiSu, ruskich trolli i wszystkich wrogów KO tylko nie samego KO. Prawda jest tylko jedna i nie można dopuścić do myśli że jest się w błędzie.

KO samo upadło i sobie głupi ryj rozwaliło. W kampanię wyborczą jechali na tym że nie są PiSem, są lepsi od PiSu i w ogóle poodkręcają wszystko co porobił PiS. A po
supra107 - Rozwala mnie to kwiczenie że wszystko złe co teraz dzieje się KO to wina P...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107
Autor
7 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
nawet PiSu nie była w stanie rozliczyć


@marcelus: Oni już nie pamiętają że mieli coś takiego zrobić i że nie dowieźli. To są bardzo prymitywne istoty. KO to ich plemię, a ich plemię dobre, nigdy złe. Nie są w stanie krytykować KO bo dla nich KO to ich bóg. Oni nie podchodzą do polityki z mentalnością z którą powinno się do niej podchodzić, tylko z mentalnością religijnych fanatyków.

I niestety
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
21 godz. i 43 min temu
  • 2
V kolumna

#polityka
vZGLSjkzfn - V kolumna

#polityka

źródło: nRW3Hu3UbupsZufIIWy2qmXeb1mi091H

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 8 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 0
@Kpop: Do momentu kiedy wspólny wróg został pokonany, i teraz masz kolejnego wroga do pokonania, tylko w ramach pokonania tego wspólnego wroga dałeś mu się zagnieździć na własnym podwórku i teraz masz pod górkę. Powiedzonko fajne, ale historia pokazuje że w praktyce to nie działa bo wróg mojego wroga to nadal mój wróg i żadne mentalne fikołki tego nie zmienią.
  • Odpowiedz
Incos_Ginators
Incos_Ginators
Incos_Ginators
18 godz. i 54 min temu
  • 3
Puenta dnia dzisiejszego po bitwie na #polityka jest taka:

Ten portal jest pełny opłaconych trolli, którzy dostają psie grosze za każdy komentarz, który ma za zadanie wyzwolenie jakiejś emocji, zmanipulowanie nieświadomym wykopkiem i ukierunkowanie w danym temacie (niekoniecznie politycznym) na jakiś punkt widzenia. Jest to szczególnie widocznie dla aktualnie rządzącej partii, która od kilku lat zalewa ten portal ogromnymi ilościami takich rzezimieszków, ale i też pis ma swoich degeneratów.

Od tej pory
Incos_Ginators - Puenta dnia dzisiejszego po bitwie na #polityka jest taka:

Ten port...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 8 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 0
Muszę tylko starać się wyważyć wjazdy na obie strony medalu, aby nie zostać zaklasyfikowany po którejś ze stron.


@Incos_Ginators: G---o ci to da. Wiesz jak lepiej spożytkować ten czas? Nie wchodząc na ten portal. Wychodząc na dwór. I mówię to całkiem serio bo to w co wierzy przeciętna osoba na ulicy a to w co wierzy przeciętny wykopek to dwa kompletnie inne światy. Ludzie którzy tu codziennie siedzą i wykłócają
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
16 godz. i 9 min temu
  • 0
#polityka

Czy rząd przetrwa do wyborów?

  • Tak 76.2% (32)
  • Nie 23.8% (10)

Oddanych głosów: 42

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 8 godz. i 25 min temu via Wykop
  • 0
@luke-mat: Do wyborów pewnie tak, ale po wyborach, wątpię gdy większość narodu już ma ich dość a to dopiero ich pierwsza kadencja. I nie, kwik dziesięciu kont na Zakopie to nie "większość narodu" tylko nieudolna próba kontroli narracji.
  • Odpowiedz
MinisterKoryto
MinisterKoryto
9 godz. i 10 min temu
  • 2
Za Covid były potężne patologie w całej Polsce, przyłożyli do tego ręce obie największe partie polityczne w Polsce, teraz mamy znów patologię, wychodzi gość i pieprzy takie idiotyzmy, a my czynnie prowadzimy wojne dalej. 2026 rok, Polacy dalej toczą bój rudy vs karakan. Niesamowite perpetuum debile.
#polityka
MinisterKoryto - Za Covid były potężne patologie w całej Polsce, przyłożyli do tego r...

źródło: 1000039505

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 8 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska: Powiedział naczelny sroll tagowy który by się przekręcił gdyby nie miał n---------ć na tych czy tamtych jeden dzień. xD
  • Odpowiedz
fervi
fervi
przedwczoraj, 20:40:30
  • 7
Osoba administrująca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#linux
fervi - Osoba administrująca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#linux

źródło: Zrzut ekranu z 2026-06-21 16-16-06

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 18 godz. i 12 min temu via Wykop
  • 0
@Kemo: Lunduke to Żyd, także biorąc pod uwagę jak często jest uciszany powinien rozgrywać kartę antysemityzmu. W końcu Altman też Żyd, to mógłby jego o autoantysemityzm oskarżyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
supra107 - @Kemo: Lunduke to Żyd, także biorąc pod uwagę jak często jest uciszany pow...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt
21 godz. i 43 min temu
  • 3
XDDDDDD

#pcmasterrace #nvidia #purepc #heheszki
ag3nt - XDDDDDD

#pcmasterrace #nvidia #purepc #heheszki

źródło: 5090

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 18 godz. i 26 min temu via Wykop
  • 1
ale też zastosowania profesjonalne, gdzie czas to pieniądz takie jak LMMy/renderowanie/symulacje


@Ralphs: I nawet do takich pakują wiecznie padające 12VHPWR bo ten konektor fundamentalnie jest z-----y ale Jensen już kompletnie zamienił sobie tlen swoimi własnymi pierdami i nigdy się nie przyznają że z-----i z tymi wtykami, 6090 dalej będzie je miało, dalej będą się fajczyć i c---a im możesz zrobić bo korpo o wartości 5 bilionów jest nietykalne.
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
wczoraj, 13:43:49
  • 34
#polityka #heheszki
bero-telefon - #polityka #heheszki

źródło: 1000040678

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 22 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 2
@200Amra: @donatien-de-sade: Panowie, panowie. Zapomnieliście wstawić jakiś edit z Tuskiem gigaczadem tak żeby tym prawakom dokopać. Wiecie, coś w tym stylu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
supra107 - @200Amra: @donatien-de-sade: Panowie, panowie. Zapomnieliście wstawić jaki...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
wczoraj, 13:52:10
  • 3
Chyba sobie pójdę. Szkoda, że potężny Wołodymyr speniał

#polityka
Pomorski_Wilk - Chyba sobie pójdę. Szkoda, że potężny Wołodymyr speniał 

#polityka

źródło: 3724

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 22 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@KOLEGAMAMY: Nie można, albo jesteś za jednymi albo za drugimi. Tu nie ma miejsca na RiGCz i logikę, masz się pienić jak zwierzę i wyzywać wszystkich od onuc i kacapów bo tak zachowuje się elita intelektualna tego narodu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ag3nt
ag3nt
ag3nt
przedwczoraj, 22:35:22
  • 2
Ale odklejka Gabena, 4400 i 5700 za takie g---o XD

#steam #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 przedwczoraj, 22:41:44 via Wykop
  • 0
@ag3nt: Bo postanowili zrobić premierę w najgorszym możliwym momencie na rynku gdy nawet kuźwa DDR2 zalicza podwyżkę. Ale na całe szczęście fanatycy Valve są tak samo twardzi jak choćby fanatycy Nintendo, za każdą cenę kupią i będą GabeNa czcić za SteamOS-a bo sami są zbyt głupi żeby na własną rękę postawić pingwina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
przedwczoraj, 17:47:20
  • 3
#polityka
vZGLSjkzfn - #polityka

źródło: mjkQz4km3p2G9W1qjiKgsj9g02hIsWqK

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 przedwczoraj, 22:40:08 via Wykop
  • 1
@vZGLSjkzfn: Wołam @fidelio-fidelio i @Aldona_Lipska bo wam waszego idola szkalują, szybciutko wrzućcie jakiś edit z Tuskiem gigaczadem bo kult jednostki trzeba utrzymywać towarzysze, od tego wam płacą! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Substytut
Substytut
Substytut
przedwczoraj, 19:25:21
  • 3
#polityka

Na prawdę kocham swój Kraj i Polaków xD, ale czasami to jesteśmy zje-bani po całości i mamy jakieś chyba kompleksy pozostałe po komunie, przez co musimy się upadlać sami.

Wszedłem z ciekawości na post Prezydenta Ukrainy (ten co odsyła Order) i nie mogę z niektórych Polaków.
Jaki oni mają kokos zryty.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 przedwczoraj, 22:30:43 via Wykop
  • 0
@Pomorski_Wilk: Fajnie by było gdyby się z nimi solidaryzowali i sami jechali na Ukrainę, żeby ich capnęli do Volkswagena T4 i myk na front.

Ale niestety oni są jak ta cała masa ukraińskich imigrantów którzy żyją z naszego socjalu i otwarcie gloryfikują UPA i rajcują się jak to lachów powinno się wyciąć w pień. Mamy rządy patałachów, jeżeli nie zdrajców, które nie zrobią absolutnie nic, a gdyby tak zrobić minimum
  • Odpowiedz
yuio
yuio
przedwczoraj, 21:12:02
  • 0
Dobra to moja autorska i kraftowa teoria:
- na rozejm pomiedzy Ukraina i ruskimi mendami ma pojechac tak
ktos z rosji, znaczy Putler
ktos z Ukrainy, Zelenski
no wiadomo ze Trump, w sumie wazniejszy niz pozostali
i ktos z Unii, wiadomo ze nie Macron itd., ktoś tam dyskutuja kogo wystawic, wiadomo ze nie Polaka bo my nawet na odbudowe Ukrainy sie nie bardzo nadajemy wedlug banku centralnego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 przedwczoraj, 22:26:07 via Wykop
  • 1
@shitman6: Pewnie będzie to on i tak samo p----------i negocjacje jak przedtem, a potem dej dziengi bo wajna, a na ulicach Ukrainy dalej łapanki na mięso armatnie. Tak tylko przypomnę że on poobstawiał stołki w rządzie swoimi kolesiami z czasów bycia komikiem grającym fiutem na pianinie. Przy takim burdelu jaki on tam swoim ludziom narobił to i ruski mir będzie wyglądać jak utopia. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
przedwczoraj, 17:21:30
  • 8
#pcmasterrace #gry #valve #steam #steammachine #komputery
4 389,00 zł za podstawową wersję, papieżmacha.jpg, ale i tak wyprzeda się w moment.
Krs90 - #pcmasterrace #gry #valve #steam #steammachine #komputery
4 389,00 zł za pods...

źródło: obraz_2026-06-22_192018802

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 przedwczoraj, 19:25:01 via Wykop
  • 0
@Krs90: Oczywiście że się wyprzeda, w końcu to pecet ze świętym SteamOS. Włożyć minimum wysiłku w zrozumienie jak działa twój system operacyjny żeby podczyścić Windowsa albo już teraz przerzucić się na Linuksa to gigantyczny wysiłek umysłowy. Ale kupić przepłaconego, słabego peceta? Tak samo łatwe jak napisanie "Microslop" po raz n-ty, i tak samo rajcujące duże ego małego rozumku. To jest target dla tej maszynki. xD
  • Odpowiedz
Pro-Xts
Pro-Xts
przedwczoraj, 15:10:36
  • 0
#besos #amazon #ai #komputery #sztucznainteligencja #heheszki
Pro-Xts - #besos #amazon #ai #komputery #sztucznainteligencja #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

supra107
supra107 przedwczoraj, 15:52:23 via Wykop
  • 2
@Pro-Xts: Skynet to AGI. Nie osiągniemy AGI bez wkroczenia w erę komputerów kwantowych, od której jesteśmy jeszcze daleko. A to podstawa do osiągnięcia AGI, które wymaga kolejnych długich dekad rozwoju.

To p--------o Bezosa, Altmana, Nadelli, Amodeia, Huanga i reszty to tylko omamianie inwestorów żeby się nie skapnęli że zalegają im miliardy w sprzęcie którego nie są w stanie podłączyć, i tak właściwie wpompowali hajs w dziurę bez dna. Bo wtedy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 13.02.2022

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 11.09.2020

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 27.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.08.2020

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking