Naprawilem problem z ekranem, to pojawił sie problem z dźwiękiem... Juz mnie to zaczyna denerwować delikatnie. Co jakiś czas głośniki trzeszczą. Głównie jak oglądam filmy na YT, na spotify również ale dużo rzadziej. Ale też nie zawsze, czasami trzeszczą, czasami nie. Wszystkie sterowniki w HP asssisant, oraz w menadżerze urządzeń są aktualne. Dodatkowo pobralem Driver Booster i nim również zaktualizowałem sterowniki. Dźwięk idzie prosto z laptopa (Realtek R). Jest moze jakis oddzielny
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Taconabicie
- 0

Xan666
via Wykop- 0
@Taconabicie: uszkodzenie mechaniczne membrany głośniczków wykluczyłeś? Ew. jakieś ultenione, "zimne" luty na płycie? [sam nie wiem, głośno myślę].
Taconabicie
- 0
@Xan666 nie wykluczylem, ale laptop jest nowy, ma trochę ponad tydzień 😅 oczywiście nie mówię ze nie ma np wady fabrycznej jakiejs
Czy Wykop powinien mieć coś w rodzaju własnego Groka?
#ankieta #sztucznainteligencja #wykop #przemyslenia #pytanie
#ankieta #sztucznainteligencja #wykop #przemyslenia #pytanie
źródło: temp_file5722483767901566207
PobierzJak wyżej
- Tak 62.5% (15)
- Nie 37.5% (9)
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Przecież tutaj jest Moderacja. Po ich stronie zawsze racja
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@WscieklyIRozjuszonyManlet trudne się wylosowało
źródło: temp_file1824189712384137398
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
@niedasieukryc dzięki. W sumie nie wiem dlaczego myślałem że tam zobaczę do kiedy jest xd
Czy masz chociaż jedną rzecz marki Dolce&Gabbana (oprócz perfum i kosmetyków)?
- tak 6.3% (2)
- nie 93.8% (30)
źródło: temp_file6589047398560920926
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@midnightwanderer: blond
@midnightwanderer: Pół proste, pół kręcone.
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@positive_thinker xddd
@positive_thinker na poczcie
- 2
źródło: IMG_20250927_105840
Pobierz@Cosipi: Możesz spróbowac czy nie jest gorzki. Jak nie to pewnie prawdziwek. Jak będzie gorzki i zrobił sie rózowy od spodu to wywal.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@LateBloomer_ taka słabsza pregabalina
Koleżanka robi podcasty o aferach, korupcji polskich politykow, sledztwach, strasznych historiach myslicie, ze to ma sens?
#pytanie
#pytanie
@couserious tak. Każdy taki projekt ma sens, nawet jak się nie wybije. To nauka czegoś nowego, dzielenie się z tym, kontakt z krytyką ze strony niezależnych osób których nie znamy i szansa na podjęcie poprawy nad kwestiami które leżą. Wszystko w planach wygląda idealnie, ale wdrażając w życie nagle zderzamy się z rzeczywistością i problemami o jakich nikt nie wspominał w internecie, o jakich sami nie myśleliśmy.
- 1
@sperg44: @kureci_paratko Dobrze, powiem jej, jak coś będę wołał
- 0
#wykop #pytanie wam tez sie tak psuje jak wpiszecie UGABUGA i wstawicie to w spojler? To jest jakis easteregg? XD
̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̐̆̆̃̇
̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̐̆̆̃̇
̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̐̆̆̃̇̐̆̆̃̇͐̅̉̃
̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̐̆̆̃̇
̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̐̆̆̃̇
̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̐̆̆̃̇̐̆̆̃̇͐̅̉̃
Zarzućcie jakiś temat zjawisk niewyjaśnionych, które nie są zbyt popularne, ale ciekawe?
#ufo #niewyjasnione #paranormalne #pytanie
#ufo #niewyjasnione #paranormalne #pytanie
@CalibraTeam: dlaczego wykop jeszcze nie upadł przy takiej moderacji
@CalibraTeam: Fotografia Kirlianowska. Na granicy nauki i zjawisk nie do końca zbadanych.
Za: https://weirdscience.eu/Fotografia%20kirlianowska.html
Ale dużo ciekawsze wydają mi się obiekty technologicznie niemal niemożliwe do wykonania współcześnie - a stworzone w bliżej nieokreślonej przeszłości. Bardzo upraszczając: datowanie na podstawie znalezienia z innymi obiektami, czyli jakbym Papuasom podrzucił smartfona - to za 1000 lat taki "naukowiec" twierdziłby, że Papuasi robili smartfony. O tym u np. UnchartedX na YT.
Za: https://weirdscience.eu/Fotografia%20kirlianowska.html
Ale dużo ciekawsze wydają mi się obiekty technologicznie niemal niemożliwe do wykonania współcześnie - a stworzone w bliżej nieokreślonej przeszłości. Bardzo upraszczając: datowanie na podstawie znalezienia z innymi obiektami, czyli jakbym Papuasom podrzucił smartfona - to za 1000 lat taki "naukowiec" twierdziłby, że Papuasi robili smartfony. O tym u np. UnchartedX na YT.
źródło: image
PobierzCzy dałoby się na Androidzie zrobić alarm, który uruchamiałby się przy wiadomości na grupie Telegram zawierającej określone frazy kluczowe, powtarzającej się codziennie w podobnej treści, ale nie reagowałby na zwykłe rozmowy między użytkownikami. PW jeżeli ktoś podjąłby się zrobienia tego.
#programista15k #pytaniedoeksperta #programowanie #pytanie
#programista15k #pytaniedoeksperta #programowanie #pytanie
- 0
Wykopki noszę się z zakupem kosiarki-traktorka / samojezdnej zwał jak zwał. Chciałbym żeby służyła do paru rzeczy więcej (planuję z czasem zakup takich rzeczy jak: pług, przyczepka, opryskiwacz, wertykulator może szczotka) Myślałem nad zakupem Jelenia x147r, ale zastaanwiam się, jak kupię przyczepkę i nawale tam po brzegi jakiejś ziemi czy kompostu, pewnie wejdzie z 400 - 500kg, to czy on sobie poradzi? Silnik jest raptem 16,5KM, a gdzieś coś lepiej to musiałbym
- 0
@bialy100k: Czytałem właśnie że jednocylindrowych silników ogólnie należy unikać w tych sprzętach. A po za silnikiem z rozwiązań jesteś zadowolony w tej Husqvarnie?
@micke: Precyzja i spasowanie godne ruskie UAZ'a. Cud, że to działa. Ale jakoś działa. Rdzewieją te pomarańczowe elementy (2 lata - ale mam blisko do Oceanu - więc to może być kwestia bryzy z solą). Moim zdaniem źle zrealizowany dostęp do napraw - ciasno, trzeba sporo odkręcać. Ale NIE wiem jak jest u konkurencji. Dziś kupując innym model poszedłbym do mechanika naprawiającego kosiarki i zapytał czego nie brać ;)
Dorobiłem
Dorobiłem
źródło: image
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pesymistyk: Skody są wszystkie w manualu więc raczej nie to
- 10
Kiedyś jechałem mostem w mieście w UK wysoko nad rzeką,
I w górę rzeki jak spojrzałem to na środku rzeki w dużym wąwozie była wysepka skalista i na niej dom, łódka, widać że ktoś tam mieszka. Piękna lokalizacja
A na obu zboczach wąwozu były domy. Chyba dwie rzeki się tam łączyły.
Wiem że były dwa most niedaleko siebie i jeden normalny duży nowy, i drugi stary miał niski prześwit około 13foot i byl
I w górę rzeki jak spojrzałem to na środku rzeki w dużym wąwozie była wysepka skalista i na niej dom, łódka, widać że ktoś tam mieszka. Piękna lokalizacja
A na obu zboczach wąwozu były domy. Chyba dwie rzeki się tam łączyły.
Wiem że były dwa most niedaleko siebie i jeden normalny duży nowy, i drugi stary miał niski prześwit około 13foot i byl
Gdybym kogoś przejechał autem na prywatnej posesji i go zabił to dostałbym np ćwiarę,
ale jadąc np 200km/h tym autem po drodze publicznej to do 8 lat? #pytanie #pytaniedoeksperta
ale jadąc np 200km/h tym autem po drodze publicznej to do 8 lat? #pytanie #pytaniedoeksperta
@marnujezycieiwytez: A jak byś miał kogoś znajomego w policji, sądzie albo prokuraturze to dostał byś 100zl grzywny
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anonim5: nie
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Odpalamy korbę.
Pamiętajcie paljaki, tu nie ma nic, nic tu nie ma, tory są złe, a dla Rosji Polska to żaden przeciwnik, pamiętacie 1939 i ZDRADĘ zachodu? Tak będzie, nie ma co. Po co umierać za (wstaw imię nielubianego polityka)? Szto tut niet dlya chego zhit.
Pamiętajcie paljaki, tu nie ma nic, nic tu nie ma, tory są złe, a dla Rosji Polska to żaden przeciwnik, pamiętacie 1939 i ZDRADĘ zachodu? Tak będzie, nie ma co. Po co umierać za (wstaw imię nielubianego polityka)? Szto tut niet dlya chego zhit.
źródło: 1000000263
Pobierz@thetompork ludzi? swojego domu? swojej ziemii? rodziny? przeciwstawienie się rusyfikacji? jest dużo rzeczy za które warto bronić nasz kraj


































