Naprawilem problem z ekranem, to pojawił sie problem z dźwiękiem... Juz mnie to zaczyna denerwować delikatnie. Co jakiś czas głośniki trzeszczą. Głównie jak oglądam filmy na YT, na spotify również ale dużo rzadziej. Ale też nie zawsze, czasami trzeszczą, czasami nie. Wszystkie sterowniki w HP asssisant, oraz w menadżerze urządzeń są aktualne. Dodatkowo pobralem Driver Booster i nim również zaktualizowałem sterowniki. Dźwięk idzie prosto z laptopa (Realtek R). Jest moze jakis oddzielny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdzie się sprawdzało po rejestracji czy pojazd ma aktualne ubezpieczenie? często to tu widywałem a jak sam potrzebuję to nie mogę znaleźć :>

#pomocy #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@couserious tak. Każdy taki projekt ma sens, nawet jak się nie wybije. To nauka czegoś nowego, dzielenie się z tym, kontakt z krytyką ze strony niezależnych osób których nie znamy i szansa na podjęcie poprawy nad kwestiami które leżą. Wszystko w planach wygląda idealnie, ale wdrażając w życie nagle zderzamy się z rzeczywistością i problemami o jakich nikt nie wspominał w internecie, o jakich sami nie myśleliśmy.
  • Odpowiedz
#wykop #pytanie wam tez sie tak psuje jak wpiszecie UGABUGA i wstawicie to w spojler? To jest jakis easteregg? XD


̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̐̆̆̃̇
̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̐̆̆̃̇
̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̨̰͓̥̺͇̮̭̰̮̐̆̆̃̇͐̅̉̃͠ ̐̆̆̃̇̐̆̆̃̇͐̅̉̃
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CalibraTeam: Fotografia Kirlianowska. Na granicy nauki i zjawisk nie do końca zbadanych.
Za: https://weirdscience.eu/Fotografia%20kirlianowska.html

Ale dużo ciekawsze wydają mi się obiekty technologicznie niemal niemożliwe do wykonania współcześnie - a stworzone w bliżej nieokreślonej przeszłości. Bardzo upraszczając: datowanie na podstawie znalezienia z innymi obiektami, czyli jakbym Papuasom podrzucił smartfona - to za 1000 lat taki "naukowiec" twierdziłby, że Papuasi robili smartfony. O tym u np. UnchartedX na YT.
bialy100k - @CalibraTeam: Fotografia Kirlianowska. Na granicy nauki i zjawisk nie do ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Czy dałoby się na Androidzie zrobić alarm, który uruchamiałby się przy wiadomości na grupie Telegram zawierającej określone frazy kluczowe, powtarzającej się codziennie w podobnej treści, ale nie reagowałby na zwykłe rozmowy między użytkownikami. PW jeżeli ktoś podjąłby się zrobienia tego.

#programista15k #pytaniedoeksperta #programowanie #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki noszę się z zakupem kosiarki-traktorka / samojezdnej zwał jak zwał. Chciałbym żeby służyła do paru rzeczy więcej (planuję z czasem zakup takich rzeczy jak: pług, przyczepka, opryskiwacz, wertykulator może szczotka) Myślałem nad zakupem Jelenia x147r, ale zastaanwiam się, jak kupię przyczepkę i nawale tam po brzegi jakiejś ziemi czy kompostu, pewnie wejdzie z 400 - 500kg, to czy on sobie poradzi? Silnik jest raptem 16,5KM, a gdzieś coś lepiej to musiałbym
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@bialy100k: Czytałem właśnie że jednocylindrowych silników ogólnie należy unikać w tych sprzętach. A po za silnikiem z rozwiązań jesteś zadowolony w tej Husqvarnie?
  • Odpowiedz
@micke: Precyzja i spasowanie godne ruskie UAZ'a. Cud, że to działa. Ale jakoś działa. Rdzewieją te pomarańczowe elementy (2 lata - ale mam blisko do Oceanu - więc to może być kwestia bryzy z solą). Moim zdaniem źle zrealizowany dostęp do napraw - ciasno, trzeba sporo odkręcać. Ale NIE wiem jak jest u konkurencji. Dziś kupując innym model poszedłbym do mechanika naprawiającego kosiarki i zapytał czego nie brać ;)
Dorobiłem
bialy100k - @micke: Precyzja i spasowanie godne ruskie UAZ'a. Cud, że to działa. Ale ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Kiedyś jechałem mostem w mieście w UK wysoko nad rzeką,
I w górę rzeki jak spojrzałem to na środku rzeki w dużym wąwozie była wysepka skalista i na niej dom, łódka, widać że ktoś tam mieszka. Piękna lokalizacja
A na obu zboczach wąwozu były domy. Chyba dwie rzeki się tam łączyły.
Wiem że były dwa most niedaleko siebie i jeden normalny duży nowy, i drugi stary miał niski prześwit około 13foot i byl
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odpalamy korbę.

Pamiętajcie paljaki, tu nie ma nic, nic tu nie ma, tory są złe, a dla Rosji Polska to żaden przeciwnik, pamiętacie 1939 i ZDRADĘ zachodu? Tak będzie, nie ma co. Po co umierać za (wstaw imię nielubianego polityka)? Szto tut niet dlya chego zhit.
polak-p - Odpalamy korbę.

 Pamiętajcie paljaki, tu nie ma nic, nic tu nie ma, tory s...

źródło: 1000000263

Pobierz
  • Odpowiedz