Wszystko
Najnowsze
Archiwum

@archubuntu: zależy jak często blokujesz widok przez tylną szybę. Jak np. jedziesz na wakacje zawalony po dach i masz nie mieć widoku do tyłu przez 10h to przydatna rzecz. Więc jednocześnie zwiększa ci pojemność bagażnika bo nie liczysz do szyby tylko do dachu.
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 57
@vanschout:
Paaaanie .. keks 2-3 razy w tygodniu?! To chyba dla Chada lite. Nornik może liczyć na 2 razy w miesiącu. A subhuman może liczyć na raz na miesiąc lub rzadziej
Paaaanie .. keks 2-3 razy w tygodniu?! To chyba dla Chada lite. Nornik może liczyć na 2 razy w miesiącu. A subhuman może liczyć na raz na miesiąc lub rzadziej
- 9
@You_vill_eat_ze_bugs: Jeśli takie są realia to nigdy już nawet nie będę myślał o związkach. To praktycznie układ na zasadzie baba korzysta garściami a facet niewiele z tego ma.
Zenit - Zaksa
@archubuntu: sprawdziłem gównianą bazę VOD Polsat Box Sport i tam na 100% nie ma wiec na Polsat czyli DOM SIATKÓWKI możesz nie liczyć.
Jak nie ma na YT to chyba lipa.
@SuperGosc11: stary dwumecz z ligi mistrzów 20/21. Pierwsza zwycięska LM dla Zaksy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Snowrunner
@hwangin: heroes of might and magic 3
Czy na Islandii mozna wynajac mieszkanie od spoldzielni/gminy jak nl w Szwecji? Czy tylko te ogloszenia od prywatnych na Leidze na ktore zwykle jest kilkunastu chetnych? Jak tam najlatwiej sie zaczepic? Sa moze jakies akademiki? Tanie hostele?
#emigracja #islandia #emigrujzwykopem #mieszkanie
#pytanie
#emigracja #islandia #emigrujzwykopem #mieszkanie
#pytanie
@nieznamniepamietam: na wszystkie mieszkania jest zawsze kolejka/obłożenie, bo brakuje mieszkań. Najłatwiej się zaczepić przez pracę z zakwaterowaniem, albo przez agencję pracy, która ma jakieś pracownicze mieszkanie/pokoje
@nieznamniepamietam: szczerze? nie sądzę, takie mieszkania to przeważnie coś ala socjalne, nie ma tu takich spółdzielni o których mówisz, a przynajmniej nie w tym regionie, który jakkolwiek znam. Może spróbuj wynająć pokój na własną rękę, w jakimś mieszkanku, w sensie z kimś na pół mieszkanie, zamiast się cisnąć w jakimś 2-os pokoju. Bo co do agencji to prawda, rzadko się trafią jakieś 1-os miejsce. Albo spróbuj z kolegą/koleżanką wyjechać.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szybki-bill1: w tej wojnie nie chodziło o ziemie, a o konkretne ziemie.
@spirityfree: kobiety nie chcą mieć dzieci.
@spirityfree: kobiety nie chcą mieć dzieci bo chcą sobie pożyć i po robocie mieć czas dla siebie, bawić się i podróżować.
- 1
źródło: 1000300764
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@miro-lanka: wierzę że białe koszulki o dużej gramaturze wytrzymają całkiem długo.
Z tym że teraz ze świecą szukać firmy która oferuje takie materiały z ceną która nie zwala z nóg.
W firmie mamy koszulki z fair wear, nie do zajechania. Tylko nie wiem czy da się od nich zamówić z nadrukiem lub haftem.
https://www.falk-ross.eu/pl/Produkty/T-shirty/E150-T-Shirt.html?shp=1&lang=5
Z tym że teraz ze świecą szukać firmy która oferuje takie materiały z ceną która nie zwala z nóg.
W firmie mamy koszulki z fair wear, nie do zajechania. Tylko nie wiem czy da się od nich zamówić z nadrukiem lub haftem.
https://www.falk-ross.eu/pl/Produkty/T-shirty/E150-T-Shirt.html?shp=1&lang=5
- 0
@open_or_die: akurat my mamy czarne ale racja że teraz ciężko znaleźć optymalną cenę/ jakość
Niemniej jednak jeśli ktoś ma namiar to poproszę
Niemniej jednak jeśli ktoś ma namiar to poproszę
konto usunięte via Wykop
- 1
- 0
@Anomalocaracid: ciężko znaleźć kogoś z haftem
Raczej większość to druki
Jak chodzi np o kurtki to spoko
Raczej większość to druki
Jak chodzi np o kurtki to spoko
✨️ Czy można wysłać heheszki na adres siedziby Wykop? Ⓘ
mozliwe jest nadal wyslanie normalnych #heheszki rzeczy :) na adres siedziby wykop pe el ? w sposob taki by jakis macius to odebral ?
#siedziba #wypok #pytanie #pytaniedoeksperta #inpost #kiciochpyta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
mozliwe jest nadal wyslanie normalnych #heheszki rzeczy :) na adres siedziby wykop pe el ? w sposob taki by jakis macius to odebral ?
#siedziba #wypok #pytanie #pytaniedoeksperta #inpost #kiciochpyta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
- 1
✨️ Autor wpisu (OP):
A co chcesz wysłać? ( ͡º ͜
- 1
- 0
- 0
Możecie się ze mnie śmiać, ale mocno wierzę że ktoś kiedyś miał podobny problem
Mam pi razy drzwi 3 miesiące żeby nauczyć się tańczyć z poziomu kłoda na tafli jeziora do "całkiem fajnie się rusza" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak
Mam pi razy drzwi 3 miesiące żeby nauczyć się tańczyć z poziomu kłoda na tafli jeziora do "całkiem fajnie się rusza" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak
źródło: 37041499_1887903777927524_2493849851066843136_o
Pobierz- 1
@saib75: instrukcje niejasne, wymopowałem cały dom, dalej nie umiem tańczyć
@Atreyu zapisz się na salsę. To najbardziej uniwersalny taniec jaki istnieje, jak ogarniesz figury to będziesz je cisnął z każdą laska na weselu do każdego disco polo. Idź do jakiejś szkoły bo żeby się nauczyć to przede wszystkim potrzebujesz partnerki. Samemu to w tym przypadku wiesz co możesz zrobić
Jakie układy graficzne zintegrowane są obecnie i w ciągu najbliższych dwóch lat zapowiada się, że będą najwydajniejsze tak aby pograć w coś starszego od święta a nie przepłacać za laptopa z dedykowaną grafiką?
#laptopy #it #informatyka #granie #gry #pytaniedoeksperta
#pytanie
#laptopy #it #informatyka #granie #gry #pytaniedoeksperta
#pytanie
@nieznamniepamietam: Radeon 890m, radeon 8060s
Dlaczego kobiety robią sobie takie niesmaczne sesje ciążowe z odkrytym brzuchem ciążowym i potem to wrzucają do internetu?
I to nie jakieś karyny tylko normalne dziewczyny, a przynajmniej były normalne kiedyś, gdy je znałem bliżej XD Może ktoś im korbą zakręcił czy coś
#rozowepaski #pytanie #ciaza #dzieci #fotografia
I to nie jakieś karyny tylko normalne dziewczyny, a przynajmniej były normalne kiedyś, gdy je znałem bliżej XD Może ktoś im korbą zakręcił czy coś
#rozowepaski #pytanie #ciaza #dzieci #fotografia
@damienbudzik: bo brzuch ciążowy przestał być czymś w rodzaju "tabu". Ubrania ciążowe aktualnie też brzuszek ciążowy potrafią fajnie wyeksponować, zamiast chodzić jak w worku pokutnym
Te zdjęcia pokazują część ich życia, tak jak te z wycieczek, czy z psem
Te zdjęcia pokazują część ich życia, tak jak te z wycieczek, czy z psem
@damienbudzik: czego nie rozumiesz? Ty nie pochwalasz, bo godzi to w Twoje gusta/wartości, nazywaj jak chcesz. Więc z tego powodu trend, który nie robi nikomu krzywdy (w przeciwieństwie do hurtowego wrzucania zdjęć dzieci do internetu), pokazuje w pewien sposób pozytywną stronę macierzyństwa, nazywasz kręceniem korbą xD
Szczerze, ja wolę te brzuszki niż wypięte dupska
Szczerze, ja wolę te brzuszki niż wypięte dupska
- 1
Chciałbym Was podpytać, który telewizor byłby dla mnie optymalnym i najlepszym wyborem. Jeżeli macie też jakieś doświadczenia to bardzo proszę o sugestię. Budżet bez szczególnego ograniczenia, ale rozsądek raczej podpowiada, że chciałbym się zmieścić w 6000-7000 zł. Przekątna ekranu również bez ograniczenia, ale 65 cali powinno być optymalnie - odległość od kanapy jakieś 2,0-2,2 m. Duży pokój, dużo światła za dnia. Zależy mi głównie na oglądaniu Netflixa i graniu na PS5 Pro,
@p3ter: 65" z 2m? przetestuj sobie może, bo wydaje mi się, że możesz być zawiedziony. Za duży ekran z bliska to też nie dobrze.
@majkkali: TV mam jakieś niecałe 3m od kanapy. Do oleda nie mam porównania, sportu nie oglądam, w fife nie gram. Ostrość wypala oczy a na maksymalnej jasności trzeba oglądać w okularach przeciwsłonecznych.
Gry działają po hdmi z pc w 144hz a przynajmniej taki tryb pokazuje tv.
Gry działają po hdmi z pc w 144hz a przynajmniej taki tryb pokazuje tv.
- 0
Czy jest możliwość podłączenia drukarki brother dcp j105 przez WiFi tylko do telefonu - bez routera WiFi?
Mam tylko drukarkę i telefon i nie idzie tego połączyć razem bez dodatkowego routera który stworzy Sieć WiFi.
Niestety nie działa gdy udostępnię internet przez WiFi w telefonie, bo drukarka nie chce sie połączyć do sieci WiFi z androida
#pytanie #drukarki #komputery #broother
Mam tylko drukarkę i telefon i nie idzie tego połączyć razem bez dodatkowego routera który stworzy Sieć WiFi.
Niestety nie działa gdy udostępnię internet przez WiFi w telefonie, bo drukarka nie chce sie połączyć do sieci WiFi z androida
#pytanie #drukarki #komputery #broother
- 0
Mirki stoje przed wyborem pompy ciepła i zasobnika ma ciepłą wodę i tak myślę ile litrów cwu przy pompie ciepła potrzeba na rodzinę 2+2? Obecnie tu gdzie mieszkamy mamy gaz i boiler 111l i wystarcza ale gazem dużo szybciej się grzeje wodę niż pompę z tego co czytałem. Podpowie ktoś? Ile wy macie przy PC litrów w zbiornikach ma CWU?
Pompę planuje gruntową;)
#pytanie #budujzwykopem #pompaciepla
Pompę planuje gruntową;)
#pytanie #budujzwykopem #pompaciepla
@euklides: 2+2 absolutne minimum to 200l
Jeśli mała pompa to większy
Najważniejsza jest powierzchnia wymiany wędrownicy czy płaszcza - im większa tym łatwiej pompie zagrzać wodę bez wchodzenia na maksymalny parametr
Jeśli mała pompa to większy
Najważniejsza jest powierzchnia wymiany wędrownicy czy płaszcza - im większa tym łatwiej pompie zagrzać wodę bez wchodzenia na maksymalny parametr
@euklides: zależy.
Jak masz żonę i 2 córki które kąpią się w pełnej wannie to 400.
Jak od biedy 2 prysznice na dzień bierzecie, 200 litrów.
Jak masz żonę i 2 córki które kąpią się w pełnej wannie to 400.
Jak od biedy 2 prysznice na dzień bierzecie, 200 litrów.
































W zawiadomieniu jest, że wykonawca nie podejmuje się przywrócenia stanu