siema, u mojej mamy w bloku wymieniają wewnętrzną część instalacji wodnej i kanalizacyjnej w pionie łazienkowym lokalu. Całość ma być wymienione w szachcie instalacyjnym, niby bez wymiany instalacji lokalowej. Ale z tego co mama się pytała sąsiadów wymieniają też rury w łazience odprowadzające wodę z sedesu i umywalki (to w końcu z instalacją lokalną?), co za tym idzie łazienka ma r-------ą ścianę/kafelki.
W zawiadomieniu jest, że wykonawca nie podejmuje się przywrócenia stanu
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W konfiguratorze Volvo takie coś kosztuje ok 5000 zł. Ktoś używał i może potwierdzić, czy ma to sens, czy raczej kasa wyrzucona na niepotrzebny bajer?

#volvo #pytanie
archubuntu - W konfiguratorze Volvo takie coś kosztuje ok 5000 zł. Ktoś używał i może...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@archubuntu: zależy jak często blokujesz widok przez tylną szybę. Jak np. jedziesz na wakacje zawalony po dach i masz nie mieć widoku do tyłu przez 10h to przydatna rzecz. Więc jednocześnie zwiększa ci pojemność bagażnika bo nie liczysz do szyby tylko do dachu.
  • Odpowiedz
Zenit - Zaksa


@archubuntu: sprawdziłem gównianą bazę VOD Polsat Box Sport i tam na 100% nie ma wiec na Polsat czyli DOM SIATKÓWKI możesz nie liczyć.
Jak nie ma na YT to chyba lipa.
  • Odpowiedz
@nieznamniepamietam: na wszystkie mieszkania jest zawsze kolejka/obłożenie, bo brakuje mieszkań. Najłatwiej się zaczepić przez pracę z zakwaterowaniem, albo przez agencję pracy, która ma jakieś pracownicze mieszkanie/pokoje
  • Odpowiedz
@nieznamniepamietam: szczerze? nie sądzę, takie mieszkania to przeważnie coś ala socjalne, nie ma tu takich spółdzielni o których mówisz, a przynajmniej nie w tym regionie, który jakkolwiek znam. Może spróbuj wynająć pokój na własną rękę, w jakimś mieszkanku, w sensie z kimś na pół mieszkanie, zamiast się cisnąć w jakimś 2-os pokoju. Bo co do agencji to prawda, rzadko się trafią jakieś 1-os miejsce. Albo spróbuj z kolegą/koleżanką wyjechać.
  • Odpowiedz
Może ktoś polecić firmę która zrobi koszulki i bluzy z haftem, własnym logo?

Potrzebuje do mnie do firmy dla kilku osób.
Szukam już od dłuższego czasu, ale porażka jeśli chodzi o komunikację z większością firm

#reklama #praca #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu zapisz się na salsę. To najbardziej uniwersalny taniec jaki istnieje, jak ogarniesz figury to będziesz je cisnął z każdą laska na weselu do każdego disco polo. Idź do jakiejś szkoły bo żeby się nauczyć to przede wszystkim potrzebujesz partnerki. Samemu to w tym przypadku wiesz co możesz zrobić
  • Odpowiedz
Dlaczego kobiety robią sobie takie niesmaczne sesje ciążowe z odkrytym brzuchem ciążowym i potem to wrzucają do internetu?

I to nie jakieś karyny tylko normalne dziewczyny, a przynajmniej były normalne kiedyś, gdy je znałem bliżej XD Może ktoś im korbą zakręcił czy coś

#rozowepaski #pytanie #ciaza #dzieci #fotografia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damienbudzik: bo brzuch ciążowy przestał być czymś w rodzaju "tabu". Ubrania ciążowe aktualnie też brzuszek ciążowy potrafią fajnie wyeksponować, zamiast chodzić jak w worku pokutnym
Te zdjęcia pokazują część ich życia, tak jak te z wycieczek, czy z psem
  • Odpowiedz
  • 13
@damienbudzik: czego nie rozumiesz? Ty nie pochwalasz, bo godzi to w Twoje gusta/wartości, nazywaj jak chcesz. Więc z tego powodu trend, który nie robi nikomu krzywdy (w przeciwieństwie do hurtowego wrzucania zdjęć dzieci do internetu), pokazuje w pewien sposób pozytywną stronę macierzyństwa, nazywasz kręceniem korbą xD

Szczerze, ja wolę te brzuszki niż wypięte dupska
  • Odpowiedz
Chciałbym Was podpytać, który telewizor byłby dla mnie optymalnym i najlepszym wyborem. Jeżeli macie też jakieś doświadczenia to bardzo proszę o sugestię. Budżet bez szczególnego ograniczenia, ale rozsądek raczej podpowiada, że chciałbym się zmieścić w 6000-7000 zł. Przekątna ekranu również bez ograniczenia, ale 65 cali powinno być optymalnie - odległość od kanapy jakieś 2,0-2,2 m. Duży pokój, dużo światła za dnia. Zależy mi głównie na oglądaniu Netflixa i graniu na PS5 Pro,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majkkali: TV mam jakieś niecałe 3m od kanapy. Do oleda nie mam porównania, sportu nie oglądam, w fife nie gram. Ostrość wypala oczy a na maksymalnej jasności trzeba oglądać w okularach przeciwsłonecznych.
Gry działają po hdmi z pc w 144hz a przynajmniej taki tryb pokazuje tv.
  • Odpowiedz
Czy jest możliwość podłączenia drukarki brother dcp j105 przez WiFi tylko do telefonu - bez routera WiFi?
Mam tylko drukarkę i telefon i nie idzie tego połączyć razem bez dodatkowego routera który stworzy Sieć WiFi.
Niestety nie działa gdy udostępnię internet przez WiFi w telefonie, bo drukarka nie chce sie połączyć do sieci WiFi z androida
#pytanie #drukarki #komputery #broother
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kopek: Na pewno masz jakąś opcję ręcznej konfiguracji z poziomu drukarki, ale mi się nie chce szukać. Ostatnio też coś mi się z-----o i ręcznie naprawiłem.
  • Odpowiedz
Mirki stoje przed wyborem pompy ciepła i zasobnika ma ciepłą wodę i tak myślę ile litrów cwu przy pompie ciepła potrzeba na rodzinę 2+2? Obecnie tu gdzie mieszkamy mamy gaz i boiler 111l i wystarcza ale gazem dużo szybciej się grzeje wodę niż pompę z tego co czytałem. Podpowie ktoś? Ile wy macie przy PC litrów w zbiornikach ma CWU?

Pompę planuje gruntową;)

#pytanie #budujzwykopem #pompaciepla
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@euklides: 2+2 absolutne minimum to 200l
Jeśli mała pompa to większy
Najważniejsza jest powierzchnia wymiany wędrownicy czy płaszcza - im większa tym łatwiej pompie zagrzać wodę bez wchodzenia na maksymalny parametr
  • Odpowiedz