Lata temu grałem w cs1.6 non steam na mapach rats i surf. Czy w CS2 są mapy rats i surf? Grają tam ludzie? Czy jednak nikt nie gra już w to dla rozrywki, a tylko, żeby zarabiać na itemach? #cs2 #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Cesarz_Polski
- 0
tomciopaluh
via Wykop- 7
@Cesarz_Polski: tylko zarabianie na itemach dziadku
Hej, mam problem. Może na mirko ktoś mi pomoże.
14 października składałem zamówienie w sklepie Adidasa za 343,85zł. Za zamówienie płaciłem Blikiem. Wpisałem kod Blik i potwierdziłem go w aplikacji IKO, ale wywaliło mnie z płatności i pojawił się komunikat "sesja wygasła". Na maila nie dostałem żadnej wiadomości ze sklepu, ani od pośrednika płatności. Pieniądze zeszły z konta, więc zadzwoniłem na infolinię Adidasa. Tam powiedzieli, że zamówienie nie przeszło i blokada pieniędzy zejdzie
14 października składałem zamówienie w sklepie Adidasa za 343,85zł. Za zamówienie płaciłem Blikiem. Wpisałem kod Blik i potwierdziłem go w aplikacji IKO, ale wywaliło mnie z płatności i pojawił się komunikat "sesja wygasła". Na maila nie dostałem żadnej wiadomości ze sklepu, ani od pośrednika płatności. Pieniądze zeszły z konta, więc zadzwoniłem na infolinię Adidasa. Tam powiedzieli, że zamówienie nie przeszło i blokada pieniędzy zejdzie
@powazny-czlowiek: gdybyś nie płacił BLIKiem tylko kartą to korzystasz z usługi chargeback i po problemie, a tak to masz teraz problem. Wyślij do sklepu maila i opisz całą sytuację i załącz potwierdzenie wykonania blika i tyle. Ewentualnie jeszcze możesz napisać do firmy, która obsługuje płatności, bo na pewno nie sklep za to odpowiada tylko jakaś zewnętrzna firma
- 1
@przemax: Jak będzie coś wiadomo, to napiszę jak sprawa się potoczyła.
- 0
Jak takiego carplay się podłącza do internetu? Jestem laikiem. Trzeba kartę SIM z internetem wsunąć do urządzenia?
#pytaniedoeksperta #pytanie #motoryzacja
#pytaniedoeksperta #pytanie #motoryzacja
źródło: temp_file2581331859787521045
Pobierz- 0
Pewien sklep przesłał mi w mailu dotyczącym zwrotu towaru korektę do paragonu, dotyczącą totalnie innej osoby. Zostały ujawnione imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz zakup.
Powinienem to gdzieś zgłosić?
#rodo #pytaniedoeksperta #pytanie
Powinienem to gdzieś zgłosić?
#rodo #pytaniedoeksperta #pytanie
@Hayate25: https://www.biznes.gov.pl/pl/portal/ou891 mozesz przez strone rzadowa
W mieszkaniu PRL które obecnie wynajmuję zrobili właśnie ciepłą wodę i będzie chyba wymiana piecyków gazowych. Być może właściciele zdecydują się na sprzedaż, być może byłbym zainteresowany, zobaczymy co z tego wyniknie.
Mam kilka pytań:
1. Czy w ogóle jest opcja w takich mieszkaniach podłączenia instalacji 3fazowej do płyty indukcyjnej? Czy to też musi być jakiś program wymiany kabli w całym bloku?
2.
Mam kilka pytań:
1. Czy w ogóle jest opcja w takich mieszkaniach podłączenia instalacji 3fazowej do płyty indukcyjnej? Czy to też musi być jakiś program wymiany kabli w całym bloku?
2.
- 1
@Niebadzkotem: nie mam na wszystko pieniędzy, korytarz był w całości obudowywany płytami z 10 lat temu i wygląda to wszystko jak nowe, pod nimi są jakieś rury, pionowe grzejniki w kształcie rur, kable od domfonu, kablówki, internetu. Nie ma sensu tego rozwalać. Nawet nie będę zmieniał grzejników tylko obuduję te duże żeliwne. Myślałem nad tym wszystkim i po likwidacji rur gazowych w kuchni nie ma żadnych innych na wierzchu. Wszystko
@niedasieukryc: no mnie remont wyszedł tak 2x drożej niż zakładałem więc znam ten ból xd
A co do indukcji to najlepiej zrobić osobny bezpiecznik na płytę i zmodernizowany wlz do mieszkania.
A co do indukcji to najlepiej zrobić osobny bezpiecznik na płytę i zmodernizowany wlz do mieszkania.
- 0
Próbowałem grać na komputerze, ale w żaden sposób mnie to nie wciągnęło. Tyle, że to wybrać teraz? Przeczytać książkę, czy pograć na Switchu Lite w chociażby Dragon Quest XI? Co wybrać? Książka jak na zdjęciu.
#pytanie #schizofrenia #depresja
#pytanie #schizofrenia #depresja
źródło: 1000011134
PobierzCo wybrać?
- Pograć na Switchu. 43.8% (7)
- Poczytać książkę. 56.3% (9)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Fallar: bardzo często jeżdżę do lasu na nocki, na ryby itd. tak sobie pomyślałem, że fajnie by było pochodzić po nocy i pooglądać co w trawie piszczy.
a czasami naprawdę dzieje się ;)
a czasami naprawdę dzieje się ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
masz prawo jazdy?
- tak (jestem facetem) 55.4% (41)
- tak (jestem babą) 12.2% (9)
- nie (jestem facetem) 23.0% (17)
- nie (jestem babą) 9.5% (7)
- 0
Które stacje benzynowe teraz mają promocje na myjnie automatyczną? Czy na amicu z kartą klienta amic dalej w weekendy można umyć samochód w programie premium za 20 zł (normalnie bez karty kosztuje 50 zł)? Ostatni raz byłem na myjni rok temu.
#pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja
#samochody
#pytanie #pytaniedoeksperta #motoryzacja
#samochody
źródło: temp_file6604756965384104253
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Czym się różni płukanka do silnika za 50 zł od tej K2 za 7 zł? Oboje mają tysiące pozytywnych opinii a różnica w cenie jest duża.
#pytanie #motoryzacja #mechanikasamochodowa #pytaniedoeksperta
#pytanie #motoryzacja #mechanikasamochodowa #pytaniedoeksperta
źródło: temp_file1488470262824807568
PobierzCZY KTOŚ JUŻ KIEDYŚ PODOŁAŁ PRÓBIE STWORZENIA #wykop #iceberg ? #pytanie
Jakieś propozycje ? Np. #pastaoserwerowni ? #elfik32 ?
Jakieś propozycje ? Np. #pastaoserwerowni ? #elfik32 ?
źródło: temp_file5049753608981144834
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AmarenoMORENO_00: afera spermiarska tj. kiedy białorycerze atakowali i zniszczyli bogu ducha winnego tatuażystę bo jakaś rura go pomówiła o niestworzone rzeczy (co okazało się kłamstwem)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
@duszenie_zza_plecow: to duzo będzie skarbie.
@duszenie_zza_plecow: skoro chcesz jej przydzwonić to po co chcesz jej płacić, po prostu idź i to zrób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co w Warszawie można porobić przez dwa dni? Muzea odpadają. Co polecacie? Jakieś fajne aktywności do zobaczenia/zrobienia
#kiciochpyta #warszawa #pytanie
#kiciochpyta #warszawa #pytanie
@Pani_Natalia chlanie na schodach
Jaki macie limit karty kredytowej?
Czy warto go sobie zwiekszac skoro bank akceptuje co jakis czas?
Obecnie mam £4500. Ogolnie nie potrzebuje korzystac ale na logike jak mam wiekszy limit to moge kupowac wiecej z ochrona section 75,
Wiec moge uzyc te £2250 na jedna tranzakcje zeby nie uzywac wiecej niz 50% limitu. Typu bilety lotnicze,hotele,wynajem samochodu, ubezpieczenia.
#uk #kartakredytowa #banki #finanse #gielda
Czy warto go sobie zwiekszac skoro bank akceptuje co jakis czas?
Obecnie mam £4500. Ogolnie nie potrzebuje korzystac ale na logike jak mam wiekszy limit to moge kupowac wiecej z ochrona section 75,
Wiec moge uzyc te £2250 na jedna tranzakcje zeby nie uzywac wiecej niz 50% limitu. Typu bilety lotnicze,hotele,wynajem samochodu, ubezpieczenia.
#uk #kartakredytowa #banki #finanse #gielda
Jaki macie limit karty kredytowej?
- £1000 13.0% (7)
- £2000 7.4% (4)
- £3000 11.1% (6)
- £4000 7.4% (4)
- £5000 3.7% (2)
- £6000 11.1% (6)
- £7000 46.3% (25)
@adamsowaanon: jak operuje sie kartami z glowa to warto miec duzy limit.
Ja za wszystko place kartami kredytowymi.
Ja za wszystko place kartami kredytowymi.
@adamsowaanon: mam kilka kart i uzywam je tam gdzie daja mi najwiecej benefitow, w cash back albo w punktach. Jak bedziesz zakladac to zobacz na jakies porownywarki bo to sie ciagle zmienia. Nigdy nie zwracalem owagi czy przekraczam 50% a credit score mam zawsze wysoki. Jak robilem remortgage to chcieli tylko statements z banku (3 miesiace)
Wiem, że to dziwne pytanie, ale czy jest tutaj ktoś kto poznał kogoś na apkach randkowych i jest z tą osobą do teraz? Jeżeli nie chcecie pisać pod wpisem, napiszcie na PV. Bo nie wiem, czy naprawdę jest sens żeby taki coś zakładać.
#pytanie #zwiazki #aplikacjerandkowe
#pytanie #zwiazki #aplikacjerandkowe
@Von_Kaevum: bodajże na tinderze mojemu koledze się udało i to stosunkowo szybko (jakiś miesiąc, dwa szukał), w tym roku był ślub.
@Von_Kaevum: ja nie, ale znam udane (przynajmniej na takie wygląda) małżeństwo z tindera
- 1
Hej mirki (。◕‿‿◕。 ) mam takie pytanko, szukam zegarka kardiowatch dla mamy tak do 1000 zł. Najbardziej zależy mi żeby były w miare realne pomiary zdrowia. Jak wpisuje w Googlach wyskakuje mi jakaś strona exonone, może ktoś wie czy te zegarki są ok czy to jakiś scam z Chin? Może polecicie coś wartego uwagi? Dzięki
#smartwatch #zegarek #kardiowatch #pytanie
#smartwatch #zegarek #kardiowatch #pytanie
@mAgnes91 coś garnina, Pixel albo apple
@damienbudzik: ja mam zasadę że jak widzę pierścionek to od razu kładę laske na lasce.
@damienbudzik zaręczynowy nosiłam na serdecznym palcu lewej dłoni. Obrączkę z zaręczynowym noszę na serdecznym palcu prawej. Wydaje mi się że są różne zwyczaje na której ręce. Nawet ostatnio się dowiedziałam że niektórzy noszą obrączkę na wskazującym palcu
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



































