Hej, mam problem. Może na mirko ktoś mi pomoże.
14 października składałem zamówienie w sklepie Adidasa za 343,85zł. Za zamówienie płaciłem Blikiem. Wpisałem kod Blik i potwierdziłem go w aplikacji IKO, ale wywaliło mnie z płatności i pojawił się komunikat "sesja wygasła". Na maila nie dostałem żadnej wiadomości ze sklepu, ani od pośrednika płatności. Pieniądze zeszły z konta, więc zadzwoniłem na infolinię Adidasa. Tam powiedzieli, że zamówienie nie przeszło i blokada pieniędzy zejdzie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@powazny-czlowiek: gdybyś nie płacił BLIKiem tylko kartą to korzystasz z usługi chargeback i po problemie, a tak to masz teraz problem. Wyślij do sklepu maila i opisz całą sytuację i załącz potwierdzenie wykonania blika i tyle. Ewentualnie jeszcze możesz napisać do firmy, która obsługuje płatności, bo na pewno nie sklep za to odpowiada tylko jakaś zewnętrzna firma
  • Odpowiedz
Pewien sklep przesłał mi w mailu dotyczącym zwrotu towaru korektę do paragonu, dotyczącą totalnie innej osoby. Zostały ujawnione imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz zakup.
Powinienem to gdzieś zgłosić?

#rodo #pytaniedoeksperta #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W mieszkaniu PRL które obecnie wynajmuję zrobili właśnie ciepłą wodę i będzie chyba wymiana piecyków gazowych. Być może właściciele zdecydują się na sprzedaż, być może byłbym zainteresowany, zobaczymy co z tego wyniknie.

Mam kilka pytań:

1. Czy w ogóle jest opcja w takich mieszkaniach podłączenia instalacji 3fazowej do płyty indukcyjnej? Czy to też musi być jakiś program wymiany kabli w całym bloku?

2.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niebadzkotem: nie mam na wszystko pieniędzy, korytarz był w całości obudowywany płytami z 10 lat temu i wygląda to wszystko jak nowe, pod nimi są jakieś rury, pionowe grzejniki w kształcie rur, kable od domfonu, kablówki, internetu. Nie ma sensu tego rozwalać. Nawet nie będę zmieniał grzejników tylko obuduję te duże żeliwne. Myślałem nad tym wszystkim i po likwidacji rur gazowych w kuchni nie ma żadnych innych na wierzchu. Wszystko
  • Odpowiedz
Próbowałem grać na komputerze, ale w żaden sposób mnie to nie wciągnęło. Tyle, że to wybrać teraz? Przeczytać książkę, czy pograć na Switchu Lite w chociażby Dragon Quest XI? Co wybrać? Książka jak na zdjęciu.
#pytanie #schizofrenia #depresja
kluha666 - Próbowałem grać na komputerze, ale w żaden sposób mnie to nie wciągnęło. T...

źródło: 1000011134

Pobierz

Co wybrać?

  • Pograć na Switchu. 43.8% (7)
  • Poczytać książkę. 56.3% (9)

Oddanych głosów: 16

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki macie limit karty kredytowej?
Czy warto go sobie zwiekszac skoro bank akceptuje co jakis czas?
Obecnie mam £4500. Ogolnie nie potrzebuje korzystac ale na logike jak mam wiekszy limit to moge kupowac wiecej z ochrona section 75,
Wiec moge uzyc te £2250 na jedna tranzakcje zeby nie uzywac wiecej niz 50% limitu. Typu bilety lotnicze,hotele,wynajem samochodu, ubezpieczenia.

#uk #kartakredytowa #banki #finanse #gielda

Jaki macie limit karty kredytowej?

  • £1000 13.0% (7)
  • £2000 7.4% (4)
  • £3000 11.1% (6)
  • £4000 7.4% (4)
  • £5000 3.7% (2)
  • £6000 11.1% (6)
  • £7000 46.3% (25)

Oddanych głosów: 54

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: mam kilka kart i uzywam je tam gdzie daja mi najwiecej benefitow, w cash back albo w punktach. Jak bedziesz zakladac to zobacz na jakies porownywarki bo to sie ciagle zmienia. Nigdy nie zwracalem owagi czy przekraczam 50% a credit score mam zawsze wysoki. Jak robilem remortgage to chcieli tylko statements z banku (3 miesiace)
  • Odpowiedz
Wiem, że to dziwne pytanie, ale czy jest tutaj ktoś kto poznał kogoś na apkach randkowych i jest z tą osobą do teraz? Jeżeli nie chcecie pisać pod wpisem, napiszcie na PV. Bo nie wiem, czy naprawdę jest sens żeby taki coś zakładać.
#pytanie #zwiazki #aplikacjerandkowe
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki ( ) mam takie pytanko, szukam zegarka kardiowatch dla mamy tak do 1000 zł. Najbardziej zależy mi żeby były w miare realne pomiary zdrowia. Jak wpisuje w Googlach wyskakuje mi jakaś strona exonone, może ktoś wie czy te zegarki są ok czy to jakiś scam z Chin? Może polecicie coś wartego uwagi? Dzięki

#smartwatch #zegarek #kardiowatch #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jeżeli dziewczyna ma pierścionek na serdecznym palcu lewej dłoni to znaczy, że jest zajęta?
Bo ja już kurde nie wiem, ale patrząc po innych to raczej na prawej dłoni się obrączki zakłada xD Chyba, że mańkuci zakładają na lewej?

#pytanie #tfwnogf #zwiazki #bizuteria
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@damienbudzik zaręczynowy nosiłam na serdecznym palcu lewej dłoni. Obrączkę z zaręczynowym noszę na serdecznym palcu prawej. Wydaje mi się że są różne zwyczaje na której ręce. Nawet ostatnio się dowiedziałam że niektórzy noszą obrączkę na wskazującym palcu
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach