✨️ Dlaczego powracamy do byłych?
Największe sku#$#wo? Różowa wybiera kogoś innego. Nie wychodzi jej to idzie do was. Zrywa z wami i wraca do tamtego byłego, bo "mieliśmy więź i wspólną historię".

Zgodzicie się?
#pytanie

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeprowadziłem się do Krakowa kilka mc temu, mam meldunek czasowy i zastanawiam się teraz czy to wystarczy aby możliwy był wjazd moim samochodem do krakowskiej SCT? Diesel z 2008 więc domyślnie ma zakaz. Ostatni pit to poza krakowski urząd skarbowy a obecnie jestem zarejestrowany w krakowskim urzędzie pracy. Przy rejestracji w urzędzie pracy chyba była możliwość wyboru US ale nie jestem pewien co oznaczyłem. Myślę, że będzie jeszcze teraz możliwość zmiany jeśli
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@cotozazycie generalnie sct jest zaskarżone do sądu, po dwóch tygodniach jego funkcjonowania sąd zadecyduję czy uwalić tego chorego bubla czy zostaje z nami. Generalnie władze nic nie robią z tym SCT więc będzie działać jak w Warszawie przez kilka lat.
  • Odpowiedz
@R14W: tani nic ci tu nie da, jak amplituner jest na tyle czuły to zanim ups się przełączy to zdąży ci go zrestartować (o ile wogóle ups zdąży zareagować). Szukaj jakiegoś używanego serwerowego typu online (z podwójną konwersją napięcia) dobrej marki (np. apc, eaton), jak uzbroisz się w cierpliwość to znajdziesz poniżej 500zł. Swojego eatona o mocy ok. 2kw dorwałem za 200zł. Do tego nowe akumulatory i wentylatory (serwerowe mogą
  • Odpowiedz
Trafiłem na temat na quora. Jakaś lub jakiś 13 latek odkrył na telefonie matki wiadomości z kochankiem i pyta co robić. Według tej osoby ojciec jest kochany, bogaty i nie widzi powodu dla którego matka miałaby zdradzać ojca.
Co wy byście zrobili?

Poczytałem różne komentarze i były różne ale ciąg wydarzeń ustaliłem mniej więcej na taki.
1- zebranie dowodów. Np dobranie się ponownie do jej telefonu i zrobienie zdjęć.
2- poradzenie się kogoś z kompetencjami np
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo w interesie dziecka nie jest stracenie ojca który zdradzony może mieć wątpliwości czy w ogóle jest ojcem swoich dzieci i porzucić dzieci obrażony.


@Kitku_Karola: no patrz, insecure facecik może się obrazić i zabrać swoje zasoby, nie wolno do tego dopuścić.

Ty sama siebie
  • Odpowiedz
@Xvenowski: BTW ja na Uni Ekonomicznym miałem przedmiot czy wręcz kilka przedmiotów z marketingiem np Marketing w usługach i prowadzący trafiają się po prostu wow. Masz typów z własnymi sporymi agencjami bądź z wysokich stanowisk i latami doświadczenia w branży.
  • Odpowiedz
Kurnaaaaa...

Zarezerwowałem loty do Tokio. Za nas dwoje zapłaciłem 9111 zł za przelot LOTem bezpośrednio do Tokio z Warszawy, bez przesiadki. Teraz patrzę że można lecieć za 5436 zł za nas dwoje AIR China z przesiadką w Pekinie. Z tym że wówczas podczas lotu do Tokio trzeba czekać aż 8h na tą przesiadkę.

Nie wiem teraz co mam zrobić. Anulować lot LOTem (mam na to 24h) czy zostawić i machnąć ręką na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczurek_87: LOT ma trochę przegięte ceny według mnie. Ja zawsze do Japonii lecę Air China bo nie znalazłem jeszcze lepszej alternatywy. Dużym plusem w tej linii są dwa duże bagaże w cenie (przyda się wracając z Japonii)

Ostatnio kupiłem bilet tam i spowrotem za 3000 i to cena na którą nie trzeba szczególnie polować.
  • Odpowiedz
@qzder: Kupuję bezpośrednio przez stronę Air China, nie działa ona najlepiej ale jako tako się udaje :D

A z Japonii różne rzeczy przywożę: buty, ubrania, ceramikę, kosmetyki (tu bardziej różowa), produkty spożywcze do gotowania ale też jakieś przekąski czy słodycze (w tym artykule o tax free jest część rzeczy, które przywieźliśmy w tym roku https://roadtripbus.pl/tax-free-i-zakupy-w-japonii/)
  • Odpowiedz
#drewno #budownictwo #pytanie #biurko #pcmasterrace
Siema, wiecie czy w IKEA, Liroy czy innym podobnym da sie przyciac blat pod biurko na miare?
Prawie kupilem biurko z ikei 200x60, ale cos mnie tknelo zeby na yt jeszcze je zobaczyc, to okazalo sie, ze blat jest z gownolitu, ktory mimo wspornika po srodku po kilku miesiacach wygina sie w banana...

Idealna długość biurka

  • 50 0% (0)
  • 60 19.2% (5)
  • 65 7.7% (2)
  • 70 11.5% (3)
  • 80 61.5% (16)

Oddanych głosów: 26

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach