Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Rodzaje ekstraktów C-D wybierz najlepszy dla siebie

Full spectrum, broad spectrum, a może izolat? Część osób kupuje olejek C-D, nie wiedząc nawet, co to właściwie znaczy. Ten tekst bardzo dobrze tłumaczy różnice między rodzajami ekstraktów i na co uważać przy zakupie.
z- 2
- #
- #
- #
- #
@mirko_anonim najwyraźniej były był lepszy xd albo byłeś opcją na czas "potrzebowania przestrzeni" i "odpoczęcia od siebie"
@mirko_anonim: w sensie taki facet co przyjął jak odeszła to nieudacznik i należy do grupy inwalidzkiej i beka z niego xD
- 2
Jak na tą czynność mówicie? Bo u mnie w #korposwiat we #wroclaw zdania są podzielone.
#pytanie #ankieta
#pytanie #ankieta
źródło: temp_file3620029716406269830
PobierzJak mówicie na to?
- Zapinak 26.6% (25)
- Napinacz biurowy 45.7% (43)
- Zszywak 27.7% (26)
@Joxek: optopedau
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Witam mam pytanie lepiej iść do niej i się wkvrwiać czy lepiej se grać w Gothic 3 elegancko z modami ze strony sefaris.eu
#pytaniedoeksperta #pytanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #komputery #gothic
#pytaniedoeksperta #pytanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #komputery #gothic
pytanie
- grać se w Gothic elegancko 76.6% (36)
- iść i się wkvrwiać 23.4% (11)
- 1
pytanie
- tak 50.0% (13)
- nie 50.0% (13)
Przeprowadziłem się do Krakowa kilka mc temu, mam meldunek czasowy i zastanawiam się teraz czy to wystarczy aby możliwy był wjazd moim samochodem do krakowskiej SCT? Diesel z 2008 więc domyślnie ma zakaz. Ostatni pit to poza krakowski urząd skarbowy a obecnie jestem zarejestrowany w krakowskim urzędzie pracy. Przy rejestracji w urzędzie pracy chyba była możliwość wyboru US ale nie jestem pewien co oznaczyłem. Myślę, że będzie jeszcze teraz możliwość zmiany jeśli
@cotozazycie generalnie sct jest zaskarżone do sądu, po dwóch tygodniach jego funkcjonowania sąd zadecyduję czy uwalić tego chorego bubla czy zostaje z nami. Generalnie władze nic nie robią z tym SCT więc będzie działać jak w Warszawie przez kilka lat.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#seriale #pytaniedoeksperta #pytanie
czy macie jakiś podobny, ale to bardzo podobny serial do ALCHEMI DUSZ?
czy macie jakiś podobny, ale to bardzo podobny serial do ALCHEMI DUSZ?
- 0
Hej Mirki
Szukam jakiegoś taniego UPS, który podtrzyma mi amplituner kina domowego. Mam taki problem w domu ze skokiem prądu. Wszystkie urządenia działają dobrze tylko żarówki się przyciemniają i amplituner się resetuje. Myślę, że taki ups mógłby podtrzymać przez tę sekundę.
#internet #pytaniedoeksperta #elektronika #elektryka #ups #pytanie #kinodomowe
Szukam jakiegoś taniego UPS, który podtrzyma mi amplituner kina domowego. Mam taki problem w domu ze skokiem prądu. Wszystkie urządenia działają dobrze tylko żarówki się przyciemniają i amplituner się resetuje. Myślę, że taki ups mógłby podtrzymać przez tę sekundę.
#internet #pytaniedoeksperta #elektronika #elektryka #ups #pytanie #kinodomowe
@R14W: tani nic ci tu nie da, jak amplituner jest na tyle czuły to zanim ups się przełączy to zdąży ci go zrestartować (o ile wogóle ups zdąży zareagować). Szukaj jakiegoś używanego serwerowego typu online (z podwójną konwersją napięcia) dobrej marki (np. apc, eaton), jak uzbroisz się w cierpliwość to znajdziesz poniżej 500zł. Swojego eatona o mocy ok. 2kw dorwałem za 200zł. Do tego nowe akumulatory i wentylatory (serwerowe mogą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: image_2025-11-11_224823609
Pobierz@Schwarzfahrer: no to trzeba zmienić robotę albo wyjechać na zachód Europy do lepiej płatnych prac
Trafiłem na temat na quora. Jakaś lub jakiś 13 latek odkrył na telefonie matki wiadomości z kochankiem i pyta co robić. Według tej osoby ojciec jest kochany, bogaty i nie widzi powodu dla którego matka miałaby zdradzać ojca.
Co wy byście zrobili?
Poczytałem różne komentarze i były różne ale ciąg wydarzeń ustaliłem mniej więcej na taki.
1- zebranie dowodów. Np dobranie się ponownie do jej telefonu i zrobienie zdjęć.
2- poradzenie się kogoś z kompetencjami np
Co wy byście zrobili?
Poczytałem różne komentarze i były różne ale ciąg wydarzeń ustaliłem mniej więcej na taki.
1- zebranie dowodów. Np dobranie się ponownie do jej telefonu i zrobienie zdjęć.
2- poradzenie się kogoś z kompetencjami np
bo w interesie dziecka nie jest stracenie ojca który zdradzony może mieć wątpliwości czy w ogóle jest ojcem swoich dzieci i porzucić dzieci obrażony.
@Kitku_Karola: no patrz, insecure facecik może się obrazić i zabrać swoje zasoby, nie wolno do tego dopuścić.
Ty sama siebie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Przyjęlibyście dar różowej w postaci jej byłego męża-warzywa?
#pytanie #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
#pytanie #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
źródło: G5aURidWwAEhlst
Pobierz@KaczuszkaKwak w postaci byłego męża swojej żony * tak rozumiem
@interpenetrate: celowałbym w bazowy M4 na jakiejś promce, bo ten ma 16GB. 2 monitory na pewno
@interpenetrate: na mini M1 korzystam z dwóch monitorów, jeden podłączony przez hdmi, drugi przez usb c
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Xvenowski Anetka z HR odklejona
@Xvenowski: BTW ja na Uni Ekonomicznym miałem przedmiot czy wręcz kilka przedmiotów z marketingiem np Marketing w usługach i prowadzący trafiają się po prostu wow. Masz typów z własnymi sporymi agencjami bądź z wysokich stanowisk i latami doświadczenia w branży.
- 0
polskość to
- nienormalność 45.5% (30)
- duma 54.5% (36)
Kurnaaaaa...
Zarezerwowałem loty do Tokio. Za nas dwoje zapłaciłem 9111 zł za przelot LOTem bezpośrednio do Tokio z Warszawy, bez przesiadki. Teraz patrzę że można lecieć za 5436 zł za nas dwoje AIR China z przesiadką w Pekinie. Z tym że wówczas podczas lotu do Tokio trzeba czekać aż 8h na tą przesiadkę.
Nie wiem teraz co mam zrobić. Anulować lot LOTem (mam na to 24h) czy zostawić i machnąć ręką na
Zarezerwowałem loty do Tokio. Za nas dwoje zapłaciłem 9111 zł za przelot LOTem bezpośrednio do Tokio z Warszawy, bez przesiadki. Teraz patrzę że można lecieć za 5436 zł za nas dwoje AIR China z przesiadką w Pekinie. Z tym że wówczas podczas lotu do Tokio trzeba czekać aż 8h na tą przesiadkę.
Nie wiem teraz co mam zrobić. Anulować lot LOTem (mam na to 24h) czy zostawić i machnąć ręką na
@szczurek_87: LOT ma trochę przegięte ceny według mnie. Ja zawsze do Japonii lecę Air China bo nie znalazłem jeszcze lepszej alternatywy. Dużym plusem w tej linii są dwa duże bagaże w cenie (przyda się wracając z Japonii)
Ostatnio kupiłem bilet tam i spowrotem za 3000 i to cena na którą nie trzeba szczególnie polować.
Ostatnio kupiłem bilet tam i spowrotem za 3000 i to cena na którą nie trzeba szczególnie polować.
@qzder: Kupuję bezpośrednio przez stronę Air China, nie działa ona najlepiej ale jako tako się udaje :D
A z Japonii różne rzeczy przywożę: buty, ubrania, ceramikę, kosmetyki (tu bardziej różowa), produkty spożywcze do gotowania ale też jakieś przekąski czy słodycze (w tym artykule o tax free jest część rzeczy, które przywieźliśmy w tym roku https://roadtripbus.pl/tax-free-i-zakupy-w-japonii/)
A z Japonii różne rzeczy przywożę: buty, ubrania, ceramikę, kosmetyki (tu bardziej różowa), produkty spożywcze do gotowania ale też jakieś przekąski czy słodycze (w tym artykule o tax free jest część rzeczy, które przywieźliśmy w tym roku https://roadtripbus.pl/tax-free-i-zakupy-w-japonii/)
- 0
#drewno #budownictwo #pytanie #biurko #pcmasterrace
Siema, wiecie czy w IKEA, Liroy czy innym podobnym da sie przyciac blat pod biurko na miare?
Prawie kupilem biurko z ikei 200x60, ale cos mnie tknelo zeby na yt jeszcze je zobaczyc, to okazalo sie, ze blat jest z gownolitu, ktory mimo wspornika po srodku po kilku miesiacach wygina sie w banana...
Siema, wiecie czy w IKEA, Liroy czy innym podobnym da sie przyciac blat pod biurko na miare?
Prawie kupilem biurko z ikei 200x60, ale cos mnie tknelo zeby na yt jeszcze je zobaczyc, to okazalo sie, ze blat jest z gownolitu, ktory mimo wspornika po srodku po kilku miesiacach wygina sie w banana...
Idealna długość biurka
- 50 0% (0)
- 60 19.2% (5)
- 65 7.7% (2)
- 70 11.5% (3)
- 80 61.5% (16)
- 0
gdzie znajdę pewną zmodyfikowaną wersję windows 11? na basewin tylko jeden hosting, który mi nie działa. Możecie coś polecić?
#windows11 #basewin #informatyka #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #komputery
#windows11 #basewin #informatyka #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #komputery
@aafc: nie ma czegos takiego jak "pewna zmodyfikowana wersja windowsa"
@aafc: https://github.com/ChrisTitusTech/winutil
Oczyścisz tym zainstalowanego Windowsa i zbudujesz oczyszczone ISO z tego od Microsoftu. Znacznie lepsza opcja niż pobieranie zmodyfikowanych systemów które mogą mieć nie wiadomo co.
Oczyścisz tym zainstalowanego Windowsa i zbudujesz oczyszczone ISO z tego od Microsoftu. Znacznie lepsza opcja niż pobieranie zmodyfikowanych systemów które mogą mieć nie wiadomo co.
7
Nie chcesz kupować smartfona chińskiej marki? Oto jaki masz wybór

Udział chińskich firm w rynku elektroniki użytkowej w Europie jest naprawdę duży. Część osób stara się jednak unikać sma
z- 16
- #
- #
- #
- #
- #
- #

























#ankieta #pytanie #muzyka
Wiedziałeś/aś o tym?