Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dharma

Dharma

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1102
  • Znaleziska 159
  • Mikroblog 943
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Trzesidzida
Trzesidzida
wczoraj, 16:31:23
  • 584
Nie spodziewaliście się tutaj przepisów z healthy plan by Ann

#mecz
Trzesidzida - Nie spodziewaliście się tutaj przepisów z healthy plan by Ann

#mecz

źródło: 1699530877_tzeivc_600

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma wczoraj, 19:19:51 via Wykop
  • 2
@Trzesidzida: https://x.com/Palikot_Janusz/status/1832104608770273301
Dharma - @Trzesidzida: https://x.com/Palikot_Janusz/status/1832104608770273301
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
18.06.2026, 13:01:05
  • 94
Czyli p-------a drakula się spłakała? XD
Chadzisko Rock nawet jak mu na syna wjeżdżali łzy nie uronił.
Kiszak klasyczny kozak w necie p---a w świecie.

#kiszak
Epiktetlol - Czyli p-------a drakula się spłakała? XD 
Chadzisko Rock nawet jak mu na...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 18.06.2026, 14:41:35 via Wykop
  • 0
nie ma nigdzie wzmianki o tym że między Gimperem a Rockiem była jakakolwiek sprawa sądowa.


@StdPtr: jeśli to prawda to trochę się dziwie Rockowi

żyją w dobrych stosunkach i nawet Rock pojawiał się na kanale Gimpera


@StdPtr: tym bardziej mu się dziwie, no ale cóż, może chciał oszczędzić sobie stresu z chodzeniem po sądach
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma 18.06.2026, 15:09:17 via Wykop
  • 1
@StdPtr: a to jak przeprosił to spoko
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
11.06.2026, 05:08:45
  • 776
Wytłumaczy mi ktoś po co?
jmuhha - Wytłumaczy mi ktoś po co?

źródło: 1000008417

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 11.06.2026, 07:27:12 via Wykop
  • 0
@jmuhha: przecież chłop to zaraz będzie rozbierał xD
  • Odpowiedz
KwasneJablko
KwasneJablko
10.06.2026, 17:17:39
  • 5
#danielmagical #bekazpisu

Ja pienie, Daniel z menda w Sejmie #patostreamy
KwasneJablko - #danielmagical #bekazpisu

Ja pienie, Daniel z menda w Sejmie #patostr...

źródło: 1000037273

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 10.06.2026, 17:56:56 via Wykop
  • 19
@KwasneJablko:
Dharma - @KwasneJablko:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
10.06.2026, 04:40:17
  • 604
#heheszki #humorobrazkowy #nieruchomosci #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #nieruchomosci #takaprawda

źródło: 1000004199

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 10.06.2026, 08:07:32 via Wykop
  • 0
jakakolwiek zabudowa typu szergi czy bliźniak to łączenie wad domu i bloku.


@FLAC: jeśli w bliźniaku każda połówka ma swoją, niezależną konstrukcję to nie widzę problemu, chociaż niestety teraz to rzadkość
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma 13.05.2025, 12:09:03
  • 0
Dostałem od lekarza #xanax żeby przeżyć na spokojnie lot samolotem, w niedzielę wziąłem na próbę 0.5mg zgodnie z zaleceniami żeby sprawdzić jak na mnie zadziała, no i tak w zasadzie to nic specjalnego nie odczułem poza lekkim otępieniem. Stąd moje pytanie, czy nie zauważyłem praktycznie żadnej różnicy bo nie odczuwałem wtedy żadnego lęku? Czy ten lek zadziała dopiero w momencie pojawienia się lęku czy może dawka jest za mała?

#
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma
Autor
15.05.2025, 08:15:57 via Wykop
  • 0
@mielonkazdzika: @4lss dzięki Mireczki, w końcu przezylem lot samolotem bez wpadania w panikę
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma
Autor
14.12.2025, 13:04:49 via Wykop
  • 0
@Megalogin: pół tabletki 0.5mg jeszcze na lotnisku i drugie pół już w samolocie przed startem. Taki zestaw mi pomaga, a nie zamula, najlepiej pewnie będzie jak sobie sam przetestujesz kilka dni przed lotem i sprawdzisz jak się będziesz czuł. Powodzenia :)
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma
Autor
14.12.2025, 14:02:18 via Wykop
  • 0
@Megalogin: tak
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma
Autor
14.12.2025, 14:02:49 via Wykop
  • 0
@Megalogin: pytanie też jak długi lot, mój trwał około 2.5h
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma
Autor
09.06.2026, 06:58:44 via Wykop
  • 0
@eStasicki: nie było żadnego problemu, musiałbyś chyba worek tego wieźć żeby się przyczepili ;) jak coś to pewnie masz receptę w telefonie i to zamyka temat
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma 08.06.2026, 20:52:53
  • 2
zastanawiam się, jak muszą się czuć ludzie, którzy w 2019 roku kupili Maca Pro za grube siano, a teraz nie dostaną nowego systemu, gdy widzą iPhone-a 11 z iOS 27 xD
#apple
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nervous_breakdown
nervous_breakdown
08.06.2026, 20:56:03 via Wykop
  • 3
@Dharma: pewnie czują absmak
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
08.06.2026, 21:04:01 via Wykop
  • 1
@Dharma: nikt normalny nie kupil maca pro w 2019 r
tyle co firma
  • Odpowiedz
lesny_
lesny_
08.06.2026, 18:45:19
  • 3
Zobaczcie sobie ile modeli Apple Watch straciło wsparcie. Nowy #watchos o którym nie powiedzieli ani słowa będzie wspierany na AW Seria 10+, SE3 oraz Ultra2+

Łącznie wypadło 6 modeli, gdzie taka seria 9 to w zasadzie nówka zegarek i pewnie nadal można go kupić w niektórych sklepach jak nowy.
Chore.

#applewatch #apple
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 08.06.2026, 18:58:36 via Wykop
  • 1
@lesny_: tymczasem ludzie na twitterze, "no trudno, będę musiał zmienić mojego series 9 na nowy" xD
niczego się nie uczą
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma 08.06.2026, 19:04:19 via Wykop
  • 2
@lesny_: z drugiej strony ktoś wrzucał fotki że ma dostępną opcję pobrania watchOS 27 na series 9, także może pomyłka
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma 08.06.2026, 18:37:54
  • 5
mówicie że nuda, a ja się dowiedziałem że na macOS mogę przesuwać okna gdzie tylko chcę
#apple
Dharma - mówicie że nuda, a ja się dowiedziałem że na macOS mogę przesuwać okna gdzie...

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tyrytyty
tyrytyty
08.06.2026, 18:38:25 via Wykop
  • 0
@Dharma: przesuwanie okien gdzie się chce jest przereklamowane, kafelkowanie lepsze
  • Odpowiedz
brothde96
brothde96
brothde96
02.06.2026, 13:14:30
  • 0
Myślicie, że wyjdą te Mac mini M5 na WWDC26? M4 praktycznie niedostępne, a jeśli już to pojedyncze sztuki, które zaraz ktoś wyciąga, na OLX strach brać u----i a o M5 praktycznie cisza, żadnych przecieków, a muszę sprzęt wymienić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#apple #mac #macmini
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 03.06.2026, 12:59:32 via Wykop
  • 0
@brothde96: w zeszłym tygodniu wrzucili refurba 32/512 za 5k pln, poszło chyba w 15 minut
  • Odpowiedz
eSUBA94
eSUBA94
01.06.2026, 10:32:22
  • 4
Marcinek i jego konkurencja dla allegro
Interfejs w końcu przypomina coś 2015r+
Ciekawe czy AI pomogło

#mocnyvlog
eSUBA94 - Marcinek i jego konkurencja dla allegro
Interfejs w końcu przypomina coś 20...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 02.06.2026, 07:11:30 via Wykop
  • 4
@eSUBA94: wygląda jak pepper
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma 26.05.2026, 11:29:23
  • 2
Jeśli kogoś interesuje Sway window manager, to właśnie została wydana wersja 1.12 z istotną funkcjonalnością na którą sporo osób czekało - możliwość udostępniania indywidualnych okien (do tej pory można było udostępniać tylko cały ekran).

#linux
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BeKa_MaX
BeKa_MaX
26.05.2026, 08:01:05
  • 1
#raszei wiadomo co z Mario? Wraca z DPS?

#danielmagical #patostreamy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 26.05.2026, 10:03:03 via Wykop
  • 1
@BeKa_MaX: dożywocie w dps
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
25.05.2026, 17:46:16
  • 159
Chuopska wyspa

#przegryw #blackpill #przemyslenia
tomwick55 - Chuopska wyspa

#przegryw #blackpill #przemyslenia

źródło: 1000031752

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 25.05.2026, 19:15:18 via Wykop
  • 2
@tomwick55: Atut Island
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma 18.05.2026, 09:44:03
  • 239
Ręka za plecami, to musi być sygnał braku zaufania
#polityka #pdk
Dharma - Ręka za plecami, to musi być sygnał braku zaufania
#polityka #pdk

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polakmaly85
Polakmaly85
Polakmaly85
18.05.2026, 09:56:00 via Wykop
  • 96
@Dharma: Różne som ręki za plecami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma 16.05.2026, 23:12:26
  • 6
Wyczytałem na X od Molskiego że dostaliśmy 12 pkt od Niemców za SAFE xD

#polityka #eurowizja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adamczarny
Adamczarny
16.05.2026, 23:13:59 via Wykop
  • 1
@Dharma: dali nam 12pkt i dużo więcej migrantów 😆
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
16.05.2026, 23:17:20 via Wykop
  • 4
@Dharma:
M4rcinS - @Dharma:

źródło: comment_PYM70ClbsUMgMDa5cRiztcwBkvwMfHAR

Pobierz
  • Odpowiedz
N.....a
N.....a
konto usunięte 22.04.2026, 05:43:37
  • 226
ja dziadek jusz
#gownowpis #urodziny
N.....a - ja dziadek jusz
#gownowpis #urodziny

źródło: erbvervb

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 22.04.2026, 11:05:54 via Wykop
  • 3
@Noicozezebowniema: ehh ja jutro

  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
22.04.2026, 10:41:28
  • 2
No powiedzcie że to trochę hipokryzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- "na Windows 11 nie ma normalnego Menu Start po lewej, nie można pomniejszyć paska zadań i ogólnie ten styl jest DZIWNY! Microsoft się stoczył, przechodze na Linuxa!"
- na Linuxie ustawiasz i dogrywasz 3124589232 rzeczy żeby twoje menu, styl systemu i inne wyglądały tak jak chcesz
- na Windows 11 nie możesz zainstalować 1 rozszerzenia żeby twoje
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 22.04.2026, 10:55:54 via Wykop
  • 1
@keep_it_real: bez sensownego debloatu nie da się korzystać z tego systemu, a i tak nie wiadomo czy któraś wymuszona aktualizacja czegoś nie przywróci/popsuje
  • Odpowiedz
Quardoz
Quardoz
08.04.2026, 17:41:55
  • 575
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow Przykro się na to patrzy
Quardoz - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow Przykro się na to patrzy

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-08 194115

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dharma
Dharma 08.04.2026, 21:13:04 via Wykop
  • 0
@Wycu91: ma jeszcze wypad ścierwo
  • Odpowiedz
Dharma
Dharma 08.04.2026, 11:06:39
  • 10
Z internetu zrobił się taki ściek że dramat xD
Szukam zmywarki do domu i co wchodzę na stronę jakiegoś sklepu to opinie sponsorowane jakąś gównopromocją z hashtagami i oczywiście wszystkie pozytywne. Wszystkie fora przeniosły się na grupy facebookowe i pomyślałem żeby tam poszukać, ale wyszukiwarka działa tak że równie dobrze mogłoby jej nie być. Gdzie szukacie opinii jak kupujecie jakiś sprzęt?

#gorzkiezale #zakupy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razooor
razooor
razooor
08.04.2026, 11:07:38 via Android
  • 5
@Dharma wystarczy zapytax ai jaka kupic
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
08.04.2026, 11:07:57 via Wykop
  • 6
@Dharma: peppera odwiedź
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 27.01.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 20.12.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking