Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

masz_fajne_donice
- 1

JurgenKlinsman
via Wykop- 7
@masz_fajne_donice: większość mężczyzn w ogóle nie rucha. Reszta w połowie rucha to co mu się napatoczy, część ma fart i znajdzie 7/10, a ten pozostały ułamek do CHADy, które dokładnie w tym momencie, w nocy z niedzieli na poniedziałek urządzają facefuck Twojej przyszłej żonie z jej przyszłymi dziećmi

Derpinardus
via Android- 2
@masz_fajne_donice Co tam depilacja czy głodówka, dla Chada baba odda obie nerki, bo tylko przy nim czuje się kimś
@strike_lucky: za darmo to uczciwa cena
@strike_lucky: 300 moge dac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 1
Chciałabym coś zrozumieć i stąd prośba o pomoc pytanie do ekspertów z #inwestycje w serialu #genv będącym pobocznymi wątkami #theboys zaraz po heheszkach z "sprzedawali vought-coiny" była taka fraza.
Ja sama nie należę do wykopowych inwestorów, ale może faktycznie ktoś z nich skuma do czego to aluzja i mi podpowie?
#pytanie #pytaniedoeksperta
Ja sama nie należę do wykopowych inwestorów, ale może faktycznie ktoś z nich skuma do czego to aluzja i mi podpowie?
#pytanie #pytaniedoeksperta
źródło: Zrzut ekranu z 2025-11-09 20-28-50
PobierzMirki, puściłam Córkę do żłobka, teraz w tym miesiącu 4 dni chodziła i resztę chorowała.. Chciałam się zapytać, czy macie jakieś sprawdzone specyfiki na odporność... Córka 1 rok i 8 miesięcy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
#dziecko #zlobek #dzieci #pytanie #kiciochpyta #przedszkole
#dziecko #zlobek #dzieci #pytanie #kiciochpyta #przedszkole
@angelia55: nie ma czegoś takiego jak specyfik na odporność. Jedyne co to możesz się upewnić że ma zbilansowaną dietę a nie słodycze i nie stresuje się za bardzo.
@angelia55: pochodzi dłużej to się uodporni na większość mikrobów, to normalne że na początku łapie różne choróbska
- 0
Ciekawi mnie ten typ. YoungHoon Kim ma mieć najwyższe IQ w historii świata o wartości 276. Nie wiem czy taki wynik jest możliwy, ale nawet jeśli, to gościu, poza tym, że cały czas na swoim X'ie czy Ig każdy post zaczyna od przypominania wszystkim, że ma najwyższe IQ na świecie (XD), to jeszcze ma od zawalenia nachalnych treści chrześcijańskich, za każdym razem nazywając Jezusa Bogiem oraz wspierających amerykański alt-right (Muska, Kirka i
źródło: x
Pobierz@tartsak:
źródło: 2025-11-09_12.49.13
Pobierz@tartsak: to mistrz pamięci też jakiś? Poza tym nie wiem jak jest z certyfikacją tam .powyżej pewnych wartości iq jest nie do oceny.
źródło: Przechwytywaniefhfd
Pobierz@niecodziennyszczon bo to elita internetu
@niecodziennyszczon taka tradycja z czasów, kiedy te posty miały sens, dzisiaj to fabryka powtarzanych komentarzy
#pytanie #muzyka #hiphop #polskirap #rowbabicze #slon #wsrh #pietrekkogucik
Co sądzicie o kawałku Okoń PZW (feat. Słoń) - ONE NIGHT IN MORENKA? (。◕‿‿◕。)
Co sądzicie o kawałku Okoń PZW (feat. Słoń) - ONE NIGHT IN MORENKA? (。◕‿‿◕。)
ONE NIGHT IN MORENKA:
- Gitówa 59.4% (19)
- Spadówa 40.6% (13)

- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@drenox proszę polub albo odpisz mi na ten komentarz żebym nie zapomniał sprawdzić bo niestety ale aktualnie nie mogę
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
@SzycheU: generalnie mycie można podzielić na kwasowe i zasadowe. Usuwają różne rzeczy, po prostu zrób roztwór najpierw z kwaskiem cytrynowym, zostaw na kilka godzin, a potem z sodą oczyszczoną. Ale pewnie to jakieś osady z wody i puści po kwasie.
1
Kiedy nie ładować smartfona? Podłączanie go w tych sytuacjach to proszenie się o

Ładowanie smartfona przynajmniej kilka razy w tygodniu to konieczność dla większości użytkowników tych urządzeń. Są jednak sytuacje, w których lepiej wstrzymać się z podłączeniem telefonu do ładowarki.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: comment_GaLbyUZfBINJgAZkMkPrL4qct4kzIaJ3
PobierzJak nazywacie tę część chleba?
- Chlubka 18.1% (132)
- Brzuszka 17.4% (127)
- Skrajka 36.8% (268)
- Ogonek 27.7% (202)
@wykoppltakastronazobrazkami: piętka.
Wykopki, kiedy się zorientowaliście że cały ten wolny rynek i ciężka praca drogą do bogactwa to ściema?
#pytanie #kapitalizm #praca #wolnyrynek #antykapitalizm
#pytanie #kapitalizm #praca #wolnyrynek #antykapitalizm
@jakismadrynickpolacinsku jakoś mając 27 lat.
@jakismadrynickpolacinsku: niestety fart jest konieczny, bez niego będzie ciężko- większość tych którym się udało to tego się nie przyzna - Marc Cuban należy do tych nielicznych
- 1
Czekolady takie drogie to teraz jakieś tabliczki kakaowe porobili c*** wie co to jest
Co to za tabliczki
#biedronka #pytaniedoeksperta #pytanie
Co to za tabliczki
#biedronka #pytaniedoeksperta #pytanie
źródło: temp_file967779366532831275
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 8
@aa-aa: kiedyś to się nazywało wyrób czekoladopodobny
@aa-aa: Tradycyjnie, jak cena surowca rośnie to cena produktu końcowego też, ale jak cena surowca w hurcie spada, to cena produktu zostaje taka jak była bo "zapas surowca kupionego drożej" Do czasu aż surowiec znów podrożeje, to wtedy cena produktu jeszcze bardziej w górę XD
- 0
Korzysta ktoś z was z konta w credit agricole z kartą cinema city unlimited? Są jakieś kruczki, ukryte opłaty? Faktycznie wystarczy zrobić min. 10 zakupów po 56 zł. żeby zwracali za unlimited? Czy kwoty się łączą i jak zapłacę kartą 3 x 20 zł. to będzie naliczone jako 1 zakup powyżej 56 i wliczy się do min. 10 zakupów i tym samym do promocji? Wygląda to całkiem całkiem i zastanawiam się nad
- 0
Zacząłem w połowie października plan - podciąganie 5x w tygodniu. Na starcie 14 powtórzeń, dziś po trzech tygodniach robię test max i wyszło znów 14, ani jednego więcej tylko różnica taka, że te były czyste, a wtedy ostatnie "kopane"
Dodam, że oprócz podciągania robiłem negatywy, zwisy, planki, hollow hold, pompki.
Zły trening, za krótki czas na progres?
#mikrokoksy #pytanie
Dodam, że oprócz podciągania robiłem negatywy, zwisy, planki, hollow hold, pompki.
Zły trening, za krótki czas na progres?
#mikrokoksy #pytanie
@mirek_januszy: ale jak zrobiłeś 14 powtórzeń z lepsza techniką niż wcześniej to progres jest przecież
- 1
@bartt345 @JakKompocikToTylkoTruskawkowy dzięki, wdrożymy i zobaczymy efekt za 3-4 tygodnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
✨️ Jak przygotować się do życia na ulicy? Ⓘ
Hejka, słuchajcie dzisiaj ląduję na ulicy jako osoba obesrana. Co zabrać ze sobą, jakie środki, przedmioty, narzędzia, czy cokolwiek innego prócz dokumentu, telefonu i leków powinienem zabrać za sobą? Pytanie od osoby, która pierwszy raz będzie na ulicy obesrana od stóp do głów.
#przegrywpo30tce #pytanie #kiciochpyta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Hejka, słuchajcie dzisiaj ląduję na ulicy jako osoba obesrana. Co zabrać ze sobą, jakie środki, przedmioty, narzędzia, czy cokolwiek innego prócz dokumentu, telefonu i leków powinienem zabrać za sobą? Pytanie od osoby, która pierwszy raz będzie na ulicy obesrana od stóp do głów.
#przegrywpo30tce #pytanie #kiciochpyta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
@mirko_anonim: słuchaj dużo polskiego rapu.
Nie ma za co.
Nie ma za co.
@mirko_anonim porobić kopie dokumentów na mailu na wszelki wypadek, zapisać w notesie wszystkie ważne telefony. kabel i power bank do pod ładowania w centum handlowym jeśli jest. solidny plecak i torba ikea. butelka na wodę, kubek, sztućce, mydło i ręcznik, czapka i mapa miasta, zapasowy telefon i portfel, taki co złodzieja nie skusi, a serio to ogarnąć noclegownie jeśli są bo gminy maja po to opiekę społeczna żeby coś doradziła. jak
- 0
#nieruchomosci #mieszkanie #pytanie #budownictwo #mieszkaniedeweloperskie #krakow
Korzystał ktoś z was może z usług firm w stylu "Pewny Lokal", InspekcjaDomu itp. do sprawdzenia mieszkania przed odbiorem/kupnem?
Potrzebowałbym kogoś kto wpada do mieszkania i robi pełny wykaz usterek, rzeczy do remontu, sprawdzenie instalacji, wilgoci itp. i mi ogarnie pełny raport co i jak.
Może macie kogoś do polecenia w Krakowie?
Korzystał ktoś z was może z usług firm w stylu "Pewny Lokal", InspekcjaDomu itp. do sprawdzenia mieszkania przed odbiorem/kupnem?
Potrzebowałbym kogoś kto wpada do mieszkania i robi pełny wykaz usterek, rzeczy do remontu, sprawdzenie instalacji, wilgoci itp. i mi ogarnie pełny raport co i jak.
Może macie kogoś do polecenia w Krakowie?
@Krs90: brałem pewny lokal do sprawdzenia umowy deweloperskiej. Przy odbiorze brałem już konkretną firmę, gdzie wiem kto sprawdza. W pewnylokal dostajesz losowego inżyniera, który z nimi współpracuje i akurat ma wolny termin.
Ja brałem z https://wszpilkachnabudowie.pl/
Kumpel brał z https://www.odbiorymieszkankrakow.pl/
Ta pierwsza wysyła 2 osoby do odbioru, więc mogą sprawdzić dużo więcej w krótszym czasie, ale są drożsi.
Obie firmy mają swój profil na fb, możesz sobie sprawdzić zdjęcia z
Ja brałem z https://wszpilkachnabudowie.pl/
Kumpel brał z https://www.odbiorymieszkankrakow.pl/
Ta pierwsza wysyła 2 osoby do odbioru, więc mogą sprawdzić dużo więcej w krótszym czasie, ale są drożsi.
Obie firmy mają swój profil na fb, możesz sobie sprawdzić zdjęcia z
@Krs90: termin sam im zgłaszasz, jak uzgodnisz sobie z deweloperem. Mogę się wypowiedzieć o szpilkach jak u mnie robili, to odbiór trwał ok 1-1,5h, znaleźli koło 25 usterek (głównie ubicia stolarki/grzejników/drzwi, jeden brak kąta i brak poziomu). Jest badanie termiczne kamerą (po kilku dniach dostajesz na maila zdjęcia) oraz sprawdzają kąty proste oraz poziom podłogi. Poza tym sprawdzali u mnie stolarkę okienną i drzwi wejściowe, grzejniki, parapety, szyby w oknach





































