@masz_fajne_donice: większość mężczyzn w ogóle nie rucha. Reszta w połowie rucha to co mu się napatoczy, część ma fart i znajdzie 7/10, a ten pozostały ułamek do CHADy, które dokładnie w tym momencie, w nocy z niedzieli na poniedziałek urządzają facefuck Twojej przyszłej żonie z jej przyszłymi dziećmi
  • Odpowiedz
#iphone #apple #telefony #pytanie

Za ile mógłym sprzedać iPhona 13, kondycja baterii 85 procent, stan idealny żadnych rys itp wszystko sprawne ale według serwisu płyta główna uszkodzona i telefon się wyłącza np raz krócej a raz dłużej działa itp.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gothic #gry #pytanie
Jakiego moda warto ograć po Kronikach Myrtany? Zdaję sobie sprawę że do poziomu tego moda nic nie dorasta no ale na pewno coś ciekawego by się znalazło
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałabym coś zrozumieć i stąd prośba o pomoc pytanie do ekspertów z #inwestycje w serialu #genv będącym pobocznymi wątkami #theboys zaraz po heheszkach z "sprzedawali vought-coiny" była taka fraza.
Ja sama nie należę do wykopowych inwestorów, ale może faktycznie ktoś z nich skuma do czego to aluzja i mi podpowie?
#pytanie #pytaniedoeksperta
MajaEris - Chciałabym coś zrozumieć i stąd prośba o pomoc pytanie do ekspertów z #inw...

źródło: Zrzut ekranu z 2025-11-09 20-28-50

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawi mnie ten typ. YoungHoon Kim ma mieć najwyższe IQ w historii świata o wartości 276. Nie wiem czy taki wynik jest możliwy, ale nawet jeśli, to gościu, poza tym, że cały czas na swoim X'ie czy Ig każdy post zaczyna od przypominania wszystkim, że ma najwyższe IQ na świecie (XD), to jeszcze ma od zawalenia nachalnych treści chrześcijańskich, za każdym razem nazywając Jezusa Bogiem oraz wspierających amerykański alt-right (Muska, Kirka i
tartsak - Ciekawi mnie ten typ. YoungHoon Kim ma mieć najwyższe IQ w historii świata ...

źródło: x

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SzycheU: generalnie mycie można podzielić na kwasowe i zasadowe. Usuwają różne rzeczy, po prostu zrób roztwór najpierw z kwaskiem cytrynowym, zostaw na kilka godzin, a potem z sodą oczyszczoną. Ale pewnie to jakieś osady z wody i puści po kwasie.
  • Odpowiedz
@aa-aa: Tradycyjnie, jak cena surowca rośnie to cena produktu końcowego też, ale jak cena surowca w hurcie spada, to cena produktu zostaje taka jak była bo "zapas surowca kupionego drożej" Do czasu aż surowiec znów podrożeje, to wtedy cena produktu jeszcze bardziej w górę XD
  • Odpowiedz
Korzysta ktoś z was z konta w credit agricole z kartą cinema city unlimited? Są jakieś kruczki, ukryte opłaty? Faktycznie wystarczy zrobić min. 10 zakupów po 56 zł. żeby zwracali za unlimited? Czy kwoty się łączą i jak zapłacę kartą 3 x 20 zł. to będzie naliczone jako 1 zakup powyżej 56 i wliczy się do min. 10 zakupów i tym samym do promocji? Wygląda to całkiem całkiem i zastanawiam się nad
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zacząłem w połowie października plan - podciąganie 5x w tygodniu. Na starcie 14 powtórzeń, dziś po trzech tygodniach robię test max i wyszło znów 14, ani jednego więcej tylko różnica taka, że te były czyste, a wtedy ostatnie "kopane"

Dodam, że oprócz podciągania robiłem negatywy, zwisy, planki, hollow hold, pompki.

Zły trening, za krótki czas na progres?
#mikrokoksy #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak przygotować się do życia na ulicy?
Hejka, słuchajcie dzisiaj ląduję na ulicy jako osoba obesrana. Co zabrać ze sobą, jakie środki, przedmioty, narzędzia, czy cokolwiek innego prócz dokumentu, telefonu i leków powinienem zabrać za sobą? Pytanie od osoby, która pierwszy raz będzie na ulicy obesrana od stóp do głów.

#przegrywpo30tce #pytanie #kiciochpyta

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim porobić kopie dokumentów na mailu na wszelki wypadek, zapisać w notesie wszystkie ważne telefony. kabel i power bank do pod ładowania w centum handlowym jeśli jest. solidny plecak i torba ikea. butelka na wodę, kubek, sztućce, mydło i ręcznik, czapka i mapa miasta, zapasowy telefon i portfel, taki co złodzieja nie skusi, a serio to ogarnąć noclegownie jeśli są bo gminy maja po to opiekę społeczna żeby coś doradziła. jak
  • Odpowiedz
#nieruchomosci #mieszkanie #pytanie #budownictwo #mieszkaniedeweloperskie #krakow
Korzystał ktoś z was może z usług firm w stylu "Pewny Lokal", InspekcjaDomu itp. do sprawdzenia mieszkania przed odbiorem/kupnem?
Potrzebowałbym kogoś kto wpada do mieszkania i robi pełny wykaz usterek, rzeczy do remontu, sprawdzenie instalacji, wilgoci itp. i mi ogarnie pełny raport co i jak.
Może macie kogoś do polecenia w Krakowie?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krs90: brałem pewny lokal do sprawdzenia umowy deweloperskiej. Przy odbiorze brałem już konkretną firmę, gdzie wiem kto sprawdza. W pewnylokal dostajesz losowego inżyniera, który z nimi współpracuje i akurat ma wolny termin.

Ja brałem z https://wszpilkachnabudowie.pl/
Kumpel brał z https://www.odbiorymieszkankrakow.pl/
Ta pierwsza wysyła 2 osoby do odbioru, więc mogą sprawdzić dużo więcej w krótszym czasie, ale są drożsi.

Obie firmy mają swój profil na fb, możesz sobie sprawdzić zdjęcia z
  • Odpowiedz
@Krs90: termin sam im zgłaszasz, jak uzgodnisz sobie z deweloperem. Mogę się wypowiedzieć o szpilkach jak u mnie robili, to odbiór trwał ok 1-1,5h, znaleźli koło 25 usterek (głównie ubicia stolarki/grzejników/drzwi, jeden brak kąta i brak poziomu). Jest badanie termiczne kamerą (po kilku dniach dostajesz na maila zdjęcia) oraz sprawdzają kąty proste oraz poziom podłogi. Poza tym sprawdzali u mnie stolarkę okienną i drzwi wejściowe, grzejniki, parapety, szyby w oknach
  • Odpowiedz