Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
@gien: Już zmianiałem hasło i moje dane, niestety numeru nie można zmienić... Dno i tragedia.
- 0
@szajza231: Mi się tak robi od momentu kiedy dzwonilem do ich supportu z prośbą o przywrócenie mi dostępu do konta. Dostęp odzyskałem. Na jeden dzień. Potem sobie odpuściłem. Od tamtego momentu nie korzystam z usług EA
Cześć, macie jakiś pomysł jak rozpoznać czy mamy do czynienia ze zwykłą stalą czy stalą z dodatkiem niklu? Bez jakichś specjalistycznych przyrządów? #pytanie #problem #stal #mechanika #materialoznawstwo #metal #pytaniedoeksperta
- 0
@WerniKKK: Nie no właśnie magnes przyciąga :/ Ale nierdzewka z dodatkiem niklu 8-11 % też magnes będzie przyciągał ...
- 1
@LubieDlugoSpac: Przyciąganie magnesu w nierdzewnej zależy od rodzaju. Austenityczna nie będzie przyciągała, ale ferrytyczna czy martenzytyczna już tak.
Mirki to są normalne temperatury?
#komputery #naprawalaptopow #naprawakomputera #informatyka #hwmonitor #kichciopyta #pytanie #pytaniedoeksperta #problem
#komputery #naprawalaptopow #naprawakomputera #informatyka #hwmonitor #kichciopyta #pytanie #pytaniedoeksperta #problem
źródło: comment_E3xpJtmx8rwUsy01cXCMdwMujNaLRn9o.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
Mam problem w pracy, tylko nie wiem czym spowodowany, czy to wypalenie zawodowe, czy depresja, czy jeszcze coś innego.
Straciłem kompletnie motywację do pracy, jeszcze jakiś czas temu byłem nią mocno zainteresowany, robiłem nawet więcej niż musiałem, a wszystko wydawało mi się super interesujące. Obecnie całymi dniami nie robię albo nic, albo strasznie mało, popracuję może godzinę dziennie, resztę czasu spędzam na różnościach, od youtube, przez zwykłe rozmowy z ludźmi
Mam problem w pracy, tylko nie wiem czym spowodowany, czy to wypalenie zawodowe, czy depresja, czy jeszcze coś innego.
Straciłem kompletnie motywację do pracy, jeszcze jakiś czas temu byłem nią mocno zainteresowany, robiłem nawet więcej niż musiałem, a wszystko wydawało mi się super interesujące. Obecnie całymi dniami nie robię albo nic, albo strasznie mało, popracuję może godzinę dziennie, resztę czasu spędzam na różnościach, od youtube, przez zwykłe rozmowy z ludźmi
@AnonimoweMirkoWyznania:
Miałem podobna sytuację do Ciebie, zmiana roboty pomogła.
Polecam się zastanowić co chcesz dalej robić i przygotować się do rozmów.
Na szefa bym nie liczył, raczej jest mu na rękę osoba od wszystkiego.
Uważałbym co mówisz swojemu szefowi, nie wiadomo na kogo trafisz, a to co powiesz, może zostać wykorzystane przeciwko Tobie w różny sposób.
Powodzenia :)
Miałem podobna sytuację do Ciebie, zmiana roboty pomogła.
Polecam się zastanowić co chcesz dalej robić i przygotować się do rozmów.
Na szefa bym nie liczył, raczej jest mu na rękę osoba od wszystkiego.
Uważałbym co mówisz swojemu szefowi, nie wiadomo na kogo trafisz, a to co powiesz, może zostać wykorzystane przeciwko Tobie w różny sposób.
Powodzenia :)
@AnonimoweMirkoWyznania: nie, to nie może być wypalenie zawodowe po 5 latach... raczej niemożliwe.
jeśli siedzisz w projekcie od 5 lat, to nic dziwnego że masz dość. nie wiadomo jak ten projekt jest prowadzony, czy to jest jakaś sensowna jakość, czy też bagno, w którym czlowiekowi nie chce się "taplać".
ja bym zrobił tak:
- pomyślał nad zmianami w obrębie firmy i pogadał z szefostwem w przeciągu max 2 tygodni (potem już nikt o
jeśli siedzisz w projekcie od 5 lat, to nic dziwnego że masz dość. nie wiadomo jak ten projekt jest prowadzony, czy to jest jakaś sensowna jakość, czy też bagno, w którym czlowiekowi nie chce się "taplać".
ja bym zrobił tak:
- pomyślał nad zmianami w obrębie firmy i pogadał z szefostwem w przeciągu max 2 tygodni (potem już nikt o
Mireczki, mirunie czy kotś posiada creative outlier air sports?
Bo sprawa wygląda tak, że mając telefon(s8) w kieszeni słuchawki potrafią dość często przerywać ( a gdy już stoję 2-3m od telefonu, to już jest tragedia).
Czy u Was też coś takiego występuje?
Oddałem
Bo sprawa wygląda tak, że mając telefon(s8) w kieszeni słuchawki potrafią dość często przerywać ( a gdy już stoję 2-3m od telefonu, to już jest tragedia).
Czy u Was też coś takiego występuje?
Oddałem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@domelos16: mam tak samo, tyle ze z blitzwolfami, gdy telefon mam w kieszeni spodni. Za to juz kwestia pojscia z sypialni do lazienki w niczym nie przeszkadza xD
- 0
#anonimowemirkowyznania
Po technikum zakończyłem swoją edukacje i postanowiłem pójść do pracy żeby się usamodzielnić i nie być zależnym od rodziców. Znalazłem dość ciekawa prace która mi odpowiadała i w dodatku widać i czuć że można w niej progresować. W troche ponad dwa lata udało mi sie awansować z najniższego stopnia aż do kierownika i tu sie zaczyna mój problem. Obiło mi sie o uszy ze planują mnie jeszcze raz awansować
Po technikum zakończyłem swoją edukacje i postanowiłem pójść do pracy żeby się usamodzielnić i nie być zależnym od rodziców. Znalazłem dość ciekawa prace która mi odpowiadała i w dodatku widać i czuć że można w niej progresować. W troche ponad dwa lata udało mi sie awansować z najniższego stopnia aż do kierownika i tu sie zaczyna mój problem. Obiło mi sie o uszy ze planują mnie jeszcze raz awansować
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: bardzo mała część uczelni oferuje kierunki przesunięte o jeden semestr, w takim wypadku zacząłbyś w lutym.
@AnonimoweMirkoWyznania: szukaj kolejnej rekrutacji, jest szansa się załapać
@Gandezz: a zrób tak: kliknij prawym na grę w bibliotece steam, właściwości, linia komend (set launch options po anglielsku) i dodaj tam
/lang 0
i uruchom grę z tą komendą
/lang 0
i uruchom grę z tą komendą
- 1
@krzywy_odcinek: działa, niech Ci bozia w dzieciach wynagrodzi dobry człowieku!
- 6
#budownictwo #problem #prawo #kiciochpyta
Mireczki mam problem, deweloper od którego kupiłem mieszkanie zrobił coś chamskiego. Poinformował mnie, że będą wyrównywali moją działkę bo będą gdzieś tam kładli rury i wszystko - osobiście, a nie na piśmie.
Dwa dni później okazało się, że rura idzie przez moją działkę i jest ledwo przysypana ziemią. Jest to gruba rura PCV z kanalizacją.
Chciałbym wysłać do niego pismo, tylko nie
Mireczki mam problem, deweloper od którego kupiłem mieszkanie zrobił coś chamskiego. Poinformował mnie, że będą wyrównywali moją działkę bo będą gdzieś tam kładli rury i wszystko - osobiście, a nie na piśmie.
Dwa dni później okazało się, że rura idzie przez moją działkę i jest ledwo przysypana ziemią. Jest to gruba rura PCV z kanalizacją.
Chciałbym wysłać do niego pismo, tylko nie
konto usunięte via iOS
- 0
Witam, jestem użytkownikiem #iphone 8 plus od ponad roku, od jakiś dwóch tygodni zauważyłem znaczny spadek prędkości internetu(szczególnie sieci komórkowej, wifi tez ale to jest akurat kwestia miejscami słabego zasięgu wifi). Mając normalny zasięg LTE albo 3G, aplikacje typu messenger, Facebook, Instagram (czyli głównie komunikatory) zamulają i to tak długofalowo, nie jest tak ze przez chwile jest problem z wysłaniem wiadomości tylko przez większość dnia borykam się z problemami związanymi
@Forester_drt: Wyzeruj ustawienia sieciowe.
- 0
@TSoprano: Wyzerowalem, chyba nawet tak na pół dnia pomogło, teraz znowu zamuła
Ktos ma jakis pomys? Jak odkrece grzejnik to w rurze doprawadzajacej wode do grzejnika w pionie slychac kapanie. Jak sasiadka wyzej odkreci grzejnik to w rurze pionowej slychac bardzo szybkie kapanie, ktore przechodzi w wolniejsze... nosz uj mnie zaraz trafi... a jak beda mocniejsze mrozy to nie wyrobie... co to moze byc? Mial ktos ppdpbnie? #mieszkanie #blok #spoldzielnia #problem #kiciochpyta #ogrzewanie
@Kalamarapaksa: zapowietrzone może? Próbowałeś odpowietrzać? Ja miałem tak że jeden grzejnik ciągle przelewał sobie wodę a w innym w regularnych odstępach czasu trzeszczało. Takie pyknięcia co chwilę, szczególnie irytujące w nocy. Odpowietrzyłem wszystko i było ok.
- 0
@thewickerman88: odpowietrznik u sasiada u gory jest. U mnje notorycznie kapiaca woda i to naprawde glosno skychac... pierwsza zima na tym mieszkaniu. Ogolnie poprzedni wlasciciel mial na nich takie styropianowe oslonki na tych rurach. Ja owe rury zabudowalem.
- 0
jestem debilem 4lata temu spakowałem swoje dokumenty do rara i teraz nie pamiętam hasła xDD jest tutaj jakiś haker na rejonie?
#problem #kichiochpyta #pytanie #rar #winrar #komputery #systemyoperacyjne
#problem #kichiochpyta #pytanie #rar #winrar #komputery #systemyoperacyjne
@prostymysliciel: w każdym sklepie z satelitami
@prostymysliciel: szczerze to nie mam zielonego pojęcia, musisz poczytać o gwarancji na necie
#komputery #problem #awaria
Wykopki ratunku, komputer restartuje się bez ostrzeżenia, nie zależnie czy pod obciążeniem czy bez po około 3 min pracy. Taki ekran pojawia się po uruchomieniu, próbowałem. Usunąłem OC, przywróciłem ustawienia bezpieczne/fabryczne, bez zmian. Ustawić sztywno napięć na Ram się nie da albo nie umiem bo ta płyta ma milion opcji z których 95% nie ogarniam. Ostatnie uruchomienie, pojawił się crash ale nie do
Wykopki ratunku, komputer restartuje się bez ostrzeżenia, nie zależnie czy pod obciążeniem czy bez po około 3 min pracy. Taki ekran pojawia się po uruchomieniu, próbowałem. Usunąłem OC, przywróciłem ustawienia bezpieczne/fabryczne, bez zmian. Ustawić sztywno napięć na Ram się nie da albo nie umiem bo ta płyta ma milion opcji z których 95% nie ogarniam. Ostatnie uruchomienie, pojawił się crash ale nie do
źródło: comment_mH1x1dGVY4tzp3Z6BxBhbpvVE5AYTIzN.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pytanko mam, zacząłem robić quest poboczny "w rękach Boga". Wszystko szło dobrze, aż do momentu kiedy nie pojawił się w infirmarium Samek z kamieniołomu. Po przyniesieniu mu odpowiednich ziół, pojawia mi się komunikat o nieukończeniu questa "w rękach Boga" i muszę powiedzieć Johance, że nie mogę jej pomóc, co oczywiście kończy się spadkiem reputacji. Co się w tej grze s---------o?
#kingdomcomedeliverance #pytanie #gry #problem
#kingdomcomedeliverance #pytanie #gry #problem
- 1
@przegryw_28: taki urok tej gry, nie wszystkie questy zrobisz, nie wszystkich uszczęśliwisz, to nie wiedźmin
- 1
@przegryw_28: kilka osob, w tej lecznicy moze umrzec jak im odrazu nie pomozesz i dlatego automatycznie konczy sie quest i kieruje Cie do Johanki, tez tak mialem, zaden bug
Znajomy pyta sie o pomoc z: ANONIMOWEGO zgloszenia notorycznego palenia w piecu guma i plastikiem... Dalem mu strone "Krajowa mapa zagrożeń" lecz tam nie ma czegoś podobnego do "palenia smieci" jedynie "Wypalanie traw i nielegalne wysypiska"
Gmina wiejska NIE miasto , takze straz miejska/gminna odpada bo jej poprostu nie ma
#donosze #konfident #somsiad #strazmiejska #palenie #wysypisko #smieci #
Gmina wiejska NIE miasto , takze straz miejska/gminna odpada bo jej poprostu nie ma
#donosze #konfident #somsiad #strazmiejska #palenie #wysypisko #smieci #
- 1
@Mhrok: zgłosil i powiedzial ze "ktos go o to prosil"?:D czy jechal w trasie 500km i zobaczyl ze czarny dym z komina i smierdzi palonymi oponami ?:) pisze poważnie i proszę o poważną odpowieź
@andale: Teoretycznie ma - spalanie odpadów jest wykroczeniem. Nie mniej jednak straż miejska ma w tym zakresie po pierwsze dużo lepsze wyposażenie (urządzenia do pobierania próbek popiołu, mierzenia wilgotności drewna, drony z czujnikami itp.), a po drugie szerszą wiedzę (specjalistyczne przepisy dot. spalania drewna o odpowiedniej wilgotności itp.).
Coś takiego samo dodaje się na profil na Instagramie. Ktoś wie co to jest i jak się tego pozbyć?
#niewiemjaktootagowac #problem #instagram
#niewiemjaktootagowac #problem #instagram
źródło: comment_zDUgXJcNT07YWsxvJoGZMBmIaeMRXRKx.jpg
Pobierz- 1
@wielomian_nieokreslony: zmienić hasła do maila i Instagrama i zobaczyć jakie aplikacje mają dostęp do IG
- 0
@wielomian_nieokreslony: zmienić hasła do maila i Instagrama i zobaczyć jakie aplikacje mają dostęp do IG
@Raziel92: spróbuję
konto usunięte via Android
- 0
@Kamila2001 to jeszcze działa?
@Kamila2001: chyba masz problem z kontem. specjalnie sie wylogowalem i zalogowalem i system dziala dobrze.



























Mam buta z rozwiązanym sznurowadłem, którego nie mogę ułożyć standardowym sposobem. Da się coś z tym zrobić, żeby ruszyć te końcówki, i zawiązać taką ładną kokardkę, z jaką je kupiłem w sklepie? (Buty z Decathlonu, najtańsze)
Picrel
źródło: comment_Cc5maMPzG2fXHSysCOMyKS5YhU2uPh26.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora