No i co z tym Oclean?

Jest naładowana, naciskam, zawibruje tylko raz, tak jakby była rozładowana. Podłączam do ładowania to działa normalnie, jak 4 dni temu bez podłączenia. Fajna mi szczoteczka, taka przewodowa.
Mam ją 2 miesiące...

#problem #kiciochpyta #pytanie #xiaomi #oclean
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, ciekawe jest to, ze jak się przeloguje na inne konto to na tamtym działa normlanie, a jak tylko zaloguje się do siebie to coś takiego mi wyskakuje
  • Odpowiedz
Siema. Od jakiegoś roku walczyłem z problemem na lapku, a mianowicie grając w gry miałem randomowe spadki do 1 FPS albo zawiechy obrazu (dźwięk szedł dalej), z którymi nic się nie dało zrobić. Problem mega irytujący nie był, bo pojawiało się to sporadycznie. Można było klikać każdy skrót klawiszowy i żaden nie działał, gry się nie dało wyłączyć. Pomagał tylko twardy restart. Odnalazłem sposób na to: Wystarczyło wypiąć zasilanie, żeby laptop wszedł
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki help... Jakiś dziwny błąd mam w telefonie. Nie widać kto dzwoni do mnie. Nie pojawia się to okienko z nazwą rozmówcy, jest tylko dzwonek gdy mam odblokowany ekran. Jak mam zablokowany to jest normalnie. #mi6 #xiaomi #orange #problem
#android
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam #problem z #telewizja naziemna. Gdy podłączam telewizor bez przejściówki telewizor wyszukuje około 20 kanałów i pojawia się obraz (zdjęcie numer 1). Gdy kabel wsadzam w przejściówkę i podłączam do telewizora nie odnajduje żadnych kanałów, a zapisane wcześniej nie odbiera (zdj w komentarzu). Ktoś wie co to może być? Może w zły sposób kabel wkładam do przejściówki? Do telewizora wchodzi mi coax
takupatamta - Mirki mam #problem z #telewizja naziemna. Gdy podłączam telewizor bez p...

źródło: comment_IMsEMXeWqSOEKO2WqhYaeTcmUzv0WXQv.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemaneczko, czy ktoś też ostatnio ma problemy z Xiaomi mi9, a dokładnie chodzi o nawigację w Google maps. Próbowałem inna nawigację i to samo.
Próbowałem różnych rzeczy, włączenie i wyłączenie tel xd, reinstalacja aktualizacji Google maps, włączenie różnych trybów w tym rzekomym "podwójnym gps*
Problemem jest to, że w trakcie przemieszczania punkt który mnie wskazuję na mapie skacze.
Próbowałem też roznyznych sposobów takich" ogólnych" Ktoś ma pomysł co może pomóc na xiaomi
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, pomóżcie
Pracuje sobie od jakiegoś czasu na stoisku w centrum handlowym. Pracowała na tym stoisku też taka debilka, która nie umiała nawet poprawnie wypełnić raportu, w kasie zawsze było manko, nie mówiąc nawet o pobieraniu na terminalu od klienta płatności większej niż powinna być. Pracowała dwa tygodnie, bo stwierdziła, że firma jest nienormalna, dlatego że pieniądze i raporty dobowe muszą się zgadzać. Ostatnio przyszły jej podpisane dokumenty (umowa, wypowiedzenie, świadectwo pracy)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gosciniak Dokładnie, najlepiej wysłać list polecony z potwierdzeniem odbioru w ciągu 7 dni od zakończenia umowy, jeśli nie odbierze to przyjdzie zwrotka na dowód tego, że zlewa sprawę. Przepisy nie precyzują ile razy należy wysłać świadectwo listem poleconym, ale myślę, że dwukrotna próba jest jak najbardziej ok, jeśli znowu nie odbierze to trzeba wpiąć świadectwo do akt pracownika wraz z zwrotkami z poczty.
  • Odpowiedz
Mirki miałem dzisaij niemiłą sytuacje. Otóż samochód był 2tyg. temu na przeglądzie i diagnosta powiedział, że samochód w pełni sprawny(uwierzyłem mu) i dzisaij gdy skręcałem(na szczęście wolno jechałem) urwał sie wahacz. Niby zdarza się, ale blacha na wahaczu była tak wytarta, że pękała w rękach, wiec diagnosta jak sprawdzał powinnien to zauważyć. Jest sens walczyć czy po prostu wymienić wahacz i po sprawie?
#motoryzacja #problem #diagnostykasamochodowa
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1.5 roku temu w mojej rodzinie zawitały 2 pieski, bracia. Było świetnie, razem się bawiły i nie było między nimi żadnych złych emocji. Od jakiegoś czasu zaczęły być o siebie zazdrosne, gdy głaszcze się jednego a nawet dwa na raz zaczyna się warczenie na siebie. Gdy rzuci się drugiemu jego ulubioną zabawkę, to ten "dominujący" chce mu ją zabrać mimo tego że jego zupełnie ta zabawka nie interesuje, liczy się tylko to
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wołam @ZespolmBanku
Oraz przy okazji może ktoś z Mirków mi pomoże.
Pewnie większość z posiadaczy kont w wymienionym banku zauważyła zmianę wyglądu strony. Historia operacji wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś.

I tutaj pojawia się problem dotyczący #tagi ( ͡° ͜
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #pytanie #mieszkanie #wakacje #problem

Siemka mirki i mirabelki mam do was takie pytanie. Co byście wybrali gdybyście mieli zadecydować jechać na wakacje za granice czy spróbować wynająć sobie mieszkanie z dziewczyną? Wiem że to może być dziwny wybór między tymi rzeczami ale jestem w kropce i potrzebuje jakiejś rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam rękaw grzewczy nietypowej konstrukcji i ciężko mi dostać nowy. Przyczyna nie działania jest "p--------k" nie daje się zlutować ani "zarobić" końcówek, łamią się przy probie odginania. Moje pytanie: jak to się nazywa ? opornik,rezystor ? chcałbym kupic ale nie wiem co i gdzie :(
#elektronika #elektroda #lutowanie #problem
Nie_quatschen - Mam rękaw grzewczy nietypowej konstrukcji i ciężko mi dostać nowy. Pr...

źródło: comment_r5Q41E6gI5XYyMT2zhCIykD4VQSHR7Ni.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Na #facebook na stronie firmowej nie pojawiają sie recenzje dodane przez ludzi. Wysylaja mi screena od siebie i faktycznie u nich sa, a na stronie nie są widoczne... Proszę o pomoc. Ktos miał taki #problem #pytanie#pytanie, trochę #komputery.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, mam problem z wydajnością mojego laptopa. Jak gram pierwszy czy drugi mecz to gra chodzi fajnie. Problem zaczyna się przy kolejnych meczach bo gra zaczyna lekko zacinać, ogólnie czuć, że gameplay jest dużo gorszy. Czy może to być spowodowane nadmiernym nagrzewaniem się laptopa? Jeśli tak to jak mogę sobie z tym poradzić? Gra na ograniczeniu do 30 fps chodzi tak, że odechciewa się grać. A może problem jest w czymś innym?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mzr_b: Może być wina temperatur, pobierz program do pomiaru i zobacz jakie są różnice w temperaturze komputera podczas pierwszego, a jakie podczas kolejnych meczy. Z mojej wiedzy wynika, że na temperatury może pomóc ogólne wyczyszczenie laptopa (sprężone powietrze) być może jakieś wiatraki się zakurzyły, a do tego wymiana pasty termoprzewodzacej na procesorze :) zobacz też jak dysk działa czy np. nie pracuje cały czas na 100%
  • Odpowiedz
Dysk pracuje na 100%, sprawdzałem to. Lepiej to oddać komuś do wyczyszczenia czy można samemu się bawić? Nie jestem zbyt mocny w technicznych sprawach a z tego co wiem to można tam coś uszkodzić albo nałożyć za grubo pastę termoprzewodzącą. Czy skoro dysk tak działa to nawet nie ma co się bawić w czyszczenie? Poprzednie fify działały lepiej, a na pewno "równiej" przez, załóżmy, dwie godziny grania non stop.
  • Odpowiedz
@mat9: no niemoge wpisac telefonu bo > Your account is suspended and is not permitted to perform this action.
Learn more
  • Odpowiedz
Witam
Czy znajdzie się tu Miras, który pomoże rozwiązać problem z monitorem ? Problem jest taki, że nagle się wyświetla, ze monitor ma slabsze odswieżnie niż jest wymagane ? rok gram w gta V na kompie i wszystko smigało ładnie, dziś po odpalenie pojawia sie komunikat Dsub 67,4 / 60 . O ch*j chodzi to ja nwm
#pc #komputery #monitory #problem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach