wpisy
Najnowsze
Archiwum
Cześć Wam mam #problem po zalogowaniu się na mojego facebooka jest coś takiego, ale gdy zaloguje się moja żona na swojego to u niej wszystko wygląda wporządku.
Co jest grane? Potrafi ktoś mi pomóc to naprawić?
#facebook #pomocy #informatyka
Co jest grane? Potrafi ktoś mi pomóc to naprawić?
#facebook #pomocy #informatyka
źródło: comment_0xywT2HW2BIXodA4Fy0WCsihsdRbjrC5.jpg
Pobierz- 1
- 1
pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, ciekawe jest to, ze jak się przeloguje na inne konto to na tamtym działa normlanie, a jak tylko zaloguje się do siebie to coś takiego mi wyskakuje
Siema. Od jakiegoś roku walczyłem z problemem na lapku, a mianowicie grając w gry miałem randomowe spadki do 1 FPS albo zawiechy obrazu (dźwięk szedł dalej), z którymi nic się nie dało zrobić. Problem mega irytujący nie był, bo pojawiało się to sporadycznie. Można było klikać każdy skrót klawiszowy i żaden nie działał, gry się nie dało wyłączyć. Pomagał tylko twardy restart. Odnalazłem sposób na to: Wystarczyło wypiąć zasilanie, żeby laptop wszedł
@kagame1922: Na pustej 1 karcie chrome też może brać dużo zasobów jeśli masz sporo aktywnych pluginów w przeglądarce
@lordHunter: opcje powiadomienia dla aplikacji telefon przejrzyj
Mirki mam #problem z #telewizja naziemna. Gdy podłączam telewizor bez przejściówki telewizor wyszukuje około 20 kanałów i pojawia się obraz (zdjęcie numer 1). Gdy kabel wsadzam w przejściówkę i podłączam do telewizora nie odnajduje żadnych kanałów, a zapisane wcześniej nie odbiera (zdj w komentarzu). Ktoś wie co to może być? Może w zły sposób kabel wkładam do przejściówki? Do telewizora wchodzi mi coax
źródło: comment_IMsEMXeWqSOEKO2WqhYaeTcmUzv0WXQv.jpg
Pobierz- 0
@5684379: Czyli tak jak jest na pierwszym zdjęciu pod postem?
konto usunięte via iOS
- 0
@r00kie: Da, pod tymi drutami miales moze jeszcze folie? Im wiecej tego uda ci sie nie uciac tym mniej szumow bedziesz mial
konto usunięte via Android
- 0
@KulawyMietek wybierasz opcję zwrotu
Siemaneczko, czy ktoś też ostatnio ma problemy z Xiaomi mi9, a dokładnie chodzi o nawigację w Google maps. Próbowałem inna nawigację i to samo.
Próbowałem różnych rzeczy, włączenie i wyłączenie tel xd, reinstalacja aktualizacji Google maps, włączenie różnych trybów w tym rzekomym "podwójnym gps*
Problemem jest to, że w trakcie przemieszczania punkt który mnie wskazuję na mapie skacze.
Próbowałem też roznyznych sposobów takich" ogólnych" Ktoś ma pomysł co może pomóc na xiaomi
Próbowałem różnych rzeczy, włączenie i wyłączenie tel xd, reinstalacja aktualizacji Google maps, włączenie różnych trybów w tym rzekomym "podwójnym gps*
Problemem jest to, że w trakcie przemieszczania punkt który mnie wskazuję na mapie skacze.
Próbowałem też roznyznych sposobów takich" ogólnych" Ktoś ma pomysł co może pomóc na xiaomi
@prostymysliciel: Zdarzyło mi sie tak 2 razy, ale samo sie uspokoiło.
- 0
@dodiaska123 eh, miałem różne telefony. Ten mi9 to najgorszy z nich xD albo trafiłem na wadliwy model. Wszędzie sa problemy.
Mirasy, pomóżcie
Pracuje sobie od jakiegoś czasu na stoisku w centrum handlowym. Pracowała na tym stoisku też taka debilka, która nie umiała nawet poprawnie wypełnić raportu, w kasie zawsze było manko, nie mówiąc nawet o pobieraniu na terminalu od klienta płatności większej niż powinna być. Pracowała dwa tygodnie, bo stwierdziła, że firma jest nienormalna, dlatego że pieniądze i raporty dobowe muszą się zgadzać. Ostatnio przyszły jej podpisane dokumenty (umowa, wypowiedzenie, świadectwo pracy)
Pracuje sobie od jakiegoś czasu na stoisku w centrum handlowym. Pracowała na tym stoisku też taka debilka, która nie umiała nawet poprawnie wypełnić raportu, w kasie zawsze było manko, nie mówiąc nawet o pobieraniu na terminalu od klienta płatności większej niż powinna być. Pracowała dwa tygodnie, bo stwierdziła, że firma jest nienormalna, dlatego że pieniądze i raporty dobowe muszą się zgadzać. Ostatnio przyszły jej podpisane dokumenty (umowa, wypowiedzenie, świadectwo pracy)
Może wyślij poleconym po prostu?
konto usunięte via Android
- 2
@gosciniak Dokładnie, najlepiej wysłać list polecony z potwierdzeniem odbioru w ciągu 7 dni od zakończenia umowy, jeśli nie odbierze to przyjdzie zwrotka na dowód tego, że zlewa sprawę. Przepisy nie precyzują ile razy należy wysłać świadectwo listem poleconym, ale myślę, że dwukrotna próba jest jak najbardziej ok, jeśli znowu nie odbierze to trzeba wpiąć świadectwo do akt pracownika wraz z zwrotkami z poczty.
Mirki miałem dzisaij niemiłą sytuacje. Otóż samochód był 2tyg. temu na przeglądzie i diagnosta powiedział, że samochód w pełni sprawny(uwierzyłem mu) i dzisaij gdy skręcałem(na szczęście wolno jechałem) urwał sie wahacz. Niby zdarza się, ale blacha na wahaczu była tak wytarta, że pękała w rękach, wiec diagnosta jak sprawdzał powinnien to zauważyć. Jest sens walczyć czy po prostu wymienić wahacz i po sprawie?
#motoryzacja #problem #diagnostykasamochodowa
#motoryzacja #problem #diagnostykasamochodowa
- 0
@nightdriver-v2: Ten sam wahacz. U mnie była cisza właśnie, bo jednak troche sie znam i bym zlokalizował problem, ale uwierzyłem że wszystko jest dobrze.
@BetonowyMurek: ja od tego czasu jestem troche przewrazliwiony i sam sprawdzam wahacze co pare miesięcy, szczegolnie luzy na swozniu tych dolnych.
Pekl oczywiscie jeszcze oryginalny trw.
Pekl oczywiscie jeszcze oryginalny trw.
- 2
1.5 roku temu w mojej rodzinie zawitały 2 pieski, bracia. Było świetnie, razem się bawiły i nie było między nimi żadnych złych emocji. Od jakiegoś czasu zaczęły być o siebie zazdrosne, gdy głaszcze się jednego a nawet dwa na raz zaczyna się warczenie na siebie. Gdy rzuci się drugiemu jego ulubioną zabawkę, to ten "dominujący" chce mu ją zabrać mimo tego że jego zupełnie ta zabawka nie interesuje, liczy się tylko to
- 1
@Mishkaliina: nie, zastanawiałabym się nad tym, ale czy to rozwiąże problem?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Wołam @ZespolmBanku
Oraz przy okazji może ktoś z Mirków mi pomoże.
Pewnie większość z posiadaczy kont w wymienionym banku zauważyła zmianę wyglądu strony. Historia operacji wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś.
I tutaj pojawia się problem dotyczący #tagi ( ͡° ͜
Oraz przy okazji może ktoś z Mirków mi pomoże.
Pewnie większość z posiadaczy kont w wymienionym banku zauważyła zmianę wyglądu strony. Historia operacji wygląda zupełnie inaczej niż kiedyś.
I tutaj pojawia się problem dotyczący #tagi ( ͡° ͜
- 0
#kiciochpyta #pytanie #mieszkanie #wakacje #problem
Siemka mirki i mirabelki mam do was takie pytanie. Co byście wybrali gdybyście mieli zadecydować jechać na wakacje za granice czy spróbować wynająć sobie mieszkanie z dziewczyną? Wiem że to może być dziwny wybór między tymi rzeczami ale jestem w kropce i potrzebuje jakiejś rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Siemka mirki i mirabelki mam do was takie pytanie. Co byście wybrali gdybyście mieli zadecydować jechać na wakacje za granice czy spróbować wynająć sobie mieszkanie z dziewczyną? Wiem że to może być dziwny wybór między tymi rzeczami ale jestem w kropce i potrzebuje jakiejś rady ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mam rękaw grzewczy nietypowej konstrukcji i ciężko mi dostać nowy. Przyczyna nie działania jest "p--------k" nie daje się zlutować ani "zarobić" końcówek, łamią się przy probie odginania. Moje pytanie: jak to się nazywa ? opornik,rezystor ? chcałbym kupic ale nie wiem co i gdzie :(
#elektronika #elektroda #lutowanie #problem
#elektronika #elektroda #lutowanie #problem
źródło: comment_r5Q41E6gI5XYyMT2zhCIykD4VQSHR7Ni.jpg
Pobierz@Nie_quatschen: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=v7am niestety oznaczenie temperatury przynajmniej dla mnie nieczytelne.
@Nie_quatschen: kup kable modelarskie, sa miekkie
Aplikacja 2nr działa jeszcze do weryfikacji na Wypoku? Bo muszę nowe konto założyć a nie chcę wydawać 5 zł na starter. Z tego co teraz próbuję wpisać to żaden numer nie działa...
#kiciochpyta #telefony #problem #konto #wykop
#kiciochpyta #telefony #problem #konto #wykop
- 1
@Lissa: oznacz @zuckerberg i pytaj u zrodla
- 0
Witam, mam problem z wydajnością mojego laptopa. Jak gram pierwszy czy drugi mecz to gra chodzi fajnie. Problem zaczyna się przy kolejnych meczach bo gra zaczyna lekko zacinać, ogólnie czuć, że gameplay jest dużo gorszy. Czy może to być spowodowane nadmiernym nagrzewaniem się laptopa? Jeśli tak to jak mogę sobie z tym poradzić? Gra na ograniczeniu do 30 fps chodzi tak, że odechciewa się grać. A może problem jest w czymś innym?
@mzr_b: Może być wina temperatur, pobierz program do pomiaru i zobacz jakie są różnice w temperaturze komputera podczas pierwszego, a jakie podczas kolejnych meczy. Z mojej wiedzy wynika, że na temperatury może pomóc ogólne wyczyszczenie laptopa (sprężone powietrze) być może jakieś wiatraki się zakurzyły, a do tego wymiana pasty termoprzewodzacej na procesorze :) zobacz też jak dysk działa czy np. nie pracuje cały czas na 100%
- 0
Dysk pracuje na 100%, sprawdzałem to. Lepiej to oddać komuś do wyczyszczenia czy można samemu się bawić? Nie jestem zbyt mocny w technicznych sprawach a z tego co wiem to można tam coś uszkodzić albo nałożyć za grubo pastę termoprzewodzącą. Czy skoro dysk tak działa to nawet nie ma co się bawić w czyszczenie? Poprzednie fify działały lepiej, a na pewno "równiej" przez, załóżmy, dwie godziny grania non stop.
- 0
Moje konto wygląda tak czyli nic jeszcze nie robiłem a teraz jak jestem zablokowany na T i chce dodać tweeta to pisze >
Twoje konto jest zawieszone i nie można wysyłać tweetów. ?
Nigdy jeszcze tam nie pisałem nic.
#twitter #problem #pytanie #twitter #kiciochpyta #informatyka
Twoje konto jest zawieszone i nie można wysyłać tweetów. ?
Nigdy jeszcze tam nie pisałem nic.
#twitter #problem #pytanie #twitter #kiciochpyta #informatyka
źródło: comment_uofXYd4dSnGS52i0ZUULta0ZiOAowwxE.jpg
Pobierz- 0
Witam
Czy znajdzie się tu Miras, który pomoże rozwiązać problem z monitorem ? Problem jest taki, że nagle się wyświetla, ze monitor ma slabsze odswieżnie niż jest wymagane ? rok gram w gta V na kompie i wszystko smigało ładnie, dziś po odpalenie pojawia sie komunikat Dsub 67,4 / 60 . O ch*j chodzi to ja nwm
#pc #komputery #monitory #problem
Czy znajdzie się tu Miras, który pomoże rozwiązać problem z monitorem ? Problem jest taki, że nagle się wyświetla, ze monitor ma slabsze odswieżnie niż jest wymagane ? rok gram w gta V na kompie i wszystko smigało ładnie, dziś po odpalenie pojawia sie komunikat Dsub 67,4 / 60 . O ch*j chodzi to ja nwm
#pc #komputery #monitory #problem

























Jest naładowana, naciskam, zawibruje tylko raz, tak jakby była rozładowana. Podłączam do ładowania to działa normalnie, jak 4 dni temu bez podłączenia. Fajna mi szczoteczka, taka przewodowa.
Mam ją 2 miesiące...
#problem #kiciochpyta #pytanie #xiaomi #oclean
źródło: comment_QwhPK5CB0XwybUwmQ7vECI5bMztFpvO7.jpg
Pobierz