Siema, próbuje odpalić Minecrafta, ale nic się nie dzieje. Nawet launcher się nie włącza. Minecraft jest oryginalny, wcześniej działał normalnie, teraz chciałem pograć i pojawił się taki problem. Reinstall gry i javy nie pomógł. Co mam robić?
#minecraft #problem #gry #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do ludzi którzy się znają na linuxie. Jak wyłączyć klawiaturę ekranową w lubuntu lub sprawić by się nie włączała podczas logowania po starcie systemu.
#linux #laptopy #problem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#arduino #pcf8574 #problem podczas zabawy arduino napotkałem problem z ekspanderem PCF8574 ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mianowicie na każym pinie wyjściowym jest stan wysoki i nie mam pojęcia jak to ogarnąć
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirabelki, Mirasy!

Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwiek piekę to para wodna dość intensywnie wylatuje ze szczeliny między drzwiczkami a panelem (pic rel). Aż leje się z nich woda...
#pytanie Czy to jest normalne, czy tak ma być?
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym zjawiskiem w piekarnikach.
Piekarnik nowy, do zabudowy Amica EB6521 Fusion...
zulimazuli - Mirabelki, Mirasy!

Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwi...

źródło: comment_kT0ydqstRk7wjDPj1aFevHndJzLX4VS1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#problem #smartfon #baterie #overmax #pomocy

Vertis 5021 AIM - padła bateria 3.7V 2200mah.
Nigdzie nie mogę znaleźć nowej.
Istnieje zamiennik lub inną kompatybilna?
Pierwszy raz mam sytuację, że zero baterii na eBay, allesrogo, skąpce itd.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuba776: Wszystko tam jest tylko trzeba np. plik DLC24POL.tlk zmienić na DLC24INT.tlk. Git majonez wszystko mam chyba po polsku, bo przed tym zabiegiem pancerze Cerberusa były po angielsku opisane a teraz są po polsku.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Od jakiś dwóch lat zaczynam mieć coraz wiekszy problem z rekami, mianowicie chodzi o parkinsona ktory coraz bardziej sie nasila. Mam 22 lata i dość specyficzną prace w której ta przypadłość coraz bardziej mi przeszkadza. Nie byłem z tym u lekarza wiec oficjalnie nie jest to potwierdzone, ale mój dziadek ma parkinsona no i widać gołym okiem jak mi sie trzesa rece od dluzszego czasu. Nie byłem z tym
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki problem mam,
TV Samsung kupiłem moduł tcon, bo poprzedni się przegrzewał a kolory były jakby za mgłą. Kupiłem używany podłączyłem i takie coś widzę. Obraz 4:3 mimo, że powinien być 16:9 a dodatkowo lewa strona obrazu to lustrzane odbicie. Moduł logiki taki sam nawet wersja się zgadza.
#problem #tv #samsung #kiciochpyta #awaria #naprawa #telewizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś mi może powiedzieć czemu do cholery nie można kupić biletów na żadne EIP na 13 grudnia? Coś tam w Intercity znowu spadło z rowerka czy nikomu nie mówiąc, na te pociągi też zablokowali sprzedaż?
#pkp #intercity #eip #pytanie #problem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś problem w fifie polegający na tym, że po zakontraktowaniu piłkarzy, którym umowa kończyła się za pół roku, nie przechodzili oni do waszej drużyny w pierwszym okienku transferowym, tylko dopiero rok po ich pozyskaniu? Udało się to komuś rozwiązać?
#fifa18 #fifa #gry #problem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pewien problem drogie mirki
Widze zarost na brodzie, widze też wąs, ale wszystkie włoski są BIAŁE... tylko kilka jest czarnych
Dodam że mam 19 lat

Coś ze mną jest nie tak czy co? Wkxxxwia mnie to że moi rówieśnicy już mają jako tako brode, a ja chu#nie z grzybnią

#pytanie #problem #mirki #pomozcie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
Mam x470 ug pod ryska 2700x. Altualizowalem bios i poszło coś nie tak. Bios nie odpala. Włączam pc - czarny ekran. Wiatraki się kręcą, ledy z karty mrugaja i tyle.. Jak odpalić dual bios? Próbowałem czyścić CMOS i wyjąć baterie i bez zmian. Jak odpalić dual bios?
#programowanie #problem #informatyka #pomocy #pytanie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
Mam x470 ug pod ryska 2700x. Altualizowalem bios i poszło coś nie tak. Bios nie odpala. Włączam pc - czarny ekran. Wiatraki się kręcą, ledy z karty mrugaja i tyle.. Jak odpalić dual bios? Próbowałem czyścić CMOS i wyjąć baterie i bez zmian. Jak odpalić dual bios?
#programowanie #problem #informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach