#zalukaj #problem #filmy #pomocy
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Kamila2001
- 0
konto usunięte
- 0
@Erez: mi przestał działać po jakiejś aktualizacji windows
- 0
@przetor odinstaluj ją
- 0
@zielone_drzewo_hehe: odinstalowałem sddm i jestem zadowolony bo o to chodziło.
- 2
Znudził mi się netflix i inne platformy tego typu i chciałbym pooglądać normalne tv. Jednak nie mam zadnej anteny ani nic i nie chce ją mieć. W jaki sposób mogę to zrobić? Przez internet? Da się tak? #tv #problemtechniczny #netflix #problem #pomocy
- 0
Mirabelki, Mirasy!
Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwiek piekę to para wodna dość intensywnie wylatuje ze szczeliny między drzwiczkami a panelem (pic rel). Aż leje się z nich woda...
#pytanie Czy to jest normalne, czy tak ma być?
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym zjawiskiem w piekarnikach.
Piekarnik nowy, do zabudowy Amica EB6521 Fusion...
Nie ogarniam swojego piekarnika. Jak w nim cokolwiek piekę to para wodna dość intensywnie wylatuje ze szczeliny między drzwiczkami a panelem (pic rel). Aż leje się z nich woda...
#pytanie Czy to jest normalne, czy tak ma być?
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobnym zjawiskiem w piekarnikach.
Piekarnik nowy, do zabudowy Amica EB6521 Fusion...
źródło: comment_kT0ydqstRk7wjDPj1aFevHndJzLX4VS1.jpg
Pobierz@zulimazuli: jest tylko jeszcze jedna rzecz czy zostawiłeś przerwę na zewnętrzny wylot skroplin pary ? Tam są dwa wiatraki, drugi od góry wydmuchuje przez ta szczelinę u góry nad drzwiczkami.
@zulimazuli: coś z drzwiczkami i uszczelką musi być, słabo przylegają czy coś
#elektronika #pomocy #problem #nokia #nokia3310
Witam, czy ma ktoś na zbyciu zepsutą nokie 3310? Potrzebuje gniazdo ładowania do niej. Jakby ktoś łaskawy powiedział gdzie mam szukać to byłabym wdzięczna.
Witam, czy ma ktoś na zbyciu zepsutą nokie 3310? Potrzebuje gniazdo ładowania do niej. Jakby ktoś łaskawy powiedział gdzie mam szukać to byłabym wdzięczna.
- 0
- 3
Czemu #kodi z wtyczkami do #napisy24, #napiprojekt i #opensubtitles nie potrafi znaleźć żadnych napisów do filmu?
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #problem #filmy
#pytaniedoeksperta #kiciochpyta #problem #filmy
- 22
- 2

konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
@kuba776: Wszystko tam jest tylko trzeba np. plik DLC24POL.tlk zmienić na DLC24INT.tlk. Git majonez wszystko mam chyba po polsku, bo przed tym zabiegiem pancerze Cerberusa były po angielsku opisane a teraz są po polsku.
#anonimowemirkowyznania
Od jakiś dwóch lat zaczynam mieć coraz wiekszy problem z rekami, mianowicie chodzi o parkinsona ktory coraz bardziej sie nasila. Mam 22 lata i dość specyficzną prace w której ta przypadłość coraz bardziej mi przeszkadza. Nie byłem z tym u lekarza wiec oficjalnie nie jest to potwierdzone, ale mój dziadek ma parkinsona no i widać gołym okiem jak mi sie trzesa rece od dluzszego czasu. Nie byłem z tym
Od jakiś dwóch lat zaczynam mieć coraz wiekszy problem z rekami, mianowicie chodzi o parkinsona ktory coraz bardziej sie nasila. Mam 22 lata i dość specyficzną prace w której ta przypadłość coraz bardziej mi przeszkadza. Nie byłem z tym u lekarza wiec oficjalnie nie jest to potwierdzone, ale mój dziadek ma parkinsona no i widać gołym okiem jak mi sie trzesa rece od dluzszego czasu. Nie byłem z tym
Komentarz usunięty przez autora
- 7
@AnonimoweMirkoWyznania: idź do lekarza kretynie bo im wcześniej zaczniesz leczenie tym lepiej
Mirki problem mam,
TV Samsung kupiłem moduł tcon, bo poprzedni się przegrzewał a kolory były jakby za mgłą. Kupiłem używany podłączyłem i takie coś widzę. Obraz 4:3 mimo, że powinien być 16:9 a dodatkowo lewa strona obrazu to lustrzane odbicie. Moduł logiki taki sam nawet wersja się zgadza.
#problem #tv #samsung #kiciochpyta #awaria #naprawa #telewizja
TV Samsung kupiłem moduł tcon, bo poprzedni się przegrzewał a kolory były jakby za mgłą. Kupiłem używany podłączyłem i takie coś widzę. Obraz 4:3 mimo, że powinien być 16:9 a dodatkowo lewa strona obrazu to lustrzane odbicie. Moduł logiki taki sam nawet wersja się zgadza.
#problem #tv #samsung #kiciochpyta #awaria #naprawa #telewizja
- 0
@jogo: sss
źródło: comment_0QKb7Vu90JRsBtcmbNbcsukJvehovCa2.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
Mam pewien problem drogie mirki
Widze zarost na brodzie, widze też wąs, ale wszystkie włoski są BIAŁE... tylko kilka jest czarnych
Dodam że mam 19 lat
Coś ze mną jest nie tak czy co? Wkxxxwia mnie to że moi rówieśnicy już mają jako tako brode, a ja chu#nie z grzybnią
#pytanie #problem #mirki #pomozcie
Widze zarost na brodzie, widze też wąs, ale wszystkie włoski są BIAŁE... tylko kilka jest czarnych
Dodam że mam 19 lat
Coś ze mną jest nie tak czy co? Wkxxxwia mnie to że moi rówieśnicy już mają jako tako brode, a ja chu#nie z grzybnią
#pytanie #problem #mirki #pomozcie
Cześć,
Mam x470 ug pod ryska 2700x. Altualizowalem bios i poszło coś nie tak. Bios nie odpala. Włączam pc - czarny ekran. Wiatraki się kręcą, ledy z karty mrugaja i tyle.. Jak odpalić dual bios? Próbowałem czyścić CMOS i wyjąć baterie i bez zmian. Jak odpalić dual bios?
#programowanie #problem #informatyka #pomocy #pytanie
Mam x470 ug pod ryska 2700x. Altualizowalem bios i poszło coś nie tak. Bios nie odpala. Włączam pc - czarny ekran. Wiatraki się kręcą, ledy z karty mrugaja i tyle.. Jak odpalić dual bios? Próbowałem czyścić CMOS i wyjąć baterie i bez zmian. Jak odpalić dual bios?
#programowanie #problem #informatyka #pomocy #pytanie
@jakpikulik: przecież napisał jaką ma płytę główną...
@Aggressiv: Z tego co się patrzę, to na tej płycie powinno przełączyć się automatycznie na drugi bios, jeśli wykryje jakąś nieprawidłowość na pierwszym. Czasami trzeba poczekać żeby się przełączyło.
Jeśli nie, to obczaj sobie https://forums.tomshardware.com/threads/help-bricked-mobo-with-failed-bios-upgrade.3384602/
@Aggressiv: Z tego co się patrzę, to na tej płycie powinno przełączyć się automatycznie na drugi bios, jeśli wykryje jakąś nieprawidłowość na pierwszym. Czasami trzeba poczekać żeby się przełączyło.
Jeśli nie, to obczaj sobie https://forums.tomshardware.com/threads/help-bricked-mobo-with-failed-bios-upgrade.3384602/
@Aggressiv: strona 6 w "Unique Features Introduction"
źródło: comment_VaZy0b2VIj8p8MdsCAYNtTmsod3LdYie.jpg
PobierzCześć,
Mam x470 ug pod ryska 2700x. Altualizowalem bios i poszło coś nie tak. Bios nie odpala. Włączam pc - czarny ekran. Wiatraki się kręcą, ledy z karty mrugaja i tyle.. Jak odpalić dual bios? Próbowałem czyścić CMOS i wyjąć baterie i bez zmian. Jak odpalić dual bios?
#programowanie #problem #informatyka
Mam x470 ug pod ryska 2700x. Altualizowalem bios i poszło coś nie tak. Bios nie odpala. Włączam pc - czarny ekran. Wiatraki się kręcą, ledy z karty mrugaja i tyle.. Jak odpalić dual bios? Próbowałem czyścić CMOS i wyjąć baterie i bez zmian. Jak odpalić dual bios?
#programowanie #problem #informatyka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Aggressiv: nie masz na płycie jakiegoś pstryczka na drugi bios?
- 0
@Just_Doesnt_Know: niestety, szukałem i nic nie widzę


























