Witam mam problem dotyczący odpalenia kompa. Podejrzewam, że jest to spowodowane zainstalowaniem World Racing 2 (Jest to dość stara wyścigówka).
Kiedy próbuję załączyć komputer, to podczas ładowania pokazuje się "Preparing Automatic Repair", a następnie załącza się niebieski obraz z tytułem "Automatic Repair", a pod spodem napisane jest "Your PC did not start correcty. Press Restart to restart your PC, which can sometimes fix the problem. You can also press "Advanced Options" to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki mam tak #problem w mojej miejscowości zmienił się adres mojego zamieszkania ponieważ mamy teraz ulice, do tej pory miałem coś takiego:

Imię nazwisko: hbmm hbmm
miejscowość: miejscowosc AAA 12
kod pocztowy: 00-000 miejscowość BBB

teraz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podsumowując dla potomnych wychodzi że poprawna forma to:

Imię i nazwisko
ul. ulica 1
00-000 (MIEJSCOWOŚĆ ZAMIESZKANIA. Nie miejscowość poczty)

podaję
  • Odpowiedz
Ktoś wie jak się pozbyć tego gówna? Zamiast dostawać śmiechawy od śmiesznych obrazków to dostaje już jebla od tego scamu. Usunąłem już historie i cookies i dalej to samo. Wołam @m__b proszę mi wytłumaczyć czemu mi to robisz po 10 latach na vipok.ru

#niesmieszne #reklamy #wykop #vipok #safari #problem #michau #scam #play
zawek - Ktoś wie jak się pozbyć tego gówna? Zamiast dostawać śmiechawy od śmiesznych ...

źródło: comment_S9JZtV4YFrJbN8B4THiKqP6UsUs0fOgB.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem w Mass effect 1. Właśnie robię zadanie "Przeskanuj opiekunów" od Chorbana i został mi tylko jeden opiekun do przeskanowania. Właśnie tylko tego jednego nie mogę znaleźć, jest jeden na którym mogę użyć opcji skanowania, ale stoi on przy Avinie(Prezydium) i ona nie daje mi go przeskanować. Jak patrzyłem na filmikach na YT to ludzie mieli jeszcze jednego do przeskanowania w ambasadzie volusów, ale ja nie znalazłem żadnego opiekunka. Może ktoś
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skim25: Łatwo przeczyć tego co jest na poziomie przejściowym, jeśli jedziesz windą z Prezydium do Okręgów. W tej samej lokacji jest jeden z węzłów z sidequesta, w którym namierza się przelew kredytów.

Drugi łatwo pomijalny opiekun jest na rompie w doku, gdzie zacumowała Normandia. Ewentualnie łatwo też przeoczyć tego w barze Prezydium na balkonie lub w miejscu pierwszego spotkania z Tali, bo tam się odpala cutscenka i przenosi do ambasady
  • Odpowiedz
Mam problem w starym busie vw lt. Lewy Kierunkowskaz nie dziala, jak chce go wlaczyc to jest takie buczenie jak zwarcie. Prawy chodzi nornalnie, awaryjne dzialaja, bezpiecznik ok, zamienilem przekaznik i to samo wiec cos chyba w manetce tylko co tam moglo sie walnac? Zeby wymienic musze odkrecac kierownice wiec moze ktos ma pomysl czy to konieczne czy moze cos innego.

#vw #motoryzacja #problem #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka kara grozi tym elementom za nadużycia?


@Sattva: za znęcanie się nad osobą nieporadną z uwagi jej wiek, stan psychiczny lub fizyczny grozi od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności (art. 207 par. 1a k.k.).

jakie kroki wykonać w celu odebrania im prawa od opieki nad matką?


Już ci napisano: złóż zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Powiadom też opiekę społeczną.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skim25: U mnie defender nie pokazuje nic. Napisy czy dubbing idzie wybrać jedynie przy instalacji w wersji polskiej, jeśli wersja angielska to z tego linku co Ci posłałem. Savy powinny być kompatybilne, przynajmniej ja nie miałem żadnych problemów z nimi
  • Odpowiedz
@Skim25 o faktycznie teraz mi nie przeszło, wcześniej pobrało, WTF? Poza tym wiem, że z tego sposobu już nie raz korzystałem i nie miałem problemów. Ja bym wyłączył antywirusa i pobrał, ale to ja bym zrobił. Albo robisz na swoją odpowiedzialność, albo szukasz dalej na necie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym z komentarzy pod tym poradnikiem wynika że to fałszywy alarm.
  • Odpowiedz
Poszukuję dobrego psychiatry jeśli chodzi o fobię społeczną, dokładnie z okolic Bierunia, Oświęcimia, Tychów. W końcu postanowiłem, że coś zrobię z tym gównem bo tak się nie da żyć. Nigdy się nie leczyłem a już 28lvl. Od razu mówię, że nie mogę sobie pozwolić by co tydzień latać na takie spotkania i płacić po 150 zł + lekarstwa. Jak wygląda kwestia jeśli chodzi o receptę i tabletki? Dzięki za namiary. #lekarz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vCertus szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie terapii na własną rękę, opierając się wyłącznie na czytaniu materiałów, zwłaszcza przy fobii społecznej.
Jasne, to może być pomocne. Sam wspomagałem się różnymi książkami podczas psychoterapii, które pomogły mi lepiej zrozumieć wiele rzeczy, ale wiem, że bez faktycznej terapii nie przyniosłyby większego skutku.

Terapia to jednak bezpośredni kontakt z człowiekiem, który potrafi odpowiednio zmotywować i obiektywnie stwierdzić gdzie leży problem i jak z nim walczyć
  • Odpowiedz
Mam problem z internetem.

Laptop łączy się z Wi-Fi na parę sekund, połączenie jest tragiczne, a diagnoza, która wyskakuje to komunikat, że brama sieciowa nie jest dostępna.

Mam router z Vectry, mieszkam w nowym pokoju od miesiąca, problem jest od początku.
Nie mam możliwości podłączenia internetu przez kabel, reszta lokatorek nie ma problemu.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matricaria: dobra, chyba mam pomysł. Będzie trochę zabawy, ale warto spróbować.

1. Na początku weź zapomnij tą sieć, czyli klikasz na ikonkę internetu w prawym dolnym rogu, klikasz na nazwę sieci prawym przyciskiem myszy i wybierasz "Zapomnij".

Wpisz sobie w start "Panel sterowania", a następnie wybierz tam "Sieć i Internet" i tam "Centrum sieci i
  • Odpowiedz
@Matricaria: okej, no to tak, możesz spróbować jak najbardziej zrobić to, co @strusmig napisał, a nuż pomoże, chociaż sądzę że będzie Cię rozpinać wciąż i że to problem sprzętowy. Dlatego:
1. Spróbuj wyłączyć bluetooth. To układ który ma zintegrowaną w sobie i kartę od wifi i bluetooth. Te układy od Atherosa często mają problem z przegrzewaniem się. Wyłącz, przez menedżer urządzeń albo panel sterowania. Ew przez BIOS. Zrestartuj kompa,
  • Odpowiedz
Mam pytanie, czy na aliexpress jest przestrzegana roczna gwarancja ? Można gdzieś zgłosić sprzedawcę, za to że sprzęt działał 2 miesiące ? Chciałem odesłać do nich na naprawę, i ma mnie w dupie.
Może refund z banku, tylko czy to nie za długi czas, zawodzą mnie za nos od lipca.

#aliexpress #problem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie czyta mi kart microsd wpiętych bezpośrednio do komputera, ale czyta już przez czytnik kart na usb. Niektóre urządzenia w ogóle nie widza plików, a na komputerze je widzę wszystkie. Ogarnia ktoś jaki może być problem? Formatowałem jedną z kart, ale mimo wszystko problem się znów pojawiał.

#komputery #microsd #usb #problem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@15661: czyli wyczyścić i sprawdzić styki w urządzeniach. Ewentualnie sam mechanizm slotu jest już wyrobiony i nie zapewnia odpowiedniego styku. Ostatnia opcja to kompatybliność danych kart z urządzeniami.
  • Odpowiedz
Mirki mam problem, mam tu konto już 11 lat, głównie używam go do plusowania wpisów, do oglądania wykopu w ciemnej szacie i od czasu do czasu do komentowania.
Dziś dodałem znalezisko i wszedłem w swoje znaleziska, moim oczom ukazało się 21 znalezisk, sam dodałem może 4/5 z nich, resztę pierwszy raz widzę na oczy.
Nikt kogo znam nie miał dostępu do mojego komputera ani do mojego konta.
Pytanie do was, czy ktoś
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach