wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
@amarenablog: skonsultuję to z moim serwisantem i wrócę z odpowiedzią, ok?
- 0
@drtusz nie jestem z Białegostoku. A czy da się to zrobić bez potrzeby wymiany bębna?
Hej, walcze i walcze i nie moge sobie poradzic...
W Wordzie zrobilem podzialy stron i numeracje. Wszystkie strony sa ok, ale przy stronie 48 numer jest nizej ni pozostale. Nie moge go obnizyc ani podniesc do gory strony.
Co bym nie zrobil liczbe 48 mozna jedynie przesunac w lewo.
#office #word #problem
W Wordzie zrobilem podzialy stron i numeracje. Wszystkie strony sa ok, ale przy stronie 48 numer jest nizej ni pozostale. Nie moge go obnizyc ani podniesc do gory strony.
Co bym nie zrobil liczbe 48 mozna jedynie przesunac w lewo.
#office #word #problem
źródło: comment_Jlwck7Vv0MRRDbVzrEDFjniMcrMqytyV.jpg
Pobierz- 1
@ZbednyNick: Pozostale wygadaja w ten sposob
źródło: comment_mZwBMDn4K8jVVIH8pfhf6jCSYDQbA4UV.jpg
PobierzMircy pomocy! ( ಠ_ಠ)
Pewnego razu odwiedziłem siłownie w nieswoim mieście, bo akurat byłem na wyjeździe a trenować mi się zachciało...
Warunkiem jednorazowego wejścia bez zakupu karty członkowskiej było wypełnienie formularza, gdzie trzeba było wpisać dane osobowe, maila, telefon itp. (swoją drogą zajebiste warunki)
Oczywix dane zmyślone, mail też, ale numer telefonu wpisałem normalny, bo delikatnie obsrałem galoty co będzie jak baba zechce ten numer zweryfikować.
Od tamtego czasu co jakiś
Pewnego razu odwiedziłem siłownie w nieswoim mieście, bo akurat byłem na wyjeździe a trenować mi się zachciało...
Warunkiem jednorazowego wejścia bez zakupu karty członkowskiej było wypełnienie formularza, gdzie trzeba było wpisać dane osobowe, maila, telefon itp. (swoją drogą zajebiste warunki)
Oczywix dane zmyślone, mail też, ale numer telefonu wpisałem normalny, bo delikatnie obsrałem galoty co będzie jak baba zechce ten numer zweryfikować.
Od tamtego czasu co jakiś
@Guest15: W cywilizowanym kraju mieliby obowiązek skasowania numeru z newslettera na życzenie. Postrasz ich sądem, może to coś da xD
Napisz im że rezygnujesz że zgody na przetwarzanie danych, nie życzysz sobie wiadomości i postrasz ich że że wjedziesz im na chatę i sam zrobisz z tym porządek
#g29 #kierownica #problem
Siema mirki, mam ostatnio problem z kierką logitech g29, otóż normalnie jak wychodzi się z jakiejkolwiek gry kierownica powinna wracać na środek i nie dać się obrócić w inną pozycję, natomiast od jakiegoś czasu, po podłączeniu jej do wraca do środkowego położenia, ale po wyjściu z gry można ją normalnie obracać i niby próbuje wracać do środkowego położenia, ale z tak niewielką siłą,
Siema mirki, mam ostatnio problem z kierką logitech g29, otóż normalnie jak wychodzi się z jakiejkolwiek gry kierownica powinna wracać na środek i nie dać się obrócić w inną pozycję, natomiast od jakiegoś czasu, po podłączeniu jej do wraca do środkowego położenia, ale po wyjściu z gry można ją normalnie obracać i niby próbuje wracać do środkowego położenia, ale z tak niewielką siłą,
- 0
@Prawa_przednia_opona: Właśnie nic nie zmieniałem. Po prostu od jakiegoś czasu tak się dzieje i nie wiem, czy oddawać to na gwarancje, czy zignorować. Jak odpalam tę samą bądź inną grę wszystko działa, natomiast po wyjściu dzieję się tak jak opisałem. Ustawienia w oprogramowaniu są ubogie w porównaniu do dfgt lub g27, ale mam ustawioną czułość na 50, obrót na 900 i centrowanie w grze wyłączone, ale to nie powinno na
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Bollek: najlepiej kupić gre
#anonimowemirkowyznania
Jakie objawy mogą wskazywać na chorobę psychiczną? od pewnego czasu mam podejrzenie, że jestem trochę chory psychiczne nachodzą mnie dziwne myśli, zdarza mi się chodzić po mieszkaniu, od pokoju do kuchni i myśleć nie wiadomo o czym. Często zdarza mi się oderwać od rzeczywistości i prze to na kilka sekund nie wiem co się ze mną dzieję.
#psychologia #psychiatria #zaburzenialekowe #problem
Kliknij
Jakie objawy mogą wskazywać na chorobę psychiczną? od pewnego czasu mam podejrzenie, że jestem trochę chory psychiczne nachodzą mnie dziwne myśli, zdarza mi się chodzić po mieszkaniu, od pokoju do kuchni i myśleć nie wiadomo o czym. Często zdarza mi się oderwać od rzeczywistości i prze to na kilka sekund nie wiem co się ze mną dzieję.
#psychologia #psychiatria #zaburzenialekowe #problem
Kliknij
konto usunięte via Android
- 1
@golagolagola: XDD
konto usunięte via Android
- 1
@golagolagola: XDD
Czołem mirki, mam mały problem ze skalowaniem obrazu na ps4. Przy proporcjach 16:9 w tv przy 1080p przycina obraz wszędzie, w grze, w menu, ustawienie obszaru wyświetlania nic nie daje. Gdy ustawie opcje pixel w pixel obraz skaluje się prawidłowo, ale robi się jakoś jaśniejszy i sprany, przymulony. Dodam tylko, że na kompie jest identyczny problem, ale tam mogłem ustawić twardo obszar wyświetlania.
Model telewizora : Sharp lc-40cfg6452e
Żonglowałem wejściami hdmi bez
Model telewizora : Sharp lc-40cfg6452e
Żonglowałem wejściami hdmi bez
konto usunięte via Android
- 0
@detero zmień telewizor
@detero Opcja w tv overscalling
Witam mam problem z internetem na komputerze podłączonym kablem prosto z routera. Windows nazywa to "Sieć Niezydentyfikowana", kiedy podłacze kabel bezpośrednio do modemu inetrnet działa. Pamiętam, że już kiedyś miałem podobny problem, ale nie pamiętam jak się z nim uporałem. Dzięki za każdą pomoc!
#internet #problem #router
#internet #problem #router
- 0
@BooB W tych opcjach mam ustawione wszystko jak ty dodam, że to nie wina routera, ponieważ z xboxem działa.
@SPRANTKILL: Wejdź w ustawienia routera i poszukaj okna "DHCP" i wrzuć screenshota.
#email #problem #it #programista15k Zdarzyło się wam kiedyś nie wejść na e-maila przez 180dni? Jeżeli tak to na serwisie gazeta.pl należącym do Agory bezpowrotnie straciliście dostęp do niego i całą korespondencję. Pozdrawiam #gazetawyborcza
PS. Miałem tam maila od około 1998 roku, gwarantowali miejsce na poczcie bez limitu i dożywotni dostęp... #afera
PS. Miałem tam maila od około 1998 roku, gwarantowali miejsce na poczcie bez limitu i dożywotni dostęp... #afera
źródło: comment_A2BuoulfFak5rFlZcVZrjBLnLSxUv9ZG.jpg
Pobierz@prze-kac: o ile pamiętam to serwis flog.pl (to akurat jest platforma do blogowania) usuwa blogi jeśli nie wchodziłeś na swój profil przez X dni (chyba rok czasu). Oczywiście danych nie dało się odzyskać...
- 1
@prze-kac: no to już wiem dlaczego nie mogę zalogować się na jedno konto mailowe na gazeta.pl. Nie wiedziałem o tych 180 dniach, a w moim przypadku również by się zgadzał brak logowania w ostatnich 6 miesiącach
Mirki, jestem w Warszawie i moj Google pixel 3 stal sie super wrazliwy przy dotykaniu; to chyba chodzi o jakies ustawienia, ale nie mam pojecia jak to zmienic. Naprawde potrzebuje pomocy, ktos cos?
#telefon #problem #googlepixel #rozowypasek #pomocy
#telefon #problem #googlepixel #rozowypasek #pomocy
@Anetaplaneta: a co było przyczyną tak z ciekawości?
- 0
@strusmig: funkcja 'Talkback' sie samoistnie wlaczyla (znaczy samoistnie, pewnie cos tam ponaciskalam :D)
- 0
@Alvarohm12: Może ma dostęp do Twojego konta i usuwa wiadomości?
- 0
@Mopse nieee, absolutnie. Poza tym komu by się chciało usuwać tyle wiadomości? Tym bardziej, że piszemy codzienie
@gandhi: Ciekawe, Gearbest blokuje dropshipping. To pewna nowość, muszę przyznać.Ja myślę, że napisz jak jest czyli że wysłałeś na adres roboty bo możesz tam odebrać w godzinach pracy kurierów. Najwyżej anulują transakcję i dostaniesz zwrot. Następnym razem zaś zmień sobie shipping adres w paypalu przed transakcją, żeby uniknąć problemów albo w ogóle zmień sklep na jakiś normalny.
- 1
@Darrefull, @GleboZgryz: Na razie wysłałem fakturkę za inny towar, który zamawiałem na adres firmowy, może Chińczyki się nie jarną.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Anon_wluj: Gdy patrzę na przyszłość widzę źle
- 0
@Zaldrizes_Buzdari_Iksos_Daor: gdy patrzę na błędy widzę mnie
- 0
#orange #internet #problem #opowiesc #polska
Czwartek 19 grudnia godzina 12 - pojawia się brak Internetu. (ADSL a nie mobilny) Dzwonimy do Orange i zgłaszamy usterkę, 36 godzin na naprawę. Mija 48 godzin i dzwonimy ponownie - babka mówi że naprawa powinna potrwać do 31 grudnia. :O Jednakże proponuje nam rekompensatę czyli 10 GB neta na telefon z sieci Orange za darmo. Od
Czwartek 19 grudnia godzina 12 - pojawia się brak Internetu. (ADSL a nie mobilny) Dzwonimy do Orange i zgłaszamy usterkę, 36 godzin na naprawę. Mija 48 godzin i dzwonimy ponownie - babka mówi że naprawa powinna potrwać do 31 grudnia. :O Jednakże proponuje nam rekompensatę czyli 10 GB neta na telefon z sieci Orange za darmo. Od
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@oliwia-ambroziak: należy ci się obniżka abonamentu w wysokosci 1/30 za każdy dzień niedostępności usługi, z tego co pamiętam. Poszperaj w regulaminie.
#orange #internet #problem #opowiesc
Czwartek 19 grudnia godzina 12 - pojawia się brak Internetu. (ADSL a nie mobilny) Dzwonimy do Orange i zgłaszamy usterkę, 36 godzin na naprawę. Mija 48 godzin i dzwonimy ponownie - babka mówi że naprawa powinna potrwać do 31 grudnia. :O Jednakże proponuje nam rekompensatę czyli 10 GB neta na telefon z sieci Orange za darmo. Od tamtej pory nic
Czwartek 19 grudnia godzina 12 - pojawia się brak Internetu. (ADSL a nie mobilny) Dzwonimy do Orange i zgłaszamy usterkę, 36 godzin na naprawę. Mija 48 godzin i dzwonimy ponownie - babka mówi że naprawa powinna potrwać do 31 grudnia. :O Jednakże proponuje nam rekompensatę czyli 10 GB neta na telefon z sieci Orange za darmo. Od tamtej pory nic
@oliwia-ambroziak: taki kraj, ale przycież ynternet w polszy najlepszy na świcie!! nimcy nam zazdroszczo
Trudno usuwalne uszkodzenie...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jmuhha:
Ja się nie wypowiem, bo nie znam pełnego kontekstu do powyższego tekstu, a w tej formie w jakiej jest tu przytoczony to ja się z nim absolutnie nie zgadzam.
Ja się nie wypowiem, bo nie znam pełnego kontekstu do powyższego tekstu, a w tej formie w jakiej jest tu przytoczony to ja się z nim absolutnie nie zgadzam.
- 0
Witam. Posiadam smartwatch ColMi K88H i mam taki problem. Jeśli ktoś do mnie dzwoni dźwięk jest puszczany w zegarku a nie w telefonie i tak samo z muzyką, również odtwarzana jest na zegarku. Czy idzie to zmienić aby domyślnie dzwięk był puszczany w telefonie? Telefon to xiaomi redmi note 7, czy jest tam gdzieś taka opcja?
#smartwatch #colmi #xiaomi #problem
#smartwatch #colmi #xiaomi #problem
- 0
@sylwke3100 no właśnie nie widzę tam takich ustawień dźwięku :/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 23
@adrninistrator: Zacznij opowiadać jak bardzo chciałbyś to zrobić z azjatką.
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





























Ktoś wie jak to wyłączyć?
#pomocy #ios #messenger #facebook #problem