Mireczku kochane, mam problem z apka messengera na iosie. Ciągle mi się włącza jakiś tryb testowania nowej, szybkiej apki, która jest okrojona i nie mogę w niej nawet głosować w ankietach albo wysyłać gifów. Odinstalowanie i zainstalowanie pomaga na 10 min, po czym znowu uaktywnia się nowa szybka wersja
Ktoś wie jak to wyłączyć?
#pomocy #ios #messenger #facebook #problem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy pomocy! ( _)
Pewnego razu odwiedziłem siłownie w nieswoim mieście, bo akurat byłem na wyjeździe a trenować mi się zachciało...
Warunkiem jednorazowego wejścia bez zakupu karty członkowskiej było wypełnienie formularza, gdzie trzeba było wpisać dane osobowe, maila, telefon itp. (swoją drogą zajebiste warunki)
Oczywix dane zmyślone, mail też, ale numer telefonu wpisałem normalny, bo delikatnie obsrałem galoty co będzie jak baba zechce ten numer zweryfikować.
Od tamtego czasu co jakiś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Napisz im że rezygnujesz że zgody na przetwarzanie danych, nie życzysz sobie wiadomości i postrasz ich że że wjedziesz im na chatę i sam zrobisz z tym porządek
  • Odpowiedz
#g29 #kierownica #problem

Siema mirki, mam ostatnio problem z kierką logitech g29, otóż normalnie jak wychodzi się z jakiejkolwiek gry kierownica powinna wracać na środek i nie dać się obrócić w inną pozycję, natomiast od jakiegoś czasu, po podłączeniu jej do wraca do środkowego położenia, ale po wyjściu z gry można ją normalnie obracać i niby próbuje wracać do środkowego położenia, ale z tak niewielką siłą,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prawa_przednia_opona: Właśnie nic nie zmieniałem. Po prostu od jakiegoś czasu tak się dzieje i nie wiem, czy oddawać to na gwarancje, czy zignorować. Jak odpalam tę samą bądź inną grę wszystko działa, natomiast po wyjściu dzieję się tak jak opisałem. Ustawienia w oprogramowaniu są ubogie w porównaniu do dfgt lub g27, ale mam ustawioną czułość na 50, obrót na 900 i centrowanie w grze wyłączone, ale to nie powinno na
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Jakie objawy mogą wskazywać na chorobę psychiczną? od pewnego czasu mam podejrzenie, że jestem trochę chory psychiczne nachodzą mnie dziwne myśli, zdarza mi się chodzić po mieszkaniu, od pokoju do kuchni i myśleć nie wiadomo o czym. Często zdarza mi się oderwać od rzeczywistości i prze to na kilka sekund nie wiem co się ze mną dzieję.

#psychologia #psychiatria #zaburzenialekowe #problem

Kliknij
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Czołem mirki, mam mały problem ze skalowaniem obrazu na ps4. Przy proporcjach 16:9 w tv przy 1080p przycina obraz wszędzie, w grze, w menu, ustawienie obszaru wyświetlania nic nie daje. Gdy ustawie opcje pixel w pixel obraz skaluje się prawidłowo, ale robi się jakoś jaśniejszy i sprany, przymulony. Dodam tylko, że na kompie jest identyczny problem, ale tam mogłem ustawić twardo obszar wyświetlania.
Model telewizora : Sharp lc-40cfg6452e
Żonglowałem wejściami hdmi bez
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam mam problem z internetem na komputerze podłączonym kablem prosto z routera. Windows nazywa to "Sieć Niezydentyfikowana", kiedy podłacze kabel bezpośrednio do modemu inetrnet działa. Pamiętam, że już kiedyś miałem podobny problem, ale nie pamiętam jak się z nim uporałem. Dzięki za każdą pomoc!

#internet #problem #router
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#email #problem #it #programista15k Zdarzyło się wam kiedyś nie wejść na e-maila przez 180dni? Jeżeli tak to na serwisie gazeta.pl należącym do Agory bezpowrotnie straciliście dostęp do niego i całą korespondencję. Pozdrawiam #gazetawyborcza
PS. Miałem tam maila od około 1998 roku, gwarantowali miejsce na poczcie bez limitu i dożywotni dostęp... #afera
prze-kac - #email #problem #it #programista15k Zdarzyło się wam kiedyś nie wejść na e...

źródło: comment_A2BuoulfFak5rFlZcVZrjBLnLSxUv9ZG.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prze-kac: o ile pamiętam to serwis flog.pl (to akurat jest platforma do blogowania) usuwa blogi jeśli nie wchodziłeś na swój profil przez X dni (chyba rok czasu). Oczywiście danych nie dało się odzyskać...
  • Odpowiedz
@prze-kac: no to już wiem dlaczego nie mogę zalogować się na jedno konto mailowe na gazeta.pl. Nie wiedziałem o tych 180 dniach, a w moim przypadku również by się zgadzał brak logowania w ostatnich 6 miesiącach
  • Odpowiedz
Siemka mirki jest problem z messengerem. Chodzi o to, że jak pisze np z dziewczyną to nagle znikają mi wiadomosci jakie dzisiaj pisaliśmy i wraca mi z wiadomościami aż do 30 października. (tylko część wiadomości z dzisiaj mi zostaje) Da się to jakoś rozwiązać?

#messenger #facebook #problem
Alvarohm12 - Siemka mirki jest problem z messengerem. Chodzi o to, że jak pisze np z ...

źródło: comment_57H9sNUm5PmDee94rBpB2VlbGzsRJMsN.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gandhi: Ciekawe, Gearbest blokuje dropshipping. To pewna nowość, muszę przyznać.Ja myślę, że napisz jak jest czyli że wysłałeś na adres roboty bo możesz tam odebrać w godzinach pracy kurierów. Najwyżej anulują transakcję i dostaniesz zwrot. Następnym razem zaś zmień sobie shipping adres w paypalu przed transakcją, żeby uniknąć problemów albo w ogóle zmień sklep na jakiś normalny.
  • Odpowiedz
Z nową klawiaturą nawiedził mnie nieznany wcześniej problem bardzo irytujący.
A mianowicie klawisz esc ma podwójną funkcję anuluje bieżące zadanie oraz działa jak kombinacja klawiszy alt+tab.
Co zrobić aby esc działał po staremu, tak jak powinien działać.
#komputery #problem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#orange #internet #problem #opowiesc #polska

Czwartek 19 grudnia godzina 12 - pojawia się brak Internetu. (ADSL a nie mobilny) Dzwonimy do Orange i zgłaszamy usterkę, 36 godzin na naprawę. Mija 48 godzin i dzwonimy ponownie - babka mówi że naprawa powinna potrwać do 31 grudnia. :O Jednakże proponuje nam rekompensatę czyli 10 GB neta na telefon z sieci Orange za darmo. Od
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#orange #internet #problem #opowiesc

Czwartek 19 grudnia godzina 12 - pojawia się brak Internetu. (ADSL a nie mobilny) Dzwonimy do Orange i zgłaszamy usterkę, 36 godzin na naprawę. Mija 48 godzin i dzwonimy ponownie - babka mówi że naprawa powinna potrwać do 31 grudnia. :O Jednakże proponuje nam rekompensatę czyli 10 GB neta na telefon z sieci Orange za darmo. Od tamtej pory nic
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Posiadam smartwatch ColMi K88H i mam taki problem. Jeśli ktoś do mnie dzwoni dźwięk jest puszczany w zegarku a nie w telefonie i tak samo z muzyką, również odtwarzana jest na zegarku. Czy idzie to zmienić aby domyślnie dzwięk był puszczany w telefonie? Telefon to xiaomi redmi note 7, czy jest tam gdzieś taka opcja?

#smartwatch #colmi #xiaomi #problem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach