• 334
Drogie wykopki.
Jestem z województwa łódzkiego, z centrum.
Dzisiaj w nocy ok.2.00 w nocy okradziono mój warsztat. Próbowali też dostać się do domu przez okno i drzwi łomami ale debile nie dali rady.
Kiedy zbiegłem na dół uciekli.
Skradziono nową spawarkę inwertorowa , szlifierkę kątowa i piłę spalinową, i kilka nieistotnych pierdół.
Gdyby komuś w lombardzie albo na Olx rzuciło się coś w oczy to dajcie znać.
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 187
Sorki chłopaki, opracowywałem dopiero listę sprzętu

Sprzęt to pilarka Stihl MS117
Spawarka inwertorowa 250A IGBT H00700
żółta z cyfrowym wyświetlaczem
Szlifierka kątowa 1100 W, tarcza 125 x 22,2 mm, obroty 11000/min GRAPHITE
  • Odpowiedz
Mam głośnik bluetooth. Do niego kabel Jack 3.5 Jack ktory się wklada w głośnik a z tego kabla wychodzi biały i czerwony chinch. Z tyłu w tv są 2 wejścia żółty i niebieski. Ani tu ani tam głośnik nie działa. Jakieś rady? #problem #tv #audio
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam niewielki problem... Chciałbym żebyście podeszli do tematu obiektywnie bez skrajnych komentarzy.

Poznałem kobietę nie tak dawno, widzieliśmy się zaledwie kilka razy, ale było niesamowicie. Z jej strony uczucie jest odwzajemnione. Jednak wydaje mi się, że ona albo wie o mnie jeszcze za mało, albo nie połapała faktów. Otóż ja jestem niezbyt majętny a ona pochodzi z bogatej rodziny i ta różnica może na tym etapie nie jest taka
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: 5k jeżeli masz bez znajomości dzięki własnej zaradności to naprawdę przyzwoite zarobki w Polsce, na Twoim miejscu w ogóle bym się tym nie przejmował, jeżeli dziewczyna jest materialistka to chyba mała szkoda jeżeli Cię zostawi ze względu na zarobki.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mirki mam niewielki problem... Chciałbym żebyście podeszli do tematu obiektywnie bez skrajnych komentarzy.

Poznałem kobietę nie tak dawno, widzieliśmy się zaledwie kilka razy, ale było niesamowicie. Z jej strony uczucie jest odwzajemnione. Jednak wydaje mi się, że ona albo wie o mnie jeszcze za mało, albo nie połapała faktów. Otóż ja jestem niezbyt majętny a ona pochodzi z bogatej rodziny i ta różnica może na tym etapie nie jest taka
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie piernicz tylko wkręć się do familii, zrób bombelka a teść pewnie ci posadkę załatwi jak taki wpływowy co by jego córce źle nie było
  • Odpowiedz
Mireczki, mam problem z internetem od #vectra
Już od kilku dni, co parę minut, czasami co minutę zrywa mi połączenie w dziwny sposób. Mianowicie, nie ładuje mi stron "Błąd wczytywania strony" lub "Nie znaleziono serwera" podczas gdy pobieranie idzie dalej lub podczas rozmowy ja przestaję słyszeć rozmówcę przez kilka sekund a rozmówca słyszy mnie normalnie. Jakieś pomysły o co chodzi? :/
#problem #pytanie #internet
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brzozq: studia. ogrom pracy, za mało czasu by się ze wszystkim wyrobić. wystarczy, że o tym pomyśle to łapie mnie stres, ucisk w klatce, czasem do tego stopnia, że robi mi się słabo.
  • Odpowiedz
@promyczek_94 Biorę leki na stałe, zaburzenia lękowe towarzyszące mojej chorobie są naprawdę ciężkie, z leków branych na stałe całkiem pomocna jest duloksetyna i flupentiksol, doraźnie ratuję się benzo, przeważnie alprazolam 0,5-1 mg lub w podbramkowej sytuacji ta sama dawka klonazepamu pod język. Na mniejsze niepokoje Validol do ssania lub Persen w tabletkach (ziołowe, bez recepty).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Zygarndg: Pewnie na tym, że urządzenie przy kopiowaniu wykonuje paczkę z danymi (czyli potrzebuje miejsca na dane i pakiet do przekopiowania. Urządzenie odbiorcze również wymaga miejsca na przyjęcie pakietu oraz miejsca na dane do wypakowania z tej paczki. Dopiero po wypakowaniu paczka jest usuwana.
  • Odpowiedz
Zepsuło mi się wejście (wtyczka) w słuchawkach, było słychać spięcie, potem echo, zacząłem tym jackiem kręcić w telefonie i cisza. Da radę to naprawić na "skrętkę" mając drugą wtyczkę jack z tych słuchawek czy powinno się lutować? Mam jeszcze jeden komplet tych słuchawek w którym uszkodzona jest jedna słuchawka. Lepiej będzie wymienić wejście jack czy słuchawkę?

#naprawa #sluchawki #problem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jbl t110


@ziemba1: naprawienie tak malutkich słuchawek jest prawie niemożliwe, kup na Ali coś z wymiennym kablem, najtańsze masz KZ ZS3, najtańsze o konfiguracji dd+ba są prawdopodobnie KZ ZST PRO
  • Odpowiedz
Siemanko wykopki!
Przychodzę z problemem dotyczącym MacBooka Air. Mianowicie nie mogę sformatować dysku. Postępuję zgodnie z poradnikiem na stronie Apple ale nic się nie dzieje.. Bo wyskakuje błąd, że nie można wymazać dysku... Na dodatek nie mam normalnych nazw dysku takich na Macintosh HD i nie wiem co zrobic :(
Proszę bardzo o pomoc :(
#apple #hardware #macbook #problem
Szkodzin - Siemanko wykopki! 
Przychodzę z problemem dotyczącym MacBooka Air. Mianowi...

źródło: comment_D8jlb7gFu1G9stuMMkC6j9NcqnWLzHVm.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mógłby ktoś doradzić co zrobić w następującej sytuacji:
Osiedle, koleś z bloku naprzeciwko regularnie dokarmia gołębie, przez cały rok. Wychodzi zawsze koło 7 rano, i przed blokiem zawsze w tym samym miejscu wysypuje im jakąś karmę, zlatuje się stado ok. 50 gołębi, które czekają zawsze na okolicznych budynkach. Sprawa była zgłoszona do administracji i jedna z pań powiedziała wprost, że niewiele mogą zrobić bo koleś ma jakieś orzeczenie o chorobie psychicznej itd.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam taki problem, bym chcial nagrac filmik z muzyka w tle ale odtwarzac np youtube vanced albo jakis inny sie automatycznie wycisza podczas właczenia nagrywania video. Jest jakas opcja zeby to wylaczyc ?
#kicioochpyta #youtubem #problem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy i mirabelki, mam problem. Dostałem od Google "krytyczny alert bezpieczeństwa" z którego wynika, że zablokowano kilkakrotnie próbę zalogowania się na moje konto z USA, Nepalu czy Tajwanu. Oczywiście hasło już zmieniłem nie mniej wątpliwości pozostały - jest się czym przejmować? Szczerze powiedziawszy nie znam się na tym...

#google #informatyka #haslo #problemypierwszegoswiata #problem #pomocy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardzo dziękuje wszystkim Wam za pomoc. Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości też będę mógł się odpłacić podobną wiedzą z innego zakresu :) Pozdrawiam
  • Odpowiedz