wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Andrewski to u mnie w Samsungu jest to samo, jest jakas przejściówka na to ale nie bawilem sie w to nigdy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Andrewski: Teraz producenci oszczędzają na złączach. Musisz rozdzielacz kupić.
źródło: comment_XW7OKloHG2L4w2mjadLF3Xyr2fCqro3O.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
Mirki mam niewielki problem... Chciałbym żebyście podeszli do tematu obiektywnie bez skrajnych komentarzy.
Poznałem kobietę nie tak dawno, widzieliśmy się zaledwie kilka razy, ale było niesamowicie. Z jej strony uczucie jest odwzajemnione. Jednak wydaje mi się, że ona albo wie o mnie jeszcze za mało, albo nie połapała faktów. Otóż ja jestem niezbyt majętny a ona pochodzi z bogatej rodziny i ta różnica może na tym etapie nie jest taka
Mirki mam niewielki problem... Chciałbym żebyście podeszli do tematu obiektywnie bez skrajnych komentarzy.
Poznałem kobietę nie tak dawno, widzieliśmy się zaledwie kilka razy, ale było niesamowicie. Z jej strony uczucie jest odwzajemnione. Jednak wydaje mi się, że ona albo wie o mnie jeszcze za mało, albo nie połapała faktów. Otóż ja jestem niezbyt majętny a ona pochodzi z bogatej rodziny i ta różnica może na tym etapie nie jest taka
@AnonimoweMirkoWyznania: ruchaj i patrz co będzie dalej, czemu sie martwisz na zapas zamiast korzystać z okazji na udaną relacje?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 10
@AnonimoweMirkoWyznania: 5k jeżeli masz bez znajomości dzięki własnej zaradności to naprawdę przyzwoite zarobki w Polsce, na Twoim miejscu w ogóle bym się tym nie przejmował, jeżeli dziewczyna jest materialistka to chyba mała szkoda jeżeli Cię zostawi ze względu na zarobki.
#anonimowemirkowyznania
Mirki mam niewielki problem... Chciałbym żebyście podeszli do tematu obiektywnie bez skrajnych komentarzy.
Poznałem kobietę nie tak dawno, widzieliśmy się zaledwie kilka razy, ale było niesamowicie. Z jej strony uczucie jest odwzajemnione. Jednak wydaje mi się, że ona albo wie o mnie jeszcze za mało, albo nie połapała faktów. Otóż ja jestem niezbyt majętny a ona pochodzi z bogatej rodziny i ta różnica może na tym etapie nie jest taka
Mirki mam niewielki problem... Chciałbym żebyście podeszli do tematu obiektywnie bez skrajnych komentarzy.
Poznałem kobietę nie tak dawno, widzieliśmy się zaledwie kilka razy, ale było niesamowicie. Z jej strony uczucie jest odwzajemnione. Jednak wydaje mi się, że ona albo wie o mnie jeszcze za mało, albo nie połapała faktów. Otóż ja jestem niezbyt majętny a ona pochodzi z bogatej rodziny i ta różnica może na tym etapie nie jest taka
Od pewnego czasu na Firefoksie nie działają mi serwisy VOD. Próbowałem czyścić przeglądarkę, wyłączać ublocka i ochronę firefoxa... Jest cały czas jak na pic rel.
Jakieś pomysły? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#firefox #technologia #problem #vod #orzegladarki #kiciochpyta
Jakieś pomysły? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#firefox #technologia #problem #vod #orzegladarki #kiciochpyta
źródło: comment_sc7nyRYabqz1Mzj5oCGco7POe0HntvUA.jpg
Pobierz- 0
- 0
@Michal0173: Może być problem właśnie prze 64-bit firefox.
Upewnij się, że masz silverlight, flash player zainstalowane właśnie 64-bitowe.
Ja używam 32-bit i mimo dość sporych zabezpieczeń wszystko gra.
https://i.imgur.com/VtaoHad.jpg
Upewnij się, że masz silverlight, flash player zainstalowane właśnie 64-bitowe.
Ja używam 32-bit i mimo dość sporych zabezpieczeń wszystko gra.
https://i.imgur.com/VtaoHad.jpg
- 0
Mireczki, mam problem z internetem od #vectra
Już od kilku dni, co parę minut, czasami co minutę zrywa mi połączenie w dziwny sposób. Mianowicie, nie ładuje mi stron "Błąd wczytywania strony" lub "Nie znaleziono serwera" podczas gdy pobieranie idzie dalej lub podczas rozmowy ja przestaję słyszeć rozmówcę przez kilka sekund a rozmówca słyszy mnie normalnie. Jakieś pomysły o co chodzi? :/
#problem #pytanie #internet
Już od kilku dni, co parę minut, czasami co minutę zrywa mi połączenie w dziwny sposób. Mianowicie, nie ładuje mi stron "Błąd wczytywania strony" lub "Nie znaleziono serwera" podczas gdy pobieranie idzie dalej lub podczas rozmowy ja przestaję słyszeć rozmówcę przez kilka sekund a rozmówca słyszy mnie normalnie. Jakieś pomysły o co chodzi? :/
#problem #pytanie #internet
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Iron_Maan: ja się do dziś zastanawiam gdzie są te słynne śmieszne obrazki
jak sobie radzicie z dużym stresem?
bierzecie jakieś tabletki?
nie radzę sobie już z nim. wykańcza mnie ;_;
#stres #pytaniedoeksperta #problem #leki #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
bierzecie jakieś tabletki?
nie radzę sobie już z nim. wykańcza mnie ;_;
#stres #pytaniedoeksperta #problem #leki #pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
- 2
@Brzozq: studia. ogrom pracy, za mało czasu by się ze wszystkim wyrobić. wystarczy, że o tym pomyśle to łapie mnie stres, ucisk w klatce, czasem do tego stopnia, że robi mi się słabo.
konto usunięte via Android
- 1
@promyczek_94 Biorę leki na stałe, zaburzenia lękowe towarzyszące mojej chorobie są naprawdę ciężkie, z leków branych na stałe całkiem pomocna jest duloksetyna i flupentiksol, doraźnie ratuję się benzo, przeważnie alprazolam 0,5-1 mg lub w podbramkowej sytuacji ta sama dawka klonazepamu pod język. Na mniejsze niepokoje Validol do ssania lub Persen w tabletkach (ziołowe, bez recepty).
Ktoś orientuje się na czym polega problem na starym urządzeniu mam wykorzystane 41 GB a nowe ma pojemność 64GB #iphone #urzadzenia #telefony #pomocy #problem
źródło: comment_PPMv34052x630sSmlr2xay1zce5n7Zhb.jpg
Pobierz@Zygarndg: Pewnie na tym, że urządzenie przy kopiowaniu wykonuje paczkę z danymi (czyli potrzebuje miejsca na dane i pakiet do przekopiowania. Urządzenie odbiorcze również wymaga miejsca na przyjęcie pakietu oraz miejsca na dane do wypakowania z tej paczki. Dopiero po wypakowaniu paczka jest usuwana.
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #warszawa #okulary #problem Mirku, naprawią mi gdzieś w Warszawie od ręki oderwane skrzydełko (to co się o nos opiera) od ręki? Pilne, bo bez okularów jestem dosyć ślepy.
@Rnck: okulary zdjąłem z nosa dość dawno, więc nie wiem ale mówimy tutaj o koszcie paru dyszek.
- 0
#pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #warszawa #okulary #problem Mirku, naprawią mi gdzieś w Warszawie od ręki oderwane skrzydełko (to co się o nos opiera) od ręki? Pilne, bo bez okularów jestem dosyć ślepy.
Mirki mam dzisiaj urodziny i na FB jeszcze nikt mi nie złożył życzeń a jest godzina 17 WSTYD i nwm jak skasować te informacje o moich urodzinach ktoś pomoże?
#fb #facebook #kichiochpyta #urodziny #problem #niewiemjaktootagowac #heheszki
#fb #facebook #kichiochpyta #urodziny #problem #niewiemjaktootagowac #heheszki
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
Mirki mam dzisiaj urodziny i na FB jeszcze nikt mi nie złożył życzeń a jest godzina 17 WSTYD i nwm jak skasować te informacje o moich urodzinach ktoś pomoże?
#fb #facebook #kichiochpyta #urodziny #problem #niewiemjaktootagowac #heheszki
#fb #facebook #kichiochpyta #urodziny #problem #niewiemjaktootagowac #heheszki
- 0
Zepsuło mi się wejście (wtyczka) w słuchawkach, było słychać spięcie, potem echo, zacząłem tym jackiem kręcić w telefonie i cisza. Da radę to naprawić na "skrętkę" mając drugą wtyczkę jack z tych słuchawek czy powinno się lutować? Mam jeszcze jeden komplet tych słuchawek w którym uszkodzona jest jedna słuchawka. Lepiej będzie wymienić wejście jack czy słuchawkę?
#naprawa #sluchawki #problem
#naprawa #sluchawki #problem
Siemanko wykopki!
Przychodzę z problemem dotyczącym MacBooka Air. Mianowicie nie mogę sformatować dysku. Postępuję zgodnie z poradnikiem na stronie Apple ale nic się nie dzieje.. Bo wyskakuje błąd, że nie można wymazać dysku... Na dodatek nie mam normalnych nazw dysku takich na Macintosh HD i nie wiem co zrobic :(
Proszę bardzo o pomoc :(
#apple #hardware #macbook #problem
Przychodzę z problemem dotyczącym MacBooka Air. Mianowicie nie mogę sformatować dysku. Postępuję zgodnie z poradnikiem na stronie Apple ale nic się nie dzieje.. Bo wyskakuje błąd, że nie można wymazać dysku... Na dodatek nie mam normalnych nazw dysku takich na Macintosh HD i nie wiem co zrobic :(
Proszę bardzo o pomoc :(
#apple #hardware #macbook #problem
źródło: comment_D8jlb7gFu1G9stuMMkC6j9NcqnWLzHVm.jpg
Pobierz- 1
@rakujp: To jest poważna sprawa. Mam windowsa i korzystam z niego na codzień. Dlatego nie wiem o co tu chodzi XD
- 1
Mógłby ktoś doradzić co zrobić w następującej sytuacji:
Osiedle, koleś z bloku naprzeciwko regularnie dokarmia gołębie, przez cały rok. Wychodzi zawsze koło 7 rano, i przed blokiem zawsze w tym samym miejscu wysypuje im jakąś karmę, zlatuje się stado ok. 50 gołębi, które czekają zawsze na okolicznych budynkach. Sprawa była zgłoszona do administracji i jedna z pań powiedziała wprost, że niewiele mogą zrobić bo koleś ma jakieś orzeczenie o chorobie psychicznej itd.
Osiedle, koleś z bloku naprzeciwko regularnie dokarmia gołębie, przez cały rok. Wychodzi zawsze koło 7 rano, i przed blokiem zawsze w tym samym miejscu wysypuje im jakąś karmę, zlatuje się stado ok. 50 gołębi, które czekają zawsze na okolicznych budynkach. Sprawa była zgłoszona do administracji i jedna z pań powiedziała wprost, że niewiele mogą zrobić bo koleś ma jakieś orzeczenie o chorobie psychicznej itd.
- 0
Mirki mam taki problem, bym chcial nagrac filmik z muzyka w tle ale odtwarzac np youtube vanced albo jakis inny sie automatycznie wycisza podczas właczenia nagrywania video. Jest jakas opcja zeby to wylaczyc ?
#kicioochpyta #youtubem #problem
#kicioochpyta #youtubem #problem
- 0
Mirasy i mirabelki, mam problem. Dostałem od Google "krytyczny alert bezpieczeństwa" z którego wynika, że zablokowano kilkakrotnie próbę zalogowania się na moje konto z USA, Nepalu czy Tajwanu. Oczywiście hasło już zmieniłem nie mniej wątpliwości pozostały - jest się czym przejmować? Szczerze powiedziawszy nie znam się na tym...
#google #informatyka #haslo #problemypierwszegoswiata #problem #pomocy
#google #informatyka #haslo #problemypierwszegoswiata #problem #pomocy
@Gzagal: Włączyć 2FA i się nie przejmować
- 0
Bardzo dziękuje wszystkim Wam za pomoc. Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości też będę mógł się odpłacić podobną wiedzą z innego zakresu :) Pozdrawiam
- 1384
- 0
Co jest do uja z tym launcher epic games? Kupiłem sobie RDR II na allegro i w taki oto sposób wygląda pobieranie tego dziadostwa.. Skąd się biorę te przerwy w pobieraniu?
#it #problem #pomocy #epicgames #rdr2 #pytanie #pytaniedoeksperta #informatyka
#it #problem #pomocy #epicgames #rdr2 #pytanie #pytaniedoeksperta #informatyka
źródło: comment_vVKehkDlN3pW7xHFaoRsxTuTuSqZFO1w.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























Jestem z województwa łódzkiego, z centrum.
Dzisiaj w nocy ok.2.00 w nocy okradziono mój warsztat. Próbowali też dostać się do domu przez okno i drzwi łomami ale debile nie dali rady.
Kiedy zbiegłem na dół uciekli.
Skradziono nową spawarkę inwertorowa , szlifierkę kątowa i piłę spalinową, i kilka nieistotnych pierdół.
Gdyby komuś w lombardzie albo na Olx rzuciło się coś w oczy to dajcie znać.
Sprzęt to pilarka Stihl MS117
Spawarka inwertorowa 250A IGBT H00700
żółta z cyfrowym wyświetlaczem
Szlifierka kątowa 1100 W, tarcza 125 x 22,2 mm, obroty 11000/min GRAPHITE