Mam bardzo dziwny problem z dźwiękiem w laptopie Lenovo Y520
Po podłączeniu go poprzez hdmi do telewizora dźwięk jest z głośników komputera a nie tv. W ustawieniach systemu Windows, zakładka dźwięk nie wykrywa mi telewizora w tym menu wyboru urządzenia wyjściowego. Dziwne bo ekran wykrywa normalnie i jest obraz. Sterowniki aktualne. Pomocy
#laptopy #komputery #lenovo #windows10 #problem #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Odczuwam_Dysonans: Zrobiłem czystą instalację sterowników AMD jak radziłeś i to nadal nie to ALE wyczytałem gdzieś że problemem jest najnowszy sterownik intela. Zainstalowałem starszy i działa, magia ¯\_(ツ)_/¯ Teraz tylko jak zmusić win10 żeby go nie aktualizował? Wszystko niby powyłączane ale wiadomo jakie 10 ma fochy
  • Odpowiedz
@czlowiek1988: dużo nie pomogłem, widzę że temat dosyć popularny, ale u Ciebie akurat powód był inny niż zazwyczaj ;) dziwne, że blokowało te sterowniki dźwięku od AMD. Najważniejsze że działa :D w siódemie normalnie się ukrywało aktualizacje przez Windows Update, w dziesiątce nie widzę takiej opcji, więc trzeba chyba używać tego narzędzia właśnie.
  • Odpowiedz
Zainstalowalem sobie hbo go na nowym philipsie i mam z nim problem. Normalnie aktywowalem tv przez strone na smartfonie, wszystko normalnie dziala, ogladam filmy. Wchodze na drugi dzien i tak jakby zresetowalo ustawienia i musze ponownie aktywowac hbo na tv. Wtf ?

#netflix #smarttv #problem #pytanie
#hbogo #hbogopl
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #problem #telefon z #android

Z właściwości zdjęć po zgraniu na komputer znikają współrzędne miejsca ich wykonania. Póki zdjęcie przeglądam w telefonie współrzędne są. Nawet pineskę na mapie pokaże. Do niedawna było ok. Może coś przestawiłem, może zepsuło się po aktualizacji systemu

Wie ktoś gdzie to ustawić?

z góry dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RandomowyTyp: Sprawdź w Google co piszą, myślę, że ktoś już miał podobny problem. Poza tym naucz się podawać podstawowe informacje, jeśli nie napisałeś jaki masz Windows, to skąd my mamy wiedzieć jaki masz? Wywróżyć mamy sobie?
  • Odpowiedz
Ktoś ma sposób na piszczące uwaga... od nowości wycieraczki, uzywalem bosha aeortwin teraz valeo first i niestety piszcza nie milosiernie... ktos sobiw poradzil, mechanizm wycieraczek chodzi prawidłowo nie zacina sie ani nic nie mam pojecia co jest nie tak... z góry dzięki za pomoc :P
#auto #wycieraczki #problem #pytanie #pytaniedoeksperta #mechanika #mechanikasamochodowa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zmienić nazwę użytkownika (nie tylko do logowania) ale głównie folder w C/Użytkownicy/nazwa ? A jeśli się nie da to jak to ustawić/pominąć przy instalacji systemu? Trzeba się zalogować na konto Microsoft lub utworzyć nowe - nie da się pominąć tego etapu. Wtedy bierze początek @ jako nazwę i potem wychodzi jakaś beznadziejna nazwa użytkownika ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przejście potem na konto lokalne i tak nie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wydzwania do mnie jakieś centrum ściągania długów z Gdańska. Rzekomy dług dotyczy innej osoby, ale do tej osoby podany jest mój numer. Przy pierwszych kilku połączniach odbierałem i mówiłem że numer nie należy do tej osoby (podano mi imię i nazwisko) i nie znam właściciela, prosiłem także by zaprzestać dzwonienia do mnie. Teraz dzbany dzwonią do mnie 3-4 razy dziennie, zawsze z innego numeru. Sytuacja trwa już od dobrego pół roku. Każdorazowo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Madridista98
Popros o dane.
Wyslij im wezwanie do zaprzestania naruszeń dobr osobistych i przy tym wezwij do zapłaty np. 2 000 zlotych zadoscuczynienia.
Ostatnio nawet podzialalo w przypadku klienta, ktory rzeczywiscie byl dłużnikiem ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Mam problem z klientem. Współpracujemy już kilka lat i do tej pory nigdy nie było opóźnień w płatności za faktury. Nagle zalega z płatnością za fakturę od 3 miesięcy. Co mogę zrobić? Wezwanie do zapłaty już wysłałem od minęły 2 tygodnie od jego odebrania. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc mądrzejsze głowy od mojej...

Opis sytuacji poniżej:


#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #firma #wpolscejakwlesie
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szczemat: Normalnie. W moim przypadku sąd uznał, że pozwany wysłał mi maila, w którym chciał zmian w wykonaniu usługi (gdy już była wykonana, a faktura wystawiona) i na tej podstawie (przypominam, nie na podstawie umowy tylko na podstawie e-maila) powód nie musi mi płacić faktury, bo ja nie zrealizowałem tego co on chciał w mailu. Sprawa trwała 2 lata.
  • Odpowiedz
#dhl #kurier #paczka #problem

Hej Mirki - w tym pocie chcialbym Wam przedstawic sytuacje, z ktora aktualnie sie mierze jesli chodzi o uslugi swiadczone przez kuriera DHL.

tl;dr - wyslalem paczke z Polski do Rumunii i w tekscie ponizej jest moj oficjalny mail wyslany do DHL ze skarga na ich uslugi oraz opowiedziana cala historia do dnia dzisiejszego.

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@tokar90 z-----e wtracenia, nie wiadomo w jakim celu, gadki o polityce i jeszcze zamieszanie z winy, wyobraź sobie, Twojego ojca, który nie sprawdził listu przewozowego XDD

ta sama historia z klientami, którzy nie są w stanie spojrzeć na paragon czy bilet który kupują.

Gdyby nie błąd Twojego ojca to paczka byłaby u Ciebie. Szukanie winy wśród polskiego oddziału dhl jest śmieszne, bo to nie ich biznes, kiedy nie mają już kontroli
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Shishu widze, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - wyjasnilem sprawe blednego wprowadzenia adresu w list przewozowy. Oczywiscie moj ojciec powinien to sprawdzic, tak samo jak powinna to sprawdzic osoba wprowadzajaca te dane - takze wina nie lezy tylko po stronie nadawcy. Ale dziekuje za Twoj komentarz.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Nie wiem kto ma racje, ja czy mój chłopak.
Mianowicie chodzi o to, że mój chłopak planuje wybrać się sam na drugi tego typu wyjazd za granicę na weekend. Po pierwszym już obiecał, że będziemy jeździć tylko we dwójkę, ale, że mnie nie stać na dwa wyjazdy w grudniu (jedziemy razem na sylwestra) to stwierdził, że pojedzie sam. Czy normalny związek wygląda tak, że jedno sobie jedzie, a drugie siedzi?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: a zawsze chodzisz wszędzie z chłopakiem? Zapewne nie. Wiele par jeździ osobno na niektóre wyjazdy. Mój narzeczony lubi chodzić po górach, a ja nie mam takiej kondycji, więc nie jeździmy razem.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #problem
Dlaczego moja wydawałoby się kochająca dziewczyna, w momencie stresu w domu, np. ktoś pojechał do szpitala automatycznie robi się oziębła TYLKO wobec mnie i przewrażliwiona na moim punkcie mimo, że jest już wszystko w porządku? Jakikolwiek żart, puknięcie mocniejsze włącznikiem światła i od razu się przywala, robi się oziębła, nie chce się pocałować, przytulić, dopiero jak zrobię przytyk co ona robi,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wariuje mi licznik w Corsie D. Kiedy jest wilgotna pogoda licznik potrafi się zawiesić np na 60km/h a potem zaczyna mierzyć od 60km/h jakby to 60km/h było zerem na liczniku i w ten sposób kiedy jadę faktyczne 60km/h to licznik pokazuje 120km/h. Kiedy pogoda się stabilizuje i jest dłuższy czas ciepło to licznik stopniowo wraca do swojej pozycji i mierzy normalnie. Problem dotyczy tylko prędkościomierza. Obrotomierz i wskazówka zbiornika działa prawidłowo.

Wyczyścił
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GwachQar: Czujnik znajduje się w lewej przedniej piaście, w Astrze H miałem swojego czasu podobną sytuację, która wydarzyła się trzy razy, podczas mocno mroźnego dnia. Kilka dni później akurat wymieniałem tę piastę ze względu na huczące łożysko, od tego czasu nie wystąpiło takie zawieszenie licznika ani razu. Także może jest to jakiś trop, że jednak z czujnikiem coś faktycznie jest nie tak.
  • Odpowiedz
Mam problem, otóż dziś chcąc wejść na snapa normalnie mi się odpalił i po 2 sek wylogowało mnie. Przy próbie zalogowania nie mogłem się zalogować że niby podaje złe hasło lub nazwe chociaż była dobra. Stworzylem wiec jakies randomowe inne konto i wpisałem swoją nazwe i konta nie ma, przynajmniej nie da się wyszukać i zalogować...
Co mogło się stać i co w takiej sytacji?
#snapchat #snap #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki i Mirabelki man taki oroblem z telefonem samsung a50. Kupilem sobie note 9, przenioslem wszystko na nowy telefon i wsadzilem a50 do szuflady. Po paru miesiacach chcialem go uruchomic, levz nie moge go wlaczyc. Ladowanie nie dxiala i nie wyswietlaja sie zadne ikonki. Co robic??

#android #telefon #samsung #problem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach