wpisy
Najnowsze
Archiwum
@kolegaBoba wlasnie mi jakiś przyszedł, ale bank dalej nie działa
@MrPawlo112: Od wczoraj jest awaria.
Zainstalowalem sobie hbo go na nowym philipsie i mam z nim problem. Normalnie aktywowalem tv przez strone na smartfonie, wszystko normalnie dziala, ogladam filmy. Wchodze na drugi dzien i tak jakby zresetowalo ustawienia i musze ponownie aktywowac hbo na tv. Wtf ?
#netflix #smarttv #problem #pytanie
#hbogo #hbogopl
#netflix #smarttv #problem #pytanie
#hbogo #hbogopl
- 0
#pytanie #problem #telefon z #android
Z właściwości zdjęć po zgraniu na komputer znikają współrzędne miejsca ich wykonania. Póki zdjęcie przeglądam w telefonie współrzędne są. Nawet pineskę na mapie pokaże. Do niedawna było ok. Może coś przestawiłem, może zepsuło się po aktualizacji systemu
Wie ktoś gdzie to ustawić?
z góry dzięki za pomoc
Z właściwości zdjęć po zgraniu na komputer znikają współrzędne miejsca ich wykonania. Póki zdjęcie przeglądam w telefonie współrzędne są. Nawet pineskę na mapie pokaże. Do niedawna było ok. Może coś przestawiłem, może zepsuło się po aktualizacji systemu
Wie ktoś gdzie to ustawić?
z góry dzięki za pomoc
Zainstalowalem sobie aoe2 DE i za kazdym razem kiedy chce wlaczyc kampanie wywala do pulpitu.. ktos moze wiedziec czemu sie tak dzieje? Sylwester sie zbliza a ja chce dobrze spedzic czas..
#aoe2 #informatyka #ageofempires #crash #pytamsie #problem
#aoe2 #informatyka #ageofempires #crash #pytamsie #problem
@RandomowyTyp: Sprawdź w Google co piszą, myślę, że ktoś już miał podobny problem. Poza tym naucz się podawać podstawowe informacje, jeśli nie napisałeś jaki masz Windows, to skąd my mamy wiedzieć jaki masz? Wywróżyć mamy sobie?
- 0
@krykoz: juz wiem, mam windows 8.1 a potrzebny 10..
Ktoś ma sposób na piszczące uwaga... od nowości wycieraczki, uzywalem bosha aeortwin teraz valeo first i niestety piszcza nie milosiernie... ktos sobiw poradzil, mechanizm wycieraczek chodzi prawidłowo nie zacina sie ani nic nie mam pojecia co jest nie tak... z góry dzięki za pomoc :P
#auto #wycieraczki #problem #pytanie #pytaniedoeksperta #mechanika #mechanikasamochodowa
#auto #wycieraczki #problem #pytanie #pytaniedoeksperta #mechanika #mechanikasamochodowa
@Reinspired: bosh to gunwo
- 0
@Reinspired: Umyj dobrze szybę, odtłuść, połóż jakiś twardy wosk, może pomoże.
- 0
Jak zmienić nazwę użytkownika (nie tylko do logowania) ale głównie folder w C/Użytkownicy/nazwa ? A jeśli się nie da to jak to ustawić/pominąć przy instalacji systemu? Trzeba się zalogować na konto Microsoft lub utworzyć nowe - nie da się pominąć tego etapu. Wtedy bierze początek @ jako nazwę i potem wychodzi jakaś beznadziejna nazwa użytkownika (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Przejście potem na konto lokalne i tak nie
Przejście potem na konto lokalne i tak nie
#anonimowemirkowyznania
Dobra Mireczki i Mirabeleczki.
Pracuje z jednym w większych miast w Polsce. Firma zajmująca się grafiką. Standardowo opóźnienia z wypłatą.
Co mogę zrobić żeby dojechać tę
Dobra Mireczki i Mirabeleczki.
Pracuje z jednym w większych miast w Polsce. Firma zajmująca się grafiką. Standardowo opóźnienia z wypłatą.
Co mogę zrobić żeby dojechać tę
- 4
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
konto usunięte via Android
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania zwalniasz się dyscyplinarnie na podstawie art. 55 kodeksu pracy i jak nie wypłacą idziesz do sądu pracy. Idź do prawnika. Znajdź sobie inną pracę, bo jak w tej tak długo nie płacili to raczej nie planują już wypłacać.
Wydzwania do mnie jakieś centrum ściągania długów z Gdańska. Rzekomy dług dotyczy innej osoby, ale do tej osoby podany jest mój numer. Przy pierwszych kilku połączniach odbierałem i mówiłem że numer nie należy do tej osoby (podano mi imię i nazwisko) i nie znam właściciela, prosiłem także by zaprzestać dzwonienia do mnie. Teraz dzbany dzwonią do mnie 3-4 razy dziennie, zawsze z innego numeru. Sytuacja trwa już od dobrego pół roku. Każdorazowo
- 0
ciekawe
@Madridista98
Popros o dane.
Wyslij im wezwanie do zaprzestania naruszeń dobr osobistych i przy tym wezwij do zapłaty np. 2 000 zlotych zadoscuczynienia.
Ostatnio nawet podzialalo w przypadku klienta, ktory rzeczywiscie byl dłużnikiem ¯_(ツ)_/¯
Popros o dane.
Wyslij im wezwanie do zaprzestania naruszeń dobr osobistych i przy tym wezwij do zapłaty np. 2 000 zlotych zadoscuczynienia.
Ostatnio nawet podzialalo w przypadku klienta, ktory rzeczywiscie byl dłużnikiem ¯_(ツ)_/¯
- 0
Mam problem z klientem. Współpracujemy już kilka lat i do tej pory nigdy nie było opóźnień w płatności za faktury. Nagle zalega z płatnością za fakturę od 3 miesięcy. Co mogę zrobić? Wezwanie do zapłaty już wysłałem od minęły 2 tygodnie od jego odebrania. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc mądrzejsze głowy od mojej...
Opis sytuacji poniżej:
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #firma #wpolscejakwlesie
Opis sytuacji poniżej:
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #firma #wpolscejakwlesie
- 0
@iighlaq_alhabl: Zastanawiam się tylko jak to możliwe. Przecież jest faktura i brak przelewu. Wszystko czarno na białym...
@szczemat: Normalnie. W moim przypadku sąd uznał, że pozwany wysłał mi maila, w którym chciał zmian w wykonaniu usługi (gdy już była wykonana, a faktura wystawiona) i na tej podstawie (przypominam, nie na podstawie umowy tylko na podstawie e-maila) powód nie musi mi płacić faktury, bo ja nie zrealizowałem tego co on chciał w mailu. Sprawa trwała 2 lata.
- 6
#dhl #kurier #paczka #problem
Hej Mirki - w tym pocie chcialbym Wam przedstawic sytuacje, z ktora aktualnie sie mierze jesli chodzi o uslugi swiadczone przez kuriera DHL.
tl;dr - wyslalem paczke z Polski do Rumunii i w tekscie ponizej jest moj oficjalny mail wyslany do DHL ze skarga na ich uslugi oraz opowiedziana cala historia do dnia dzisiejszego.
Hej Mirki - w tym pocie chcialbym Wam przedstawic sytuacje, z ktora aktualnie sie mierze jesli chodzi o uslugi swiadczone przez kuriera DHL.
tl;dr - wyslalem paczke z Polski do Rumunii i w tekscie ponizej jest moj oficjalny mail wyslany do DHL ze skarga na ich uslugi oraz opowiedziana cala historia do dnia dzisiejszego.
@tokar90 z-----e wtracenia, nie wiadomo w jakim celu, gadki o polityce i jeszcze zamieszanie z winy, wyobraź sobie, Twojego ojca, który nie sprawdził listu przewozowego XDD
ta sama historia z klientami, którzy nie są w stanie spojrzeć na paragon czy bilet który kupują.
Gdyby nie błąd Twojego ojca to paczka byłaby u Ciebie. Szukanie winy wśród polskiego oddziału dhl jest śmieszne, bo to nie ich biznes, kiedy nie mają już kontroli
ta sama historia z klientami, którzy nie są w stanie spojrzeć na paragon czy bilet który kupują.
Gdyby nie błąd Twojego ojca to paczka byłaby u Ciebie. Szukanie winy wśród polskiego oddziału dhl jest śmieszne, bo to nie ich biznes, kiedy nie mają już kontroli
- 1
@Shishu widze, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - wyjasnilem sprawe blednego wprowadzenia adresu w list przewozowy. Oczywiscie moj ojciec powinien to sprawdzic, tak samo jak powinna to sprawdzic osoba wprowadzajaca te dane - takze wina nie lezy tylko po stronie nadawcy. Ale dziekuje za Twoj komentarz.
#anonimowemirkowyznania
Nie wiem kto ma racje, ja czy mój chłopak.
Mianowicie chodzi o to, że mój chłopak planuje wybrać się sam na drugi tego typu wyjazd za granicę na weekend. Po pierwszym już obiecał, że będziemy jeździć tylko we dwójkę, ale, że mnie nie stać na dwa wyjazdy w grudniu (jedziemy razem na sylwestra) to stwierdził, że pojedzie sam. Czy normalny związek wygląda tak, że jedno sobie jedzie, a drugie siedzi?
Nie wiem kto ma racje, ja czy mój chłopak.
Mianowicie chodzi o to, że mój chłopak planuje wybrać się sam na drugi tego typu wyjazd za granicę na weekend. Po pierwszym już obiecał, że będziemy jeździć tylko we dwójkę, ale, że mnie nie stać na dwa wyjazdy w grudniu (jedziemy razem na sylwestra) to stwierdził, że pojedzie sam. Czy normalny związek wygląda tak, że jedno sobie jedzie, a drugie siedzi?
- 3
@AnonimoweMirkoWyznania: a zawsze chodzisz wszędzie z chłopakiem? Zapewne nie. Wiele par jeździ osobno na niektóre wyjazdy. Mój narzeczony lubi chodzić po górach, a ja nie mam takiej kondycji, więc nie jeździmy razem.
#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #rozowepaski #problem
Dlaczego moja wydawałoby się kochająca dziewczyna, w momencie stresu w domu, np. ktoś pojechał do szpitala automatycznie robi się oziębła TYLKO wobec mnie i przewrażliwiona na moim punkcie mimo, że jest już wszystko w porządku? Jakikolwiek żart, puknięcie mocniejsze włącznikiem światła i od razu się przywala, robi się oziębła, nie chce się pocałować, przytulić, dopiero jak zrobię przytyk co ona robi,
#zwiazki #rozowepaski #problem
Dlaczego moja wydawałoby się kochająca dziewczyna, w momencie stresu w domu, np. ktoś pojechał do szpitala automatycznie robi się oziębła TYLKO wobec mnie i przewrażliwiona na moim punkcie mimo, że jest już wszystko w porządku? Jakikolwiek żart, puknięcie mocniejsze włącznikiem światła i od razu się przywala, robi się oziębła, nie chce się pocałować, przytulić, dopiero jak zrobię przytyk co ona robi,
- 10
@AnonimoweMirkoWyznania: twoja dziewczyna jest p----------a. Pozdrawiam bordo
@AnonimoweMirkoWyznania: Borderka. Miałem podobnie z byłą. Jej mama przed rozstaniem naszym mi powiedziała,ze chodziła do psychologa. Bardzo podobnie sie zachowywała.
- 0
Mirki, java error 1603 podczas instalowania. Nic z porad w internecie nie pomaga. Co robić?
#java #informatyka #problem #helpdesk
#java #informatyka #problem #helpdesk
- 1
Wariuje mi licznik w Corsie D. Kiedy jest wilgotna pogoda licznik potrafi się zawiesić np na 60km/h a potem zaczyna mierzyć od 60km/h jakby to 60km/h było zerem na liczniku i w ten sposób kiedy jadę faktyczne 60km/h to licznik pokazuje 120km/h. Kiedy pogoda się stabilizuje i jest dłuższy czas ciepło to licznik stopniowo wraca do swojej pozycji i mierzy normalnie. Problem dotyczy tylko prędkościomierza. Obrotomierz i wskazówka zbiornika działa prawidłowo.
Wyczyścił
Wyczyścił
- 1
@GwachQar: Czujnik znajduje się w lewej przedniej piaście, w Astrze H miałem swojego czasu podobną sytuację, która wydarzyła się trzy razy, podczas mocno mroźnego dnia. Kilka dni później akurat wymieniałem tę piastę ze względu na huczące łożysko, od tego czasu nie wystąpiło takie zawieszenie licznika ani razu. Także może jest to jakiś trop, że jednak z czujnikiem coś faktycznie jest nie tak.
@GwachQar: Jest brana z absu a czujnik absu jest w piascie właśnie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: uwaga, to będzie bardzo odkrywcze - porozmawiaj z nią.
- 10
@AnonimoweMirkoWyznania: związałeś się z gimnazjalistką?
@Onemanarmy93: Miałem to samo, restart misji
@Onemanarmy93: Powinno
- 0
Mam problem, otóż dziś chcąc wejść na snapa normalnie mi się odpalił i po 2 sek wylogowało mnie. Przy próbie zalogowania nie mogłem się zalogować że niby podaje złe hasło lub nazwe chociaż była dobra. Stworzylem wiec jakies randomowe inne konto i wpisałem swoją nazwe i konta nie ma, przynajmniej nie da się wyszukać i zalogować...
Co mogło się stać i co w takiej sytacji?
#snapchat #snap #
Co mogło się stać i co w takiej sytacji?
#snapchat #snap #
Hej Mirki i Mirabelki man taki oroblem z telefonem samsung a50. Kupilem sobie note 9, przenioslem wszystko na nowy telefon i wsadzilem a50 do szuflady. Po paru miesiacach chcialem go uruchomic, levz nie moge go wlaczyc. Ladowanie nie dxiala i nie wyswietlaja sie zadne ikonki. Co robic??
#android #telefon #samsung #problem
#android #telefon #samsung #problem
@short_bob: Spróbowałbym z wejściem w tryb
Download, dla pewności żeby zobaczyć czy totalnie wszystko padło.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania skontaktuj się z jakimś miejskim ośrodkiem pomocy rodzinie, może będą wiedzieli co zrobić, pewnie mają doświadczenie z patologicznymi sytuacjami
Komentarz usunięty przez autora

























Po podłączeniu go poprzez hdmi do telewizora dźwięk jest z głośników komputera a nie tv. W ustawieniach systemu Windows, zakładka dźwięk nie wykrywa mi telewizora w tym menu wyboru urządzenia wyjściowego. Dziwne bo ekran wykrywa normalnie i jest obraz. Sterowniki aktualne. Pomocy
#laptopy #komputery #lenovo #windows10 #problem #pytanie #pytaniedoeksperta