Marcin Banot wspiął się na najwyższy budynek w Polsce. Postawił na nogi służby

W niedzielny poranek, 21 czerwca, służby zostały postawione w stan gotowości po zgłoszeniu dotyczącym mężczyzny wspinającego się na Varso Tower. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy. To nie pierwszy taki przypadek spektakularnej wspinaczki na wysokie budynki w Warszawie. Szczegóły w tekście
z- 80
- #
- #
- #
- #
- #
- #






