Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 31
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Firma, w której pracuję podupada od jakiegoś czasu, dużą część zespołu już zwolniono i jak na razie światełka w tunelu wciąż nie widać, więc pewnie kwestią czasu będą kolejne zwolnienia. Pytanie co robić:
1. Siedzieć na dupie póki płacą za nic nierobienie (tych, których ominęły zwolnienia trzymają w oczekiwaniu na zlecenia, które niby mają w przyszłości nadejść) i dopiero wtedy szukać pracy jak faktycznie będą zwalniać.
2. Rozglądać się za
Firma, w której pracuję podupada od jakiegoś czasu, dużą część zespołu już zwolniono i jak na razie światełka w tunelu wciąż nie widać, więc pewnie kwestią czasu będą kolejne zwolnienia. Pytanie co robić:
1. Siedzieć na dupie póki płacą za nic nierobienie (tych, których ominęły zwolnienia trzymają w oczekiwaniu na zlecenia, które niby mają w przyszłości nadejść) i dopiero wtedy szukać pracy jak faktycznie będą zwalniać.
2. Rozglądać się za
@mirko_anonim: napisales ze nie chcesz chyba juz robic w tej branzy i rozwazasz zmiane na inna, jednoczesnie boisz sie ze nie podolasz przejac biznes łocja na ktorym sie nie znasz. lepszego startu w zadnej branzy nie bedziesz miec a nim w nowej roli okrzepniesz to minie dwa lata tak jak przy przejeciu biznesu . bazujac na tym co napisales to bym siedzial w obecnej robocie formalnie ale powoli sie wdrazal
- 7
MAcie se tak, że mimo wieku po 30 dalej macie wrażenie, że nie nauczyliście się żyć?
ech Tylko w #pracbaza jakoś się nauczyłem robić kariery, a tak to ciągle brakuje czegoś i nie wiadomo jak to osiągnąć. Ja np. mam problemy z samotnością se.
#przegryw #przegrywpo30tce
ech Tylko w #pracbaza jakoś się nauczyłem robić kariery, a tak to ciągle brakuje czegoś i nie wiadomo jak to osiągnąć. Ja np. mam problemy z samotnością se.
#przegryw #przegrywpo30tce
- 8
4
Jakie zawody w Polsce są najbardziej narażone na wpływ AI?

Wśród 20 grup zawodów najbardziej wystawionych na wpływ AI w Polsce dominują te specjalistyczne. Przykładowo, finansiści, prawnicy, niektórzy urzędnicy państwowi, specjaliści ds. administracji czy programiści. Pracuje w nich 3,68 mln Polek i Polaków.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: mvQKWGB4g4M8b1Jg
Pobierz@OrzechowyDzem i tak się żyje w tej Polsce. No i jak się mogły zagubić dowody skoro mamy ksero. Oryginały zniszczyć
@OrzechowyDzem
U mnie w pracy do kopii dokumentacji przetargowej obowiązkowo ksero dołączonych oryginalnie nośników musiało być.
U mnie w pracy do kopii dokumentacji przetargowej obowiązkowo ksero dołączonych oryginalnie nośników musiało być.
Mieli i Mirabelki jaka realna wycena #biznesplan analiza rynku dla firmy która docelowo nie ma być Januszexem z 5 pracownikami na krzyż z siedzibą w spelunie, a realnie działającym przedsiębiorstwem? #pracbaza #biznes #korposwiat daje ankiete na szybkie odpowiedzi, ale jak macie rozbudowane info to dawajcie w komentarzach ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jaka wycena biznesplanu, analizy rynku?
- Do 1 k zl 18.2% (6)
- 1-2 k 6.1% (2)
- 2-4k 3.0% (1)
- 4-6 k 12.1% (4)
- 6-8 k 0% (0)
- 8-10 k 3.0% (1)
- Ponad 10 k 57.6% (19)
@szynszyla2018: zależy od profilu i jaki zasięg ma mieć. Co innego biznes lokalny, co innego ogólnokrajowy.
@szynszyla2018: to może się zmieścisz na początek w 2 - 4. Zależy od tego jak głębokie badanie rynku trzeba robić.
- 1
Wypełniam formularz dla pracodawcy i mam pole "Stosunek do powszechnego obowiązku obrony"
Lata temu dostałem tzw. B12 czyli odroczenie na pójście do wojska na 12 miesięcy z powodu chwilowej niezdolności, ale następnego roku znieśli obowiązkowy pobór.
Co mam wpisać? bo już sam nie wiem
#wojsko #armia #praca #pracbaza #prawo
Lata temu dostałem tzw. B12 czyli odroczenie na pójście do wojska na 12 miesięcy z powodu chwilowej niezdolności, ale następnego roku znieśli obowiązkowy pobór.
Co mam wpisać? bo już sam nie wiem
#wojsko #armia #praca #pracbaza #prawo
- 109
@Jestem_Tutaj: siemka, Ty tutaj?
Dla osoby, która w pracy dużo pisze, jakie przełączniki w #klawiaturamechaniczna będą najlepsze i dlaczego?
#pytanie #pracbaza #programista15k
#pytanie #pracbaza #programista15k
- 1
@Veillo: Idź do lekarza, to ci powie czy dostaniesz i na ile.
@Veillo: Większość Polaków od zbyt długiego siedzenia ("uczą" tego w szkole) ma jakieś tam zmiany degeneracyjne w odcinku lędźwiowym, głównie L5-S1 (z autopsji). Tego nie da się zregenerować w kilka dni, raczej potrzeba lat. Można bardzo sobie poprawić (do stanu w pełni funkcjonalnego) jeśli będzie się przestrzegać pewnych zasad:
1. Sporo leżeć (przybierać możliwie jak najwięcej pozycji), jak już musimy siedzieć to zapewniamy ruch odcinkowi lędźwiowemu, można użyć nie za miękkiej
1. Sporo leżeć (przybierać możliwie jak najwięcej pozycji), jak już musimy siedzieć to zapewniamy ruch odcinkowi lędźwiowemu, można użyć nie za miękkiej
7
W Polsce trudniej dla imigrantów. Ukraińcy wyjeżdżają

Ograniczenia w przepisach migracyjnych i mniejsze wsparcie w Polsce powodują, że Ukraińcy szukają zatrudnienia w innych...
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@MichaS_LwK: nie zadawaj głupich pytań, tylko podziękuj Panu za pracę i za to że pozwala ci wrócić do domu.
źródło: temp_file4416894566529857296
Pobierz@zsokiemowocowym: ale zabawka dziwna
- 2
@nuthello lubie bawic się jajkami
@damienbudzik: dodaj ''towaryszu'' na końcu, bo to brzmi jak komunistyczna nowomowa xD w sensie
''podejdźcie do mnie towarzyszu'', ''w----------e to do kosza towarzyszu'', ''odpiszcie mu na mejla towarzyszu'' xD
''podejdźcie do mnie towarzyszu'', ''w----------e to do kosza towarzyszu'', ''odpiszcie mu na mejla towarzyszu'' xD
36
Były CEO Google: Praca zdalna nie działa

"Przepraszam, że jestem tak dosadny, ale faktem jest, że jeśli wszyscy opuścicie uniwersytet i założycie firmę, to jeśli chcecie konkurować z innymi startupami, nie pozwolicie ludziom pracować z domu" - stwierdził.
z- 30
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Zamiast bawić się w zmiany czasu zimą powinniśmy po prostu godzinę później chodzić do pracy i kończyć 2h wcześniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zmianaczasu #polska #heheszki #pracbaza #zima
#zmianaczasu #polska #heheszki #pracbaza #zima
- 60
#przegryw #samotnosc #zwiazki #blackpill #przegrywpo30tce #tinder #p0lka #pracbaza #polska #ciekawostki #pieklomezczyzn
Dowiedziałem się, że mój dobry kolega ze studiów, ma bardzo ciężką depresję. To dobry chłopak, taki na ranę przyłóż, ufny wobec ludzi, gdy krytykowałem zachowania niektórych kobiet, zawsze stawał w ich obronie, choć sam nie miał u nich powodzenia.
U
Dowiedziałem się, że mój dobry kolega ze studiów, ma bardzo ciężką depresję. To dobry chłopak, taki na ranę przyłóż, ufny wobec ludzi, gdy krytykowałem zachowania niektórych kobiet, zawsze stawał w ich obronie, choć sam nie miał u nich powodzenia.
U
@Kopytnik_1: Masz kolegów = oski
@Kopytnik_1: Tak, też jestem ofiarą wykluczenia finansowego i brutalnej selekcji genetycznej. Jak na rampie w Auschwitz.































czytam sobie zestawienie płacowe z GazWyb
https://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,31412056,lista-plac.html
i wg nich pracownik punktu biletowego komunikacji miejskiej zarabia 7000 pln ?
Ewentualnie pismak to jakiś imbecyl i pomieszał podając raz tak a raz tak.