• 1
@haabero: podaliśmy poniżej kwoty na rękę, a więc netto. Przeważnie to wynagrodzenie miesięczne.
Ewentualnie pismak to jakiś imbecyl i pomieszał podając raz tak a raz tak.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Firma, w której pracuję podupada od jakiegoś czasu, dużą część zespołu już zwolniono i jak na razie światełka w tunelu wciąż nie widać, więc pewnie kwestią czasu będą kolejne zwolnienia. Pytanie co robić:

1. Siedzieć na dupie póki płacą za nic nierobienie (tych, których ominęły zwolnienia trzymają w oczekiwaniu na zlecenia, które niby mają w przyszłości nadejść) i dopiero wtedy szukać pracy jak faktycznie będą zwalniać.

2. Rozglądać się za
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: napisales ze nie chcesz chyba juz robic w tej branzy i rozwazasz zmiane na inna, jednoczesnie boisz sie ze nie podolasz przejac biznes łocja na ktorym sie nie znasz. lepszego startu w zadnej branzy nie bedziesz miec a nim w nowej roli okrzepniesz to minie dwa lata tak jak przy przejeciu biznesu . bazujac na tym co napisales to bym siedzial w obecnej robocie formalnie ale powoli sie wdrazal
  • Odpowiedz
MAcie se tak, że mimo wieku po 30 dalej macie wrażenie, że nie nauczyliście się żyć?
ech Tylko w #pracbaza jakoś się nauczyłem robić kariery, a tak to ciągle brakuje czegoś i nie wiadomo jak to osiągnąć. Ja np. mam problemy z samotnością se.
#przegryw #przegrywpo30tce
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mieli i Mirabelki jaka realna wycena #biznesplan analiza rynku dla firmy która docelowo nie ma być Januszexem z 5 pracownikami na krzyż z siedzibą w spelunie, a realnie działającym przedsiębiorstwem? #pracbaza #biznes #korposwiat daje ankiete na szybkie odpowiedzi, ale jak macie rozbudowane info to dawajcie w komentarzach ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jaka wycena biznesplanu, analizy rynku?

  • Do 1 k zl 18.2% (6)
  • 1-2 k 6.1% (2)
  • 2-4k 3.0% (1)
  • 4-6 k 12.1% (4)
  • 6-8 k 0% (0)
  • 8-10 k 3.0% (1)
  • Ponad 10 k 57.6% (19)

Oddanych głosów: 33

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wypełniam formularz dla pracodawcy i mam pole "Stosunek do powszechnego obowiązku obrony"
Lata temu dostałem tzw. B12 czyli odroczenie na pójście do wojska na 12 miesięcy z powodu chwilowej niezdolności, ale następnego roku znieśli obowiązkowy pobór.

Co mam wpisać? bo już sam nie wiem

#wojsko #armia #praca #pracbaza #prawo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od jakichś 4 tygodni bolą mnie plecy podczas wstawania kichania, schylania się, w okolicy rwy kulszowej. Dostanę na to l4 i na ile czasu mniej więcej? Praca fizyczna i ciężko mi coś dźwignąć jest.
#pracbaza #medycyna
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Veillo: Większość Polaków od zbyt długiego siedzenia ("uczą" tego w szkole) ma jakieś tam zmiany degeneracyjne w odcinku lędźwiowym, głównie L5-S1 (z autopsji). Tego nie da się zregenerować w kilka dni, raczej potrzeba lat. Można bardzo sobie poprawić (do stanu w pełni funkcjonalnego) jeśli będzie się przestrzegać pewnych zasad:
1. Sporo leżeć (przybierać możliwie jak najwięcej pozycji), jak już musimy siedzieć to zapewniamy ruch odcinkowi lędźwiowemu, można użyć nie za miękkiej
  • Odpowiedz
#przegryw #samotnosc #zwiazki #blackpill #przegrywpo30tce #tinder #p0lka #pracbaza #polska #ciekawostki #pieklomezczyzn

Dowiedziałem się, że mój dobry kolega ze studiów, ma bardzo ciężką depresję. To dobry chłopak, taki na ranę przyłóż, ufny wobec ludzi, gdy krytykowałem zachowania niektórych kobiet, zawsze stawał w ich obronie, choć sam nie miał u nich powodzenia.

U
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach