Mireczki, taki case w #pracbaza Stan faktyczny: zarabiam średnio, ale mam stanowisko niewymagające (na wolnym rynku mogę zarobić wiecej). Ta sytuacja mi pasuje, bo mam małe dziecko i mogę skupić się na niej gdy jest chora, odebrac ze żłobka o czasie etc. Znajoma z pracy, z którą współpracuję (w sumie dostarczam jej dane) idzie na macierzyński. Pracodawca wymyslil, że mam ją zastepwoac z obecnym wynagrodzeniem, co mi się nie podoba
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@justlogin: już rzucałem ze 3 razy, mając dziecko trochę inaczej się rzuca xD. Generalnie mamy managera niezłomengo, któy zawsze stawia na swoim (w efekcie ma sprawy w sądzie pracy). Dlatego sadze ze rpzy rzuceniu musiałbym szukac (a tego troche nie chce, bo mam work life balance jakiego oczekuje)
  • Odpowiedz
Jutro mam rozmowę telefoniczną w sprawie pracy, pierwszy etap.

Pewnie sie mnie zapytają dlaczego chce zmienić.

Jak kulturalnie powiedziec, ze mam dość chaosu, braku zarządzania i nepotyzmu w obecnej pracy? Tak zeby Anetka z HR zrozumiala, ale jednocześnie przepchnęła kandydaturę dalej??

#praca #pracbaza #hr #korposwiat
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zacząłem niedawno szukać pracy i to co się dzieje na OLX ale i nie tylko to jakiś cyrk. Pamiętam jak ludzie byli oburzeni, że w ogłoszeniach nie ma podawanych widełek zarobkowych ale nie spodziewałem się, że niektóre ogłoszenia nie będą zawierały nawet nazwy firmy której dotyczą xD
#pracbaza #praca
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę was, bo nie wyczymie.
5 firma w tym roku, po raz kolejny po miesiącu miodowym wszystko zaczyna mnie na nowo wk**, a szczególnie czynnik ludzki. Znowu pod koniec dnia jedyne co mi przychodzi do glowy to "trzeba tym jeb* w piz**." Nienawidzę pracy w zespole. NIENAWIDZĘ.

Podsuńcie mi proszę jakiś pomysl na pracę dla indywidualisty-odludka, gdzie kontakty z ludźmi będę ograniczal do minimum i żebym jednocześnie na koniec dnia mógl zaszyć
KumiiTsuu - Proszę was, bo nie wyczymie.
5 firma w tym roku, po raz kolejny po miesią...

źródło: 10

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś ma #krzeslobiurowe #fotelbiurowy Ikea bastboll
Siedziałem i na pierwszy rzut oka wydaje się wygodne i spoko.
Moje pytanie czy ktoś ma coś podobnego za mniejsze pieniądze i z dopuszczalnym obciążeniem nie 110 kg jak bastboll tylko np 150 kg? Nie ważę tyle ale może wtedy krzesło zwyczajnie więcej wytrzyma, a nie kosztuje ono 300 zł.
Siatka do siedzenia może być trochę inna, tzn ta jest ok,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siatka do siedzenia może być trochę inna, tzn ta jest ok, ale coś sprawdzonego przy większym i dłuższym obciążeniu może być ok..


@svenHan: Plusy i minusy siedziska z siatki:
+ lepsza wentylacja w lato;

- siedzisko jest
  • Odpowiedz
Chodziło mi o to że na spodzie może nie być siatki tylko coś innego


@svenHan: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać. Jeżeli fotel ma być wygodny to powinien być ergonomiczny.

Najtańsze markowe ergonomiczne z 5-letnią gwarancją zaczynają się od ~1200zł. Możesz zobaczyć i przymierzyć np.:
- Nowy Styl Navigo MESH który np. z mechanizmem synchronicznym FS, siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką
  • Odpowiedz