Mireczki, taki case w #pracbaza Stan faktyczny: zarabiam średnio, ale mam stanowisko niewymagające (na wolnym rynku mogę zarobić wiecej). Ta sytuacja mi pasuje, bo mam małe dziecko i mogę skupić się na niej gdy jest chora, odebrac ze żłobka o czasie etc. Znajoma z pracy, z którą współpracuję (w sumie dostarczam jej dane) idzie na macierzyński. Pracodawca wymyslil, że mam ją zastepwoac z obecnym wynagrodzeniem, co mi się nie podoba
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@pokey: rzuć wypowiedzenie, zawsze działa
- 2
@justlogin: już rzucałem ze 3 razy, mając dziecko trochę inaczej się rzuca xD. Generalnie mamy managera niezłomengo, któy zawsze stawia na swoim (w efekcie ma sprawy w sądzie pracy). Dlatego sadze ze rpzy rzuceniu musiałbym szukac (a tego troche nie chce, bo mam work life balance jakiego oczekuje)
- 16
Trzeba było się uczyć kłaść płytki i panele @model_trzy_zmianowy
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat

- 16
Taki wasz obraz programiści
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #kamilprogramista #medycyna #lekarz
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #kamilprogramista #medycyna #lekarz

Jutro mam rozmowę telefoniczną w sprawie pracy, pierwszy etap.
Pewnie sie mnie zapytają dlaczego chce zmienić.
Jak kulturalnie powiedziec, ze mam dość chaosu, braku zarządzania i nepotyzmu w obecnej pracy? Tak zeby Anetka z HR zrozumiala, ale jednocześnie przepchnęła kandydaturę dalej??
#praca #pracbaza #hr #korposwiat
Pewnie sie mnie zapytają dlaczego chce zmienić.
Jak kulturalnie powiedziec, ze mam dość chaosu, braku zarządzania i nepotyzmu w obecnej pracy? Tak zeby Anetka z HR zrozumiala, ale jednocześnie przepchnęła kandydaturę dalej??
#praca #pracbaza #hr #korposwiat
@bulbulator90 nigdy nie krytykuj starej firmy, mów że szukasz nowych wyzwań w nowej organizacji.
Kto sra na starego janusza nasra też na nowego, trzeba umieć grać w te gre
Kto sra na starego janusza nasra też na nowego, trzeba umieć grać w te gre
@bulbulator90: "zarządzanie procesami w obecnej organizacji nie zawsze bywa koherentne"
#pracbaza obóz pracy Boży

- 1
@Melkovva_ liczba jego 666
@Zajszczanjec a spoko
- 13
Taka wasza nagroda za nadgorliwość
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #kamilprogramista #spryntyjacka
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #kamilprogramista #spryntyjacka

@elo_kebab: natura
- 29
@elo_kebab: Dawałeś prompta, że żona ma mieć wiecznie naburmuszony wyraz twarzy, czy AI już takie mądre, że samo dodało jak zobaczyło prompt w polskim języku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 23
@gieldowySyzyf: bez kitu, samo dodało xD Ja dodaje tylko opis wyglądu postaci i tekst xD
- 17
- 12
Ooooo xDDDD
Jaca aka @Ksiega_dusz w biurze
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #kamilprogramista #spryntyjacka
Jaca aka @Ksiega_dusz w biurze
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #kamilprogramista #spryntyjacka

@elo_kebab: widzę czasem takich oskarów z takim wyrazem twarzy normalnie, nie wiem, to chyba jakaś frustracja tych ludzi
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@elo_kebab: hahahaha o kur xDD
- 12
Spowiedź CRUDiarza
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #kamilprogramista #spryntyjacka
#programowanie #programista15k #pracait #pracbaza #korposwiat #kamilprogramista #spryntyjacka

- 2
nieudany prompt https://streamable.com/364m48

Tak wszyscy strasza że spawanie niezdrowe, że sie umiera szybko, że szkodliwe i niszczące.
A nikt sie nie zastanawiał - a po co tak żyć długo? Nie ma sensu #pracbaza #pracaspawaczamnieprzeistacza
A nikt sie nie zastanawiał - a po co tak żyć długo? Nie ma sensu #pracbaza #pracaspawaczamnieprzeistacza
@stary_grat: właśnie po co żyć jak nie można spawać ¯\(ツ)/¯
- 0
@AEZAKMI_: chcialbym byc tak zadowolony z roboty ktora robie i zebym mogl sam tak powiedziec heh
źródło: temp_file3377875149886341584
Pobierz@SmokStarodawny:
składana metrówka - jest
flanela w kratę - jest
od razu widać, że fachowiec (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
składana metrówka - jest
flanela w kratę - jest
od razu widać, że fachowiec (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 0
Plusy pracy od 4 do 12 to fajrant o 12. Mimusy to wstawanie o 2:30 #pracbaza
- 1
@chudykbr 1. olx to jeden wielki scam.
2. kto używa olx do szukania robo?
2. kto używa olx do szukania robo?
- 1
@razdwatrzy55 też to zaznaczyłem znajomemu, że bez podania nazwy firmy system nie powinien mieć możliwości puszczenia takiego ogłoszenia
#pracbaza #bekazjanuszy #januszebiznesu
fajne zlecenie znalazłem na asystenturę online. Jakieś tam korespondowanie z ludzmi, do tego excele itd. Ale stawka godzinowa mnie rozwala
fajne zlecenie znalazłem na asystenturę online. Jakieś tam korespondowanie z ludzmi, do tego excele itd. Ale stawka godzinowa mnie rozwala
źródło: image
Pobierz@cornel9192: szukają jelenia w stylu wannabe praca zdalna, choy że za psie pieniądze ważne by na czitosy i browara było bo i tak cap siedzi i śmierdzi na garnuszku u mamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Proszę was, bo nie wyczymie.
5 firma w tym roku, po raz kolejny po miesiącu miodowym wszystko zaczyna mnie na nowo wk**, a szczególnie czynnik ludzki. Znowu pod koniec dnia jedyne co mi przychodzi do glowy to "trzeba tym jeb* w piz**." Nienawidzę pracy w zespole. NIENAWIDZĘ.
Podsuńcie mi proszę jakiś pomysl na pracę dla indywidualisty-odludka, gdzie kontakty z ludźmi będę ograniczal do minimum i żebym jednocześnie na koniec dnia mógl zaszyć
5 firma w tym roku, po raz kolejny po miesiącu miodowym wszystko zaczyna mnie na nowo wk**, a szczególnie czynnik ludzki. Znowu pod koniec dnia jedyne co mi przychodzi do glowy to "trzeba tym jeb* w piz**." Nienawidzę pracy w zespole. NIENAWIDZĘ.
Podsuńcie mi proszę jakiś pomysl na pracę dla indywidualisty-odludka, gdzie kontakty z ludźmi będę ograniczal do minimum i żebym jednocześnie na koniec dnia mógl zaszyć
źródło: 10
Pobierz@KumiiTsuu: praca maszynisty, szczególnie PKP Cargo
- 0
Czy ktoś ma #krzeslobiurowe #fotelbiurowy Ikea bastboll
Siedziałem i na pierwszy rzut oka wydaje się wygodne i spoko.
Moje pytanie czy ktoś ma coś podobnego za mniejsze pieniądze i z dopuszczalnym obciążeniem nie 110 kg jak bastboll tylko np 150 kg? Nie ważę tyle ale może wtedy krzesło zwyczajnie więcej wytrzyma, a nie kosztuje ono 300 zł.
Siatka do siedzenia może być trochę inna, tzn ta jest ok,
Siedziałem i na pierwszy rzut oka wydaje się wygodne i spoko.
Moje pytanie czy ktoś ma coś podobnego za mniejsze pieniądze i z dopuszczalnym obciążeniem nie 110 kg jak bastboll tylko np 150 kg? Nie ważę tyle ale może wtedy krzesło zwyczajnie więcej wytrzyma, a nie kosztuje ono 300 zł.
Siatka do siedzenia może być trochę inna, tzn ta jest ok,
Siatka do siedzenia może być trochę inna, tzn ta jest ok, ale coś sprawdzonego przy większym i dłuższym obciążeniu może być ok..
@svenHan: Plusy i minusy siedziska z siatki:
+ lepsza wentylacja w lato;
- siedzisko jest
Chodziło mi o to że na spodzie może nie być siatki tylko coś innego
@svenHan: Foteli nie da się polecić (każdy ma inne wymiary, proporcje i wymagania) - trzeba je po prostu przymierzać. Jeżeli fotel ma być wygodny to powinien być ergonomiczny.
Najtańsze markowe ergonomiczne z 5-letnią gwarancją zaczynają się od ~1200zł. Możesz zobaczyć i przymierzyć np.:
- Nowy Styl Navigo MESH który np. z mechanizmem synchronicznym FS, siedziskiem tapicerowanym (pokrytym 50mm pianką




























#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat #pracbaza