I dlatego fimy upadają. Wiadac to dobrze na przykładzie kierowców ciężarówek. Jeżdżą tylko tyle na ile pozwala tachograf. Jest pilna dostawa to pauzy nie skróci nawet o minutę! Tachografem sie zaslania. Zato spróbuj mu 200 zl zapomnieć zapłacić to zaraz krzyk podosi. Tacy sa roszczeniowi, niewdzięczni i malo zaangażowani. Też z firmą się nie utożsamia- przynajmniej pozytywnie - bo mówi ze u dziada robi
#pracbaza #bekaztransa #takaprawda
robert5502 - I dlatego fimy upadają. Wiadac to dobrze na przykładzie kierowców ciężar...

źródło: Screenshot_2024-10-29-08-57-15-277

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boska_Klaudia: widzę że zawiść w narodzie nie ginie. Zwolnienia grupowe dotykają obecnie coraz więcej pracowników w Polsce, nie tylko z branży IT. Ludzie którzy przestają zarabiać, przestają też wydawać. Dzięki temu mniej zarobi fryzjerka, glazurnik, mechanik, masażysta i inni lokalni usługodawcy. Ida chude lata i nie ma się z czego cieszyć.
  • Odpowiedz
8 rano w #pracbaza . Na przyuczeniu,na moim stanowisku chłopak 22 lata, śmierdzi niemiłosiernie tak, jakby antyperspirant był mu obcy. Drugi typ 28 lat, identyczny przypadek, potrafi 5 dni z rzędu przyjść w tej samej koszulce, mimo ze jest „biurowym” j---e od niego na kilka metrów xD no k---a co jest z tymi ludźmi nie tak #pracbaza #zalesie #smierdziele
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gupiutki O k---a. W końcu ktoś zadał to pytanie, które nurtowło mnie przez całe życie. Nie wiem, ale też znam. Jak studiowalem to z braku laku dorabiałem sobie w restauracji, codziennie do pracy facet przychodzi po prysznicu w czystym uniformie, a w sportowej torbie oprócz kanapek miałem świeży t-shirt, żeby nie z-----c bluzy. Dbając o higienę nawet nie używam antyprespirantów bo po co, a spotkalem takich ludzi (właśnie tak jak piszesz)
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
6 lat temu przeszedłem z działalności na UoP. Chociaż głównie branża IT, to zadanie w większości HR. Prawie 3 lata w jednej firmie na UoP i coraz bardziej boli drugi próg dodatkowy (podstawa 19k brutto, od niedawna dodatkowo prowizja ze względu na wsparcie sprzedaży). Dzięki UoP łatwiej było o hipotekę i pewnie przeżyłem 3 fale zwolnień, ale kusi mnie perspektywa większego $ w kieszeni.
Ktoś z Was w
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: powiększająca się rodzina to jeb pójdę na b2b żeby mieć troszkę więcej $ ale w--------ą mnie przy każdym zawahaniu finansowym w firmie xD, outstanding move niektórym to serio kasa mózg zżera
  • Odpowiedz
Jaka była najbardziej żenująca i januszowa propozycja pracy, jaką dostaliście? Ja raz poszedłem do janusza produkującego meble na rozmowę o "pracę biurową" - okazało się, że miałbym zajmować się papierami, fakturami, kontaktem z klientami, ogarnianiem social mediów firmy, a jak się dowiedział, że coś tam lekko liznąłem html/css na studiach, to mu się tak oczka zaświeciły, bo mógłbym spróbować postawić nową stronę firmy jak nie będę miał innych palących zajęć (XD) No
lysyzlombardu - Jaka była najbardziej żenująca i januszowa propozycja pracy, jaką dos...

źródło: images

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 638
@xiv7: może i mem, ja widziałem ją na własne oczy XD rozumiem Twój punkt widzenia i oczywiście, że prowadzenie firmy to nie jest prosta sprawa, ale z drugiej strony, to tak też wygląda rzeczywistość Polski powiatowej - zatrudnić andrzejka na najniższej krajowej, żeby robił to, co w normalnej firmie robią 3 osoby (albo 3 firmy wystawiają faktury za te usługi), a samemu jeździć luksusowymi furami, budować domy dla swoich dzieci
  • Odpowiedz
To nie fake. Ankieta tv republika na youtube...
Generalnie od czasu do czasu wlaczalem sobie ta telewizje i w 99.9% przypadkow tam leci taka agresja, hejt, klamstwa, insynuacje z d--y na partie rzadzaca ze niedlugo serio jakiś widz moze zrobic krzywde fizyczną przeciwnej partii

#tvrepublika #j--------e #polityka #pracbaza #praca #bekazlewactwa #bekazpisu #polityka
Milo900 - To nie fake. Ankieta tv republika na youtube...
Generalnie od czasu do czas...

źródło: temp_file7123421615745385332

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A najlepsze, że starzy ludzie to oglądają i są kodowani.
Moi teściowie ciągle leci Republika TV, a jak coś powiesz na PiS to dosłownie warczą xD
Sakiewiczowi się lepszy udał eksperyment z emerytami, niż Pawłowowi z psami xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 195
@markhausen to jest straszne, generalnie jednak pis caly czas ma jednak wysokie notowania.

Najgorzej ze tez ludzie 40+ albo 20+ moga lykać te brednie i serio pis za kilka lat moze wygrać wybory.

Teraz przedstawiaja siebie jako uciśnionych, pokrzywdzonych itp.
A jednak ta telewizja ma duza ogladalnosc
  • Odpowiedz
  • 5
@Indygolas wiem. Gratuluje ale sama wszywka wywola jedynie reakcje chemiczne podczas próby picia. Polecam terapie i zmianę życia, Funkcjonowania. Jestem w trakcie odwykowej i jest zajebiscie
  • Odpowiedz
Dzisiaj cała klasa na matematyce zachowywała się skandalicznie (nie będę wchodził w szczegóły bo mi brak słów na zachowanie młodzieży). To było ponad moje kompetencje jako nauczyciel wspierający, który z resztą musi z nimi pracować. Przecież to jest jakiś dramat. Ich rodzicom pewnie musi być niezmierzony wstyd, że ich dzieci się tak zachowują w szkole, choć od jakiegoś czasu zaczynam zakładać, że niewiele to ich obchodzi. My belfry się produkujemy, żeby dzieciaki
NevermindStudios - Dzisiaj cała klasa na matematyce zachowywała się skandalicznie (ni...

źródło: Blog-pic-stupid-things-people-say-about-stress

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurna zrobiłam dziadkowi w pracbaza program który sam mu liczy dane bo się biedak męczył z tym tygodniami. Ja to rozumiem że w tym wieku się nie ogarnia kompa i nie wyśmiewam tego. Ale dziadek nic mi na to nie odpowiedział. Trochę się cykam czy nie zj3balam. Może to jakaś nie pisana zasada była żeby mu takich formatek nie robić bo go to urazi. Dylematy. #pracbaza człowiek chce dobrze. A
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szynszyla2018: Nie robi się czegoś dla kogoś jak on tego nie chce/nie prosił. Jeśli z------ś coś w formatce i on tego użyje i mu źle policzy to ty dostaniesz zjebe, nie on. Więc po co?
  • Odpowiedz
#programowanie #programista15k #programista25k #pracbaza #java #pracait #kryzysit #korposwiat

Stan księgowości w 2024 roku:
- szeregowa księgowa co ma 2 lata expa (25 lat około) ma 11k brutto
- senior księgowa (30 lat około) ma 7 lat expa i 15k brutto czyli 10k na ręekę
- senior księgowa poza etatem obsługuje faktury CRUDiarzom
nad__czlowiek - #programowanie #programista15k #programista25k #pracbaza #java #praca...

źródło: senior

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#pracait #pracbaza #praca #finanse

Mirki mam problem. Skończyłem Finanse i Rachunkowość, nie byłem za dobrym studentem i za wiele nie umiałem. Poszedłem najpierw pracować do urzędu a później do korpo. Generalnie zarabiałem około 4000 zł netto na rękę, byłem niezadowolony, musiałem zmuszać się do pracy.
W międzyczasie codziennie widziałem na wykopie, 4baiters i pracuj.pl jak to informatykom płacą po 10k, 15k,
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie ja znajdę pracę w Wawie teraz, jak w IT jest słaby rok, a do fizycznej nie bardzo się nadaję, przez uszkodzony kręgosłup? ()
Żabka? Jakiś przedstawiciel handlowy? (ale auta nie mam, więc nie wiem). Uber? (ponoć są jakieś wypożyczalnie pod Ubera)
#pracbaza #przegryw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sxilll: ??
A gdzie niby mam mieszkać? Jak trzeba będzie się przeprowadzić za pracą to trudno, ale jakąś sensowną a nie g---o-robotą xd
A sensowna praca tak się składa zazwyczaj jest w dużych miastach wojewódzkich a nie malutkich powiatowych.
  • Odpowiedz