Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Adams88878
Adams88878

Adams88878

Dołączył 12 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12618
  • Znaleziska 10040
  • Mikroblog 2578
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 27
KasparowGaming
KasparowGaming
21.06.2026, 07:41:16
  • 2
Jeździcie w taką patelnię? Ja odpadam powiem szczerze. Wczoraj było 29 stopni to pojechałem dopiero o 19 na drogę krajową. Zawsze można na zdrapkę ale nie chcę być gościem tutejszego soru.
#motocykle
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 21.06.2026, 18:17:57 via Wykop
  • 1
@KasparowGaming: my jeździmy, cienki mesh i dobrze wentylowany kask robią robotę, nawet na tak obudowanym motocyklu jak FJRa
Adams88878 - @KasparowGaming: my jeździmy, cienki mesh i dobrze wentylowany kask robi...

źródło: 20260621_114657

Pobierz
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 21.06.2026, 21:23:17 via Wykop
  • 0
@WybuchowyCzajnik: dlatego jak we Włoszech jeździłem na zdrapkę (w szortach i klapkach) to w giry było goręcej od silnika niż jakbym jechał w spodniach
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 19.06.2026, 20:41:53
  • 7
Kurevsko dobre zakręty i widoki
#motocykle #czechy
Adams88878 - Kurevsko dobre zakręty i widoki
#motocykle #czechy

źródło: 20260619_205406

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
19.06.2026, 21:11:57 via Wykop
  • 0
@Grzybnia: dokładnie, droga 457 w Czechach
  • Odpowiedz
bezsensutenwykop
bezsensutenwykop
bezsensutenwykop
19.06.2026, 17:16:50
  • 0
Chciałem zapytać bardziej doświadczonych moto koreczków o opinie. Co sądzicie o cf moto 450mt? Chciałbym kupić go jako swój pierwszy motocykl który byłby dla mnie takim motocyklem uniwersalnym - dojazdy do pracy, czasem jakiś szutr, trasa typu 150 km co któryś weekend. Nie zależy mi na tym żeby być demonem prędkości, bardziej na komforcie, lekkości w prowadzeniu o żeby się na czymś pouczyć przez najbliższe dwa trzy lata. Mam 33 lata 180
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 19.06.2026, 20:38:11 via Wykop
  • 0
@bezsensutenwykop: będzie Pan zadowolony. Ja wybrałem Himalayana bo lubię dźwięk singielka,
  • Odpowiedz
motospamer
motospamer
18.06.2026, 21:44:33
  • 4
Dobra, ja spadam na vikent na Czechy #motocykle #spierdotrip
motospamer - Dobra, ja spadam na vikent na Czechy #motocykle #spierdotrip

źródło: 1000022993

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 19.06.2026, 05:39:29 via Wykop
  • 1
@motospamer: ja dzisiaj lecę. Pewnie zawitam na Jesenik na knedliki( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
4goldchains4
4goldchains4
4goldchains4
16.06.2026, 17:32:56
  • 0
Byłem zobaczyć honde hornet 750 2023 z ogłoszenia od handlarza sprowadzoną z Francji. Przebieg 2500km, lekko podejrzanie niska cena, (23400) z motocyklem wszystko w porządku, jedzie prosto, lekkie zarysowania, odcisk od skrzywionej dzwingi zmiany biegow (wygląda na lekki szlif). Natomiast w rejestrze pojazdów w francji (certyfikat z ANTS) jest informacja o blokadzie rejestracji, z powodu uszkodzenia pojazdu. Czy to oznacza że nie będę go mógł zarejestrować w Polsce? Czy ten wpis nie
4goldchains4 - Byłem zobaczyć honde hornet 750 2023 z ogłoszenia od handlarza sprowad...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-16 193213

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 17.06.2026, 06:55:10 via Wykop
  • 1
@sosiwoczostkowe: nie ma bata, że lagi się wygięły od upadku w garażu
  • Odpowiedz
fotograf_warszawiak
fotograf_warszawiak
15.06.2026, 07:10:12
  • 13
Lubię wracać na #motocykle w miejsca, w których już byłem. Tutaj 2018 vs 2026. Widok tak samo piękny, zmieniło się tylko Suzuki :)
fotograf_warszawiak - Lubię wracać na #motocykle w miejsca, w których już byłem. Tuta...

źródło: bieszczady1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 15.06.2026, 11:37:33 via Wykop
  • 1
@fotograf_warszawiak: @motospamer same brothers( ͡° ͜ʖ ͡°)
Adams88878 - @fotograf_warszawiak: @motospamer same brothers( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 20260615_133629

Pobierz
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 15.06.2026, 11:39:23 via Wykop
  • 1
@Adams88878:
Adams88878 - @Adams88878:

źródło: 20260615_133833

Pobierz
  • Odpowiedz
motospamer
motospamer
21.05.2026, 16:10:56
  • 3
Dear Diary. Plan już jest! 29.05-7.06 chłopcy nakedowcy naqrviają do Neapolu. Łódź-Modena autostradka, dalej bokami po włoskim bucie, Amalfi Coast i Neapol, powrót autostradką, a jak w Dolomitach na początku czerwca na górze będzie bez śniegu to ugryziemy Sella Ronda. Uważam, że głupotą jest jeździć tam przy 6 stopniach C.

Nie lubię z nikim jeździć, ale mam gosteczka, dobrego zawodnika na MT09. Ubiegłego lata po całym dniu latania po Rumunii wqrvił się
motospamer - Dear Diary. Plan już jest! 29.05-7.06 chłopcy nakedowcy naqrviają do Nea...

źródło: asasd

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 21.05.2026, 21:37:49 via Wykop
  • 0
@motospamer: ooo, może się spotkamy po drodze. Ja jutro popołudniu na Sycylię cisnę. Mam na to 17 dni. Miała być Grecja, ale jakoś włoskie żarcie bardziej mi podchodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 22.05.2026, 09:54:45 via Wykop
  • 0
@motospamer: pewnie tak( ͡° ͜ʖ ͡°) Koń objuczony i już się rwie do galopu.
Adams88878 - @motospamer: pewnie tak( ͡° ͜ʖ ͡°) Koń objuczony i już się rwie do galop...

źródło: 20260522_114110

Pobierz
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 21.05.2026, 09:28:02
  • 3
Latarka PRL
#prl #socjalizm #nostalgia
Adams88878 - Latarka PRL
#prl #socjalizm #nostalgia

źródło: 20260521_112550

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
21.05.2026, 10:03:07 via Wykop
  • 1
@Trampoliniusz-Pompka: dzięki za przypomnienie. Zapomniałem że tak się na nią mówiło( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 17.05.2026, 05:39:45
  • 70
Tofik. Chyba za wcześnie na wstawanie.
#pokazpsa
Adams88878 - Tofik. Chyba za wcześnie na wstawanie. 
#pokazpsa

źródło: 20260517_072859

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
17.05.2026, 05:41:35 via Wypiek
  • 4
@Adams88878 Generalnie kocham kotki, ale jakbym miał wybrać pieska to właśnie Beagla. Ale fajne pieski są. Nawet bym sobie na spacery wychodził. No ale nikt mi nie da Beagla za darmo.
  • Odpowiedz
ulath
ulath
17.05.2026, 06:08:24 via Wykop
  • 6
@Mega_Smieszek: strasznie szczekają, nie wiem czy wszystkie ale tymi co miałem kontakt
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 15.05.2026, 19:40:13
  • 3
W końcu jest. Dotarł dedykowany interkom od Cardo do HJC.
#motocykle #interkom
Adams88878 - W końcu jest. Dotarł dedykowany interkom od Cardo do HJC.
#motocykle #in...

źródło: 20260515_213415

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
15.05.2026, 20:14:36 via Wykop
  • 0
@planarize: to co wymieniłeś to dla mnie same plusy :) Nie cierpię wystających interkomów. W tym Nolanie akurat mam Senę, ale też dedykowana do tego kasku. Do HJC chciałem senę (smart hjc 50b) ale oddałem bo to szajs...
Adams88878 - @planarize: to co wymieniłeś to dla mnie same plusy :) Nie cierpię wysta...

źródło: 20260515_221851

Pobierz
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
15.05.2026, 20:24:00 via Wykop
  • 1
@planarize: 40, ale kusi mnie zamówić 45, bo miejsce jest. W Nolanie jest lepiej ładowanie rozwiązanie (jeszcze mini usb), w Cardo wystaje krótki kabelek z.gniazdem usb-c który się chowa pod kołnierzem
Adams88878 - @planarize: 40, ale kusi mnie zamówić 45, bo miejsce jest. W Nolanie jes...

źródło: 20260515_221744

Pobierz
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
15.05.2026, 21:08:49 via Wykop
  • 1
@tagan: od niedawna, dopiero mi dzisiaj przyszedł. Ja mam HJC 4x (oparty na Freedconn 4X), jeszcze jest HJC spirit za jakiś czas ma wyjść HJC Packtalk (oparty na Packtalk Edge). Do nowych Shoei też zresztą są. Na RPHA 91 za dużo km nie zrobiłem, bo czekałem za.interkomem, ale kask zajebisty, cichy. w teście champion helmets to najcichszy kask (rpha 71 miał 98 dB a rpha91 - 95 dB) przy 130km/godz.
Adams88878 - @tagan: od niedawna, dopiero mi dzisiaj przyszedł. Ja mam HJC 4x (oparty...
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
15.05.2026, 21:16:55 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
15.05.2026, 22:59:29 via Wykop
  • 1
@xede: tu akurat racja. W rpha 91 gdy otworzysz górną wentylację to wieje po skalpie strasznie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
16.05.2026, 07:04:07 via Wykop
  • 0
@xede: też jeżdżę w stoperach, nie wyobrażam sobie bez.
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
16.05.2026, 07:49:52 via Wykop
  • 1
@fotograf_warszawiak: Freecom 4x. Nie jeżdżę w dużych grupach więc brałem bez mesha. Połączysz tym 4 interkomy po bluetooth, innych marek również. Jest jeszcze dostępny Spirit (bez JBL i komend głosowych) a niedługo ma także wyjść HJC Packtalk - odpowiednik Cardo Edge z meshem.
Do Shoei natomiast dostępne są 4x-S i packtalk-S
Adams88878 - @fotograf_warszawiak: Freecom 4x. Nie jeżdżę w dużych grupach więc brałe...

źródło: Screenshot_20260506_083752_YouTube

Pobierz
  • Odpowiedz
motospamer
motospamer
14.05.2026, 20:53:26
  • 7
Mapka - podsuma greckiej ekspedycji pomiarowej, 2 tygodnie jazdy przeplatane czilowaniem i home/beach office.

Poniżej wrzucę obrazki z ostatniej fajnej traski. Ledwo 80km +powrót, z przystankami co 5-10km bo człek wyposzczony od fajnych widoczków. Zleciał cały dzień od 10 rano do zachodu. Płynne zakręty, woda po lewo, góry po prawo, gorczek ryżu z sosem, 6 jaj na twardo, butla wody, 2 kawki po drodze w tradycyjnych barach i humor gituwa.

Najlepsze co
motospamer - Mapka - podsuma greckiej ekspedycji pomiarowej, 2 tygodnie jazdy przepla...

źródło: 1000020474

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 15.05.2026, 05:11:43 via Wykop
  • 0
@motospamer: podrzuć jakieś miejscówki i trasy jak masz, bo też się wybieram. Dzięki
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 15.05.2026, 09:06:16 via Wykop
  • 0
@motospamer: jeszcze nie nic nie wiem, a chce za tydzień jechać( ͡° ͜ʖ ͡°) chcę połączyć plażing z zakrętami, dobre drogi i małe plażę i zatoczki gdzie można podjechać motorynką pod samą plażę
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 15.05.2026, 18:56:16 via Wykop
  • 0
@motospamer: zawsze tak jezdzę, mam jakiś mniej więcej cel i jakieś punkty a reszta wychodzi po drodze. Jak żony się zapytali kiedyś ziomki na parkingu gdzie jedziemy to ona na to - nie wiem, gdzie śpicie - nie wiem, a skad prom macie - nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) na to koleś - ale zajebiście. Dobrze, że chociaż wiedziala ze na Sardynię ciśniemy :) W
Adams88878 - @motospamer: zawsze tak jezdzę, mam jakiś mniej więcej cel i jakieś punk...

źródło: 20250530_120442

Pobierz
  • Odpowiedz
Arno1d
Arno1d
04.05.2026, 20:38:00
  • 2
#motocykle było w majówkę co jeżdzone/latane/ciorane/tasiane( ͡º ͜ʖ͡º)?
Arno1d - #motocykle  było w majówkę co jeżdzone/latane/ciorane/tasiane( ͡º ͜ʖ͡º)?

źródło: 13802

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 05.05.2026, 06:58:32 via Wykop
  • 1
@Arno1d: jeszcze jak( ͡° ͜ʖ ͡°)
Adams88878 - @Arno1d: jeszcze jak( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 20260502_123319

Pobierz
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 05.05.2026, 09:28:51 via Wykop
  • 1
Nie tylko. Lasy też rozjeżdżają( ͡° ͜ʖ ͡°)
Adams88878 - Nie tylko. Lasy też rozjeżdżają( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 20260502_140355

Pobierz
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 29.04.2026, 17:22:46
  • 21
#pokazpsa
Adams88878 - #pokazpsa

źródło: 20260429_191815

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qwero
Qwero
22.04.2026, 17:44:38
  • 1
#motocyklisci #motocykle

Mijasz skuter – lewa w górę. Mijasz Policję na moto – lewa w górę. Nagle widzisz quadowca.

  • Quadowcy? Ble... Ignoruję. 48.2% (27)
  • Lewa w górę! 8.9% (5)
  • Kiedyś LwG, ale nie odwzajemniali, więc teraz nic. 14.3% (8)
  • Dla nich mam inny gest. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 28.6% (16)

Oddanych głosów: 56

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 22.04.2026, 20:27:05 via Wykop
  • 1
@WarszawskiRozpylacz: a jak ktoś jeździ i enduro, i sportem, i sportowym turystykiem i czasami quadem to co wtedy
  • Odpowiedz
WybuchowyCzajnik
WybuchowyCzajnik
22.04.2026, 19:55:42
  • 9
Dzisiaj szybka ewakuacja z roboty i pojechałem sobie na jedną z moich ulubionych miejscówek. Trasa taka sobie, ale fajnie tam posiedzieć i pooglądać widoki.
Nie wziąłem co prawda pod uwagę tego, że będzie tam sporo zimniej i wypizdzilo mnie okrutnie, ale warto było xD
#motocykle
WybuchowyCzajnik - Dzisiaj szybka ewakuacja z roboty i pojechałem sobie na jedną z mo...

źródło: IMG_2599

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 22.04.2026, 20:25:28 via Wykop
  • 0
@WybuchowyCzajnik: jakie okolice?
  • Odpowiedz
richr
richr
richr
20.04.2026, 08:10:19
  • 0
Mam 20k i takie propozycje. Miasto, wyjazdy w europie. Co wybrać i dlaczego?
#motocykle

Który?

  • R1200gs z 2009 24.3% (9)
  • Vstrom 1000 z 2014 75.7% (28)

Oddanych głosów: 37

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 21.04.2026, 07:57:51 via Wykop
  • 2
@Man_of_Gx: @pjoterhandlarzimporter ja latam z plecakiem po Europie i to uwielbiam.
Adams88878 - @ManofGx: @pjoterhandlarzimporter  ja latam z plecakiem po Europie i to ...

źródło: 20250530_120442

Pobierz
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 22.04.2026, 20:24:26 via Wykop
  • 1
@pjoterhandlarzimporter: to już moja druga FJR, wcześniej miałem starszy model z 2009. Jednego dnia możesz zrobić 1100 km z żoną i bagażem, a na drugi latać na pusto po górskich winklach. A do jazdy solo mam takie cuś
Adams88878 - @pjoterhandlarzimporter: to już moja druga FJR, wcześniej miałem starszy...

źródło: 20260321_130422

Pobierz
  • Odpowiedz
Kidd_Slave
Kidd_Slave
21.04.2026, 15:40:15
  • 9
Dziś motorek odebrany, walnąłem 160 km a teraz popijam kawusię

#motocykle
Kidd_Slave - Dziś motorek odebrany, walnąłem 160 km a teraz popijam kawusię 

#motocy...

źródło: IMG_3280

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 21.04.2026, 17:47:32 via Wykop
  • 2
@Kidd_Slave: tak trza żyć
  • Odpowiedz
Adams88878
Adams88878
Adams88878 17.04.2026, 07:31:41
  • 62
Firmowe koty
#pokazkota #pracbaza
Adams88878 - Firmowe koty
#pokazkota #pracbaza

źródło: 20260417_080914

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878
Autor
17.04.2026, 07:40:48 via Wykop
  • 37
@Adams88878:
Adams88878 - @Adams88878:

źródło: 20260417_080908

Pobierz
  • Odpowiedz
richr
richr
richr
11.04.2026, 14:43:49
  • 0
Motocykl na miasto oraz w trasy po europie do 20k pln, chciałbym aby był wygodny dla 2 osób i od zera do 100 robił w ok 4sek.

Wyszło mi fjr1300, co sądzicie, byłoby spoko czy lepiej szukać czegoś innego? Jak innego to co i dlaczego?
Miasto większość czasu, Europa kilka razy w roku.

#motocykle
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Adams88878
Adams88878
Adams88878 11.04.2026, 15:04:42 via Wykop
  • 0
@richr: Mam FJR 1300 z 2019 pólautomata ale jakbym miał większość czasu nim jeździć po mieście, to lepiej co innego
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 12.05.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.05.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking