Najwspanialszy system na świecie - kapitalizm w praktyce, czyli k-------e się daje możliwość łatwej drogi do zostania wyższą klasa średnią (postęp - p---------a nie musi mieć ciągłego, fizycznego kontaktu z innymi facetami dzięki największemu wynalazkowi tych czasów jakim jest onlyfans). W przypadku innych pożytecznych zawodów jedyne czego można się dorobić to garb, siwe włosy i krzywe spojrzenie innych ludzi na ulicy
#antykapitalizm #kapitalizm #praca #pracbaza
MichuTop - Najwspanialszy system na świecie - kapitalizm w praktyce, czyli k-------e ...

źródło: IMG_5645

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MichuTop I oczywiście jak nazwiesz ją po imieniu to feministki na ciebie nalecą. A dzieci nagrywające w limanowej filmy dla dorosłych? Mamy uwierzyć że tego typu „gwiazdy” nie mają na to wpływu? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Suplementuję się SFD

Jem w Kuchni Vikinga

Inwestuje w ZondaCrypto

Płacę kartą ZEN

Szukam pracy na RocketJobs

Zastawiam dobytek w STS
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#biznes #przegryw #praca #pracbaza

Przyjeżdżają z zagranicy i pokazują nam jak należy pracować i się starać.
My Polacy chyba już zapomnieliśmy że nadal jesteśmy krajem na dorobku.
Nie narzekaj polaku tylko pracuj.
NiezlyJestes - #biznes #przegryw #praca #pracbaza

Przyjeżdżają z zagranicy i pokazuj...

źródło: 1000016149

Pobierz

Jesteś przedsiębiorcą,co wybierzesz?

  • Obcokrajowca - nie straszna mu praca 10-12h /7 dni 67.5% (27)
  • Polak chce pracować 8h 5 dni w tygodniu 32.5% (13)

Oddanych głosów: 40

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak anulować wypowiedzenie w pracy po 10 latach?
Czy jak złożyłem wypowiedzenie w pracy w której pracuje ponad 10 lat, zostało ono zaakceptowane, podpisane, wybrałem też urlop, okres wypowiedzenia mi się kończy na koniec kwietnia, to czy mogę to jeszcze anulować? Po prostu nie przemyślalem tego, zawalili mnie na początku roku dodatkową pracą, cały styczeń chodziłem i próbowałem się zwolnić, były negocjacje, podwyżki, prośby, itp. Ale odpuścili i podpisali wypowiedzenie. Oczywiśćie
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Jak w normalnej atmosferze się rozstawaliście, nikt, zwłaszcza Ty, nie odwaliłeś niczego na pożegnanie, to przecież można wrócić do szefostwa i zapytać. Jednocześnie powiedzieć z czego wynikało Twoje nastawanie, ale w gruncie rzeczy to dobrze Ci się pracowało. Jak nikogo nie mają, to całkiem prawdopodobne, że Cię zostawią. Mnie szef do ostatniej chwili namawiał jak się zwalniałem a i furtkę mi zostawił mówiąc, że jakbym chciał jeszcze wrócić, to
  • Odpowiedz
@wezsepigulke:

Ryzyko choćby takie, że sobie złamiesz nogę, będziesz chciał pojechać na wakacje z dziewczyną, pomieszasz paliwo czy narozrabiasz ciężarówką.

Dlatego gdy robisz etat nie powinieneś być na żadnym b2b bo to żadne b2b nie jest...

Tym bardziej że na uop na adr masz też warunki szkodliwe.
  • Odpowiedz
Japier**le właśnie widzę ogłoszenie. Jazda busem kurnik po kraju od pon-piatku, weekend w domu za 6000 brutto czyli 4400 netto. Czyli nie ma cię praktycznie w domu tylko ciągle w pracy, sranie gdzieś po cpn-nach albo w lesie, mycie się po jakiś zajazdach wszystko za magiczne kur*a 4400 do ręki !!! Ja pierdole czy tych skur*synów już poje**balo do reszty??? Jak w normalnej robocie 8 godzin dziennie tez tyle zarobisz,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#praca Szukam pracy od no powiedzmy dwóch dni. Budowlanka 9 lat doświadczenia głównie wykończeniówka i roboty zbrojarskie.
I teraz pytanie do kogoś kto robi, ile wołać od pracodawcy albo ile mogę dostać np. w Krakowie bo tam napisałem.
Bardzo szybko się odezwał jedna z firm ale nie podali konkretów tylko powiedzą że będą dzwonić.
Ciekaw jestem ile można zarobić, godzina na czysto, nadgodziny, jakieś premie itd.
Ja pracowałem w jednej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem chatLGBT : proszę tutaj wpisywać swoje prompty jeśli nudzisz się w pracy.

UWAGA ! Nie gwarantuję poprawności politycznej, odpowiadam jak jest bez pudrowania

#praca #pracbaza #korposwiat #niewygodnepytania #chatgpt #ai #sztucznainteligencja #programista15k #it #chat #pytaniedoeksperta #lgbt #lpg #puder #technologia #nauka
pearl_jamik - Jestem chatLGBT : proszę tutaj wpisywać swoje prompty jeśli nudzisz się...

źródło: 8xjbM6HsmrgsHH7Tc5VlkovfJQR1J8Tg3-fSBYMd6xkplww7oFlz9h8_JQBwgvu-SHk

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@FLAC: Na świecie jest 8 miliardów ludzi. TO JEST ZDECYDOWANIE ZA DUŻO !! przeludnienie to główny powód problemów współczesnego świata. Prawaki jak i lewaki to bardzo dobre przykłady skrajności. A wiadomo, że zasada złotego środka powinna rządzić, bo skrajnośći so złe. Dlatego możnaby upiec 2 pieczenie na 1 ogniu i zostawić połowę ludzi o umiarkowanych poglądach (zgodnie z rozkładem gaussa) a ludzi znajdujących się na ramionach krzywej , prawakow jak
  • Odpowiedz
Całe życie problem z publikacją produktów, a to czegoś brakuje, a to zapomniany, a to było coś ważniejszego. Niby excel jest niby tabelki są, ale wiecznie z tym jakiś problem nie mówiąc o motywacji.

20min w vs + codex + claude i mam gotową apkę z motywatorem i wspomaganiem przez api ai.
Wszystko w jednym miejscu, wszystko dobrze sortowane i dociągane tam gdzie jest szansa na szybkie zakończenie publikacji.

Co byście jeszcze dodali do takiego
mrocznegacie - Całe życie problem z publikacją produktów, a to czegoś brakuje, a to z...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-09 085333

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach