Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@dobrowolskii: do chodzenia
@Czlowiek-Radom: jeśli jeszcze aktualne to mam
- 0
Cześć Wam,
Chciałbym się poradzić odnośnie systemu "Smart home" - co polecacie, czego unikać, który system warto rozwijać w mieszkaniu.
Dodam że zacząłbym od jakiejś centralki ale pewnie poszczególne komponenty chciałbym sukcesywnie dokupywać a nie od razu wyposażyć całe mieszkanie.
Czego
Chciałbym się poradzić odnośnie systemu "Smart home" - co polecacie, czego unikać, który system warto rozwijać w mieszkaniu.
Dodam że zacząłbym od jakiejś centralki ale pewnie poszczególne komponenty chciałbym sukcesywnie dokupywać a nie od razu wyposażyć całe mieszkanie.
Czego
- 0
@theximon: Homematic mam. Tedee ładniejszy ale w homematic się zamknąłem w 200zł a już ich termostaty miałem to bramka mniej.
Czy bezpieczny? Nawet jeśli by była jakaś dziura to jaka jest szansa, że ktoś ją wykorzysta? Raczej mniejsza niż to, że wejdzie z buta siłą.
Czy bezpieczny? Nawet jeśli by była jakaś dziura to jaka jest szansa, że ktoś ją wykorzysta? Raczej mniejsza niż to, że wejdzie z buta siłą.
- 0
@retardo: Też tak do tego podchodzę ale "jakaś" dziura dla mnie to i tak temat nie do przejścia a dla kogoś kto ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat to może być jak zachęta bo np. wyszukuje mu telefon takie urządzenie. Nie wiem :) Mimo wszystko takie coś bym montował z czujką i kamerką :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirasy jestem w #neapol
Po raz kolejny (wcześniej #malta ) dałem się wkręcić i pojechałem na wycieczkę w miejsce gdzie że względu na temperatury (31 stopni obecnie) po prostu nie daje rady i wszelkie wycieczki kończą się rychłym powrotem do apartamentu.. jak kupowałem bilety w styczniu, sprawdzając średnie temperatury miało być 23-25, ja to mam zawsze pecha :/
W każdym razie do rzeczy, jutro mamy lot powrotny dopiero
Po raz kolejny (wcześniej #malta ) dałem się wkręcić i pojechałem na wycieczkę w miejsce gdzie że względu na temperatury (31 stopni obecnie) po prostu nie daje rady i wszelkie wycieczki kończą się rychłym powrotem do apartamentu.. jak kupowałem bilety w styczniu, sprawdzając średnie temperatury miało być 23-25, ja to mam zawsze pecha :/
W każdym razie do rzeczy, jutro mamy lot powrotny dopiero
źródło: comment_1653589896o2tHVEnBnUbD0lXtD8HLcn.jpg
Pobierz- 0
Mam do rozwiązania zag. transportowe znajdujące się poniżej. Dołożyłem fikcyjnego odbiorcę, by zbilansować zadanie. Pierwsze zadanie określone metodą kąta NW. I teraz nie wiem, co dalej, bo warunek "m+n-1" nie jest spełniony.
#matematyka #polibuda #pomocy
#matematyka #polibuda #pomocy
źródło: comment_1653588380fsVjUDVUWN6Mh3I0JYqWBk.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@podatnik_fundator: jakbyś potrzebował rso to odezwij się do wolnych konopii
- 0
możemy dać za darmo jeśli chcesz
@hempmont: Dziękuję. Chcę jednak poradzić się lekarza i zorientować jak mogę mamie pomóc. Pozdrawiam
odezwij się do wolnych konopii
@tomekamila: Dzięki. Sprawdziłem i napiszę do nich, znaczy do ich lekarza i zobaczę co mają do powiedzenia w tym przypadku. Skorzystam.
- 0
Siema. Czy jest możliwość dodania mapki google do facebooka gdzie widoczne będą np. sklepy oferujące produkty mojej firmy? Chciałbym dodać takie udogodnienie właśnie na profilu firmy.
#ecommerce #facebook #instagram #socialmedia #technologia #it #googlemaps #pomocy #webdev #webdesign
#ecommerce #facebook #instagram #socialmedia #technologia #it #googlemaps #pomocy #webdev #webdesign
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
@kalantin Miliony brewstera
- 1
@kalantin: zdaje mi sie, że szukasz filmu "Miliony Brewstera" https://www.filmweb.pl/film/Miliony+Brewstera-1985-40472
Siemka. Mireczki potrzebuje pomocy, ustawiam antenę satelitarna i ciagle sygnał 0%, jakość 0% - co bym nie robił to samo. Na telefonie szukałem katów, ustawienia, poziom i wszystko ustawione. Stwierdziłem, że coś jest nie tak skoro wszystko na 0% + np telewizor nie podświetla ikony „Satelita”, ale po podpięcie naziemnej już podświetla. Wymieniłem konwerter, nowy kabel i dalej nic. Uszkodzenie dekodera tez odrzucam bo nowy i na TV to samo. Instalacja prosta,
- 1
@Ka4az: powodzenia bez miernika. Zanim Ci dekoder sygnał złapie to Ty już przestawisz.
- 0
Cześć Mireczki. Taka sytuacja dzisiaj. Mialem jechać pociągiem IC z Łochowa do Raciborza. Nastąpiły komplikacje jakieś i do Łochowa PKP podstawiło autobus jako zastępczy środek transportu.
Ten autobus miał mnie dowieźć na centralny w Warszawie i stamtąd miałem ten pociąg do Raciborza właśnie.
Problem w tym, że autobus za poźno podjechał pod dworzec, poszedłem z niego od razu na peron i pociągu juź nie było.
Musiałem wiec wsiąść w inny pociąg i
Ten autobus miał mnie dowieźć na centralny w Warszawie i stamtąd miałem ten pociąg do Raciborza właśnie.
Problem w tym, że autobus za poźno podjechał pod dworzec, poszedłem z niego od razu na peron i pociągu juź nie było.
Musiałem wiec wsiąść w inny pociąg i
@Xagog: PKP będzie mieliło reklamacje 14 dni i zaoferuje ci 10% zniżki na zakup koljengo biletu xD Jak to zrobią to od razu pisz do Twojego banku o #chargeback żeby oddali ci kasę za zakup biletu nadmiarowego zebys nie był stratny
Mireczki, klient wysłał mi dokumentację w takiej formie. Jak z tego pobrać cokolwiek? Jak klikam w te linki to po prostu otwiera mi się Explorer xD
#kiciochpyta #pomocy
#kiciochpyta #pomocy
źródło: comment_1653474451T9u9Ws4cDFeVErbHo2PMUs.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wykopki kochane. Potrzebuję ciekawych informacji na temat piratów, albo stron z rzetelnymi informacjami, gdzie wiedza nie ogranicza się do dziesięciu zdań.
Macie może jakieś ciekawostki, znacie strony, książki, w tym fantasy, które by mnie bardziej wprowadziły w piracki świat? A może któryś wykopek jest pirackim świrem i chciałby podzielić się wiedzą?
#pomocy #piraci #wykopuczy #historia #statki #fantasy #ciekawostki
Macie może jakieś ciekawostki, znacie strony, książki, w tym fantasy, które by mnie bardziej wprowadziły w piracki świat? A może któryś wykopek jest pirackim świrem i chciałby podzielić się wiedzą?
#pomocy #piraci #wykopuczy #historia #statki #fantasy #ciekawostki
@DyrektorMiauczuk: Mam ciekawostke o piratach
źródło: comment_1653453031lziCcCPgW93rQLiqJ9kUEe.jpg
Pobierz@DyrektorMiauczuk:
Polecam książki:
1. Zawód pirat. Opowieść o morskich rozbójnikach od epoki brązu do ery atomu
2. Świat piratów. Historia najgroźniejszych morskich rabusiów
3. Historia
Polecam książki:
1. Zawód pirat. Opowieść o morskich rozbójnikach od epoki brązu do ery atomu
2. Świat piratów. Historia najgroźniejszych morskich rabusiów
3. Historia
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@Mystoo: i co
W czym może być problem? Kumpel ma komputer do grania za 15-20tys, ale ostatnimi czasy, gdy wchodzi do obojetnie jakiej gry to komputer mu sie wylacza i nie chce wlaczyc przez 10-20min. Czy to wina zasilacza, czy jak?
W event viewerze pokazuje kelner-power source, temperatury sa w porzadku.
#informatyka #komputery #pytaniedoeksperta #pcmasterrace #pomocy
W event viewerze pokazuje kelner-power source, temperatury sa w porzadku.
#informatyka #komputery #pytaniedoeksperta #pcmasterrace #pomocy
@K1ngKunta zasilacz z czarnej listy, zamykam temat.
@K1ngKunta: Główny kondensator filtrujący w zasilaczu jest uszkodzony i dlatego jest taki problem.
@Stan_Przedzawalowy: Potwierdzam
@K1ngKunta zasilacz z czarnej listy, zamykam temat.
@Stan_Przedzawalowy: Potwierdzam
- 0
Potrzebuję pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
mam ograniczony budżet do 400zł.
Mieliście jakąś styczność z smartwatchami dla dzieci? Jesteście w stanie coś polecić?
#dzieci #smartwatch #pomocy #zakupy
mam ograniczony budżet do 400zł.
Mieliście jakąś styczność z smartwatchami dla dzieci? Jesteście w stanie coś polecić?
#dzieci #smartwatch #pomocy #zakupy
- 0
Mirki pomóżcie bo ja już nie mam siły.
Walnęły mi ostatnio łożyska w starej pralce, kupiłem teraz używaną (przez rok, mam nawet gwarancję jeszcze na nią).
Tylko że dzieje się z nią to co widać na filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=hZ9ciTvt9pE
Walnęły mi ostatnio łożyska w starej pralce, kupiłem teraz używaną (przez rok, mam nawet gwarancję jeszcze na nią).
Tylko że dzieje się z nią to co widać na filmiku.
https://www.youtube.com/watch?v=hZ9ciTvt9pE
- 0
Mircy uczelniani, jak to działa - jestem absolwentem danej uczelni wyższej, mam uzyskany dyplom magistra ale nie jestem już studentem - a mam pomysł na świetną pracę naukową w dziedzinie którą bardzo lubię - da się jakoś tak zrobić że uczelnia normalnie tą pracę gdzieś zapisze i to będzie dostępne dla innych? I czy jest opcja uzyskania pieniędzy z uczelni na niezbędne materiały do napisania pracy?(chodzi o licencję do dwóch programów służących
- 0
Cześć, potrzebuje pomocy. Chciałbym zrobić dziewczynie prezent i kupić jej biurko.
Potrzebuje kogoś kto pomoże mi przywieść biurko z NOWA WIES, w okolice Galerii Krakowskiej.
I chciałbym jak najmniej wydać, może ktoś akurat będzie jechał do pracy i może zabrać po drodze czy cos.
Oczywiście szukam okazji, bo wiem, ze mogę zapłacić ok. 100 firmie i biurko będę miał.
#krakow #krowodrza #pomocy
Potrzebuje kogoś kto pomoże mi przywieść biurko z NOWA WIES, w okolice Galerii Krakowskiej.
I chciałbym jak najmniej wydać, może ktoś akurat będzie jechał do pracy i może zabrać po drodze czy cos.
Oczywiście szukam okazji, bo wiem, ze mogę zapłacić ok. 100 firmie i biurko będę miał.
#krakow #krowodrza #pomocy





























#lenovo #laptopy #problem #pomocy #komputery