Dobrzy ludzie, laptop Lenovo legion, nagle przestała działać klawiatura, co ciekawe w biosie działa bez zarzutu dodatkowo, działa kilka klawiszy funkcyjnych np. przyciemnianie ekranu, podświetlanie klaw. Próbowałem przywrócenia systemu, usunięcie i ponowne zainstowanie sterowników nie mam już pomysłu :(

#lenovo #laptopy #problem #pomocy #komputery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Wam,

Chciałbym się poradzić odnośnie systemu "Smart home" - co polecacie, czego unikać, który system warto rozwijać w mieszkaniu.

Dodam że zacząłbym od jakiejś centralki ale pewnie poszczególne komponenty chciałbym sukcesywnie dokupywać a nie od razu wyposażyć całe mieszkanie.

Czego
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@theximon: Homematic mam. Tedee ładniejszy ale w homematic się zamknąłem w 200zł a już ich termostaty miałem to bramka mniej.

Czy bezpieczny? Nawet jeśli by była jakaś dziura to jaka jest szansa, że ktoś ją wykorzysta? Raczej mniejsza niż to, że wejdzie z buta siłą.
  • Odpowiedz
@retardo: Też tak do tego podchodzę ale "jakaś" dziura dla mnie to i tak temat nie do przejścia a dla kogoś kto ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat to może być jak zachęta bo np. wyszukuje mu telefon takie urządzenie. Nie wiem :) Mimo wszystko takie coś bym montował z czujką i kamerką :)
  • Odpowiedz
Mirasy jestem w #neapol
Po raz kolejny (wcześniej #malta ) dałem się wkręcić i pojechałem na wycieczkę w miejsce gdzie że względu na temperatury (31 stopni obecnie) po prostu nie daje rady i wszelkie wycieczki kończą się rychłym powrotem do apartamentu.. jak kupowałem bilety w styczniu, sprawdzając średnie temperatury miało być 23-25, ja to mam zawsze pecha :/

W każdym razie do rzeczy, jutro mamy lot powrotny dopiero
Szawagier - Mirasy jestem w #neapol 
Po raz kolejny (wcześniej #malta ) dałem się wk...

źródło: comment_1653589896o2tHVEnBnUbD0lXtD8HLcn.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

możemy dać za darmo jeśli chcesz


@hempmont: Dziękuję. Chcę jednak poradzić się lekarza i zorientować jak mogę mamie pomóc. Pozdrawiam

odezwij się do wolnych konopii


@tomekamila: Dzięki. Sprawdziłem i napiszę do nich, znaczy do ich lekarza i zobaczę co mają do powiedzenia w tym przypadku. Skorzystam.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemka. Mireczki potrzebuje pomocy, ustawiam antenę satelitarna i ciagle sygnał 0%, jakość 0% - co bym nie robił to samo. Na telefonie szukałem katów, ustawienia, poziom i wszystko ustawione. Stwierdziłem, że coś jest nie tak skoro wszystko na 0% + np telewizor nie podświetla ikony „Satelita”, ale po podpięcie naziemnej już podświetla. Wymieniłem konwerter, nowy kabel i dalej nic. Uszkodzenie dekodera tez odrzucam bo nowy i na TV to samo. Instalacja prosta,
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@HeavyFuel: 0 kanałów, kabel nowy i cały, wtyki F nowe i dobrze zrobione. Wlasnie nie mam miernika, jutro popatrzę i pożyczę. Kabel krótki około 6 metrów ale nowy i w calosci.

@darek-jg: trzy dni próbowania ustawienia w każdej osi, po malutku, po kawałku i nie skacze nic nawet, ciagle 0% i 0%
  • Odpowiedz
Cześć Mireczki. Taka sytuacja dzisiaj. Mialem jechać pociągiem IC z Łochowa do Raciborza. Nastąpiły komplikacje jakieś i do Łochowa PKP podstawiło autobus jako zastępczy środek transportu.
Ten autobus miał mnie dowieźć na centralny w Warszawie i stamtąd miałem ten pociąg do Raciborza właśnie.
Problem w tym, że autobus za poźno podjechał pod dworzec, poszedłem z niego od razu na peron i pociągu juź nie było.

Musiałem wiec wsiąść w inny pociąg i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Xagog: PKP będzie mieliło reklamacje 14 dni i zaoferuje ci 10% zniżki na zakup koljengo biletu xD Jak to zrobią to od razu pisz do Twojego banku o #chargeback żeby oddali ci kasę za zakup biletu nadmiarowego zebys nie był stratny
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki kochane. Potrzebuję ciekawych informacji na temat piratów, albo stron z rzetelnymi informacjami, gdzie wiedza nie ogranicza się do dziesięciu zdań.

Macie może jakieś ciekawostki, znacie strony, książki, w tym fantasy, które by mnie bardziej wprowadziły w piracki świat? A może któryś wykopek jest pirackim świrem i chciałby podzielić się wiedzą?

#pomocy #piraci #wykopuczy #historia #statki #fantasy #ciekawostki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuję pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


mam ograniczony budżet do 400zł.

Mieliście jakąś styczność z smartwatchami dla dzieci? Jesteście w stanie coś polecić?
#dzieci #smartwatch #pomocy #zakupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Exende: Mata wydaje się niezłym sposobem. Niewiele zainwestujesz i łatwo się przekonasz czy zadziała. A nawet ewentualnie pod nową pralkę zostanie w razie wymiany starej. No i ciszej w domu, to ważne
  • Odpowiedz
Mircy uczelniani, jak to działa - jestem absolwentem danej uczelni wyższej, mam uzyskany dyplom magistra ale nie jestem już studentem - a mam pomysł na świetną pracę naukową w dziedzinie którą bardzo lubię - da się jakoś tak zrobić że uczelnia normalnie tą pracę gdzieś zapisze i to będzie dostępne dla innych? I czy jest opcja uzyskania pieniędzy z uczelni na niezbędne materiały do napisania pracy?(chodzi o licencję do dwóch programów służących
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, potrzebuje pomocy. Chciałbym zrobić dziewczynie prezent i kupić jej biurko.
Potrzebuje kogoś kto pomoże mi przywieść biurko z NOWA WIES, w okolice Galerii Krakowskiej.
I chciałbym jak najmniej wydać, może ktoś akurat będzie jechał do pracy i może zabrać po drodze czy cos.
Oczywiście szukam okazji, bo wiem, ze mogę zapłacić ok. 100 firmie i biurko będę miał.
#krakow #krowodrza #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach