jak wyłączyć ten mały ekran z youtuba jak slucham muzyki np? siedze sobie na wykopie i mi teledysk mi na dole leci, jak dam X to wylacza sie cala muza #youtubue #pomocy
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
wesoly__mirek32
- 1
Szukam pracy wpełni zdalnej na pełen etat dla osoby która całe życie pracowała za kasą.
Czyli bez doświadczenia.
Może być wynagrodzenie minimalne.
Jakie oferty byście polecili, wypełnianie ankiet? callcenter?
PS oczywiście czekam na śmieszne wypkowe żarty również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#praca #pracbaza #pracazdalna #pytanie #pomocy
Czyli bez doświadczenia.
Może być wynagrodzenie minimalne.
Jakie oferty byście polecili, wypełnianie ankiet? callcenter?
PS oczywiście czekam na śmieszne wypkowe żarty również ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#praca #pracbaza #pracazdalna #pytanie #pomocy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
A tu rozpiska xD
źródło: comment_16540137801qJ7fW7e6bL4YJ3WFCn3pQ.jpg
Pobierz- 0
@Cygan_Wojtus: w każdym razie dzięki.. Napisałam do nich wiadomosc
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Siema. Mam pytanie do znawców. Ktoś orientuje się ile może kosztować wdrożenie GA4 do firmy, która nie posiada jakichś ogromnych danych (sklep internetowy), tak chodzi też o przeniesienie danych z GAU. Będę wdzięczny na rzeczowe odpowiedzi. Dzięki
#google #ecommerce #googleanalytics #ga4 #gau #analizadanych #sklepyinternetowe #sklepinternetowy #online
#facebook #instagram #socialmedia
#google #ecommerce #googleanalytics #ga4 #gau #analizadanych #sklepyinternetowe #sklepinternetowy #online
#facebook #instagram #socialmedia
- 2
@Qbakoz: "TO ZALEZY". Jak ktoś ma sklepik na jakiś gotowcu typu WC to pewnie wymieni jeden plugin na drugi i może będzie git.
Ale jak masz własne rozbudowane systemy ecommerce z wieloma integracjami i powiązaniami to niestety może nie być tak latwo.
Ale jak masz własne rozbudowane systemy ecommerce z wieloma integracjami i powiązaniami to niestety może nie być tak latwo.
@Qbakoz: chodź na priv, mam kogoś kto Ci to może perfekcyjnie ogarnąć nie po agencyjnych stawkach
Jak zmienić w gmail nazwę użytkownika, który wysyła e-mail? Nie mogę tego znaleźć (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#google #gmail #pcmasterrace #pomocy
#google #gmail #pcmasterrace #pomocy
@GastroAndrzej:
Jak zmienić swoją nazwę
Otwórz Gmaila na komputerze.
W prawym górnym rogu kliknij Ustawienia. ...
Kliknij kartę Konta i importowanie lub Konta.
W sekcji „Wyślij pocztę jako” kliknij
Jak zmienić swoją nazwę
Otwórz Gmaila na komputerze.
W prawym górnym rogu kliknij Ustawienia. ...
Kliknij kartę Konta i importowanie lub Konta.
W sekcji „Wyślij pocztę jako” kliknij
- 0
@GastroAndrzej: szukasz w złym miejscu. Zmieniasz nie w Gmailu, tylko w ustawieniach konta google
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Caden_Forelli co wziąłeś? XD
@Caden_Forelli sertraline ziomek. Możesz na luzie
Mirki zaraz nie wytrzymię (╯°□°)╯︵ ┻━┻ jak zrobić żeby włączyć albo wyłączyć tę kłódkę (blokada pracy w tle) ? Dotychczas wystarczyło przytrzymać daną aplikację w oknie ostatnich otwartych aplikacji (jak na zdjęciu) ale teraz po przytrzymaniu włącza się ta aplikacja. #xiaomi #android #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
źródło: comment_1653973915SxUJVYyfYZ5Snu4PVj4aOm.jpg
Pobierz@PurpleHaze: @fly_: u mamy na redmi 9 też dłuższe przytrzymanie nie działa. Ale znam sposób xd
Panel sterowania/ kółko zębate u góry od opcji/Przyspieszenie prędkości/Zablokuj aplikacje
Panel sterowania/ kółko zębate u góry od opcji/Przyspieszenie prędkości/Zablokuj aplikacje
źródło: comment_1653976665OSeRpkTdN9MAKlsazAfpep.jpg
PobierzWłaśnie poznałem fajną kobietę z pociągu z którą puszczaliśmy sobie oczka bo siedziała na przeciwko mnie w pociągu, wysiadła wtyk samym mieście co ja, Neustadt, wiec zagadałem do niej, to był najgorszy błąd w moim życiu. Ona ciagle gada o swoich koniach, normalnie bez przerwy, chciałem raz ją uciszyć dając jej pocałunek, działo na 5 sekund a później opodiadala, że jej koń tez ma dziecko…
#pomocy
#pomocy
@aptitude: ja też to mam a za p----a się nie uważam
- 0
@ItsyBitsyPajonk: Dobra idę spać jutro poważny dzień
Ratujcie! Wlazł mi do głowy earworm i nie mogę się go pozbyć... Nie jestem w stanie sobie przypomnieć tekstu oprócz chyba "well i can't explain the things i am feeling now" "but don't you know" tuż przed refrenem. Leciało to popowe cholerstwo w radiu gdzieś między 2010 a 2020 (raczej bliżej 2010)
Tipy:
Dwoje wokalistów, typ piejący strasznie wysoko, i dziewczyna o normalnym głosie. Coś między alternatywnym rockiem a popem. Były 2 teledyski.
Oficjalny z
Tipy:
Dwoje wokalistów, typ piejący strasznie wysoko, i dziewczyna o normalnym głosie. Coś między alternatywnym rockiem a popem. Były 2 teledyski.
Oficjalny z
Jak szybko zmniejszyć ciężar zdjęć, nie niszcząc ich jakości? Chce wywołać zdjęcia, a wszędzie mi pokazuje, że za dużo ważą :(( Nawet dla tinyPNG xD #grafika #pomocy #kiciochpyta #informatyka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Praemislia: faststone
- 0
@Praemislia: skompresuj (Compress JPG).
- 0
Kurde, spóźnia mi się znowu wypłata... Miałby ktoś poratować symboliczną dyszką blikiem? Oddam z nawiązką jutro/środa.
#pomocy
#pomocy
- 1
#pomocy W tym roku na 75. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes był prezentowany film polskiej reżyserki film nosi tytuł " THE SILENT TWINS" może ktoś z #rozowepaski albo #niebieskiepaski wie czy film będzie miał premierę u nas w kinach albo ewentualnie gdzie go mogę obejrzeć w internetach mega mi zależy, dziękuję #wykoppomaga #festiwalwcannes
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@choochoomotherfucker: racja XD
konto usunięte via iOS
- 1
Mireczki bo paliwo jest coraz droższe, a ja teraz muszę dojeżdżać do pracy 10 km, zazwyczaj w korkach i aż przykro mi się patrzy jak pieniądze uciekają. Czy jakiś mniejszy skuter będzie dobra alternatywa? (ʘ‿ʘ)
#kiciochpyta #skutery #pracbaza #paliwo #pomocy
#kiciochpyta #skutery #pracbaza #paliwo #pomocy
- 7
@kocham_wykopka: 10km to rowerkiem
Hulajnoga elektryczna ładowana w pracy szybciej się zwróci niż skuter ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem konto na messangerze przypisane do numeru telefonu, po założeniu konta na Facebooku z wykorzystaniem tegoż numeru, konto z messangera przestało istnieć, kontakty, grupy no i historia, wszystko zniknęło... Miał ktos może taki problem? Pisałem do fb ale na razie cisza. Jak to odkręcić?
#facebook #messanger #pomocy
#facebook #messanger #pomocy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@trueisbetter: niemiecką karte musisz mieć
- 1
Mirki, jakby ktoś miał wolne 7 minut to będę bardzo wdzięczny za pomoc z ankietą.
Różowa walczy, żeby obronić się jak najszybciej a brakuje jeszcze kilku odpowiedzi.
Chętnie odwdzięczę się tym samym.
Ankieta
Różowa walczy, żeby obronić się jak najszybciej a brakuje jeszcze kilku odpowiedzi.
Chętnie odwdzięczę się tym samym.
Ankieta
Wykopki, piszę o poradę.
W zeszłym roku zacząłem studiować prawo. Cała rodzina zachwycona, że będzie prawnik w rodzinie, wiecie ogólna euforia januszy i halin odnośnie tego, że ktoś będzie z PRESTIŻOWYM zawodem. Problem w tym, że ten kierunek nie podoba mi się ani trochę, nie mam samozaparcia do nauki, w-----a mnie atmosfera jaką robią ludzie na kierunku (rodzice prawnicy, kto mądrzejszy itd). Nie wiem co mam zrobić, czy walczyć ze sobą, żeby
W zeszłym roku zacząłem studiować prawo. Cała rodzina zachwycona, że będzie prawnik w rodzinie, wiecie ogólna euforia januszy i halin odnośnie tego, że ktoś będzie z PRESTIŻOWYM zawodem. Problem w tym, że ten kierunek nie podoba mi się ani trochę, nie mam samozaparcia do nauki, w-----a mnie atmosfera jaką robią ludzie na kierunku (rodzice prawnicy, kto mądrzejszy itd). Nie wiem co mam zrobić, czy walczyć ze sobą, żeby
@misiura: nie gadaj głupot w ciągu tych 5 lat może rozwinąć biznes albo skrzydła w jakimś kierunku, a po 5 latach będzie szukał staży za 1500
- 2
@PanNieznanypl: no napewno rozwinie skrzydła nie mając kompletnie pomysłu na to co chciałby robić - po prostu zmarnuje ten czas
@jan_palony jesli nei masz konkretnego pomysłu co chcesz robić, to nie polecałbym rzucać studiów. Pamiętaj, że jeśli teraz rzucisz naukę to prawdopodobnie już do niej nigdy nie wrócisz. Sam papierek może przydać się później nawet w jakimś korpo. Taki background może dać ci przewagę w późniejszej karierze.
Studia to
@jan_palony jesli nei masz konkretnego pomysłu co chcesz robić, to nie polecałbym rzucać studiów. Pamiętaj, że jeśli teraz rzucisz naukę to prawdopodobnie już do niej nigdy nie wrócisz. Sam papierek może przydać się później nawet w jakimś korpo. Taki background może dać ci przewagę w późniejszej karierze.
Studia to
- 0
@dinozaur999: W ZUS wziąłeś samą składkę zdrowotną?
Jak tak, to masz 6 miesięcy (bądź 7 jak dobrze zrobiłeś) samej składki zdrowotnej.
Później 2 lata mały ZUS dopiero i wyniesie to już więcej niż sama składka.
1. Co do podatku musisz użyć kalkulatora i zobaczyć najbardziej optymalną opcję. Zastanów się dobrze, czy przychody/koszta mogą wzrosnąć jak będziesz na granicy jednego i drugiego.
2. Pomyśl też nad ulgami podatkowymi. Weź pod uwagę, że ryczałt praktycznie nie
Jak tak, to masz 6 miesięcy (bądź 7 jak dobrze zrobiłeś) samej składki zdrowotnej.
Później 2 lata mały ZUS dopiero i wyniesie to już więcej niż sama składka.
1. Co do podatku musisz użyć kalkulatora i zobaczyć najbardziej optymalną opcję. Zastanów się dobrze, czy przychody/koszta mogą wzrosnąć jak będziesz na granicy jednego i drugiego.
2. Pomyśl też nad ulgami podatkowymi. Weź pod uwagę, że ryczałt praktycznie nie
@Pediculus_paczelocus: to magia braku zaufania, pleśń zdrady, rdza kłamstwa
Komentarz usunięty przez moderatora


























https://www.pracuj.pl/praca/konsultant-infolinii-przychodzacej-mazowieckie,oferta,9106250?sort=0&s=9d84de3b&searchId=1ef295f0-e184-11ec-8108-cddacb8b172f
Np tutaj, infolinia w Generali. Praca marzeń to nie będzie, no ale xD