Szukam pracy wpełni zdalnej na pełen etat dla osoby która całe życie pracowała za kasą.
Czyli bez doświadczenia.
Może być wynagrodzenie minimalne.
Jakie oferty byście polecili, wypełnianie ankiet? callcenter?
PS oczywiście czekam na śmieszne wypkowe żarty również ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#praca #pracbaza #pracazdalna #pytanie #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema. Mam pytanie do znawców. Ktoś orientuje się ile może kosztować wdrożenie GA4 do firmy, która nie posiada jakichś ogromnych danych (sklep internetowy), tak chodzi też o przeniesienie danych z GAU. Będę wdzięczny na rzeczowe odpowiedzi. Dzięki

#google #ecommerce #googleanalytics #ga4 #gau #analizadanych #sklepyinternetowe #sklepinternetowy #online
#facebook #instagram #socialmedia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qbakoz: "TO ZALEZY". Jak ktoś ma sklepik na jakiś gotowcu typu WC to pewnie wymieni jeden plugin na drugi i może będzie git.

Ale jak masz własne rozbudowane systemy ecommerce z wieloma integracjami i powiązaniami to niestety może nie być tak latwo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki zaraz nie wytrzymię (°° jak zrobić żeby włączyć albo wyłączyć tę kłódkę (blokada pracy w tle) ? Dotychczas wystarczyło przytrzymać daną aplikację w oknie ostatnich otwartych aplikacji (jak na zdjęciu) ale teraz po przytrzymaniu włącza się ta aplikacja. #xiaomi #android #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
fly_ - Mirki zaraz nie wytrzymię (╯°□°)╯︵ ┻━┻ jak zrobić żeby włączyć albo wyłączyć t...

źródło: comment_1653973915SxUJVYyfYZ5Snu4PVj4aOm.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie poznałem fajną kobietę z pociągu z którą puszczaliśmy sobie oczka bo siedziała na przeciwko mnie w pociągu, wysiadła wtyk samym mieście co ja, Neustadt, wiec zagadałem do niej, to był najgorszy błąd w moim życiu. Ona ciagle gada o swoich koniach, normalnie bez przerwy, chciałem raz ją uciszyć dając jej pocałunek, działo na 5 sekund a później opodiadala, że jej koń tez ma dziecko…

#pomocy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ratujcie! Wlazł mi do głowy earworm i nie mogę się go pozbyć... Nie jestem w stanie sobie przypomnieć tekstu oprócz chyba "well i can't explain the things i am feeling now" "but don't you know" tuż przed refrenem. Leciało to popowe cholerstwo w radiu gdzieś między 2010 a 2020 (raczej bliżej 2010)
Tipy:
Dwoje wokalistów, typ piejący strasznie wysoko, i dziewczyna o normalnym głosie. Coś między alternatywnym rockiem a popem. Były 2 teledyski.
Oficjalny z
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, spóźnia mi się znowu wypłata... Miałby ktoś poratować symboliczną dyszką blikiem? Oddam z nawiązką jutro/środa.
#pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pomocy W tym roku na 75. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes był prezentowany film polskiej reżyserki film nosi tytuł " THE SILENT TWINS" może ktoś z #rozowepaski albo #niebieskiepaski wie czy film będzie miał premierę u nas w kinach albo ewentualnie gdzie go mogę obejrzeć w internetach mega mi zależy, dziękuję #wykoppomaga #festiwalwcannes
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Miałem konto na messangerze przypisane do numeru telefonu, po założeniu konta na Facebooku z wykorzystaniem tegoż numeru, konto z messangera przestało istnieć, kontakty, grupy no i historia, wszystko zniknęło... Miał ktos może taki problem? Pisałem do fb ale na razie cisza. Jak to odkręcić?
#facebook #messanger #pomocy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Geno: No to lipa, wygląda na to, że się nie da, dobrze, że w grupach historia rozmów i pliki, zdjęcia przesłane chociaż zostają.
  • Odpowiedz
Mirki, jakby ktoś miał wolne 7 minut to będę bardzo wdzięczny za pomoc z ankietą.
Różowa walczy, żeby obronić się jak najszybciej a brakuje jeszcze kilku odpowiedzi.

Chętnie odwdzięczę się tym samym.

Ankieta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki, piszę o poradę.
W zeszłym roku zacząłem studiować prawo. Cała rodzina zachwycona, że będzie prawnik w rodzinie, wiecie ogólna euforia januszy i halin odnośnie tego, że ktoś będzie z PRESTIŻOWYM zawodem. Problem w tym, że ten kierunek nie podoba mi się ani trochę, nie mam samozaparcia do nauki, w-----a mnie atmosfera jaką robią ludzie na kierunku (rodzice prawnicy, kto mądrzejszy itd). Nie wiem co mam zrobić, czy walczyć ze sobą, żeby
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanNieznanypl: no napewno rozwinie skrzydła nie mając kompletnie pomysłu na to co chciałby robić - po prostu zmarnuje ten czas

@jan_palony jesli nei masz konkretnego pomysłu co chcesz robić, to nie polecałbym rzucać studiów. Pamiętaj, że jeśli teraz rzucisz naukę to prawdopodobnie już do niej nigdy nie wrócisz. Sam papierek może przydać się później nawet w jakimś korpo. Taki background może dać ci przewagę w późniejszej karierze.

Studia to
  • Odpowiedz
@dinozaur999: W ZUS wziąłeś samą składkę zdrowotną?
Jak tak, to masz 6 miesięcy (bądź 7 jak dobrze zrobiłeś) samej składki zdrowotnej.
Później 2 lata mały ZUS dopiero i wyniesie to już więcej niż sama składka.

1. Co do podatku musisz użyć kalkulatora i zobaczyć najbardziej optymalną opcję. Zastanów się dobrze, czy przychody/koszta mogą wzrosnąć jak będziesz na granicy jednego i drugiego.
2. Pomyśl też nad ulgami podatkowymi. Weź pod uwagę, że ryczałt praktycznie nie
  • Odpowiedz