Na Joe pojawił się chyba w czwartek lub środę filmik z fantastycznie wyginającą szyję azjatką pod muzykę Michaela Jacksona. Ma ktoś może link do tego. Nie mogę znaleźć, a było to hipnotyzujące. Pani w pewnym momencie wyglądała jak gollum.
#pomocy #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje waszej pomocy. Przez 8 lat odkąd zbudowali dobudówkę w domu, sufit mojego pokoju przeciekał przy każdej większej burzy. Staraliśmy się wymienić papę na dachu, dołożyć nowe warstwy, ale to nie pomagało. Powodem byla robota partaczy którzy po skończeniu budowy zerwali kontakt i stali się niemożliwi do namierzenia. W poprzednim roku wydawało nam się że problem został zażegnany, więc zdecydowaliśmy się na remont i montaż fotowoltaiki nad moim pokojem. Nic bardziej mylnego.
Egroth - Potrzebuje waszej pomocy. Przez 8 lat odkąd zbudowali dobudówkę w domu, sufi...

źródło: comment_1653091905sdlkLA0Kuq3wW0XM00HPWt.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co się odjaniepawliło z L&M czerwonymi? Od kilku dni w każdym sklepie są nowe opakowania ale smak jest zupełnie inny, jakbym palił najtańsze p&s. Filtry są zwykle jak w większości innych fajek a były dwuczęściowe (kto palił wie o czym piszę)

Przeszukałem cały internet i nawet na oficjalnej stronie producenta nie ma o tym wzmianki

#p-------y #tytonzjwn #paleniefajek #pytanie #pomocy
szymon-glowa-glowaczewski - Co się odjaniepawliło z L&M czerwonymi? Od kilku dni w ka...

źródło: comment_1653077123pYTi4QZHsDFmhtCxGoeoLN.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy, poszukuję zmywarki dla rodziców. Wymagania:
1. Łatwa w obsłudze (najlepiej żeby sama się czyściła i dozowala sobie sól)
2. Dobrze myjąca
3. Na dlugie lata
Cena gra drugorzędną rolę. Pojęcia nie mam o zmywarkach, które marki to absolutny top topów teraz (czytałem że bosh ale ojciec mocno sugeruje miele)? Kto wypada najlepiej w serwisowaniu? Pomóżcie coś dobrać bo jak się im nie spodoba to mnie wydziedziczą XD

#kiciochpyta #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szybki69: mam Elektrolux od 12 dwójka dzieci.
Wymieniony sterownik za 200 zł i nadal działa.

Koledze padł po czterech latach.

Także myślę że to kwestia szczęścia
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję chyba #wykopefekt pierwszy raz podczas mojego 7 letniego mirkowania z wami.
Przeżywam tę samą sytuację co @zymo08 (https://www.wykop.pl/link/6144983/kupiles-karte-graficzna-przed-wzrostem-cen-me-ja-w-ramach-gwarancji-zutylizuje/) i chyba muszę kręcić #afera

Historia jest następująca. Dwa lata temu kupiłem kartę graficzną Gigabyte GeForce GTX1660 Super w Komputroniku za zawrotną cenę około 1100 zł. Wcześniej śmigałem na zabójczym Radeonie 4850 z 512 mb vramu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wracając do tematu. Karta graficzna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emilius: Z jednej strony też o tym myślałem. Nawet mi to sugerowano wcześniej. Tylko trochę zdziwiłem, że można komuś o tak bez pytania zutylizować kartę. Cytując @Afrobiker w aferze którą podlinkowałem

"no to teraz wyobraź sobie że oddajesz do ASO samochód z uszkodzonym silnikiem a po kilku tygodniach dostajesz informacje że auto jest do odbioru. Jedziesz do ASO i dowiadujesz się że niestety samochodu nie udało się naprawić i
  • Odpowiedz
@riot69: Wiem, że nie warto, ale potrzebuję ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie używam fb na co dzień

A co do innego urządzenia próbowałam na swoim pc, telefonie, i znajomy mi próbował założyć przez swój telefon i w każdym przypadku ten sam efekt
  • Odpowiedz
@AlexandraWhite: też tak miałem kiedyś i myślę czy to nie przez to że próbowałem stworzyć drugie konto na to samo imię i nazwisko, te pierwsze było normalnie aktywne ale potrzebowałem nowego konta
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pomocy #oszukujo #wykopefekt
Mirasy zwracam się do Was z prośbą o pomoc, skorzystałem z usług firmy pośredniczącej w usługach kurierskich mojeprzesylki.pl wysłałem przesyłki pobraniowe 29.03 i do chwili obecnej nie dostałem zwrotu pobrania. Automat 04.05 wysłał mi wiadomość, że odpowiedzą najszybciej jak to możliwe i do chwili obecnej cisza. Kolejne maile z mojego adresu idą chyba w spam z automatu. Brak numeru telefonu do nich. Jeżeli
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki jest tu może ktoś kto ma jakieś doświadczenie z rachunkowością zarządczą ( a dokładnie budżetowaniem)?
Moja różowa poszukuje pomocy, w razie czego oczywiście nie bezpłatnej.

Jeden z ostatnich egzaminów przed obroną a wykładowca ich kompletnie olał i nie przepracował zakresu który ma być na egzaminie.
Potrzebna pomoc przy zadaniach i ew samym zdalnym egzaminie ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eric2kretek: Powiem Ci, że nowej energooszczędnej serii Beko sprzedaje się dosyć sporo, ale tym światłem mnie r--------ś xD Jak tylko będzie handlowiec z Beko i mu to powiem to nie uwierzy xD
Dlatego proszę nie kasuj tego wpisu xD
  • Odpowiedz