@rambo995: Tak, 3 miesiące zwłoki wynika z przepisów. Skoro to jest zwykły najem, to wskazanie przez Ciebie miejsca w którym możesz mieszkać nie ma znaczenia, poinformuj właściciela, że utraciłeś prawo do tego lokalu.
2.Nie później niż na miesiąc naprzód, na koniec miesiąca kalendarzowego, właściciel może wypowiedzieć stosunek prawny, jeżeli lokator:
1) pomimo pisemnego upomnienia nadal używa lokalu w sposób sprzeczny z umową lub niezgodnie z jego przeznaczeniem lub zaniedbuje obowiązki,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wyglądasz na bi, jesteś normalny, jeśli Twoje fantazje/fetysze nie wpływają negatywnie na Twoje życie, to też są normalne, wychowanie w konserwatywnej rodzinie siada tęczowym na banie i muszą się z tego wydobywać ucząc się akceptować siebie. Jak chcesz pogadać, to na pewno masa przyjaznych ludzi z tagu chętnie z Tobą pogada, po prostu odezwij się na priv.

A w ogóle można być biseksualnym ale heteroromantycznym, co chyba występuje w
  • Odpowiedz
#shopee #pomocy
Próbuję zrobić pierwszy zakup, najpierw miałem problemy z dodaniem adresu dostawy w aplikacji (ciągle dostawałem "Invalid address" przy próbie zapisania adresu), to zalogowałem się w przeglądarce i dodałem bez problemu.
Teraz mam problem taki, że nie mogę wybrać ŻADNEJ opcji dostawy - "Ten produkt nie obsługuje wybranej opcji wysyłki", a przy wyborze "Metoda dostawy", obie opcje ("Dostawa do domu", "Odbiór w punkcie") pokazują mi "Opcja wysyłki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, i proszę o pomoc w sprawie #dvbt #dvbt2 nagle musiałem zeskanować kanały bo licho chodziło po czym mam tylko jakieś propagandowe stacje które w nazwie mają zawsze TVP + jakiś kanał testowy który mówi że mój tv jest gotowy do nowego nadawania. Nie robię tego dla siebie tylko dla rodziców po 50siątce chciałbym żeby byli normalni. W jaki sposób mogę przywrócić dawne kanały? Kupić większą antenę? Mam
MArcinnn96 - Witam, i proszę o pomoc w sprawie #dvbt #dvbt2 nagle musiałem zeskanować...

źródło: comment_1653324188HgJpknK3GgX7V7rtNyj4kR.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MArcinnn96: kanał testowy mówiący o gotowości odbiornika to jedna wielka ściema, informuje on jedynie, że odbiornik jest w stanie odtworzyć materiały zakodowane kodekiem hevc o niewielkiej kompresji... nie oznacza, że obsługuje dvbt2.

zatem pozostaje kwestia tego co to za telewizor, i co to za dekoder... oraz lokalizacja, bo podobno w łódzkim zmieniono miejsce nadawania, co oznacza, że koniecznym może być zmiana kierunku anteny, ale to gdybanie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Herushingu: już oglądałem mapę dvb-t muszę zmienić kierunek na łódz bo antena jest mocniejsza. Będę działał. Jeżeli nie dam rady wykupię im satelitarną tv a najlepiej wywalić naziemną a zostawić netflix hbo go i jakiś player
  • Odpowiedz
Jakim klejem mogę skleić plastikowy uchwyt pokrywki od garnka jak na obrazku? Skleiłem jakimś domowym uniwersalnym (nie kropelką) i się roztopił od temperatury przy pierwszym gotowaniu. Kropelka będzie ok? Powinienem zwracać uwagę na to czy może mieć kontakt z żywnością?

#majsterkowanie #diy #kuchnia #pomocy
lukmar - Jakim klejem mogę skleić plastikowy uchwyt pokrywki od garnka jak na obrazku...

źródło: comment_1653302956eDc3O0rcWWwSbRyOJTga9w.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no siema miruny, uderzam do was z pytaniem z zakresu bikepackingu.

Wybieram się w niedługim czasie na wyprawę 3-4 dniową, chciałbym się zapakować w torbę podsiodłową, nie planuję przewozić żadnych innych rzeczy niż ciuchów (ew. butów), rzeczy do higieny osobistej i jakichś ewentualnych pierdół.

Jeżdżę na tribanie rc500, odrzuciłem możliwość zakupu bagażnika montowanego do ramy, sztycy ze względu na wysokie koszty. Wybór padł zatem na torbę podsiodłową firmy topeak topeak backloader, jednakże
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Support lub ktoś z mocą sprawczą, prosze o kontakt i pomoc. Chciałbym odzyskać dostęp do swojego konta, ale moje zgłoszenia od ponad miesiąca są bez praktycznie jakiegokolwiek odzewu w zendesku. Jak mogę coś wyjaśnić z administracją? #moderacja #administracja #pomocy #wykop
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc Mirole. Do mojej rozowej dzisiaj za rana byl dziwny telefon ktory uznala ze ktos po prostu belkota po alko, ale nagrala sie takze wiadomosc na skrzynke. Jest to jakis jezyk, ale za nic mi to nic nie przypomina.
Gdzies tam jest jakies "liberte liberte"
Kubanscy wojownicy wolnosci czy cos? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomozecie namierzyc co to za jezyk i co tam mowia?
#tajemniczytelefon #
Gadzinski - Czesc Mirole. Do mojej rozowej dzisiaj za rana byl dziwny telefon ktory u...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć mireczki.
Mam prośbę, pomożecie w wypełnieniu #ankieta potrzebuje na studia. Krótka ankietka Na temat: "Znaczenie motywacji w miejscu pracy w przedsiębiorstwie" Wszystkim respondentom serdecznie dziękuję ( ͡ ͜ʖ ͡) Wypełnienie ankiety około 10 minut.
Link https://docs.google.com/forms/d/1Cazn9Pf4pcRTb5Rv411S2y-xXcQuZbrBEXDX943Qx4U/edit?usp=drivesdk

#pomocy #studbaza #studia #praca #pracbaza #pomoc #wykop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,

Mój tv posiada funkcję dolby atmos. Jestem na etapie kupna nowego soundbaru i kieruje do Was pytanie czy opłaca się kupować soundbar z taką samą funkcją? Dodatkowo zwracam się z prośbą o polecenie mi soundbaru (głownie filmy i gry, ale chciałbym aby muzyka też dobrze grała)

#dolbyatmos #sprzet #tv #sprzettv #glosniki # glosnik #soundbar #kupie #pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

od jakiegoś czasu nie działa mój stary sposób przesyłania zdjęć między telefonem a kompem, czyli mail. Po prostu mail z telefonu się zacina. Nie wiem o co chodzi. Podejrzane.
Ale dzisiaj chciałam wstawic obrazek na imgur z telefornu, i tam strona imgur wcale się nie wczyttuje. O co tu chodzi? Jestem pod jakąś obserwacją psów czy co? Nie mogę wysłać zdjęć na komputer przez bkluetooth, w grę wchodzą tylko te rozwiązania #
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem, dosłownie niedawno jakąś godzinę temu coś stało mi się z telefonom, a mianowicie telefon po włączeniu wyłącza ekran 4 krotnie i włącza go po czym włącza boot menu. Co może być przyczyną? Czy ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? (nic nie pobierałem w ostatnim czasie) (telefon POCO F3) #pomocy #technologia #telefony #serwisgsm #helpdesk
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mirki jak znaleźć informacje o pracownicy na stacji #orlen ? Obsługiwała mnie bardzo miła dziewczyna, chciałbym ja znaleźć ale nie wiem gdzie.Darujcie sobie proszę komentarze ze mogłem zapytać ja na miejscu o jakieś dane :) #kiciochpyta #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6288fbcf68533c7bb10eef03
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, od kilku dniu strasznie boli mnie brzuch w okolicy żołądka, najprawdopodobniej od pewnego leku, który przyjmuję (częsty skutek uboczny). Rozmawiałem już z lekarzem, lek narazie odstawiłem i dostałem coś na zmniejszenie wydzielania kwasu. Macie jakieś sposoby żeby doraźnie zmniejszyć ból? Bo już nie wytrzymuję. Póki co słyszałem o nagrzewaniu i piciu dużej ilości wody i to wydaje się, że pomaga.
#zdrowie #medycyna #pomocy #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomekb1999: spośród wszystkich leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty kup i zażyj pyralginę, bo działa też rozkurczowo na mięśnie gładkie i różne kolki (zakładając, że nie masz wrzodów żołądka).
  • Odpowiedz