Mam prośbę o pomoc, sformatowałem pełnym formatowaniem dysk SSD który miał system kiedyś. Podpiąłem go na SATA do drugiego kompa i mam problem z bootowaniem. Mimo że w biosie mam na stary dysk i reszta disabled to w opcjach jest ten drugi jako Windows Boot Manager i zacina mi przy uruchamianiu kompa. Jak można usunąć ten zapis żeby bootował tez drugi dysk bo on mega miesza :/. A formatowałem go tez z
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, pomocy. Nie mogę otworzyć kart na pasku zadań - tzn otwierają się tak jakby w tle, strzelam, że chodzi o to, że wyświetlają się na "innym" pulpicie. Przez co nawet nie mogę wejść w ustawienia żeby to zmienić - widoczny jest tylko podgląd. Wiecie może jak to odkręcić? ಥಥ #pomocy #windows10
buun - Mireczki, pomocy. Nie mogę otworzyć kart na pasku zadań - tzn otwierają się ta...

źródło: comment_1654284147NnXF4tbfSIC8XqEY36HWpK.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem. Na moim telewizorze na dwóch wejściach HDMI które obsługują 4K i 120Hz nie mogę włączyć takiej jakości obrazu na Xbox Series X. Najpierw zrobiło się to na 1 HDMI a teraz po paru dniach problem pojawił się na drugim wejściu. Macie pomysł jak temu zaradzić? Telewizor jaki posiadam to TCL C72. Dodaje zdjęcie jaki komunikat wyświetla się na konsoli. Pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°) #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

potrzebuje stołu do układania puzli #pomocy w sumie to w ogóle potrzebuje biurka dużego, przestrzeni roboczej nie tylko do puzli. Gdzie się zamawia ładne dechy na blat? W castoramie strasznie drogie prawie 300 zł chyba za taki 2 metrowy, nie pamietam już dokładnie. A może to za metr wychodziło. zastanawiam się nad takim blatem kuchennym ciemnym, z wiórów sprasowanych, jest gruby i wytrzymały chyba. Tylko jak potem wykończyć te brzydkie
pamperap - potrzebuje stołu do układania puzli #pomocy w sumie to w ogóle potrzebuje ...

źródło: comment_1654253531hVaz3vo0unP0N5helfaTlQ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pamperap: jeśli mieszkasz w okolicach miasta to polecam przejechać się po śmietnikach w weekend, mówię to w pełni serio :P Blat na puzzle mojej matki jest zrobiony z drzwi do jakiejś szafy, lekko przycięty i obklejony taką tasiemką imitującą podobne drewno, połowę półek na garażu jak i u siebie w pokoju też mam z śmietnika ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Hej,

Wczoraj padł mi internet i na infolinii dowiedziałem się że ktoś rozwiązał moją umowe z powodu utraty prawa do lokalu. Mieszkam tutaj już od dwóch lat i ani ja, ani właściciel mieszkania nic nie wysyłaliśmy.

Zostałem poinformowany ze muszę zebrać dowody i złożyć reklamacje aby wyjaśnić cała sytuację.
Na załączniku przesłanym do nich nie ma moich ani właściciela danych, widnieje tam obca osoba. Zgadza się jedynie adres, ale pewnie doszło do
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pies rasy shih tzu teściowej ma taką narośl, która szybko rośnie. Pierwszy weterynarz powiedział, że nie rusza tego, bo to nowotwór złośliwy. Daje mu miesiąc może pół roku życia. Wiecie może co to i czy możecie polecić jakiegoś weterynarza do ogarnięcia tej zmiany?

#psy #weterynaria #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
pogop - Pies rasy shih tzu teściowej ma taką narośl, która szybko rośnie. Pierwszy we...

źródło: comment_1654192456Rtmrvn9BpFRTeRjdY0SZxK.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś ss zdjęcia Najmana na instagramie z podpiskiem "Mądrej głowy włos się nie trzyma" wiem że to było pewien czas memiczne i nigdzie nie mogę znaleźć XDDD

#najman #memy #pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejooo. Potrzebuje #pomocy w pracy na #studbaza : (

Potrzebuje opisu technicznego hali produkcyjnej o konstrukcji stalowej. Rozpisu materiałów, fundamentów, ścian i dachu. Czy jest jakaś dobra dusza która by pomogła ?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Taki ziomeczek wypadł z gniazda z 4m nad ziemią na beton. Odłożyłem go narazie w moje truskawki, moze rodzice się zainteresują, nie wiem co sprawdzić czy jak mu wody dac i czy zaopiekować się nim jak się nikt po niego do wieczora nie zjawi. Pomocy mireczki
#wrobel #kiciochpyta #pomocy #smiesznypiesek
FueGo - Taki ziomeczek wypadł z gniazda z 4m nad ziemią na beton. Odłożyłem go narazi...

źródło: comment_1654178264Pp3jqpe7iJ181BxXkcRErA.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@paramyksowiroza: oddycha, ale ma zamkniete oczy, albo mruzy. Wygląda jak ja po 8 browarach. jak mu wody dawałem yo teoche nim miotało jak szatanem, moze sie zakrztusił, ale już oddycha normalnie. Jakos sie przemieścił z jednego miejsca w drugie, ale nie widziałem jak
  • Odpowiedz
@FueGo: Przykra sytuacja, ale zrobiłeś co mogłeś. Nie obwiniaj się za to, takie wypadki czasami się po prostu zdarzają.
Zresztą mnóstwo pisklaków nie dożywa dorosłości. Umierają z głodu, czasami ją zjadane przez inne zwierzęta, czasami rozjechane na drodze...
To brutalne prawa natury, ale teraz jego rodzice będą w stanie szybciej i skuteczniej wykarmić jego rodzeństwo.
Nie wiń się, chciałeś dobrze!
Trzymaj się!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dzisiaj jak wracałem z pracy na prostej coś strzeliło i pokazał się na komputerze komunikat automatic gear fault po dojechaniu do domu zgasilem i zapaliłem samochód i skrzynia już normalnie działała. Auto kupiłem 6dni temu jak sprawdzałem to wszystko było ok. Pan powiedział że olej w skrzyni zmieniał 2lata temu ja czekałem na mechanika żeby zrobić parę pierdul, a tu takie coś. To coś poważnego może być czy możliwe że jakiś czujnik
Pawciosl - Dzisiaj jak wracałem z pracy na prostej coś strzeliło i pokazał się na kom...

źródło: comment_16541148803BuLUVTGu0JAhS69XqGqM0.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, mam pytanie do tagu #informatyka - otóż mam plik zapisany w libreoffice i ostatnia data modyfikacji to wczorajszy wieczór. Dzisiaj chcąc otworzyć plik, dwukrotnie spytał o odzyskiwanie, wybrano opcję tak, potem znowu tak. Plik ma trzy strony samych krzyżyków. Czy da się to jakkolwiek odzyskać, bo już nie mam pomysłu... Kopia nie istnieje, nie da się przywrócić. Wyczytałam, że to może być kwestia zbyt szybkiego zamknięcia laptopa w momencie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oliweira do takich rzeczy polecam google docs lub office online. Jeżeli nie masz tak nic supertajnego to można śmiało i zapisuje się co chwilkę. Można też wspolnie edytować w jednej chwili.
  • Odpowiedz
Czy znacie jakiegoś elektronika-magika z centralnej lub północnej Polski, który ogarnia sprzęt wideo? Mam kamere Panasonic NV-M10 z lat 80/90, która nagrywa na kasety VHS. Problem w tym że nagrywa bez koloru, podgląd na żywo po chinchach jest kolorowy, sam model też nagrywa już w kolorze. Na zagranicznym forum wyczytałem, że może to być walnięty kondensator, ale nie wiem który.
#elektronika #serwis #kamery #video
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Support lub ktoś z mocą sprawczą, prosze o kontakt i pomoc. Chciałbym odzyskać dostęp do swojego konta, ale moje zgłoszenia od ponad miesiąca są bez praktycznie jakiegokolwiek odzewu w zendesku. Jak mogę coś wyjaśnić z administracją? #moderacja #administracja #pomocy #wykop

@a__s nie odpowiada na priv ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach