@eric2kretek: Powiem Ci, że nowej energooszczędnej serii Beko sprzedaje się dosyć sporo, ale tym światłem mnie r--------ś xD Jak tylko będzie handlowiec z Beko i mu to powiem to nie uwierzy xD
Dlatego proszę nie kasuj tego wpisu xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tranzol: Wiadomo bez końca nie można próbować, ale pokazanie się z dobrej strony oraz wyrażenie zainteresowania jej osobą na pewno bardziej pomoże i przyspieszy jak względna bierność
Co krok pchać do przodu, zgasić temat byłych i skupiać na was. W ten sposób planem B nie będziesz, a przekonasz się czy warto o nią się w ogóle starać i w nie długim czasie byś wiedział czy coś z tego wyjdzie
  • Odpowiedz
Na badania, możliwe, że organizm nie produkuje w odpowiedniej ilości serotoniny lub innego związku. Znam taką osobę, łyka jedną tabletkę codziennie i zupełni inny człowiek. Najpierw jednak zrób badania.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Śmiało możesz iść do psychiatry z pytaniem o adhd. Brzmi to jak poważniejsze adhd być może z jakimś twistem lub czymś współwystępującym.

Potwierdzają to objawy problemów z koncentracją i motywacją (ale tylko przy nudnych rzeczach), występujące od dziecka, problemy z nauką, duże problemy z impulsywnością, próby autoterapii w ten czy inny sposób. Farmakoterapia adhd powinna być dla ciebie pomocna i przede wszystkim powinna wskazać jakiś kierunek - jest spora
  • Odpowiedz
3. za przeskoczenie kolejki ukraińscy celnicy chcą "coś" najczęściej jest to waluta wspólnotowa


@Tonari_Totoro: czyli chcesz powiedziec, ze my im wozimy pomoc a oni chca potem od nas kase zeby nasze auto moglo szubciej wrocic do kraju i... znowu im zawiezc pomoc?
  • Odpowiedz
Swego czasu przeglądałem OLX-zakładkę oddam za darmo. W aplikacji OLX na telefon same psy i koty do oddania. Na kompie elegancko prawie w ogóle nie było zwierząt. Od jakiegoś czasu na komputerze jest to co na telefonie. Kocham zwierzęta ale bardziej interesują mnie oferty przedmiotów. Macie jakiś sposób na to ? #olx #oddamzadarmo #oddam #zakupy #pytanie #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jak ponownie połączyć komputery z serwerem? Zostały połączone z serwerem przez IP i poświadczenia potwierdzałem miesiąc temu, a wczoraj i dziś komputery przestały się łączyć.
Z tego co pamiętam poświadczenia zmieniają się raz na miesiąc, ale kliknięta była opcja "połącz przy użyciu innych poświadczeń" podczas mapowania dysków.
Jak połączyć je ponownie?
Potrzebuję rozwiązania na teraz a nie na porządnie, bo za tydzień ma wejść firma która zrekonfiguruje całą sieć, ale nie
BDLK_IMPRTR - Mirki, jak ponownie połączyć komputery z serwerem? Zostały połączone z ...

źródło: comment_1652861195tdSBwoqfkmuDjFAdgK1ITv.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BDLK_IMPRTR: masz napisane ewidentnie LOKALNEGO URZĄDZENIA = nazwa Q: jest już w użyciu, zwolnij/uwolnij/rozłącz ten dysk, ew zobacz w menadzerze dysków czy coś do tej litery nie jest podpięte, to problem lokalny a nie serwera i poświadczeń.
  • Odpowiedz
Uwaga Mireczki - potrzebuję pomocy rodem z Elektrody. Potraktujcie to jako egzamin zawodowy:

Mam zewnętrzną girlandę z 10 żarówkami - jest transformator, który zasila girlandę wartością 36 V. 6 W łącznie.
Coś, jak to: https://tiny.pl/96l3j

Zbiłem 2 żarówki, kupiłem nowe na allegro (link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/zarowki-s14-przezroczyste-do-girlandy-36v-2-szt-8963880865?snapshot=MjAyMi0wNS0xNVQxMzoxOToxMC4xNjFaO2J1eWVyO2Q4NTg3NmQ2ODg3ZjIxMTA3NzhiNmM3M2M5NDAxOWRiMTJkNjIwZGVlYTc1YjMzMTBhMDE4ZjUyYTYzZjYwMGI%3D).
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, chciałem zamienić krypto z BTC na XMR przez strone fixedfloat, na stronie niby wszystko jest okej i jest napisane ze srodki zostaly wsyslane, ale na moim portfelu Monero GUI srodki dalej sie nie pojawily. Mam ID transakcji, od supportu fixedfloat dostalem txid i txkey zebym mogl sprawdzic ze srodki rzeczywiscie zostaly wyslane, jednak dalej brak ich w moim portfelu. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?
#kryptowaluty #monero
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xortam: Miałem kiedyś taki problem. Po pierwsze możesz sprawdzić na stronie takiej jak https://xmr.llcoins.net/checktx.html czy rzeczywiście środki dotarły, oczywiście jeśli nie boisz się wysłać tej informacji w internet. Po drugie ściągnij najnowszą wersję Monero GUI i zainstaluj od nowa najlepiej na nowym sprzęcie, wpisz swojego seeda i zsynchronizuj wszystko od początku i powinno być ok. Monero GUI czasem się gliczuje i nie synchronizuje nowych transakcji, dzieje się to zwłaszcza jak
  • Odpowiedz
@Jah00: dzieki, juz wszystko dziala, po prostu chodzilo o to ze portfel sie do konca nie zsynchronizowal, a pokazywalo ze niby jest zsynchronizowany
  • Odpowiedz
Czesc, mam od kilku godzin napad lęku nerwicowego chyba, najpierw lekki ucisk w klatce, natłok myśli stres, rzuca mi nogą co chwilę. Wziąłem nervomix Control jedna tabletkę i zrobiłem się śpiący ale boje się zasnąć. Pisze cały czas z dziewczyną. Dzwoniłem nawet na 999 i pogadałem chwilę ale gość powiedział że gdyby coś to po prostu przyjechać tam do przychodni. Co robić?
#nerwica #pomocy #pytanie #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Weird0: No ciężko zasnąć, bo towarzyszą temu dodatkowe lęki. Najpierw musisz poznać mechanizmy działania tego gówna, ale nabyta wiedza z filmików może być niewystarczająca, bo gdy przychodzi do ataku, to wyłącza się racjonalne myślenie i ciężko przyswaja się argumenty, że to tylko atak paniki. Potrzeba lat praktyki xD
Może to Cię uspokoi. https://youtu.be/SFcDzTSFejk Nie pamietam, czy to dokładnie to wideo było.

Najlepiej, gdy następuje „wybuch” takiego ataku i wszystkie złe
  • Odpowiedz
Hej, w jakim wieku wyprowadziliscie się od rodziców? I czy mieszkanie z nimi w wieku 21 lat to już wstyd? Bo teraz widzę, że praktycznie każdy wyprowadza się dość szybko, ja nie mam takiej możliwości i pieniędzy na to więc mieszkam z nimi, pracuję, chce iść na studia. #zycie #pracbaza #wykop #pomocy #studbaza
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gendzi żaden wstyd byczku, jak pracujesz i się dorzucasz to tym bardziej. Ja wprawdzie poszedłem na studia jak miałem 19, ale potem w wieku 25 wróciłem i siedziałem półtora roku pracując. Nie dawaj się presji dla samego faktu wyprowadzki
  • Odpowiedz
Wie ktoś lub ma zapisane gdzieś konto takiego typka co zrobił bota który łączył losowo dwa nagłówki z artykułów. Nawet nie wiem jak zacząć tego szukać :/ #kiciochpyta #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry wieczór

Czy ktoś może ma jakiś namiar na pomoc psychiatryczna w #uk #birmingham ? Może być po angielsku, chociaż najlepiej by było w języku polskim (chociaż łatwiej mi o tym byłoby porozmawiać w języku angielskim, myślę że specjalista z Polski będzie lepiej rozumiał wiele innych kwestii związanych z #emigracja )

Jest ze mną naprawdę źle, coraz gorzej. Mam już siebie najserdeczniej dość. Niszczę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: do lekarza na początek po jakieś happy pillsy. Jak się trochę poskładasz, to zajmiesz się sobą na poważnie. Polecam książkę Mindfull Way Through Depression oraz appkę Hub of Hope do szukania pomocy.
U gp antydepresanty dostaniesz od ręki, poprawi Ci się najprawdopodobniej po ok 2 tygodniach. Potem będzie czas żeby zacząć nad sobą pracować i naprawiać to co się rozpadło. Będzie dobrze.
B.....o - @AnonimoweMirkoWyznania: do lekarza na początek po jakieś happy pillsy. Jak...

źródło: comment_1652740788ZddWu5dYwakY3nO2jEV3t0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Umow sie normalnie do GP i przedstaw swoja sytuacje. Jezeli jezyk jest dla ciebie bariera to na kazdym szczeblu kontaktu z NHS jest tak, ze mozesz poprosic o pomoc tlumacza. Jest to usluga z NHS wiec nic nie placisz a masz pewnosc ze lekarz zrozumie twoje problemy.
Jezeli podkreslisz ze masz mysli samobojcze to normalny GP skieruje cie do specjalisty na konsultacje - a to juz wtedy wkraczasz do innego swiata, pozbawionego
  • Odpowiedz
Już od naprawdę dłuższego czasu bolą mnie kolana, nie jestem w stanie określić czemu to się dzieje. Ból strasznie uciążliwy i tak jakby palący i średnio mogę zidentyfikować w którym miejscu, tak jakby w środku kolan, ale też na zewnątrz. Po jakimś czasie ból ustępuje. Co to może być? (,)


#medycyna #pytanie #pomocy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@7160: xd
@kiwajakotako433: możesz mieć jakiś stan zapalny, w sumie to cholera wie o co chodzi mając tak mało danych. Idź do rodzinnego i niech cię wyśle na diagnostykę obrazową.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kiwajakotako433: ¯\(ツ)_/¯ może masz wysoki próg bólu i czujesz co jakiś czas. Albo w ogóle boli cię po np. siedzeniu przez długi czas w jednej pozycji, albo chodzeniu. No opcji jest mnóstwo, jeśli to występuje już tak długo i nic z tym nie robiłeś, to może czas spojrzeć o co chodzi.
Ja miałem coś podobnego po nieleczonym skręceniu kostki, przez długi czas w losowych momentach mnie po prostu bolało
  • Odpowiedz
Mirki, kłopot z laptopem dell, włącza się normalnie,wyświetla się ten i interfejs włączania, najpierw logo dell potem windowsa, również odpala się ekran blokady gdzie trzeba kliknąć aby wejść, chwilę pulpit jest widoczny ale po 15 sekundach robi się czarny, resetowanie i wyjmowanie baterii nic nie pomaga,

Laptop nie był ostatnio zalewany, spadał z wysokości itp. Jeszcze wczoraj działał normalnie
Co robić?

#komputery #laptopy #pytaniedoeksperta #pomocy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Repost z FB. POMOCY! Częstochowa i okolice!
Te trzy maluchy znaleziono w... oponach samochodowych. Właściciel opon planował WYRZUCIĆ kocięta. Zdążyła je przejąć nasza Asia. Ale przy swoich siedmiu i niedawnej chorobie wirusowej- nie zabierze ich nawet do łazienki!

POTRZEBNY DOM TYMCZASOWY NA JUŻ!

Pomożemy w kwestii profilaktyki i karmy i transportu.
xandra - Repost z FB. POMOCY! Częstochowa i okolice!
Te trzy maluchy znaleziono w......

źródło: comment_1652716541JoKTHl8lJ4f3ft7rVOu9ER.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

misie proszę ładnie o pomoc w wypełnieniu ankietki, to tylko 2 minuty max. obiecuje!!!! niedużo mi zostało, prawie skończyłam ale potrzebuje pomocy
https://forms.gle/Sg489HZkYCtkbfCh6

w podziękowaniach kwiatek dla was, a dla tych co wypełnią po dwa razy to wyślę hot pic moich kotów

#ankieta #rzeszow #studia #pomocy #praca #pomocyx2
muszeiscpA - misie proszę ładnie o pomoc w wypełnieniu ankietki, to tylko 2 minuty ma...

źródło: comment_1652714866dprdjsrYugYeparjVAbdUg.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema Mirki

Potrzebuję pomocy

Po odpaleniu kompa włącza mi się wyszukiwarka z jakąś losową stroną, które AdBlock automatycznie blokuje.

Wiecie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach