Siemanko , chciałem powiesić sobie na ścianie obraz ala Scarface tylko że zamiast twarzy głównego bohatera była by moja , ktoś z #programista15k #informatyka #komputery #grafikakomputerowa #grafikakomputerowa jest w stanie coś takiego stworzyć? Jeżeli jesteś chętny i masz umiejętności , zostaw komentarz lub napisz na priv , nie mam horej curki i zapłacę pare cebul polskich za pomoc - pozdrawiam #pomocy
Kordianyt - Siemanko , chciałem powiesić sobie na ścianie obraz ala Scarface tylko że...

źródło: comment_16546926566x0EjF5dT4CyxN7WODIcH6.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#zegarki #casio #pomocy #zegarkiboners
Witam. Po 13 latach bezproblemowego używania zegarka Casio Edifice 126 uległ uszkodzeniu po rzuceniu przez nim przez synka. Byłem u zegarmistrza i coś padło w środku ale nie da się zrobić i cały mechanizm do wymiany za 150 zł. Postanowiłem, że na pewno kiedyś go zrobię ale na razie kupię sobie nowy. Po przegladaniu internetu i allegro upatrzyłem sobie model
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Support lub ktoś z mocą sprawczą, prosze o kontakt i pomoc. Chciałbym odzyskać dostęp do swojego konta, ale moje zgłoszenia od ponad miesiąca są bez praktycznie jakiegokolwiek odzewu w zendesku. Jak mogę coś wyjaśnić z administracją? #moderacja #administracja #pomocy #wykop

@a__s nie odpowiada na priv ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam. Miesiąc temu kupiłem tablet Huion Kamvas 22. Problem w tym że po tym czasie na ekranie pojawiło się spora ilość rys które można zauważyć na czarnym tle (Nie wspomnę już o patrzeniu pod światło) Wiem że to normalne przy tabletach płytkowych, ale jak to ma się do ekranu? Trochę mnie to martwi bo nie był to tani zakup. Dziękuję za wszelką pomoc.
#digitalpainting #tabletgraficzny #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej potrzebuje pomocy, dostałem od lekarza zalecenie badania krwi pod względem helicobacter pylori. Dał mi karteczkę z napisem MIANO i powiedział ze mam wykonać badanie ilościowe na ta bakterie. Z racji ze mam w laboratorium surowice mogę wykonać to badanie bez ponownego pobrania krwi, ale nie wiem które wybrać, czy ktoś może mi pomoc bo jestem w tym na maxa zielony #zdrowie #zgaga #refluks #helicobacter
Undying - Hej potrzebuje pomocy, dostałem od lekarza zalecenie badania krwi pod wzglę...

źródło: comment_1654610661yP5QYww6VUedjMKHGcT5xr.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do #sportoweswiry #dietetyka #dieta #zdroweodzywianie - ogólnie liczę kalorię i mam wyznaczone 2.5k na dzień - byłem dziś na obiedzie i nie wiem na ile mniej więcej tych kalorii policzyć , ile waszym zdaniem na tym talerzu mogło być kcal?
Nie było frytek ani bułki jak coś ( ͡ ͜ʖ ͡)

Czy 1100kcal będzie ok? Ja bym liczył
Kordianyt - Pytanie do #sportoweswiry #dietetyka #dieta #zdroweodzywianie - ogólnie l...

źródło: comment_16546068514KKNcItRWsk1SGNQY2zCLl.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Support lub ktoś z mocą sprawczą, prosze o kontakt i pomoc. Chciałbym odzyskać dostęp do swojego konta, ale moje zgłoszenia od ponad miesiąca są bez praktycznie jakiegokolwiek odzewu w zendesku. Jak mogę coś wyjaśnić z administracją? #moderacja #administracja #pomocy #wykop

@a__s nie odpowiada na priv ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kupiłem sounbar i po podłączeniu do TV hdmi arc gra bardzo cicho, po bt normalnie a po optyku w ogóle nie widzi. Ktoś może coś doradzić?
#soundbar #tv #audio #pomocy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no już siedziałem tyle i nic, wzywam serwis niech robią xd


@Vordors: pozbądź się tego i albo kup sobie system 2.1 albo pełnoprawne kinodomowe. Przynajmniej będzie jakoś grało.
  • Odpowiedz
#informatyka #laptop #laptopy #komputer #komputery #lenovo #thinkpad #nieelektronika #klawiatura #klawiatury #klawiaturamechaniczna #pomocy #pomoc

zmieniłem w x230 klawiaturę z nie podświetlanej iso, na podświetlaną ansi ,i podświetlenie nie działa. Kombinacja fn+spacja załącza lupę (zrobiony patch na baterie thinkpad-ec chyba udanie / i 1vyrain który udał się na
Strieloka - #informatyka #laptop #laptopy #komputer #komputery #lenovo #thinkpad #nie...

źródło: comment_1654534594UzUFEcY2JTQMJSg1yrcqMm.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eFFF256: Bo patch na klawiaturę się wgrywa tylko przy przekładce na tą z serii 20. A tutaj zakładasz dedykowaną do modelu 30. Wycofaj go to będzie śmigać :)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Różowa ma koleżankę, nie spotykają się za często, może parę razy w roku, ale regularnie piszą na messengerze. A raczej pisały, bo koleżanka nagle zapadła się pod ziemię i nie wiadomo co się stało.
Od ponad 3 tygodni nie odpisuje ani na messengerze (w ogóle nie była dostępna od tamtego czasu), ani na sms, telefonów nie odbiera. Różowa wie tylko w jakiej dzielnicy ona mieszka, nie zna dokładnego adresu (dziewczyna
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cześć rowerzyści!

Zakupiłem sobie przednią lampkę od Proxa, model Taurus, została mi polecona przez znajomego z racji wymiennych aku. Sprzęt przyszedł, zamontowałem wszystko jak należy, wyjechałem w trasę no i niestety na ścieżce rowerowej lampka wypięła się z tego plastikowego mocowania do kierownicy wobec czego połamał mi się ten plastikowy zatrzask. Zastanawiam się teraz, jak ją przymocować żeby podczas jazdy nie było podobnych incydentów. Macie jakiś pomysł?

Szukałem jakiegoś kontaktu do producenta
KoldiuszCaesar - cześć rowerzyści!

Zakupiłem sobie przednią lampkę od Proxa, model T...

źródło: comment_1654515901pN5i2FBIM6TIiYikjOGUAm.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomocy, co byście wybrali na moim miejscu:
1. Dwie suczki ze schroniska, jedna z Ukrainy, a druga jest głucha.
Pierwszy spacer za nami i są przekochane.
2 . Pies z fundacji z ciężkimi traumami, któremu bylibyśmy w stanie pomóc dzięki naszemu wcześniejszemu doświadczeniu.
Za nami rozmowa z jego behawiorystką.

Opcja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kruweczka: nie da się tak doradzić. Z którym psem chcesz spędzić x lat? Jesteś przekonana, że adopcja jednocześnie dwóch psów to dobry pomysł? Jednak spacer, a bycie w domu, gdy zejdzie stres to co innego?
Wszystko zależy od tego, co chcesz z psem robić, który bardziej wpasowuje się do Waszego życia. A może jest opcja tymczasu?
  • Odpowiedz