Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Siemanko , chciałem powiesić sobie na ścianie obraz ala Scarface tylko że zamiast twarzy głównego bohatera była by moja , ktoś z #programista15k #informatyka #komputery #grafikakomputerowa #grafikakomputerowa jest w stanie coś takiego stworzyć? Jeżeli jesteś chętny i masz umiejętności , zostaw komentarz lub napisz na priv , nie mam horej curki i zapłacę pare cebul polskich za pomoc - pozdrawiam #pomocy
źródło: comment_16546926566x0EjF5dT4CyxN7WODIcH6.jpg
Pobierz#zegarki #casio #pomocy #zegarkiboners
Witam. Po 13 latach bezproblemowego używania zegarka Casio Edifice 126 uległ uszkodzeniu po rzuceniu przez nim przez synka. Byłem u zegarmistrza i coś padło w środku ale nie da się zrobić i cały mechanizm do wymiany za 150 zł. Postanowiłem, że na pewno kiedyś go zrobię ale na razie kupię sobie nowy. Po przegladaniu internetu i allegro upatrzyłem sobie model
Witam. Po 13 latach bezproblemowego używania zegarka Casio Edifice 126 uległ uszkodzeniu po rzuceniu przez nim przez synka. Byłem u zegarmistrza i coś padło w środku ale nie da się zrobić i cały mechanizm do wymiany za 150 zł. Postanowiłem, że na pewno kiedyś go zrobię ale na razie kupię sobie nowy. Po przegladaniu internetu i allegro upatrzyłem sobie model
Support lub ktoś z mocą sprawczą, prosze o kontakt i pomoc. Chciałbym odzyskać dostęp do swojego konta, ale moje zgłoszenia od ponad miesiąca są bez praktycznie jakiegokolwiek odzewu w zendesku. Jak mogę coś wyjaśnić z administracją? #moderacja #administracja #pomocy #wykop
@a__s nie odpowiada na priv ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@a__s nie odpowiada na priv ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Endrius: O jej. Oczywiście nie mogło zabraknąć osoby, która będzie biadolić, że laptopy nie nadają się do gier xD
Witam. Miesiąc temu kupiłem tablet Huion Kamvas 22. Problem w tym że po tym czasie na ekranie pojawiło się spora ilość rys które można zauważyć na czarnym tle (Nie wspomnę już o patrzeniu pod światło) Wiem że to normalne przy tabletach płytkowych, ale jak to ma się do ekranu? Trochę mnie to martwi bo nie był to tani zakup. Dziękuję za wszelką pomoc.
#digitalpainting #tabletgraficzny #pytanie
#digitalpainting #tabletgraficzny #pytanie
- 1
@marek-sisey-tymoszczuk: Tak myślałem nad tym i możliwe że końcówka która była zamontowana w stylusie ukruszyła się jakoś w transporcie i tego nie zauważyłem. Już ją wymieniłem, zobaczymy czy to coś da. Na szczęście te rysy nie przeszkadzają w pracy.
źródło: comment_1654713320MzElXSs60M6gCk0ypdtVGE.jpg
Pobierz@endriu1307: nic nie widzę
Hej potrzebuje pomocy, dostałem od lekarza zalecenie badania krwi pod względem helicobacter pylori. Dał mi karteczkę z napisem MIANO i powiedział ze mam wykonać badanie ilościowe na ta bakterie. Z racji ze mam w laboratorium surowice mogę wykonać to badanie bez ponownego pobrania krwi, ale nie wiem które wybrać, czy ktoś może mi pomoc bo jestem w tym na maxa zielony #zdrowie #zgaga #refluks #helicobacter
źródło: comment_1654610661yP5QYww6VUedjMKHGcT5xr.jpg
Pobierz@Undying ja bym strzelal ze igg ale to lekarz powinien określić o co mu chodzi
konto usunięte via Android
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Pytanie do #sportoweswiry #dietetyka #dieta #zdroweodzywianie - ogólnie liczę kalorię i mam wyznaczone 2.5k na dzień - byłem dziś na obiedzie i nie wiem na ile mniej więcej tych kalorii policzyć , ile waszym zdaniem na tym talerzu mogło być kcal?
Nie było frytek ani bułki jak coś (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Czy 1100kcal będzie ok? Ja bym liczył
Nie było frytek ani bułki jak coś (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Czy 1100kcal będzie ok? Ja bym liczył
źródło: comment_16546068514KKNcItRWsk1SGNQY2zCLl.jpg
Pobierz- 3
@Kordianyt: bardzo duza ilosc warzyw, nie ma tu więcej jak 800 pzdr
- 1
@jestem_na_dworzu @runnerrunner @Krooth @bartt345 mięso pieczone , i nie zjadłem nawet wszystkiego , tylko jakieś 80% - ale czytam wasze komentarze i wpisuje zapobiegawczo 1k kcal :)
Support lub ktoś z mocą sprawczą, prosze o kontakt i pomoc. Chciałbym odzyskać dostęp do swojego konta, ale moje zgłoszenia od ponad miesiąca są bez praktycznie jakiegokolwiek odzewu w zendesku. Jak mogę coś wyjaśnić z administracją? #moderacja #administracja #pomocy #wykop
@a__s nie odpowiada na priv ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@a__s nie odpowiada na priv ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@snowboardertmp: zgłosiłem
#informatyka #laptop #laptopy #komputer #komputery #lenovo #thinkpad #nieelektronika #klawiatura #klawiatury #klawiaturamechaniczna #pomocy #pomoc
zmieniłem w x230 klawiaturę z nie podświetlanej iso, na podświetlaną ansi ,i podświetlenie nie działa. Kombinacja fn+spacja załącza lupę (zrobiony patch na baterie thinkpad-ec chyba udanie / i 1vyrain który udał się na
zmieniłem w x230 klawiaturę z nie podświetlanej iso, na podświetlaną ansi ,i podświetlenie nie działa. Kombinacja fn+spacja załącza lupę (zrobiony patch na baterie thinkpad-ec chyba udanie / i 1vyrain który udał się na
źródło: comment_1654534594UzUFEcY2JTQMJSg1yrcqMm.jpg
PobierzEjj może mi ktoś wyjaśnić czemu wyskakuje nieznany błąd bo dopiero założyłem konto, chciałem zapostować linka do dema mojej gry o jabłonowskim ale błąd wyskakuje
#pomocy #jablonowski
#pomocy #jablonowski
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@ocho96: ej a to się tyczy tylko nowych kont bo widzę że inni normalnie postują linki?
#anonimowemirkowyznania
Różowa ma koleżankę, nie spotykają się za często, może parę razy w roku, ale regularnie piszą na messengerze. A raczej pisały, bo koleżanka nagle zapadła się pod ziemię i nie wiadomo co się stało.
Od ponad 3 tygodni nie odpisuje ani na messengerze (w ogóle nie była dostępna od tamtego czasu), ani na sms, telefonów nie odbiera. Różowa wie tylko w jakiej dzielnicy ona mieszka, nie zna dokładnego adresu (dziewczyna
Różowa ma koleżankę, nie spotykają się za często, może parę razy w roku, ale regularnie piszą na messengerze. A raczej pisały, bo koleżanka nagle zapadła się pod ziemię i nie wiadomo co się stało.
Od ponad 3 tygodni nie odpisuje ani na messengerze (w ogóle nie była dostępna od tamtego czasu), ani na sms, telefonów nie odbiera. Różowa wie tylko w jakiej dzielnicy ona mieszka, nie zna dokładnego adresu (dziewczyna
@AnonimoweMirkoWyznania: niech zaprosi te matkę do znajomych
- 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Burza w szklance wody, laska olała znajomość, albo znalazła sobie realnego przyjaciela lub z--------a w januszexie
@astronic: Dawaj linka.
potrzebuje założyć nowe profile na ranty szafek, jak wygiąć taką listwę? ewentualnie jaką inną metoda zakryc te ranty? jakas tasma?
#remontujzwykopem #budujzwykopem #pomocy
#remontujzwykopem #budujzwykopem #pomocy
źródło: comment_1654519443YhOHe0njIsu99aqyrMq3UJ.jpg
Pobierz- 1
@Cheeseburgg: opalarka i grzejesz
@Cheeseburgg: jak wyżej, albo wbijaj gumowym młotkiem po trochu i grzej żelazkiem przez kartke papieru. Tylko nie przesadz z temperaturą
cześć rowerzyści!
Zakupiłem sobie przednią lampkę od Proxa, model Taurus, została mi polecona przez znajomego z racji wymiennych aku. Sprzęt przyszedł, zamontowałem wszystko jak należy, wyjechałem w trasę no i niestety na ścieżce rowerowej lampka wypięła się z tego plastikowego mocowania do kierownicy wobec czego połamał mi się ten plastikowy zatrzask. Zastanawiam się teraz, jak ją przymocować żeby podczas jazdy nie było podobnych incydentów. Macie jakiś pomysł?
Szukałem jakiegoś kontaktu do producenta
Zakupiłem sobie przednią lampkę od Proxa, model Taurus, została mi polecona przez znajomego z racji wymiennych aku. Sprzęt przyszedł, zamontowałem wszystko jak należy, wyjechałem w trasę no i niestety na ścieżce rowerowej lampka wypięła się z tego plastikowego mocowania do kierownicy wobec czego połamał mi się ten plastikowy zatrzask. Zastanawiam się teraz, jak ją przymocować żeby podczas jazdy nie było podobnych incydentów. Macie jakiś pomysł?
Szukałem jakiegoś kontaktu do producenta
źródło: comment_1654515901pN5i2FBIM6TIiYikjOGUAm.jpg
Pobierz- 2
@KoldiuszCaesar: Próbowałbym czegoś z uchwytem i mocowaniem do gopro oraz klejem epkosydowym
edit: Ewentualnie takie silikonowe jak na zdjeciu bądź podobne
edit: Ewentualnie takie silikonowe jak na zdjeciu bądź podobne
źródło: comment_1654516873j5X5wibs3u4LwHP6bEaoKF.jpg
Pobierz- 1
konto usunięte via iOS
- 0
Pomocy, co byście wybrali na moim miejscu:
1. Dwie suczki ze schroniska, jedna z Ukrainy, a druga jest głucha.
Pierwszy spacer za nami i są przekochane.
2 . Pies z fundacji z ciężkimi traumami, któremu bylibyśmy w stanie pomóc dzięki naszemu wcześniejszemu doświadczeniu.
Za nami rozmowa z jego behawiorystką.
Opcja
1. Dwie suczki ze schroniska, jedna z Ukrainy, a druga jest głucha.
Pierwszy spacer za nami i są przekochane.
2 . Pies z fundacji z ciężkimi traumami, któremu bylibyśmy w stanie pomóc dzięki naszemu wcześniejszemu doświadczeniu.
Za nami rozmowa z jego behawiorystką.
Opcja
@Kruweczka: Ciężki wybór, żaden nie jest dobry (╯︵╰,)
Ale wydaje mi się, że suczki mogą mieć większą szansę na adopcję mimo wszystko niż straumatyzowany piesek
Ale wydaje mi się, że suczki mogą mieć większą szansę na adopcję mimo wszystko niż straumatyzowany piesek
@Kruweczka: nie da się tak doradzić. Z którym psem chcesz spędzić x lat? Jesteś przekonana, że adopcja jednocześnie dwóch psów to dobry pomysł? Jednak spacer, a bycie w domu, gdy zejdzie stres to co innego?
Wszystko zależy od tego, co chcesz z psem robić, który bardziej wpasowuje się do Waszego życia. A może jest opcja tymczasu?
Wszystko zależy od tego, co chcesz z psem robić, który bardziej wpasowuje się do Waszego życia. A może jest opcja tymczasu?
Pomocy, czy iść z tym do lekarza czy leczyć w domu. I czy lekarz wystawiłby L4? Bo do roboty z takim poparzeniem to troche nie po drodze. #medycyna #poparzenie #pomocy
źródło: comment_1654421031hfE4KS4zLl8nny1xM4sngR.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@TheMatate: amputacja
@TheMatate: jak masz jakąś pracę fizyczną gdzie nosisz coś w rękawicach to moim zdaniem to się kwalifikuje na jakieś krótkie l4
konto usunięte via iOS
- 3
Mirki mam zaraz jeść mule i podali coś takiego, co to jest, czy ja mam w tym ręce umyć?
#szybko #pomocy #mirabelkopomusz #kiciochpyta #mule #rozowepaski #niebieskiepaski
#szybko #pomocy #mirabelkopomusz #kiciochpyta #mule #rozowepaski #niebieskiepaski
źródło: comment_1654366225kor0ITe5JtXzZP5pDQBRAh.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kocham_wykopka: tak, jak biskup. Później musisz w chleb wytrzeć























#heheszki #pomocy #memy #smieszneobrazki
źródło: comment_16546950286kBJNFcHRMMRBatkLziYK8.jpg
Pobierzźródło: comment_1654695125CumpNfLIsHZgVr8AvCrU9R.jpg
Pobierz