#gotujzwykopem #facetgotuje #pyszne #pizza
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jakoś tak mnie natchnęło o tej godzinie XD zrobiłem szybko ciasto i cyk mozzarella, szalotka, pieczarki i domowej roboty wedzona szynka. Na koniec bazylia i oregano (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gotujzwykopem #facetgotuje #pyszne #pizza
#gotujzwykopem #facetgotuje #pyszne #pizza
źródło: comment_w4pwPZv7ovaqmnvdJ0IWTCTUNQAcRA5q.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 0
Jak pójdę do pizza hut i kupię festiwal pizzy dla jednej osoby to będę mógł w---------c za 30 zl razem z kolegą? #pizza
- 1
@niktotalny: raczej nie
@niktotalny: nie, jak kupisz dla jednej osoby to najpierw w----------z Ty, potem kolega
- 7
Czy jakiś lokal PizzaHut ma gorsze opinie? Surowe ciasto, gigantyczne opóźnienia, pizza dostarczona w kawałkach.
Ciekawy jestem, czy zrobią kiedyś porządek z tym lokalem, bo nie mam jak teraz w dostawie zjeść PizzyHut (automatycznie zamówienie ląduje w tej pizzerii bo jest najbliżej w mojej okolicy)
[polecam opinie google](https://www.google.pl/search?client=opera&hs=sCJ&sxsrf=ACYBGNQO0MitZBD2HOwSDT4Gm35qyOA5hw%3A1578745883809&ei=G8AZXvHpMMqgjga25azYDQ&q=pizza+hut+osiedle+forma&oq=pizzahut+osiedle+f&gs_l=psy-ab.3.0.0i22i30.4067.4984..5842...0.3..0.88.740.9......0....1..gws-wiz.......0i71j35i39j0j0i13j0i8i13i30.FtyNYQS0yeI#lrd=0x471ecdf809b1fe63:0x297cef4c34db4288,1,,,)
Ciekawy jestem, czy zrobią kiedyś porządek z tym lokalem, bo nie mam jak teraz w dostawie zjeść PizzyHut (automatycznie zamówienie ląduje w tej pizzerii bo jest najbliżej w mojej okolicy)
[polecam opinie google](https://www.google.pl/search?client=opera&hs=sCJ&sxsrf=ACYBGNQO0MitZBD2HOwSDT4Gm35qyOA5hw%3A1578745883809&ei=G8AZXvHpMMqgjga25azYDQ&q=pizza+hut+osiedle+forma&oq=pizzahut+osiedle+f&gs_l=psy-ab.3.0.0i22i30.4067.4984..5842...0.3..0.88.740.9......0....1..gws-wiz.......0i71j35i39j0j0i13j0i8i13i30.FtyNYQS0yeI#lrd=0x471ecdf809b1fe63:0x297cef4c34db4288,1,,,)
źródło: comment_nLVWwqeG4Tax5tG0yqB5dyhnUH0ytcvH.jpg
Pobierz- 15
@cXoo:
To, że mieszka w Warszawie zmusza go do tego, żeby jeść w ekskluzywnych restauracjach? XD
mieszkasz w Warszawie i zamawiasz taki syf?
To, że mieszka w Warszawie zmusza go do tego, żeby jeść w ekskluzywnych restauracjach? XD
@ZeT_ to że mieszka w Warszawie pozwala mu zamówić coś o wiele lepszego w bardzo podobnej cenie, prosze cię przecież napewno jest tam dużo innych, lepszych, pizzerii gdzie są normalne, przystępne ceny, a dostajesz produkt, który jest przynajmniej dobry.
@poradnikspeleologiczny kolorowy piec
@marcinmosakowski Nie polecam, coś się u nich z-----o w ostatnim czasie. Jadłam i była gorsza niż mrożona. Ciasto jak bułka z biedry
- 0
- 11
#pizza #festiwalpizzy #pizzahut #protip
Kilka protipów dla osób, które planują wybrać się na festiwal i chcą iść na "rekord"
1. Najlepiej idź od pn-czw w porze "lunchowej", czyli wtedy, kiedy po prostu jest najmniej ludzi. Jeśli pójdziesz w piątek wieczorem lub sobotę w porze obiadowej to pierw w kolejce do stolika postoisz 15 minut, a potem na każdy kawałek pizzy poczekasz 15-20 minut co w
Kilka protipów dla osób, które planują wybrać się na festiwal i chcą iść na "rekord"
1. Najlepiej idź od pn-czw w porze "lunchowej", czyli wtedy, kiedy po prostu jest najmniej ludzi. Jeśli pójdziesz w piątek wieczorem lub sobotę w porze obiadowej to pierw w kolejce do stolika postoisz 15 minut, a potem na każdy kawałek pizzy poczekasz 15-20 minut co w
źródło: comment_ewYpfIaM7ueCiRIbvbDm6Ioazsye2iNB.jpg
Pobierz- 0
53
Cebularz lubelski przepis...

Jak zrobić pyszne cebularze lubelskie. Przepis na pyszną przekąskę, łatwą w przygotowaniu. \n Subskrybuj kanał: http://bit.ly/2X9bZ1D\n\nSKŁADNIKI FARSZ:\n\n- 4 duże cebule ok 400g\n- 1 łyżka maku\n- 2 łyżki oleju\n- 1.5 łyżeczki soli\n\nSKŁADNIKI CIASTO:\n\n- 500g mąki pszennej\n-...
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
@rozmiar-czcionki: Widać fotografa
Halo, odbiór fanatycy #pizza.
Jakie macie sposoby na odsączanie mozzarelli? Szczególnie chodzi mi o di bufala. Jakąkolwiek kupię zawsze jest w środku strasznie wodnista, że na pizzy robi się zupa serowa.
Jakie macie sposoby na odsączanie mozzarelli? Szczególnie chodzi mi o di bufala. Jakąkolwiek kupię zawsze jest w środku strasznie wodnista, że na pizzy robi się zupa serowa.
- 5
W nowym odcinku recenzja katowickiej pizzy w stylu neapolitańskim VERA NAPOLI z ul. Warszawska 23. Zjadłem pizzę "NDUJA" z ostrą kiełbasą kalabryjską, mazzarellą di bufala Campana DOP, z bazylią i sosem z pomidorów San Marzano DOP - wszystko więc certyfikowane i legitne.
Ale czy smaczne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°
Ale czy smaczne? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°

@Nevinn podasz przepis na sos pomidorowy?
- 2
@irmscherqp:
1x Mała puszka pom. San Marzano
Pół łyżeczki soli morskiej
Pare małych listków bazyli
Delikatnie zblendowac większe
1x Mała puszka pom. San Marzano
Pół łyżeczki soli morskiej
Pare małych listków bazyli
Delikatnie zblendowac większe
- 25
Dedykuję wszystkim idiotom, którym udało się ludziom wmówić, że to nie mini stoliki.
#pizza #pizzaportal #pizzataniej #foodporn
#pizza #pizzaportal #pizzataniej #foodporn
źródło: comment_9eQUyrgRZAIDeYIpveW4LGqNxUqVxPCI.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 15
- 40
Wczorajsza pizza z wykopaczkowej mąki. Zazwyczaj robię z innej mąki, ale zaryzykowałam z dalachowskiej skoro jej tyle mam :p
5000 g - 600 g = 4400 g
Z takiej ilości mąki wychodzą 3 duże pizze.
O
5000 g - 600 g = 4400 g
Z takiej ilości mąki wychodzą 3 duże pizze.
O
źródło: comment_OWw1uOg5NG1dbx6TrZvChpxR1PnCV3JV.jpg
Pobierzzrobilem 2 pizze, jedną na obiad a drugą na dzisiejsze śniadanie
źródło: comment_3JVN0TU7rlN589nhItetqoHNL7z1W1eY.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@AnonimoweMirkoWyznania: jednak kapkę się boisz tej pizzeri, skoro z anonimowych piszesz.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@egoistyczny_logistyk: dobrze to tylko ta mozarelle dałeś xd
- 0

































#pizza #gzw #gotujzwykopem
źródło: comment_ti0k2QAWqdfXpCkut5F9iX81a8ZfQafb.jpg
Pobierzźródło: comment_unMlK8W5NcHqzOWJpw0cMV3K4nmSIa5G.jpg
Pobierz