Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 0
Pytanie czy da radę zrobić pizze w piecu chlebowym takim jak są u babć, dziadków? Ktoś próbował? #pizza #gotujzwykopem
@Asumpt: da się ale nie wyjdzie taka jak w piecu do pizzy
Musiałbyś mieć tak z 400 stopni na dole.
Na górze podobnie, nawet trochę więcej a z tym właśnie będzie problem w takim piecu, no ale wiadomo, każdy piec jest inny więc może wyjść dobrze albo tak sobie (i tak lepiej niż w piekarniku)
Musiałbyś mieć tak z 400 stopni na dole.
Na górze podobnie, nawet trochę więcej a z tym właśnie będzie problem w takim piecu, no ale wiadomo, każdy piec jest inny więc może wyjść dobrze albo tak sobie (i tak lepiej niż w piekarniku)
- 0
@PMV_Norway: jakiej mąki używasz?
- 0
@ThePaueu: tutaj bezglutenowa.
- 2
źródło: comment_Bu8QQTTNjmlLStafmKFVzGb0VJTYDsRO.jpg
PobierzJecie BRZEGI PIZZY czy nie? Ostateczne rozwiązanie kwestii pizzy.
#jedzzwykopem #gotujzwykopem #pizza #jedzenie
#jedzzwykopem #gotujzwykopem #pizza #jedzenie
Jesz brzegi pizzy?
- Tak 88.6% (273)
- Nie 11.4% (35)
@Brango: z szacunku dla pizzy należy zjeść brzegi
- 14
Komentarz usunięty przez autora
- 2175
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 768
@rybak_fischermann: kierowca mnie r------ł xD
konto usunięte via Android
- 2
@Creative3000: ja wczoraj jadlem, znajomi mowili ze spod z biedry i byla super. Jak nie jestes jakims fanatykiem robiacym pizze na kamieniu z pompejow to bedziesz zadwolony
W stanie skrajnego lenistwa to się dzwoni po picke :p
konto usunięte via Android
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mucholeczek: wiekszosc kodow sie pokonczyla z nowym rokiem wiec uwazaj na scammerow
- 0
@mucholeczek: ewentualnie na glovo kodzik na -15: DA1TU3H
Połączenie pewnie pod #pizza pewnie dobrze znane, ale ja przetestowałem dzisiaj na znajomych po raz pierwszy:
ostre salami + mascarpone
Wszyscy zachwyceni.
W
ostre salami + mascarpone
Wszyscy zachwyceni.
W
źródło: comment_ELBYrTkK5eLIVNnhPdjjgCuOqMI1x5Wh.jpg
Pobierz- 1
@Jarczur: kupiłem za bodajże 150 zł na stronie, która typowo je robi, na co dzień używam jako deski do krojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mi ochotę narobiłeś, jutro gotowanko (♥ ʖ̯♥)
Ale mi ochotę narobiłeś, jutro gotowanko (♥ ʖ̯♥)
@Wygryw_z_wyboru: maka i woda ma taka pizze jaka jadalem w alpach wloskich. Taka mysl ze prawdziwa pizza wloska czyli potrawa biedoty. Podplomykowe ciasto, sos to czysty przecier.
Mi to w ogole nie smakuje, nie lubie pizzy w takim wydaniu.
Semolina ma dostawe, ale maja fajny lokal na mordorze - wieczorem mozna na luzie zaparkowac.
Fajne jest to ze przychodzisz i kelnerka daje Ci formularz i tam sobie skreslasz swoje typy jak w totolotka
Mi to w ogole nie smakuje, nie lubie pizzy w takim wydaniu.
Semolina ma dostawe, ale maja fajny lokal na mordorze - wieczorem mozna na luzie zaparkowac.
Fajne jest to ze przychodzisz i kelnerka daje Ci formularz i tam sobie skreslasz swoje typy jak w totolotka
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
#pizzahut #oswiadczenie #pytanie #pizza
O taaaak (ʘ‿ʘ)
Jaki macie rekord ? Ja 13 w ciagu godziny dalem rade wchlonac
O taaaak (ʘ‿ʘ)
Jaki macie rekord ? Ja 13 w ciagu godziny dalem rade wchlonac
źródło: comment_H77b0YNuQL28KSeMyvhz6pGf8GHyU8M8.jpg
Pobierz- 1
@ArchDelux:
Duzych Kawalkow. 13 pitcow to chyba nikt na świecie nie zje w ciągu godziny( ͡º ͜ʖ͡º)
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Że 3 lata już będzie. Co kilka miesięcy pojawia się na chwilę taki festiwal
Duzych Kawalkow. 13 pitcow to chyba nikt na świecie nie zje w ciągu godziny( ͡º ͜ʖ͡º)
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Że 3 lata już będzie. Co kilka miesięcy pojawia się na chwilę taki festiwal
- 0
@lupaczkokosow: co rok
- 0
#agd #bojowkapiekarska #pizza #budujzwykopem #remontujzwykopem
Rozglądał się ktoś ostatnio za piekarnikiem? Standardowo szukać czegoś bosch/siemens, a reszta odpada? Znajomi mówili, że Amica robi dobre piekarniki.
Na co zwracać uwagę?
Rozglądał się ktoś ostatnio za piekarnikiem? Standardowo szukać czegoś bosch/siemens, a reszta odpada? Znajomi mówili, że Amica robi dobre piekarniki.
Na co zwracać uwagę?
@tmkg: max temp, wysuwana szyna.
Reszta to bajery. Podział piekarnika na 2 strefy czy parownik kosztują więcej niż to warte. A system ( parownika) awaryjny, bo brak opcji odkamieniania. Programy pieczenia nie są nie do zastąpienia wiedzą i praktyką. "Znaj swój piekarnik" pisał często wykopek z #bojowkapiekarska
Reszta to bajery. Podział piekarnika na 2 strefy czy parownik kosztują więcej niż to warte. A system ( parownika) awaryjny, bo brak opcji odkamieniania. Programy pieczenia nie są nie do zastąpienia wiedzą i praktyką. "Znaj swój piekarnik" pisał często wykopek z #bojowkapiekarska
Ja tam jakoś chwale sobie electrolux, szwedzka firma i jak dotąd żadnych problemów, poza tym piekarnik grzeje do 300C (pizza na kamieniu 4minuty) a Amica Samsung czy Beko jednak odpada ze względu na słaba jakość materiałów
źródło: comment_wpBvmVcAeCAWIgcYeB8sOaD50gYFvqpQ.jpg
PobierzZgłodniał ktoś? Ja po to głodowałem od 15 - nawet alko nie piłem. (づ•﹏•)づ
#sylwester #sylwesterzwykopem #pizza
#sylwester #sylwesterzwykopem #pizza
źródło: comment_VxUonxNNXn3KXF70vDEVTy94KH41umCO.jpg
Pobierz@josedra52: Właśnie zajebiście wyszła XD
- 2
@obludnik-rozi: Przepis na ciasto i jego przygotowanie od @MG78 #roadtripbus
https://roadtripbus.pl/jak-przechowywac-i-mrozic-ciasto-na-pizze/
https://roadtripbus.pl/jak-przechowywac-i-mrozic-ciasto-na-pizze/
Nie wiedziałem, że w Sylwka chwalimy się #pizza i już zjedliśmy. A sam robiłem. Hehe. #sylwesterzwykopem
konto usunięte via Android
- 3






















@kto3 nie znam się xD byle żeby dało się wybić lampke/2.
@schreder .
Ciasto na pizzę to po prostu mąka woda sól i drożdże, nie ma tu jakieś tajemnicy.
Jak masz na to 8h to skorzystaj z kalkulatora, wyjdzie lepsza niż z każdego przepisu z