@jazmojegopokoju: ja pod pojęciem lekka rozumiem długorosnąca i lekkostrawna.
Ciasto na pizzę to po prostu mąka woda sól i drożdże, nie ma tu jakieś tajemnicy.

Jak masz na to 8h to skorzystaj z kalkulatora, wyjdzie lepsza niż z każdego przepisu z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Asumpt: da się ale nie wyjdzie taka jak w piecu do pizzy

Musiałbyś mieć tak z 400 stopni na dole.
Na górze podobnie, nawet trochę więcej a z tym właśnie będzie problem w takim piecu, no ale wiadomo, każdy piec jest inny więc może wyjść dobrze albo tak sobie (i tak lepiej niż w piekarniku)
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: maka i woda ma taka pizze jaka jadalem w alpach wloskich. Taka mysl ze prawdziwa pizza wloska czyli potrawa biedoty. Podplomykowe ciasto, sos to czysty przecier.
Mi to w ogole nie smakuje, nie lubie pizzy w takim wydaniu.

Semolina ma dostawe, ale maja fajny lokal na mordorze - wieczorem mozna na luzie zaparkowac.
Fajne jest to ze przychodzisz i kelnerka daje Ci formularz i tam sobie skreslasz swoje typy jak w totolotka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@tmkg: max temp, wysuwana szyna.
Reszta to bajery. Podział piekarnika na 2 strefy czy parownik kosztują więcej niż to warte. A system ( parownika) awaryjny, bo brak opcji odkamieniania. Programy pieczenia nie są nie do zastąpienia wiedzą i praktyką. "Znaj swój piekarnik" pisał często wykopek z #bojowkapiekarska
  • Odpowiedz