via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdzie najlepiej zezłomować auto w lublinie? Muszą mieć jakiś transport bo nie jeździ XD


@kexus512 Szkoda że nie jeździ bo jakby jeździło to polecam rondo koło Makro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@picasssss1: jest jeszcze nie jedna stacja z ceną poniżej 6zł.. oiltans obok lidla na siennej. czy koło stokrotki jak się nałęczowską wyjeżdża z lublina 5.89zł chyba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szaman136: chodziłem do just gym. Bardzo fajne miejsce, nie ma tłumów. Sprzęty fajne do wyboru do koloru. Szatnie, prysznice full wypas. Tylko kłódkę musisz mieć swoją.
  • Odpowiedz
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach